فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 361 از 693 نخستنخست ... 261311351359360361362363371411461 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,601 به 3,610 از 6928
    کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    [QUOTE=Madanzadeh;195409]
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

بله بهترین نوع واکسن همین ترکیبی با آب و یا ریختن توی دهان پرنده است.
    ریختن توی آب ممکنه پرنده آب نخوره و غذا نخور در نتیجه ضعیف میشع زود از بین میره . البته اگه غذا و آبش رو که محلول دارو توش هست رو میخوره بهترین روش همین .
    اگر پرنده از دارو خوشش نیاد و ما بخواییم به زور بهش بدیم ممکنه دارو وارد نای بشه و پرندع رو خفه کنه و اون استرسی که از بع زور ریختن دارو به پرنده ایجاد میشه خیلی زیاده و باز هم احتمال سکته و ناراحتی وجود داره . بعدشم ممکنه پرنده باز دارو رو بخوره و همه چیزو استفراغ کنه و دارو رو برگردونه . در این صورت باید ببینیم دکتر چی میگه و شاید ناچار به تزریق باشیم ولی بهترین روش رو دامپزشک تعیین میکنه .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486

دوستان عزیز ، بهترین نوع واکسن رو ما تشخیص نمیدیم . دکتر تشخیص میده . ما فقط میتونیم تصمیم بگیریم که از واکسن استفاده بشه یا نه .

هیچ دکتری ما رو مجبور به استفاده از واکسن نمیکنه . تصمیم به عهده صاحب پرنده هست و فکر نکنید اگه بهتون پیشنهاد میده که از واکسن استفاده کنید به خاطر منافع شخصیش هست . شما اختیار طوطی خودتون رو دارید میتونید قبول کنید، میتونید هم قبول نکنید . ما تو مسایل پزشکی دخالت نمیکنیم . یکی مثل دوست من قبول میکنه یکی هم اصلا نمیتونه بپذیره .

وقتی هم طوطی بیماره اگه میخواید دامپزشک درمانش کنه تو کارش دخالت نکنید و بهش پیشنهاد ندین تا حد امکان از داروی های محلول در آب استفاده کن ، اگه دکتر متخصص و با دانشی باشه خودش میدونه باید چی کار کنه .

لطفا راجع به این موضوع هم دیگه بحث نکنید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس-کوتوله-مرغ عشق-فنچ
    شماره عضویت
    15055
    میانگین پست در روز
    0.14
    تعداد ارسال ها
    150
    سلام
    چند روزی قصد مسافرت دارم.حدود 4روز
    چکار کنم عسل تنها نمونه؟
    کوتوله یا عروس بزارم پیشش با فاصله خوبه؟
    درکل یه راهنمایی کنین تا برای عسل مشکل پیش نیاد
    ممنون

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    سلام
    چند روزی قصد مسافرت دارم.حدود 4روز
    چکار کنم عسل تنها نمونه؟
    کوتوله یا عروس بزارم پیشش با فاصله خوبه؟
    درکل یه راهنمایی کنین تا برای عسل مشکل پیش نیاد
    ممنون
    سلام . باید یکی باشه که بتونه بهش رسیدگی کنه . آب و غذاش رو تعویض کنه . اگه همچین شخصی دارید که مشکلی نیست .

طوطی های دیگه هم اگه کنارش بذارید مثل کاسکو به رسیدگی نیاز دارن .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    مهندس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    110
    سلام
    دوستان ميخواستم روند پيشرفت كاسكوم رو براتون توضيح بدم تا دوستان اگه پيشنهادي دارن بيان كنن،بعضي مطالب رو قبلا گفتم ممكنه بگين تكراريه بعضيا هم زحمت كشيدن جواب دادن،ولي الان اين وضعيت كلي و جامع كاسكوم هست
    خب من كاسكويي رو كه به قول شما دوستان سه تا چهار سالست رو حدود ٥٠ روز پيش گرفتم،يكي دو روز اول رو فقط جيغ ميزد،ولي بشدت ترسو بود ، يعني تا بهش نزديك ميشدي ميرفت رو ديواره قفس،بعد از يه مدتي ديگه اين حركتش كمتر شد و كم كم شروع كرد به غذا از دست گرفتن،فرقي هم نميكنه هر عضو خانواده بهش غذا بده ميگره، تا حدود ده روز پيش ميوه جات رو بهتر از الان ميخورد، الان احساس ميكنم حدود يه هفتست ميوه روبهش ميدي ميگيره ولي ميندازه پايين، يا اگه بخوره خيلي كم ميخوره ،روزا خيلي ساكته غير از اول صبح كه سوت ميزنه و قفس نوردي ميكنه بقيه روز رو بيشتر بصورت ثابت ميشينه رو چوب روي يه پا ،اسباب بازي هم داره اوايل باهاش ور ميرفت ولي الان كاري بهش نداره، حتي با توجه به نظر دوستان عوضش هم كردم، يه هفته اي هم ميشه چون مجبور بودم و كاسكوم با پرواز ميخورد به ديوار دادم بالش رو چيدن،الان هم وقتي ميارمش رو سر قفس داخل نميره حتي دستمو ميگذارم رو سرش و بدنش هيچي نميگه،ولي احساس ميكنم خيلي دوست داره بيرون از قفس باشه منم تقريبا روزي دوساعت ميارمش بيرون، وقتي هم بيرون مياد خيلي بالشو بهم ميزنه ولي بعدش عينهو مجسمه ميشينه رو چوبش، اين بي تحرك بودنش تو قفس يكم نگرانم كرده يعني وقتي ميبينم كاسكو هاي ديگه با آويزون شدن از قفس يا كنجكاوي يا يه صدايي از خودشون در آوردن يه كاري ميكنن اين بي تحركيش نگرانم ميكنه! ،بالاخره وقتي كاسكو بخواد حرف بزنه بايد يه صوتي يه چيزي بگه ولي دريغ از يه صدايي كه از اين بيرون بياد! طول روز پر آرايي هم ميكنه! نميدونم اين وضعيتش طبيعيه يا نه ،بهرحال ممنون ميشم پيشنهادي اگه دارين بهم بگين!

