کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام سپیده جان . این حالت وقتیه که شما نزدیکشی ؟ این کلیپ رو ببین و بگو شبیه اینه یا نه ؟ بالا هم میاره ( یه حالتی مثل بالا آوردن مثلا اداشو در بیاره ) ؟؟

PSP - NEW-CI~1 دانلود ● آپلود سنتر اختصاصی مجموعه سایت های پارسی پت
    سلام من از ديروز دارم سعي ميكنم دانلود كنم ولي نميشه :smile (132):يعني بعد از اينكه دانلود تمام شد نشون نميده ميشه چك كني و اگه اشكال داره دوباره بزاري؟:smile (228):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    سلام من از ديروز دارم سعي ميكنم دانلود كنم ولي نميشه :smile (132):يعني بعد از اينكه دانلود تمام شد نشون نميده ميشه چك كني و اگه اشكال داره دوباره بزاري؟:smile (228):
    سلام

من دانلود کردم اجرا میشه.... احتمالا شما winrar ندارید برای همین نمیتونین بازش کنین، فرمتش رو zip میکنم و دوباره میذارم روی لینک اول.... اگه بازم نشد به خاطر پلیرتون هست که باید از لینک دوم دانلود کنید و بعدش نصب کنید.... و برای اینکه دفعات بعدی به مشکل نخورید winrar رو از
    ایــنــجــا دانلود کنید

1.
    PSP.zip
    2. نرمافزار پلیر ( splash pro 1.8 )

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    نقل قول نوشته اصلی توسط Da Vinci نمایش پست ها
    سلام

من دانلود کردم اجرا میشه.... احتمالا شما winrar ندارید برای همین نمیتونین بازش کنین، فرمتش رو zip میکنم و دوباره میذارم روی لینک اول.... اگه بازم نشد به خاطر پلیرتون هست که باید از لینک دوم دانلود کنید و بعدش نصب کنید.... و برای اینکه دفعات بعدی به مشکل نخورید winrar رو از
    ایــنــجــا دانلود کنید

1.
    PSP.zip
    2. نرمافزار پلیر ( splash pro 1.8 )
    مرسي از لطفت :41:من سعي كردم دانلود كنم ولي انگار فايلش ايراد داشت وقتي دانلود رو شروع ميكرد خودش قفل ميكرد:smile (261):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سلام وعرض ادب خدمت دوستان گرامی
    نوشته های دوستان محترم رو خواندم و مطالبی به نظرم رسید که با اجازه جناب آزیده و اساتید عرض میکنم:

1- تو لک رفتن پرنده ها در طی سال امری طبیعی است و حتی ما میتوانیم بصورت مصنوعی هم شرایط را برای لک بردن ایجاد کنیم 1- با گرم کردن محیط 2- با مصرف ویتامینهای دارای زینک بالا .اما زمانیکه پرنده در دوره لک باصطلاح گیر میکند میشود با استفاده از مولتی ویتامیتهای زینک دار این دوره را کوتاه کرد و یا اگر فکر میکنیم که پرنده دارای پروبال مناسب است سعی کنیم دمای محیط را به نسبت دمای فعلی خنکتر کنیم .
    2- حساسیت زیاد در رابطه با طوطی سانان بالاخص کاسکوها زاییده توقعات بالای ما انسانها است بدین معنی که فکر میکنیم طوطی شامل یکسری قوانین منظم است در صورتیکه طوطی ها هم مثل ما انسانها دارای خواص زیستی متفاوت هستند .در ما انسانها برخی رشد موی سریع داریم (بعلت وجود هورمونهای محرک مثل شاخه تستسترونها)وبرخی سزعت رشد مویمان کم است . طوطیان هم از این قاعده مستثنی نیستند!اما اینکه بعد از 2 ماههنوز در لک باشند یک جای کار عیب داره که معمولا گرمای بیش از حد و دراز مدت و استحمام به نسبه کم میتونه یکی از دلایل باشه! همانطور که جناب آزیده فرمودند در چنین حالاتی باید ویتامین d3 و کلسیوم مورد نیاز پرنده در دسترش باشه .

