کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5094

سوال فوری

سلام من تازه عضو سایتتون شدم ولی کاسکوم تحت نظر دکتر برهانی کیاست.یک سال و نیمش و از دستم غذامیخورهو اجازه میده سرش بخارونم وقتی هم انگشت اشارمو زیر پاش میگیرم یه پاشورو دستم میگیره و با اون یکی پاش دستمو میگیره که بخوره ولی جدیدا یه حالتی مثل سابیدن منقار به ههم داره, صداش هم تو گلوش انگار داره یه چیزی نامفهوم و یواش میگه,این یه مشکل یا طبیعی. ؟ اگه بخوام کاملا بیاد روی دستم باید چی کار کنم؟اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    به پارسی پت خوش آمدید. فکر نمی کنم مشکلی باشه . این از رفتارهای طبیعی طوطی هاست.
    اگر سوال دیگه ای دارید در بخش طوطی های خاکستری بپرسید. به لینک زیر مراجعه کنید.
    کاسکو. طوطی خاکستری

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری کنگو
    شماره عضویت
    4934
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    به پارسی پت خوش آمدید. فکر نمی کنم مشکلی باشه . این از رفتارهای طبیعی طوطی هاست.
    اگر سوال دیگه ای دارید در بخش طوطی های خاکستری بپرسید. به لینک زیر مراجعه کنید.
    کاسکو. طوطی خاکستری
    سوالتون اونقدر ها هم فوری نبودا ! خاکستریتون تحت نظر دکتر که هست،اینطور که معلومکه سر حال هم هست
    این که چطور رو دستتون بیاد سوال فوری شماس ؟
    اینکه تو گلوس صدا در میاره،شاید داره سخنگو میشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminvictor نمایش پست ها
    تا بخواد جواب بده دیگه داود مرده
    میگم فکر میکنم تو 2 ساعت داود 2تا ظرف تخمه خورده برا چی این کارو میکنه یعنی گشنه هست به نظر شما دارو هاشو نریزم تو آبش یعنی امکان داره مال دارو ها باشه که اسهال گرفت؟

[QUOTE=ahmad 222;35125]سلام
    به نظر من دارو بهش نده.این داروها تا بیاد یه جایی را درست کنه جای دیگر را خراب میکنه.
    اگر غذا میخوره هنوز امیدی هست.
    انشالله خوب بشه[/
    QUOTE]

دوست عزیز
    طوطی شما به احتمال زیاد حساسیت دارویی داره! من نمیدونم این چه دامپزشکی هست که کاسکو را دستی دستی به اسهال میندازه و میگه میدونستم!!!!!!!!!
    قاتل کاسکو اسهال است! داروهایی مثل کو اموکسی کلاو برای کاسکو خوب نیست! من نظر خودم را عرض میکنم من پزشک نیستم دارو را قطع کنید توی ابش کمی عسل بریزید و یا عسل را با پوره سیب بدون پوست بهش بدین و سریعا به دکتر حاذق برسونیدش! اگر عرض کردم دکتر برهانی بخاطر این بود که ایشان از طوطی ها مطلعند!

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_shahrooz نمایش پست ها
    تا حالا کسی دیده بود طوطی بخوابه کف قفس این مدلی ؟

تازه حالا چون اومدم عکس بندازم کلشو آورد بالا وگرنه کلشم کف قفس بود عینا شبیه یه خاکستری که مرده !
    کسی نظری داره ؟
    این کارو برا جلب توجه میکنه که شما برید پیشش و باهاش بازی کنی من دیده بودم طوطی این کارو بکنه[/
    QUOTE]

م
    اگه عکس های صفحه های قبل رو دیده باشید احتمالا عکس عسل من رو هم دیدید :smile (222):البته اون وقتی که عصبی میشد کف قفس طاق باز دراز میکشید و میله های کف قفس رو با منقارش میخواست بکنه الان هم بعضی وقتها این کار رو میکنه نه از روی عصبی بودن از روی تفریح و بازی :Dالبته گفتم اون به پشت دراز میکشید نه به روی شکم

بزرگوار
    این حالت ممکنه ابتدای یک بیماری کشنده باشه در کل کف قفس رفتن طوطی اصلا نشنانه خوبی نیست!!!!!!
    سریع به دامپزشک حاذق(تو رو خدا به هر دامپزشک سگ و گربه شناسی طوطی را نشان ندهید
    )

