فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 409 از 693 نخستنخست ... 309359399407408409410411419459509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,081 به 4,090 از 6928
    کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اگه استیل ضد زنگ باشه مشکل خاصی پیش نمیاد . اما بهتره اسباب بازی چوبی جایگزینش کنید .
    اسباب بازی داره تو قفسش ولی گیر داده ب این میترسم درش بیارم ناراحت شه

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    ریکی رو کی میتونم حموم ببرم سینی و کفی کشویی رو که هر روز اگه نکنم ولی هر دو روزی 1 بار تمیز میکنم ولی کل قفس ریز ریز بهش غذا میچسبه دیگه این باعث بیماری نمیشه ؟ ازطرفی هم شما گفتید ک تا رام شدن کامل نباید تکونش بدم ؟ نمیدونم بعضیا میگن با حموم بردن باعث رام شدن میشه بعضیا هم میگن ن باعث ترس بیشتر میشه. خودم با دومی بیشتر موافقم ولی پسر عموم چند وقت پیش خونمون بود میگفت ک پرندمو حموم ک بردم باهام بیشتر انس گرفت و ...... شاید اون اشتباه کنه
    راستی ی چیز دیگه این درسته ک بعضی ها ب زور کاسکو ها رو میگیرن و اونقدر نوازشش میکنن ک رامم یشه و ترسش ریخته میشه ؟
    ویرایش توسط attacker9626 : 3rd July 2014 در ساعت 06:53 PM

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ریکی رو کی میتونم حموم ببرم سینی و کفی کشویی رو که هر روز اگه نکنم ولی هر دو روزی 1 بار تمیز میکنم ولی کل قفس ریز ریز بهش غذا میچسبه دیگه این باعث بیماری نمیشه ؟ ازطرفی هم شما گفتید ک تا رام شدن کامل نباید تکونش بدم ؟ نمیدونم بعضیا میگن با حموم بردن باعث رام شدن میشه بعضیا هم میگن ن باعث ترس بیشتر میشه. خودم با دومی بیشتر موافقم ولی پسر عموم چند وقت پیش خونمون بود میگفت ک پرندمو حموم ک بردم باهام بیشتر انس گرفت و ...... شاید اون اشتباه کنه
    راستی ی چیز دیگه این درسته ک بعضی ها ب زور کاسکو ها رو میگیرن و اونقدر نوازشش میکنن ک رامم یشه و ترسش ریخته میشه ؟
    اون کثیفیها زیاد مشکل نداره (البته وقتی رام شد باید تمیز شه)
    نظر منم اینه که بذارید از جیغ بیوفته بعد ببرید حمام
    اون روش رو بعضی استفاده میکنن که کاملن اشتباه

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    اون کثیفیها زیاد مشکل نداره (البته وقتی رام شد باید تمیز شه)
    نظر منم اینه که بذارید از جیغ بیوفته بعد ببرید حمام
    اون روش رو بعضی استفاده میکنن که کاملن اشتباه
    از جیغ افتاده ها الان راحت با دست دارم خیلی وقته غذا میدم بهش ولی دستمو ببرم تو قفس میترسه و با ترس ازم میگیره .
    اون روش ک گفتم یعنی واقعا رام میشه ؟ ک بعضی ها استفاده میکنن ازش ؟ دوس ندارم اینو فقط میخوام بدونم

کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    از جیغ افتاده ها الان راحت با دست دارم خیلی وقته غذا میدم بهش ولی دستمو ببرم تو قفس میترسه و با ترس ازم میگیره .
    اون روش ک گفتم یعنی واقعا رام میشه ؟ ک بعضی ها استفاده میکنن ازش ؟ دوس ندارم اینو فقط میخوام بدونم
    سلام دوست عزیز

برای رام کردن طوطی تون سعی کنید از روش های مبتدی و مخصوصا بی قاعده استفاده نکنید این همه کاربران با تجربه توی این انجمن هستند که شما با بهره بردن از آنها به رحتی به خواستتون

می رسید پس از روش حمام بهتره استفاده نکنید اصلا من با این صحبت که طوطی رو به حمام ببرید زود تر رام میشه بسیار مخالفم من تا الان متاسفانه

تجربه نگهداری کاسکو رو نداشتم اما ارم کلی صحبت می کنم.