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام دوستان امروز صبح بیشترین شلوغ بازی این مدت که پیش من بود را انجام داد در حدود 10 بار هی میخواست بگه اقا اما با حالت خاصی میگفت سوت فکر کنم پیشرفت خوبی باشه راستی وقتی تو لک هستند میشه حمام بردش یا نه؟

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز صبح بیشترین شلوغ بازی این مدت که پیش من بود را انجام داد در حدود 10 بار هی میخواست بگه اقا اما با حالت خاصی میگفت سوت فکر کنم پیشرفت خوبی باشه راستی وقتی تو لک هستند میشه حمام بردش یا نه؟
    سلام
    خب خدا رو شکر که طوطی شما هم داره کم کم راه میافته ، بله در دوران تو لک بودن هم میتونید طوطیتون رو حمام کنید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    مرسي از لطفت :41:من سعي كردم دانلود كنم ولي انگار فايلش ايراد داشت وقتي دانلود رو شروع ميكرد خودش قفل ميكرد:smile (261):
    یعنی کدوم فایل دانلود نمیشه؟ همه لینکایی که گذاشتم؟ تا حالا برای فایل های دیگه هم مشکلی پیش اومده؟ اگه اینطوره دانلود منیجر یا وب بروزر تون مشکل داره.... اگه الان مثلا از فایرفاکس استفاده میکنید و نمیشه دانلود کرد از اکسپلورر یا اپرا یا این فایرفاکس جدید استفاده کنید شاید مشکل از اونجاست.... اگه بازم نشد با مسنجرم تماس بگیرید شاید کمکی از دستم بربیاد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سلام
    دوستی فرمایش فرمودند که طوطی ایشان صداهای نا مفهوم و مکرر از خودش بروز میده کاسکوها زمانیکه برای اولین بار میخوان صحبت کردن رو اغاز کنند با صداهای عجیب غریب و مثل ادمهاییی که توانایی صحبت ندارند تو گلو صحبت میکنند وپاره ای نیز سوت میزنند سوت (باصطلاح ) صدای مورد علاقه کاسکو است و هر صدایی که طول موج ان با سوت زدن هم خوانی داشته باشه برای کاسکو جالبه و سعی میکنه تقلید کنه اما پیشنهاد میکنم هیچ وقت سعی نکنید به کاسکو سوت یاد بدید یا با سوت کلمات رو تمرین کنید چون اوایل برای شما جالبه ولی بعد یه مدت برای کاسکو عادت میشه وبرای شما زجر اور و دیگرنمیشه کاریش کرد!!در ضمن کاسکو ها برای خودشون جفت فرضی انتخاب میکنند از روی تجربه معمولا با خانمها و بچه ها رابطه بهتری نسبت به اقایون داره!ولی این یک اصل نیست پس اگر همسرشما وارد منزل میشن و مورد استقبال کاسکو قرار میگیره نشان از امتخاب کاسکو است و در این حالت بهترین تمرین دهنده همسر شماست چراکه کاسکو به ایشان توجه خواصی داره !

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    سلام به همه
    هفته پيش يه اسباب بازي براي عسل درست كردم كه خيلي خوشش اومد عكسش رو ميزارم تا ببينيد اگه دوست داشتيد براي طوطيها تون درست كنيد خيلي راحت درست ميشه
    نميدونيد با اين اسباب بازي چيكار كه نميكرد بهش حمله ميكرد گازش ميگرفت بهش كله ميزد براش قر قر ميكرد بعد از يه روز باهاش دوست شد و بازي ميكرد :smile (224):البته همچنان كارهايي رو كه گفتم روهم انجام ميداد و بالاخره موفق شد كه منهدمش كنه
    :smile (107):

اين هم عكس ازاسباب بازيش

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

اين هم خود عسل در حال بازي كردن

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    شما قفس کاسکوتون بالاتر از اون جایی هست که زندگی میکنید ؟ یعنی از شما بلند تره ؟!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    شما قفس کاسکوتون بالاتر از اون جایی هست که زندگی میکنید ؟ یعنی از شما بلند تره ؟!
    سلام دوست عزيز:smile (180):
    بله البته تا 1 هفته پيش الان ديگه پايين روي ميز توي ارتفاع 80 سانتي هستش بايد بگم عسل كه به خونه ما اومد كاملا وحشي و ديوونه بود كارهايي ميكرد كه حتي براي كاسكو بازها هم عجيب بود خلاصه اينقدر قاطي بود كه شروع به قطع كردن پرهاي بالش كرد در اين بين من به مسافرت 5 روزه رفتم و عسل رو پيش يكي ازفاميلمون كه خودش كاسكو داره گذاشتم وقتي برگشتم ديدم بهتر شده وقتي پيش اونها بوده قفسش رو روي ديوار گذاشتن و آروم شده به سفارش همون فاميلمون قفسش رو بعد از برگردوندن به خونه روي ديوار نسب كردم خيلي آروم و راحت تر شد ديگه استرس نداشت از اون روز ديگه با پرهاش هم كاري نداره و خيلي كم باهاشون ور ميره البته بعضي وقتها با قسمتهايي كه ريش شده ورميره كه من سريع حواسش رو پرت ميكنم در كل بهتر شده البته همون طوريكه گفتم الان 1هفته هستش كه دوباره برگردوندمش سر جاي قبليش ببخشيد طولاني شد:smile (222):

صفحه 372 از 1238 نخستنخست ... 272322353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391422472872 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)