صفحه 4 از 1238 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223541045041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 12376
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    وقتی چرت نمی زنه اخه از قفسش بالا پایین می ره یا صدا در می یاره یا می خارونه خودشو... یعنی این موقه ها باهاش کار کنم ماثره؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    وقتی چرت نمی زنه اخه از قفسش بالا پایین می ره یا صدا در می یاره یا می خارونه خودشو... یعنی این موقه ها باهاش کار کنم ماثره؟
    سلام آقا و تمامی دوستان
    منم اینجا به جمع شما پیوستم انشا ء اله که بتونم عضو خوبی برای اینجا باشم
    دوست عزیز شما توقع نداشته باشید که مثل بچه آدم بشینه به حرف شما گوش بده(البته دور از جون بچه های این دورو زمونه هم اینقد بازیگوشن که اونا هم حرف گوش نمیدنو بازی گوشی میکنن)تو هر شرایطش شما باهاش کار کن تمرین کن اون به ظاهر شیطنت میکنه ولی همه حواسش به شماست
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام به همه دوستان عزیزم من تازه به شما پیوستم امیدوارم که در کنار هم بتونیم دوستای خوبی باشیم.
    خواستم بدونم که در روز کاسکوی من روزی یه دونه بلال کامل یعنی 4یا 5 تا تیکه میخوره خواستم بدونم ضرری داره یا نه؟

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    تا چند روز پیش تا دستو می بردم تو آرام سر می داد چند روزی هستش که نمی دونم چرا گاز می گیره...بعدش باکلی التماس سر می ده.امروز 2بار دستمو زخمی کرد. نمی دونم از چی هستش انگار احساس قدرت می کنه...به نظرتون چه کار کنم مثله قبل بشه؟؟؟؟؟؟؟ به خاطر این نیست که 1ساعتی ازاده؟
    راستی من همچنان مشغوله اموزشه سخن گویی آرام هستم.هر روز 2 یا 3 بار 20دقیقه خوبه؟نیمه اهلی باشه به حرف می یاد؟

یه سواله دیگه وقتی من با آرام تمرینه سخن گویی می کنم یه پاش رو می گیره بالا و بعد از 4دقیقه شروع می کنه به چرت زدن یا می خواد بخارونه خودشو یا یه جای دیگه رو نگاه می کنه.... یعنی گوش نمی ده یا علاقه نداره گوش کنه؟ اگه روش پارچه بندازم چطوره؟ برا این که حواسش پرت نشه؟ بازم ممنون

یه سواله دیگه بلال یا ذرته تازه رو بعد از جدا کردنه پوستش باید خام بدیم به طوطی مون یا بذاریم با اب بپذه؟
    سلام به دوست عزيز
    شما تمرينتون رو ادامه بدين ....ممكنه بصورت متناوب كاسكو باهاتون همكاري كنه و يا گازبگيره و همكاري نكنه اما شما ادامه بدين.....تمرين صحبت هم خيلي خوبه ادامه بدين....فراموش نكنيد كه فقط 2-3 كلمه و تكرار براي هر كلمه 20-30 بار و كلا هرچي در طول روز بيشتر بتونيد باهاش تمرين كنيد خوبه....اگر هم فقط عصر ها و شبها وقت ازاد داريد باز عيبي نداره....من سالهاست كه فقط از ساعت 6-7 شب بع بعد با طوطيهام كار مي كنم اون هم نه اينكه فقط به طوطي برسم بالاخره كارهاي منزل و خانواده هم هستند....يادتون باشه كاسكوي وحشي از زماني كه وارد منزل ميشه حد اقل 3-4 ماه زمان مي بره تا به حرف بيوفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    آرام جان مهربون باش آروم میشه سعی کن وقتی کار کنی که دقت میکنه مثل صبح یا هر وقتی که حس می کنی حالشو داره ذرت هم تیکه کن تمیز کن اگه تازست بده اگه سفته آبپز و فریز واسه بعد

عزیز باشه سعی می کنم با غذا برم رو سرش اما عجیب بد بینه و فقط وقتی میشینم یعنی ازش پایین ترم آرومه
    راستی و دوستان سر و صدای صبح و غروب خاکستری همینطور میمونه؟
    یعنی به اهلی شدن و یادگیریش بی ربطه؟ عوض این صداها کلمه نمیگه؟ منظورم اینه که بادگیری لغت و اهلی شدن این جیغ ها صداهای عجیب تغییری می کنه؟
    با سلام خدمتت عرض شود كه تمامي طوطي ها و پرنده ها چه حرف بزن و چه حرف نزن صبحها و عصر ها دم غروب خيلي سر و صدا مي كنند كاريش هم نميشه كرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط redactor_man نمایش پست ها
    با سلام خدمت همكار و دوست عزيزم
    شما هر جا كه باشيد دوست داريم كه در خدمتتون باشيم و از اطلاعات مفيد شما استفاده كنيم. ممنون از زحماتي كه در سايت قبلي كشيديد.همراه هميشگي شما،نيما. با تشكر
    ما مخلصيم آقا نيما اون هم از نوع دربست

