فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 406 از 693 نخستنخست ... 306356396404405406407408416456506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,051 به 4,060 از 6928
    کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    گفت شما دنبالش برو با دست اگه رو میله ها غذا رو میگیره ازت و استرس بهش وارد نمیشه و نمیترسه و با دست بهش غذا بده یعنی میگفت مهم غذا دادن با دست هست ک بدونه خطری براش نداری وگرنه جاش مهم نیست میخواد رو میله باشه میخواد بیرون از قفس باشه میخواد .......
    وقتی فهمید ک خطری نداری اگه الان غذا رو میگیره از رو نشیمن و میره رو دیواره بعد ک ترسش ریخت میگیره و رو دیواره دیگه نمیره این درست گفته ؟

آقا کسی جواب اینو میده ؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    گفت شما دنبالش برو با دست اگه رو میله ها غذا رو میگیره ازت و استرس بهش وارد نمیشه و نمیترسه و با دست بهش غذا بده یعنی میگفت مهم غذا دادن با دست هست ک بدونه خطری براش نداری وگرنه جاش مهم نیست میخواد رو میله باشه میخواد بیرون از قفس باشه میخواد .......
    وقتی فهمید ک خطری نداری اگه الان غذا رو میگیره از رو نشیمن و میره رو دیواره بعد ک ترسش ریخت میگیره و رو دیواره دیگه نمیره این درست گفته ؟

آقا کسی جواب اینو میده ؟
    دوست عزیز دلی خاصی داره که 3 بار یک پست رو ارسال میکنید؟؟اگر کسی پاسخی داشته باشه مطمئن باشید در اولین فرصت پاسخ میده،نیازی نیست هر روز بیاین و پستتون رو ارسال کنید
    این مطلبی که این آقا گفتند رو ما هم اینجا گفتیم،بار اولی که شما این موضوع رو مطرح کردید خود من گفتم وسواس نداشته باشید روی نشیمن نشسته از دست غذا میگیره یا روی دیواره قفس،مهم کجاش نیست،مهم اینه که داره غذا رو از دستتون میگیره؛بهش با دست غذا بدید،تا میتونید با دست بهش غذا بدید تا بفهمه شما نیتتون خیره و بهتون اعتماد کنه
    وقتی دیگه از دست نترسیید و کاملا از دست غذا گرفت دستتون رو ببرید داخل و از داخل قفس هم بهش غذا بدید
    بعضی از طوطی ها یک سری عادت ها دارند که خدا میدونه از کجا و چه طوری پیدا کردند،اکثرا هم رفع نمیشن،شما هم زیاد به جزئیات گیر ندید همین که از دست غذا میگیره نشونه خوبیه واسه رام شدن.
    ویرایش توسط بهزاد وکیلی : 1st July 2014 در ساعت 03:31 AM

کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام.
    تخم هندوانه میتونم برای کاسکو استفاده کنم؟؟
    سلام دوست عزیز

بله میتونید از دانه های هندوانه استفاده کنید چون مشکلی رو مانند دانه های سیب برای طوطی ها ایجاد نمی کنند و امن هستند

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486

آقا کسی جواب اینو میده ؟
    سلام . شما خودتون تو این مدتی که با کاسکو بودین متوجه شدید که چه مواقعی طوطی از شما میترسه . هم من هم دوستان دیگه چندین بار راجع به این موضوع نظر دادیم . شاید متفاوت بوده اما در نهایت شما تصمیم میگیرید با توجه به طوطی خودتون و شرایطی که الان داره مناسب ترین راه رو انتخاب کنید .

من نظر این فروشنده رو قبول نداره ، نظر شخصی من اینه که موقع آموزش یا جلب اعتماد طوطی ، با دست دنبالش نکنید . بذارید خودش بیاد . چند روز پیش هم گفتید مشکلی نداره و با دست غذا میگیره پس راهی رو ادامه بدین که حس میکنید به طوطی استرسی وارد نمیشه
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . شما خودتون تو این مدتی که با کاسکو بودین متوجه شدید که چه مواقعی طوطی از شما میترسه . هم من هم دوستان دیگه چندین بار راجع به این موضوع نظر دادیم . شاید متفاوت بوده اما در نهایت شما تصمیم میگیرید با توجه به طوطی خودتون و شرایطی که الان داره مناسب ترین راه رو انتخاب کنید .