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    من مشکلم همین کار کردن هست که نمیدونم چیکار کنم قبلا یکی دو نفر جواب دادن به این سوالم گفتن با دست غذا بده یا باهاش حرف بزن آیا همینا کافیه ؟
    ببینید وقتی میخوام نزدیک قفس شم میره رو دیواره قفس نه قار میکشه نه .........
    غذا هم اگه رو چوب نشیمن باشه هر سمت که ببرم غذا رو میاد میگیره اگه رو دیواره باشه باید ببرم همونجایی که هست تا بگیره اگه دورتر بگیرم نمیاد یعنی خودش نمیاد من باید دستمو ببرم نزدیکش .
    خب پیشرفت خوبی داشته . اینکه از دست غذا میگیره یعنی تقریبا بهتون اعتماد کرده . منم وافقم که اگه تو اتاق شما احساس امنیت نمیکنه میتونید انتقالش بدین به محیط بزرگتر

وقتی که طوطی شما روی دیوار قفس میره ، کمی زمان بدین که آروم بگیره و بیاد روی چوب نشیمن بشینه بعد تمرین رو شروع کنید . یه مدت همین کار رو انجام بدین و از بیرون قفس بهش غذا بدین .

بعد میتونید در قفس رو باز کنید و از داخل قفس بهش غذا بدین . فقط حرکاتتون آهسته باشه و به هیچ وجه دنبالش نکنید . اگه حس میکنید که اصلا دوست نداره دستتون داخل قفس بره باید تمرین رو بیرون از قفس انجام بدین .

فقط اصلا عجله نکنید . اجازه بدین با سرعت خودش به شما اعتماد کنه .

