کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    بهتره وقتی با دست بهش غذا میدید اون یکی دستتون رو هم که خالی هست نزدیک طوطیتون کنید ، طوری که بدونه دست خالی خطری نداره . یا اینکه وقتی با دستی که بهش غذا دادید همون دستتون رو سریع عقب نبرید و نزدیکش نگه دارید .
    همراه غذا دادان به منقارش دست میزنید؟
    بله به منقارش دست میزنم
    میدونید وقتی دستمو باز میگیرم طرفش میترسه در صورتی که غذا هم توی دستم هست اما وقتی بسته نگه میدارم مثلا یک دونه تخمه بهش میدم نمیترسه و میاد میگیره از دست باز شده میترسه

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab نمایش پست ها
    سلام

بالاخره امروز آقا تینا تشریف آوردن بیرون.یکم رو صندلی نشست بعدش هم رفت تو خونش.

مرسی
    سلام
    شما بعد از چند وقت طوطیتون رو از قفس خارج کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    بله به منقارش دست میزنم
    میدونید وقتی دستمو باز میگیرم طرفش میترسه در صورتی که غذا هم توی دستم هست اما وقتی بسته نگه میدارم مثلا یک دونه تخمه بهش میدم نمیترسه و میاد میگیره از دست باز شده میترسه
    خب اکثرا از دست باز شده میترسن ، اگر میخواین از دستتون که به صورت باز شده هست نترسه ، غذای مورد علاقه ش مثلا اگر تخمه هست رو کف دستتون روی انگشتاتون بریزید و بگیرید جلوش تا بخوره اما کمی عقب تر مثلا کف دستتون نریزید امکان اینکه بازم بترسه و بخواد گاز بگیره هست ، بعد کم کم میتونید غذا رو کف دستتون هم بریزید و به مرور میبینید کلا ترسش از دست میریزه.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    سلام
    شما بعد از چند وقت طوطیتون رو از قفس خارج کردید؟
    سلام
    بعد از 15 روز-ممکنه به نظر زود بیاد ولی خیلی آرومه.بیرون هم که اومد فقط یه جا نشسته بود تکان نمیخورد تا نزدیکیش هم میرفتم نمیترسید(البته خیلی نزدک که دستم بهش برسه نه)

مرسی

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    سلام
    برای براق و قشنگ شدن منقار کاسکویی که رام نیست باید چکار کرد؟

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    سلام
    بعد از 15 روز-ممکنه به نظر زود بیاد ولی خیلی آرومه.بیرون هم که اومد فقط یه جا نشسته بود تکان نمیخورد تا نزدیکیش هم میرفتم نمیترسید(البته خیلی نزدک که دستم بهش برسه نه)

مرسی
    سلام
    به هر حال 15 روز خیلی زوده برای بیرون آوردن طوطی، شما باید فعلا با دست بهش غذا میدادید و بعد درب جلو رو باز میکردید و با دست بهش غذا میدادید و وقتی ترسش از دست شما ریخت و به محیط و شما اطمینان کرد بعد از قفس خارجش میکردید .

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 222 نمایش پست ها
    سلام
    برای براق و قشنگ شدن منقار کاسکویی که رام نیست باید چکار کرد؟
    سلام
    معمولا اگر غذایی طوطیم خوب باشه به مرور منقارش از حالت پوسته پوسته بودن خارج میشه و اصلا احتیاجی نیست که از موادی مثل روغن زیتون و ... برای قشنگ شدن نوکش استفاده کرد. اگر الان اجازه دست زدن به منقارش رو نمیده و شما هم منظورتون استفاده از روغن زیتون و ... هست خب راهی نیست .
    اما بازم تاکید میکنم اگر غذایی طوطیتون خوب باشه منقار طوطیتون خوش فرم و براق میشه اما زمان میبره.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سلام
    در تایید فرمایش سر کار خانم هانی برای داشتن منقاری یک دست سیاه نیاز به غذایی مناسب که کلسیوم در ان لحاظ شده است میباشد چرب کردن منقار برای ویترینی کردن پرنده تو مغازه است .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا - مرغ عشق - عروس
    شماره عضویت
    4731
    سلام

چشم "هانی جان" دیگه نمیارم بیرون تا خوب رام بشه.یه نظر بده ببینم وضعش چجوری میبینی؟؟؟؟راستی سن کاسکو من زیاده میتونم به حرفش بیارم؟؟؟؟؟؟؟

مرسی هانی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق - انواع ماهي
    شماره عضویت
    4647
    سلام به همه دوستان. دماي هواي خونه ما خيلي بالاست. ميخواستم بدونم تو دماي حدود 32 درجه مشكلي واسه مارال (طوطي خاكستري من ) پيش مياد؟ يه سوال ديگه، من 7-8 روز پيش يه تيكه از پراي دمش رو پيدا كردم كه هم ريشه نداشت هم جويدگي، ديروز هم يكي ديگه تو قفسش افتاده بود آيا اين حالت معموليه يا نه ؟

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    سلام

چشم "هانی جان" دیگه نمیارم بیرون تا خوب رام بشه.یه نظر بده ببینم وضعش چجوری میبینی؟؟؟؟راستی سن کاسکو من زیاده میتونم به حرفش بیارم؟؟؟؟؟؟؟

مرسی هانی

]
    سلام
    وضعیت طوطیتون خوبه از روی ظاهرش ، قفستون چه مدلی هست؟
    در مورد سخنگویی طوطیتون بله طوطیتون به حرف میافته اما احتمالا دیرتر از خاکستریهای دیگه و به همین خاطر باید صبور باشید و باید خیلی خیلی بیشتر با طوطیتون کار کنید .
    خواهش میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alifathi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. دماي هواي خونه ما خيلي بالاست. ميخواستم بدونم تو دماي حدود 32 درجه مشكلي واسه مارال (طوطي خاكستري من ) پيش مياد؟ يه سوال ديگه، من 7-8 روز پيش يه تيكه از پراي دمش رو پيدا كردم كه هم ريشه نداشت هم جويدگي، ديروز هم يكي ديگه تو قفسش افتاده بود آيا اين حالت معموليه يا نه ؟
    سلام
    دمای خونه بالاست و باید حتما دما رو بین 24 تا 28 درجه نگه دارید و پایین تر یا بالاتر از این مقدار نشه ، معمولا طوطی وقتی هم دچچار سرما خوردگی میشه میگن دما رو میشه تا 30 درجه بالا برد اما برای طوطی نرمال دمای 32 درجه بالاست و به مشکل میخورید.
    از پرهایی که افتاده عکس بذارید لطفا.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط alifathi نمایش پست ها

سلام

لطفا طبق فرمایش خانم هانی عکس از پر مذکور و سینه کامل خود کاسکو بگذارید !

صفحه 384 از 1238 نخستنخست ... 284334365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401402403434484884 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)