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام.می بخشید که من جواب می دم.درباره اینکه کاسکوی شما دوست داره از خودش پایین تر باشین ،کاسکوی من هم همینطوره ولی این رفتارش فقط واسه افرادیه که ازشون متنفره یا افراد جدیدی که می بینه.اگه پایین تر از اونا باشه عصبی میشه و پراشو میکنه (کاسکوی من پرکنه) .من تو یه مقاله درباره پرکنی خوندم که می گفت طوطی رو تو شرایطی قرار بدین که از شما بالا تر باشه چون این باعث میشه که فکر کنه در برابر شما هیچ دفاعی نداره.منم جای طوطیمو عوض کردم .الان دیگه اگه غریبه نزدیکش بشه فقط از بالا نگاش میکنه.شاید اگه شما بیشتر باهاش جور بشی این رفتارش تغییر کنه.سرو صدای صبح و غروبش که خیلی قشنگه من عاشق صداشم.طوطی من اولش فقط سرو صداهای عجیب و غریب داشت(همون صبح و غروب که شما میگید) ولی الان صوت های آهنگی میزنه و اسمشو تقریبا میگه یعنی اون صداهایی که ما دوست داریم بشنویم رو درمیاره. حالا شاید کاسکو های دیگه اینطوری نباشن .اگه اشتباه گفتم معذرت می خوام.اینا فقط نظر منه.
    درسته دوست من پرنده ها زماني كه ارتفاع نشستن و يا قفسشون از ما بالاتر باشه احساس قدرت و تسلط مي كنند براي همين هم هست كه ميگن اين كار رو نكنيد تا طوطي بهتر رام بشه....بهترين ارتفاع و بهينه ترين ارتفاع براي قرار دادن قفس به اين ترتيب هست كه زماني كه طوطي روي چوب نشيمن مي نشينه خط ديدش با خط ديد شما يكي باشه ...نه بالاتر و نه پايينتر..البته اين استاندارد اعلام شده از سوي سايتهاي خارجي هست اما من بصورت تجربي براي قفسهاي چيني 1033 به اين نتيجه رسيدم كه بايد روي يك ميز با ارتفاع بين 60 تا 90 قرار داد.

اتفاقا زماني كه اروم هست و توجهش به جاي جلب نيست بهترين زمان براي تمرين صحبت هست....زماني كه آروم به شما توجه مي كنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیزم من تازه به شما پیوستم امیدوارم که در کنار هم بتونیم دوستای خوبی باشیم.
    خواستم بدونم که در روز کاسکوی من روزی یه دونه بلال کامل یعنی 4یا 5 تا تیکه میخوره خواستم بدونم ضرری داره یا نه؟
    نگران زياد خوردن كاسكو نباش چون اگر سير بشه خودش ديگه نمي خوره در ضمن ذرت براي كاسكو بسيار بسيار مفيده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    وقتی سروصدا می کنه باهاش تمرینه سخن کویی کنم خوبه؟ تاثیر داره؟ بعضی وقتا چرت می زنه.یا می خارونه.یاغذا می خوره من سوالم اینه :ایا وقتی مشغوله کاری هست تمرین کردن باها تاثیر داره؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    با سلام به همه دوستان
    خيلي خوشحال بودم كه در تالار نيك صالحي همه دوستانه با هم گفتگو ميكردند و شايد اولين باري بود كه ميديدم در ايران كار گروهي به اين خوبي پيش ميره.اما حيف كه نذاشتند.
    اميدوارم با سرپرستي و راهنمائيهاي آقا اين فروم مسير خوبي رو طي كنه.
    عضو كوچك اين مجموعه ،مسعود

کاربر ساده

شماره عضویت
    114
    سلام به همه دوستان و عزیز
    آقا من رفتم قفس و از اونجایی که آدر س دادین گرفتم(مرسی)
    وقتی بردمش حموم جابجاش کردم (اولین حمومش بود) خیلی غااااار زد ولی با توجه به فرمایشات شما امری عادی بوده
    الان 13 روزه که دارمش 1 بارم حموم بردمش موقع تعویض غذا و آب غاار نمیزنه دیگه ولی وقتی بیشتر پیشش وایسم غار میزنه
    سوال من اینه که
    میخوام شروع کنم با دست بهش غذا بدم اگر غاار زد ادامه بدم یا نه؟ حتی اکه زیاد هم غاار زد بازم ادامه بدم تا کی؟
    یا وقتی پیشش میشینم غاار نمی زنه ولی اگه به ایستم بعد از 2-3 دقیقه غاار میزنه عقب نشینی بکنم یا نه؟

با تشکر از همه و آقا

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    163
    با عرض سلام منم تازه عضو شدم و خوشحالم از ديدن دوستان
    نانارجون كاربر قبلي
    ناناز كاربر جديد
    يا علي

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    من هم فهیمه هستم البته اسمه جدیدم اسمه طوطیم(آرام )هستش
    همگی خوش امدید.
    من صدامو برا ارام ضبط کردم جالب اینه که به نظر من وقتی صدای ضبط شده رو می زارم به نظر می یاد بیشتر گوش می ده تا این که خودم تکرار کنم می دونید دلیلش چییه؟ البته نیمه اهلی هستش

صفحه 4 از 1238 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223541045041004 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)