قبل از هر اقدامی سوال کنید که یه وقت کاری انجام ندین که روند رام شدن رو کندتر کنه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ميخواستم روند پيشرفت كاسكوم رو براتون توضيح بدم تا دوستان اگه پيشنهادي دارن بيان كنن،بعضي مطالب رو قبلا گفتم ممكنه بگين تكراريه بعضيا هم زحمت كشيدن جواب دادن،ولي الان اين وضعيت كلي و جامع كاسكوم هست
    خب من كاسكويي رو كه به قول شما دوستان سه تا چهار سالست رو حدود ٥٠ روز پيش گرفتم،يكي دو روز اول رو فقط جيغ ميزد،ولي بشدت ترسو بود ، يعني تا بهش نزديك ميشدي ميرفت رو ديواره قفس،بعد از يه مدتي ديگه اين حركتش كمتر شد و كم كم شروع كرد به غذا از دست گرفتن،فرقي هم نميكنه هر عضو خانواده بهش غذا بده ميگره، تا حدود ده روز پيش ميوه جات رو بهتر از الان ميخورد، الان احساس ميكنم حدود يه هفتست ميوه روبهش ميدي ميگيره ولي ميندازه پايين، يا اگه بخوره خيلي كم ميخوره ،روزا خيلي ساكته غير از اول صبح كه سوت ميزنه و قفس نوردي ميكنه بقيه روز رو بيشتر بصورت ثابت ميشينه رو چوب روي يه پا ،اسباب بازي هم داره اوايل باهاش ور ميرفت ولي الان كاري بهش نداره، حتي با توجه به نظر دوستان عوضش هم كردم، يه هفته اي هم ميشه چون مجبور بودم و كاسكوم با پرواز ميخورد به ديوار دادم بالش رو چيدن،الان هم وقتي ميارمش رو سر قفس داخل نميره حتي دستمو ميگذارم رو سرش و بدنش هيچي نميگه،ولي احساس ميكنم خيلي دوست داره بيرون از قفس باشه منم تقريبا روزي دوساعت ميارمش بيرون، وقتي هم بيرون مياد خيلي بالشو بهم ميزنه ولي بعدش عينهو مجسمه ميشينه رو چوبش، اين بي تحرك بودنش تو قفس يكم نگرانم كرده يعني وقتي ميبينم كاسكو هاي ديگه با آويزون شدن از قفس يا كنجكاوي يا يه صدايي از خودشون در آوردن يه كاري ميكنن اين بي تحركيش نگرانم ميكنه! ،بالاخره وقتي كاسكو بخواد حرف بزنه بايد يه صوتي يه چيزي بگه ولي دريغ از يه صدايي كه از اين بيرون بياد! طول روز پر آرايي هم ميكنه! نميدونم اين وضعيتش طبيعيه يا نه ،بهرحال ممنون ميشم پيشنهادي اگه دارين بهم بگين!
    سلام . اینکه از دست همه غذا میگیره خیلی عالیه .اگه درست یادم باشه چند روز پیش هم که پرسیدین گفتم دلیل این بی تحرکی یا حتی کم شدن اشتها میتونه کوتاه کردن بالش باشه . هرچند که بعضی وقتا ممکنه یکم کم غذا بشن . اما اکثر طوطی ها با کوتاه کردن پرهاشون این حالت براشون پیش میاد . نظر من اینه که نذارید بیکار بمونه به فعالیت درست وادارش کنید . مخصوصا وقتی بیرونه باهاش تمرین کنید . اینجوری نباید ادامه پیدا کنه . نه اینکه اصلا فرصت استراحت بهش ندین ، منظورم اینه که اون دو ساعتی که بیرونه میتونه ساعت تمرینش باشه . باید روی دست اومدن رو یادش بدین . با اسباب بازی هاش خودتون بازی کنید تا اونم به بازی کردن مشتاق بشه . غذاهایی که دوست داره رو پیدا کنید و براش اسباب بازی هایی درست کنید که بتونه ، این غذاهای خوشمزه رو با تلاش خودش پیدا کنه . اینا باعث میشه در طول روز ذهنش درگیر بشه . اما اگه بی توجه باشید و اجازه بدین روزاش همینطور یکنواخت باقی بمونه ممکنه به پرکنی یا پرجوی دچار بشه . وقتی میاد بیرون اون بال زدن هم برای خستگی در کردن هست . که خیلی خوبه . شما حتما باهاش کلمات رو تمرین کنید . تمرین سخنگویی هم ذهنشون رو درگیر میکنه و خیلی موثر هست .

کاربر موثر

تخصص
    فروشنده انواع حیوانات خانگی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    میانگین پست در روز
    0.21
    تعداد ارسال ها
    262
    سلام دوستان وقتی کاسکو پرهاشو پف میکنه برای چیه ؟

وقتی میرم سمتش هم از دستم غذا میگیره هم در قفسش و باز میکنم ازم غذا میگیره

اما نمیدونم چرا بدون غذا میرم سمتش خودشو پف میکنه و زل میزنه تو چشمام !!؟؟

این یعنی خوشش میاد یا بدش میاد برم سمتش ؟
    شانسم نداریم .... !

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خب پیشرفت خوبی داشته . اینکه از دست غذا میگیره یعنی تقریبا بهتون اعتماد کرده . منم وافقم که اگه تو اتاق شما احساس امنیت نمیکنه میتونید انتقالش بدین به محیط بزرگتر

وقتی که طوطی شما روی دیوار قفس میره ، کمی زمان بدین که آروم بگیره و بیاد روی چوب نشیمن بشینه بعد تمرین رو شروع کنید . یه مدت همین کار رو انجام بدین و از بیرون قفس بهش غذا بدین .

بعد میتونید در قفس رو باز کنید و از داخل قفس بهش غذا بدین . فقط حرکاتتون آهسته باشه و به هیچ وجه دنبالش نکنید . اگه حس میکنید که اصلا دوست نداره دستتون داخل قفس بره باید تمرین رو بیرون از قفس انجام بدین .

فقط اصلا عجله نکنید . اجازه بدین با سرعت خودش به شما اعتماد کنه .

قبل از هر اقدامی سوال کنید که یه وقت کاری انجام ندین که روند رام شدن رو کندتر کنه
    به راحتی از دستم غذا رو میگیره یعنی الان اگه در قفس رو باز کنم دستمو ببرم داخل بهش غذا بدم این به رام شدنش کمک میکنه ؟ ترسش میریزه ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    انگور رو در هفته چه اندازه میتونم بدم به کاسکوم ؟ به اندازه سیب و پرتقال و اینا یا اندازه خاصی داره ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)