رام شدن طوطی ها در کل بستگی به نوع مکان و رفتار صاحب و نا آرامی طوطی داره که وقتی طوطی هنوز کاملا ترسش نریخته رو به حمام ببرید یعنی حمام که نه درکل به مکان جدید منتقل کنید.

در طوطی یک استرس جدیدی نسبت به این مکان آغاز میشه امیدوارم متوجه حرف هایم شده باشید الان که کاسکوی شما خدا روشکر با راهنمایی همه کاربران داره از دستتون غذا میگیره و ترسش کم

تر شده با این حساب چرا شما قصد همچین کاری رو یعنی بردن به حمام برای زود تر رام شدنش دارید؟؟؟؟؟؟؟؟علامت سواله واقعا برای من شما همه راهنمایی دوستان

رو پیش ببرید مطمئن خواهیدبود که انتظاراتی که از کاسکوی خودتون دارید میرسید و دیگر نیازی به کارهای اثبات نشده نیازی پیدا نخواهد کرد.موفق باشید

ویرایش توسط kasku : 4th July 2014 در ساعت 03:13 PM

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    میشه کمک کنین؟
    این خوشگله که هنوز اسم براش انتخاب نکردم دیروز از قفسش اومده بود بیرون،من خونه نبودم اما مامان گفت قفسشو برده جلوش تا خودش بره تو،حالا باز امروز از مدرسه اومدم دیدم چوب نشیمن داخل قفسش رو انداخته زمین،خیلیم عصبانیه،مامان گفت کسیم از صبح نرفته طرفش،من نمیدونم چکار کنم،آخه نمیشه دست توی قفسش برد که..
    سلام خانوم
    اینکه پرنده تون میتونه در قفس رو باز کنه بیاد بیرون اصلا خوب نیست . حتما حتما قفسش رو عوض کنین یا طوری در رو ببندید که دیگه نتونه باز کنه . ( البته با چیزی ببندید که جویدنش نه ضرر داشته باشه و نه هباعث ترس بشه )
    ممکنه شما اصلا خونه نباشید و درب قفس رو باز کنه و بیاد بیرون و کاری کنه که باعث پشیمونی بشه . کاسکو ها بازیگوش هستن و ممکنه هر کاری انجام بدن . مثل قطع کردن سیم برق .

حتما تا الان دیگه چوب نشیمنش رو براش درست کردین . اما من اوایل که این اتفاق واسم افتاد . پیش خودم گفتم پرنده ام که بیرون اومده قبلا و تونستم بی دردسر داخل قفس ببرمش. الان اگه توی قفس باشه و من دست ببرم داخل و بخوام چوبش رو درست کنم ممکنه بترسه و اون زمان که تازه اومده بود خونه خیلی زود بود که با دست من روبرو بشه . من گذاشتم بیاد بیرون چوبش رو درست کردم و بعد قفس رو جلوش گذاشتم و رفت داخل قفس . این راه راحت تری بود واسه اوایل که من آورده بودمش خونه مون .
    امیدوارم روزای خوبی رو با پرنده ات داشته باشی

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    سلام

دوست عزیز من تجربه خودم از پرنده ام رو میتونم بگم و یا تجربه دوستام که پرنده دارن .

به نظر من نمیشه به طور قطعی گفت که پرنده با حموم رفتن رام میشه یا نه . رفتار پرنده ممکنه فرق کنه . بعضی پرنده ها هستن که وقتی میرن حموم بعدش کلی آروم میشن و نشون میدن که حموم رو دوست دارن مثل پرنده خودم. بعضی ها بعد حموم عصبی میشن مثل پرنده دوستم .

