کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    دوستان عزیزی که سابقه و اطلاعات بیشتری دارید اساتید محترم ترا خدا جواب من را بدهید می خواستم بدونم آیا نیکی طاقت زندگی توی جنگل را دارد خیلی نگرانش هستم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    واي سودابه جونم خيلي ناراحت شدم.
    آخه چراااا؟؟؟
    خيلي سخته منم يه بار عروسم پريد و رفت با اينكه دوباره با هزار بدبختي گرفتيمش ولي تا چند روز تو شوك بودم.
    اميدوارم بتونه زندگي خودش رو ادامه بده.
    بالهاش رو چيده بودين؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که سابقه و اطلاعات بیشتری دارید اساتید محترم ترا خدا جواب من را بدهید می خواستم بدونم آیا نیکی طاقت زندگی توی جنگل را دارد خیلی نگرانش هستم
    سلام واقعا متاسفم دقیقا میدونم چه حالی داشتین و دارید ملنگوی منم همینطور پریدو رفت ولی فرداش برگشت اما سرمای شب مریضش کرد و نموند..کاش به یک طریقی مجبورش میکردین بیاد پیشتون به نظر من که محلی ها میگیرنش یا زندگی سختی پیش رو داره امیدوارم لااقل بگیرنش پیش آدمها جاش بهتر از جنگلهای شمال تک وتنهاست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092

سلام خانم سودابه
    پرنده شما چی هست؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط llmahbubll نمایش پست ها
    سلام واقعا متاسفم دقیقا میدونم چه حالی داشتین و دارید ملنگوی منم همینطور پریدو رفت ولی فرداش برگشت اما سرمای شب مریضش کرد و نموند..کاش به یک طریقی مجبورش میکردین بیاد پیشتون به نظر من که محلی ها میگیرنش یا زندگی سختی پیش رو داره امیدوارم لااقل بگیرنش پیش آدمها جاش بهتر از جنگلهای شمال تک وتنهاست
    محبوب جان سه روز تمام توی جنگل زیر درخت ایستاده بودم و صدایش می کردم ولی خودم نیکی را بد عادت کرده بودم ، توی خانه وقتی از روی مبل می خواست بیاد پائین جلویش یک بالش قرمز رنگ می گرفتم و اون هم می آمد و می گذاشتمش زمین ، بالای درخت هم دقیقا همین حالت را داشت به من نگاه می کرد که بروم و بیارمش ولی متاسفانه خیلی درخت بلند بود .

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها
    سلام خانم سودابه
    پرنده شما چی هست؟
    سلام
    کاسکو هست دیگه.هم تو تایپیک کاسکوست و هم آواتارش عکس نیکی هست.
    من هم خیلی متاسفم سودابه خانوم.متاسفانه تو جنگلهای شمال وقتی بارون میاد هوا خیلی سرد میشه و این برای کاسکو خوب نیست.انشالله دست آدمها بیفته اینجوری بهتره.آدرس و تلفن هم به محلی ها میدادی شاید پیداش میکردند.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام دوستان
    نیکی رفت ، برای همیشه ! آخر هفته پیش رفتیم شمال ، تازه رسیده بودیم طبق معمول نیکی رفت و نشست روی شانه شهرام ، یک 10 دقیقه ای گذشت تا خواست اونو برگرداند به قفسش پر زد و رفت . شوکه شده بودم ، رفت نشست روی سقف شیروانی ، هر چی صدایش کردیم چون شب بود ما را نمی دید و فقط جواب می داد . شب تا صبح نخوابیدم و صبر کردیم تا هوا روشن بشه ، از ساعت 5 توی شالیزارها و باغها و خانه های اطراف گشتم ولی هیچ اثری ازش نبود . محلی ها گفتند شاید شغال خورده باشدش . خیلی گریه کردم . دلم می سوخت . دو روز بعد توی حیاط ایستاده بودم و تا شهرام را صدا کردم نیکی جواب داد صدایش خیلی دور بود پی صدا را گرفتم تا به جنگل رسیدیم سر شاخه یک درخت تبریزی 20 متری نشسته بود . تا شهرام را دید گفت بابا ، بابا
    هرچی صدایش کردم پایین نیامد که نیامد ، دیروز با چشم گریان برگشتیم خانه ، وقتی رسیدم خانه و جای خالیش را دیدیم هر دو زدیم زیر گریه . خیلی سخته اصلا نمی تونم جای خالیش را تحمل کنم . محلی ها گفتند دیگه ببخش به سبزی جنگل و دنبالش نباش . اصلا دلم نمی خواهد بروم خانه . جای خالیش را ببینم .
    جناب اقای آژیده از اینکه توی این چند روز مزاحم شما شدیم بازهم عذرخواهی می کنم .
    خیلی متاسف شدم سودابه جان. امیدوارم بتونی با این مسئله کناربیای. و یه طوطی جدید بگیری

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    سودابه جان برای محلی های اونجا مژدگانی بزار احتمال خیلی زیاد برات می یارنش جنگل های شمال که طوطی نداره اینها هم عادت به تنهایی ندارن غذا هم به این راحتی پیدا نمی کنه خیلی سعیت رو بکن باز که برگردونیش دعا می کنم زودتر مشکلت رفع بشه حس کردم این اتفاق برای عسل خودم افتاده واقعا ناراحت شدم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    میشه کاسکو ببرم مغازه و اونجا واسش صدای ضبط شده بگذارم تا حرف بیاد مغازه من توی زیر زمین هست و فقط صبح ها افتاب میاد توی مغازه و دیگه افتاب نمیاد
    کاسکو من غار نمیزنه از دست غذا میگیره سنشم حدودا 4 ساله
    اقا را خیلی گنگ میگه و خیلی کم صدا هست خیلی اروم هست
    جایی که می گین اصلا مناسب نیست هم از نظر سلامت فیزیکی هم روحی ممکن هست افسردگی و پرکنی بگیره .برای سخنگویی کاسکو خودتون باهاش تمرین کنید ضبط زیاد فایده نداره اول از همه باید رابطه دوستانه خوبی داشته باشید طوریکه ارتباط برقرار کردن با شما براش جالب باشه و بعد رو کلمات کار کنید همین کلمه آقا رو که می گه اینقدر تکرار کنید تا واضح بشه زمانیکه می گه حتی گنگ بهش جایزه بدین جایزه حتما نباید خوراکی باشه می تونید بهش توجه کنید اگر جای دیگه هستید حرف زد بیایید پیشش چند باری کلمه رو بگید با لحن خوشحال اینجوری تشویق می شه حرف زیاد بزنه تا بهش توجه بشه.

همکار قدیمی (مدیر انجمن متفرقه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری (کاسکو)
    شماره عضویت
    3654

سلام سودابه خانم فقط ميتونم بگم واقعا متاسفم

صفحه 425 از 1238 نخستنخست ... 325375406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441442443444475525925 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)