من نظر این فروشنده رو قبول نداره ، نظر شخصی من اینه که موقع آموزش یا جلب اعتماد طوطی ، با دست دنبالش نکنید . بذارید خودش بیاد . چند روز پیش هم گفتید مشکلی نداره و با دست غذا میگیره پس راهی رو ادامه بدین که حس میکنید به طوطی استرسی وارد نمیشه
    سپیده خانوم مث اینکه مشکل حل شد و درست شد

من دنبالش نمیکنم وقتی میخوام برم سمتش میره رو دیواره و همونجا دیگجگه بدون هیچ ترسی غذا رو میگیره و میخوره میدونم ن استرس داره ن ترس ولی خب رو دیوارس ک دوستان گفتن اگه مهم غذا دادنه هرجا میخواد باشه .
    ی چیز دیگه امروز اومدم در قفس رو باز کردم و دستمو بردم داخل اول ی پرتغال دادم بهش گرفت و خورد و بعدش اومدم چندتا تخمه بدم بهش 2.3 تخمه اول رو گرفت و خورد بعدش دستمو میبردم میومد میگرفت ولی با قار کشیدن دیگه دستمو نبرم تو قفس و از بیرون بهش بدم ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    میگم سبزی ها ک مجاز هستن برا کاسکو همشون مجازن هیچ سبزی غیر مجازی نداریم ؟ تره و جعفری و ریحون و نعنا و ...........

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    سپیده خانوم مث اینکه مشکل حل شد و درست شد

من دنبالش نمیکنم وقتی میخوام برم سمتش میره رو دیواره و همونجا دیگجگه بدون هیچ ترسی غذا رو میگیره و میخوره میدونم ن استرس داره ن ترس ولی خب رو دیوارس ک دوستان گفتن اگه مهم غذا دادنه هرجا میخواد باشه .
    ی چیز دیگه امروز اومدم در قفس رو باز کردم و دستمو بردم داخل اول ی پرتغال دادم بهش گرفت و خورد و بعدش اومدم چندتا تخمه بدم بهش 2.3 تخمه اول رو گرفت و خورد بعدش دستمو میبردم میومد میگرفت ولی با قار کشیدن دیگه دستمو نبرم تو قفس و از بیرون بهش بدم ؟
    میگم سبزی ها ک مجاز هستن برا کاسکو همشون مجازن هیچ سبزی غیر مجازی نداریم ؟ تره و جعفری و ریحون و نعنا و ...........
    سلام
    فعلا دست توی قفس نبرید . یه مدت دیگه باهاش بیرون قفس کار کنید بعد دوباره در قفس رو باز کنید و بهش غذا بدید . هیچ کاری نکنید که پرنده قار بکشه . بعدشم مگه میشه پرنده هم قار بکشه هم بیاد جلو ؟ مطمین هستید داد میکشید و قار میزد و جلو هم میومد ؟ . پرنده هنوز از شما ترس داره و بهتون اعتماد نکرده . فعلا همونطوری از بیرون بهش تخمه بدید و همونطور که گفتم سعی کنید روی نشیمن بدید تا بد عادت نشه و مشکلی پیش نیاد .

درباره سبزی هم خیر بعضی سبزی ها مشکلات معده برای پرنده ایجاد میکنن و آنزیم های بدنی پرنده قادر به هضم اون نیست پس همشون مجاز نیستن .

موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام
    فعلا دست توی قفس نبرید . یه مدت دیگه باهاش بیرون قفس کار کنید بعد دوباره در قفس رو باز کنید و بهش غذا بدید . هیچ کاری نکنید که پرنده قار بکشه . بعدشم مگه میشه پرنده هم قار بکشه هم بیاد جلو ؟ مطمین هستید داد میکشید و قار میزد و جلو هم میومد ؟ . پرنده هنوز از شما ترس داره و بهتون اعتماد نکرده . فعلا همونطوری از بیرون بهش تخمه بدید و همونطور که گفتم سعی کنید روی نشیمن بدید تا بد عادت نشه و مشکلی پیش نیاد .

درباره سبزی هم خیر بعضی سبزی ها مشکلات معده برای پرنده ایجاد میکنن و آنزیم های بدنی پرنده قادر به هضم اون نیست پس همشون مجاز نیستن .

موفق باشید
    آره میومد جلو منظورم اینه که دستمو میبردم سمتش رو دیواره خودشو کش میاورد ازم میگرفت همراه با قار کشیدن البته اینو از 4 تخمه ک دادم بهش شروع شد از همون اولین تخمه هم قشنگ معلوم بود ترس داره

کاربر موثر

تخصص
    الاف بیکار .مضر برای هرفرد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تعداد ارسال ها
    126
    سلام و خسته نباشید خدمت همه ی پارسی پتی های گل. اگه کاسکو اب بخوره بعدش اب رو از معده برگردونه بیرون .منظورم همون حالت استف..غ هست . دلیلش ؟؟؟ممنونم از همه
    چه مهمانان بي دردسري هستند مردگان
    نه به دستي ظرفي را چرك مي كنند
    نه به حرفي دلي را آلوده
    تنها به شمعي قانعند
    و اندكي سكوت...

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت همه ی پارسی پتی های گل. اگه کاسکو اب بخوره بعدش اب رو از معده برگردونه بیرون .منظورم همون حالت استف..غ هست . دلیلش ؟؟؟ممنونم از همه
    هربار که آب میخوره اینکار رو انجام میده ؟ فقط آب بالا میاره ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)