اما من به شما یه پیشنهاد دارم . شما یکی از ظرف های آب پاش تهیه کنین و بذارین جلوی دیدش باشه تا باهاش آشنا بشه . بعد که رابطه بهتری با پرنده بر قرار کردین طوری که از دست شما نترسید میتونین حموم بگیرینش ( اما اول باید توی قفس باشه و از بیرون قفس اسپری کنین و مواظب باشین که سر و صورتش خیس نشه . ترجیحا بالای گردنش رو خیس نکنین) .

اینکه انتقال بدین توی حموم یا بیرون حموم و اینکه ممکنه دچار استرس بشه باید بگم شما اگه بعد مدت ها هم پرنده رو به جای جدید ببرین استرس داره . ( مگر اینکه کلی به شما اعتماد داشته باشه که این هم ممکنه بیش از یک سال زمان ببره )

پس کلا نمیشه به خاطر استرس حموم نبرد چون کلا استرسی هستن . من خودم بردم حموم . اما چند دقیقه گذاشتم تا با محیط آشنا بشه . دفعه اول هم خیلی خیلی آروم بهش آب پاشیدم . خوشبختانه با اسپری آشنا شده بود و ازش خیلی نمیترسید و حالت دفاعی نداشت نسبت بهش . پرنده منم اول شروع کرد به بالا و پایین رفتن از قفسش اما وقتی دید من بهش توجهی ندارم و خیلی آروم کار خودم رو میکنم اومد رو چوب نشیمنش ایستاد و دیگه تکون نخورد . بعدش هم آوردمش از حموم بیرون و سریع با سشوار خشکش کردم .
    ممکنه وقتی آب میپاشید شروع به غر غر کردن کنه که باز هم نباید توجه کنین . و آروم به خیس کردنش ادامه بدین .

به نظر من وقتی ترسش از دست شما نسبتا از بین رفت . از دست شما راحت غذا میگرفت . میتونین حموم ببرین .

حالا نظر سپیده خانوم و آقای وکیلی رو هم بپرسین . اخلاق چندین پرنده رو مشاهده کردن و حتما میتونن نظر بهتر و قطعی تر و علمی تری به شما بدن که برای پرنده تون مشکلی نباشه .

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    اسباب بازی داره تو قفسش ولی گیر داده ب این میترسم درش بیارم ناراحت شه
    نه مشکلی پیش نمیاد . شما اسباب بازی های جدید براش بذارید . طوطی به اسباب بازی های چوبی برای جویدن نیاز داره . یا با باقی مونده اسباب بازی های قبلیش و همون زنجیر براش یه اسباب بازی جدید درست کنید .

توضیحات دوستان کامل بود . طوطی شما نیم رام هست . اما هنوز از دست شما میترسه . به نظر منم اجازه بدین ترسش کمتر بشه و بعد با اسپری حمومش کنید .

" از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    مدیریت بازرگانی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16120
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    30
    کاسکوی من بعضی وقتا که توی قفسه منقارشو با عصبانیت به میله های قفس میکوبه .کاریشم نمی کنیم ولی نمیدونم چرا اینجوری میکنه؟؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناننی نمایش پست ها
    کاسکوی من بعضی وقتا که توی قفسه منقارشو با عصبانیت به میله های قفس میکوبه .کاریشم نمی کنیم ولی نمیدونم چرا اینجوری میکنه؟؟
    اسباب بازی براش گذاشتید تو قفس ؟ یکم بیشتر از شرایط نگهداریش بگید ، قفسش چه مدلیه ؟ کجا نگهش میدارید ؟ تو چه ارتفاعی قفس رو قرار دادین ؟ ارتباطش با شما چطوره ؟ روی دست میاد ؟ بیرون قفس میاد ؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)