کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    چوبش فعلا که پاهای داود کوچک هست براش مناسبه.ولی بعدا میتونی از چوب درختان طبیعی مثل توت استفاده کنی هم کلف تره و هم صاف و صیقلی نیست.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminvictor نمایش پست ها
    سلام
    آقا 1 خبر جدید و عجیب این 2 روزه داود ما اسم خودش رو با سوت ولی خیلی واضح تر از 1 سوت طوری که همه متوجه میشن رو میزنه البته باهاش کارم میکردم و با هم تمرین میکردیم ولی به نظر شما برای 1 کاسکو 5 ماهه خیلی زود نیست من که تعجب کردم اگر باورتون نمیشه بگین تا صداش رو بزارم و 1 سوال دیگه این چوب نشیمنگاه قفسهای 1033 مناسب هست یا باید عوض بشه آخه قفس من 1033 هست گفتم اگر چوبش خوب نیست تا عوض کنم
    سلام
    شما مطمئنید که طوطی شما 5 ماهه هست؟ میشه از چشماش عکس واضح بگذارید؟
    البته کاسکوهایی هستند که با چشمان طوسی صحبت میکنند
    چوب 1033 برای جوجه مناسب هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها
    سلام
    شما مطمئنید که طوطی شما 5 ماهه هست؟ میشه از چشماش عکس واضح بگذارید؟
    البته کاسکوهایی هستند که با چشمان طوسی صحبت میکنند
    چوب 1033 برای جوجه مناسب هست

سلام
    عکسش تو قسمت پرنده اعضا هستش به اسم کاسکو امین
    اینم لینکش http://www.parsipet.ir/forum/f339/عک...امین-8729/

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    سپیده جون سلام خیلی امیدوارم کردی و ممنون از دلگرمی ها و راهنمائیهات
    گردو و پسته و بادام را خیلی ریز کردم و توی یک قوطی ریختم ولی موقع تمرین که بهش می دهم می اندازه زمین و اصلا خوشش نمی آید.
    وقتی حرکت جدیدی می کنه تشویقش می کنم و برایش دست می زنم و بهش یک تیکه می دهم ولی پرت می کنه .
    اون موقع که بابا را به صورت سوت می گه چون لابلای بقیه سوتها و جیغ زدنهایش است نمی دونم چطوری باید تشویقش کنم که بفهمه منظور من اون کلمه بابا است .
    تابحال شدی یک پسر بچه شیطون کلاس اولی را به زور سر درس و مشق نگه داری یک کلمه می نویسه 1 ساعت بازی می کنه ، باور کن وقتی با نیکی کار می کنم این حس به من دست می ده خیلی خودش را سرگرم می کنه وقتی هم چاره ای نداشته باشه چشمهایش را می ینده و خودش را بخواب می زنه .

در مورد پیشنهاد آقای فائقی نژاد که گفتند چند روزی جایش را عوض کنم حدود دو ماه پیش یک مسافرت یک هفته ای برایم پیش آمد و گذاشتمش پیش پدرم که مرغ مینا و قناری دارد ، ولی آنجا کاملا ساکت شده بود و هیچ حرفی نمی زد حتی حالت افسردگی پیدا کرده بود وقتی آمد خانه پرهایش را می جوید آنقدر سرگرمش کردم تا یادش رفت .
    سلام:smile (235):
    ببخشید اینقدر سوال می پرسم ولی به اینا دقیق جواب بده اگه ممکنه:smile (54):
    1. پسته و گردو و بادام جز غذاهای مورد علاقش هست یا نه ؟؟
    2.کدوم یکی رو بیشتر دوست داره ؟؟
    3.چه مواقعی این غذاها را از شما قبول می کنه ؟؟
    4.مهمترین سوال اینکه چرا تو قوطی میریزی ؟؟ :smile (32):
    5.موقعی که اینا رو ریز ریز می کنی خودشم می بینه یا جایی اینکارو می کنی که متوجه نمیشه ؟؟
    6.اصلا می دونه جایزه چیه ؟؟سبک جایزه دادنه شما اینجوریه همیشه ؟؟:26:

ببین کلمات یا صداهایی که تقلید می کنه رو ، اگه شما بعد از تقلیدش تکرار کنی می فهمه که کدوم یکی از اینا توجهت رو به خودش جلب کرده .مثلا وقتی طوطیم می گه آبی ، این کلمه رو بین تمام حرفایی که قصد داره بزنه می گه بعد من تشویقش می کنم و چندبار دیگه می گم آبی ، باز حرف می زنه و اون وسطا دوباره می گه آبی منم باز تشویقش میکنم و کلمه آبی رو چندین بار می گم .اون لحظه شما تا شنیدی که کلمه بابا رو به صورت سوت گفت فورا تشویقش کن و بهش بگو آفرین و خودت جندین بار پشت هم و واضح کلمه بابا رو تکرار کن که بفهمه کلمه بابا تونسته توجه شما رو جلب کنه و شما داری به خاطر این کلمه تشویقش می کنی .به حرفای دیگه یا سوتهای دیگش بی توجه باش .