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری کنگو
    شماره عضویت
    4934
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد[SIZE=3
    این حالت ممکنه ابتدای یک بیماری کشنده باشه در کل کف قفس رفتن طوطی اصلا نشنانه خوبی نیست!!!!!!
    سریع به دامپزشک حاذق(تو رو خدا به هر دامپزشک سگ و گربه شناسی طوطی را نشان ندهید[/SIZE])
    نه دوست من نگران کننده نیست ، اینطور که من میبینم ایشون مدلشونه،میرن مثل یه مرغ میخوابن کف قفس بعد که بیدار شدن از سر و کول بنده ( فیلم هاش تو تاپیکش هست) همچون یک هاپو میرن بالا!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    سلام
    بچه ها 1 چیز عجیب معجزه شد امروز که از سر کار اومدم خونه قبل از اینکه وارد خونه بشم گفتم اگر به در زدم و داود سوت زد یعنی حالش بهتر شده آقا زدم به در دیدم سوت زد درو باز کردم دیدم داره خودشو می کشه که از قفس بیاد بیرون آقا چشمام جهارتا شد از خوشحالی نمیدونم چکار کنم شک ندارم که معجزه شد شما دیشب اسهال خونیشو ندیدن و گر نه میگفتین 100% میمیره
    :smile (222)::77::smile (41):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr_shahrooz نمایش پست ها
    نه دوست من نگران کننده نیست ، اینطور که من میبینم ایشون مدلشونه،میرن مثل یه مرغ میخوابن کف قفس بعد که بیدار شدن از سر و کول بنده ( فیلم هاش تو تاپیکش هست) همچون یک هاپو میرن بالا!

شما ماشا الله خودت استادی !
    من فراموش کرده بودم. اگر می دونید که مشکلی نیست پس چرا سوال میکنید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری کنگو
    شماره عضویت
    4934
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها
    شما ماشا الله خودت استادی !
    من فراموش کرده بودم. اگر می دونید که مشکلی نیست پس چرا سوال میکنید؟
    نه دوست من سو تفاهم شد
    من منظورم اصلا این نبود
    من منظورم این بود که مثلا میگیم یکی از علائمی که نشون میده یک پرنده مریضه،اینه که پرنده کسل باشه
    ولی شاید پرنده کسل باشه ولی نه به دلیل مریضی بلکه به خاطر خستگی
    این یک مثال بود
    منظورم اینه که این که شما میگیم شاید نشونه ی یک بیماری باشه،شاید اون بیماری ای که شما تو ذهنته،یکی از ویژگی هاش این باشه یعنی شرط لازم باشه نه کافی
    خلاصه که دوست من،من اصلا اصلا قصد جسارت نداشتم و اگه شما تهران باشی میتونی بیای از نزدیک ببینیش که چطوری از دیوار راست میره بالا ! ولی در عین حال گاهی اوقات دقیفا مثل یک مرغ میخوایه حتی شاید بدتر
    باز هم من اگه سوتفاهمی شده همینجا عذرخواهی میکنم دوست من

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4931
    سلام بچه ها این اطلاعات کامل داود هست 2 روز بود که 1 صدای عجیبی میداد و موقع مدفوع احساس کردم بهش فشار میاد بردم دکتر گفتش بیماری ویروسی گرفته و این دارو ها رو داد آموکسی سیلین 125 تا هفت روز
    کالریت ( ors)
    شربت موکولین تا 4 روز
    شربت ب کمپلکس تا 6 روز
    مصرف شود ولی این دارو ها رو که میدم اسهال شدید میگیره و کسل میشه 1 روز قطعشون کردم حالش بهتر شد ولی تا دوباره میدم اسهال میشه حتی دیروز اسهالش همراه با خون شده بود خواستم ببینم داروها رو بدم بهش یا نه ممنون از راهنمایتون

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    سلام بچه ها این اطلاعات کامل داود هست 2 روز بود که 1 صدای عجیبی میداد و موقع مدفوع احساس کردم بهش فشار میاد بردم دکتر گفتش بیماری ویروسی گرفته و این دارو ها رو داد آموکسی سیلین 125 تا هفت روز
    کالریت ( ors)
    شربت موکولین تا 4 روز
    شربت ب کمپلکس تا 6 روز
    مصرف شود ولی این دارو ها رو که میدم اسهال شدید میگیره و کسل میشه 1 روز قطعشون کردم حالش بهتر شد ولی تا دوباره میدم اسهال میشه حتی دیروز اسهالش همراه با خون شده بود خواستم ببینم داروها رو بدم بهش یا نه ممنون از راهنمایتون
    سلام
    خودت جواب خودت را دادی وقتی نمیدی بهتر شده پس باید ادامه ندیدی دیگه.
    اینطور که معلومه داروها بهش نمیسازه.

صفحه 414 از 1238 نخستنخست ... 314364395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433464514914 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)