همه طوطی ها بازیگوشن و موقع تمرین مخصوصا حرف زدن حواسشون به همه چی هست بغیر تمرین ولی اگه گوش نمی دادن هیچکدوم الان طوطی سخنگو نداشتیم .پس همه همینجورین . اینکارش هم که چشماشو می بنده اصلا باعث نشه که شما باهاش تمرین نکنی ها مگه اینکه موقع چرت روزانش باشه که اون موقع بهتره به حال خودش بذاریش . ولی موقع تمرین ممکنه چشماشون رو ببندن اونم به خاطر اینه که چند دقیقه ای تحرکی نداشتن.این حالت هم ممکنه بیرون قفس اتفاق بیوفته هم داخل قفس ولی بیشتر داخل قفس چرتشون می گیره .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminvictor نمایش پست ها
    سلام
    آقا 1 خبر جدید و عجیب این 2 روزه داود ما اسم خودش رو با سوت ولی خیلی واضح تر از 1 سوت طوری که همه متوجه میشن رو میزنه البته باهاش کارم میکردم و با هم تمرین میکردیم ولی به نظر شما برای 1 کاسکو 5 ماهه خیلی زود نیست من که تعجب کردم اگر باورتون نمیشه بگین تا صداش رو بزارم و 1 سوال دیگه این چوب نشیمنگاه قفسهای 1033 مناسب هست یا باید عوض بشه آخه قفس من 1033 هست گفتم اگر چوبش خوب نیست تا عوض کنم
    سلام .:smile (10): خیلی هم عجیب نیست البته تو اون کلیپ که یکم سنش کمتر نشون میده با توجه به قیافه و هیکل جوجه های خودم ( البته این نظر شخصیه منه ).طوطیه منم دقیقا 5 ماهش بود که کلمه جوجو ( یعنی اسمش ) رو با سوت می گفت .منم از وقتی یه ماهش بود اسمش رو صدا می کردم وقتی که سوت زدن یاد گرفت شروع کرد به تقلید سوت های ما ، آهنگ کلماتی که زیاد تو خونه تکرار می شد رو با سوت تقلید می کرد . طوطی چهارمم که تا 4 ماهگی پیشم بود و بعد فروخته شد 8 ماهگی به حرف اومد .پس خوشحال باش و باهاش مرتب تمرین کن شاید طوطی شما هم جز همون استثناها باشه که می تونه زود به حرف بیاد . :smile (170)::67:

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام به همه
    میخواستم بدونم کسی تجربه دادن انار به کاسکو رو داره
    بهش بدم مشکلی پیش نمی اد اگه که میدن تا چه مقدار براشون ضرر نداده و ترش و شیرینش فرقی نمیکنه؟:smile (180):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری کنگو
    شماره عضویت
    4934
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    سلام به همه
    میخواستم بدونم کسی تجربه دادن انار به کاسکو رو داره
    بهش بدم مشکلی پیش نمی اد اگه که میدن تا چه مقدار براشون ضرر نداده و ترش و شیرینش فرقی نمیکنه؟:smile (180):
    انار مشکلی ایجاد نمیکنه
    ترش و شیرینش هم مشکلی نداره
    ولی خب به انداره بده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    TUTI
    شماره عضویت
    4843
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

این پر به احتما 99% توسط منقار خود کاسکو به این روز افتاده
    حمام هفته ای 1 بار کمه...هفته ای 2-3 بار حمام (اگر خیلی جوجه نیست) براش لازمه

ویتامین d + کلسیم

سبزیجات تازه و جوانه حبوبات

اسباب بازی های جدید و تعویض اسباب بازی های قدیمی تر بعد از چند روز

توجه و وقت گذاشتن ....

اینا رو رعایت کنید تا به مشکل نخورید

یک سوال هم دارم از شما

امسال تابستون تو لک رفته یا نه؟
    این احتمال وجود داره که پر هایی که از پارسال موندن و هنوز نریختن خشک شدن و ایجاد ناراحتی میکنن تو بدنش...

بابک آژیده
    سلام خسته نباشید.
    راستشو بخایید من امسال اواخر اردیبهشت ماه این طوطی رو خریدم تا حالا هم به جز سه چهار تا پر کوچیک و یه پر قرمز رنگ و همین پری که عکسشو گذاشتم ندیدم پر دیگه ای ریخته باشه. کاسکوی من از اول که خریدم خیلی آروم و ساکت بوده و خیلی زود از قار افتاد علتشو نمی دونم چیه اما به خودم گفتم شاید به این دلیل باشه که کاسکوی چشم زرد هست و هنوز به خونمون و آدماش عادت نکرده .
    تقریبا بیشتر اوقات سبزیجات و میوه تازه براش می زارم اما نمی خوره خرابش می کنه .
    واقعا هفته ای 2 یا 3 بار حمامش کنم ! زیاد نیست ؟ راستی همون سشوار بعد از حموم باعث خشک شدن پرها نمی شن؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    سلام
    بچه ها امروز میخام برم برا داود دستگاه بخور بخرم اگر کسی از دستگاه بخور استفاده کرده لطفا راههنمایی کنید که چه مشخصاتی باید داشته باشه بخور سرد باشه گرم باشه و اطلاعات دیگه

کاربر ساده

شماره عضویت
    5028
    سلام
    من امروز رفتم آزادگان برای خرید جوجه کاسکو اولا از هر جوجه ای خوشم اومد یک حلقه پاش بود میگفتن یک ملیون با چونه میشد ۹۰۰ هم خرید. بعدش هم همه کاسکو ها چشم سفید مایل به زرد بود که فروشنده میگفت چشم خاکستری یک لحظه به خودم شک کردم خیال کردم کور رنگی گرفتم .جالب اینجاست یک جارو هم پیدا کردم حلقه خالی مفروخت از بچه ها اگر کسی خواست بگه کاسکوم حلقه پاست بره یکی بخره:smile (268): . حالا نمیدونم چیکار کنم .

صفحه 419 از 1238 نخستنخست ... 319369400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438469519919 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)