کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط M@hsa نمایش پست ها
    مرسی هانی جون.
    من اون shower fun رو از سایت م ن ق ا ر ک ج ه ا (ا م ی د ش ا ی گ ا ن) برداشتم. قیمتش نوشته 12 تومن. یعنی نداره و گذاشته واسه فروش؟

برای درست کردن T stand هم دچار مشکل شدم . نمیدونم پایه رو چطوری ثایت کنم؟
    سلام مهسا جون
    من تا حالا تو مغازه ها ندیدم این وسیله رو شایدم ایشون داشته باشن ، اما اگر خواستید از ایشون خرید کنید خیلی خیلی حواستون رو جمع کنید.
    به هر حال اگر این وسیله رو هم بخرید مدتی طول میکشه تا بره روش و کم کم باید این اتفاق بیافته تا باهاش اشنا بشه ، همونطور که گفتم من استفاده نکردم اما به نظر وسیله خوبی میاد ، اینجا به نظر دوستان دیگه هم از این وسیله استفاده نکردن پس نمیشه مزایا یا معایبش رو گفت.
    در مورد پایه استند میتونید از سطل یا گلدون استفاده کنید و توش رو سیمان بریزید تا محکم بشه ، یا اینکه برید نجاری ها و یه چوب با ضخامت بیشتر ( که سنگین باشه) رو بگیرید و وسطش رو بگید به قطر چوب براتون در بیاره و چوب رو روش قرار بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shari نمایش پست ها
    سلام سپیده جان مثل همیشه ممنون از وقتی که گداشتی و جواب دادی.پایین انداختن سرش مشکلی برای من نداره من دارم کارمو روش انجام میدم اما اینم یادمه که شما گفتی تو بازی با چوب اگه چوبو بالا سرش نبرم بهتره خصوصا اینکه سرشو انداخت پایین یعنی میترسه پس بالا سرش نباید ببری... به این خاطر روی قفس نمیشه که هی میره اینور آنور فرار میکنه..گفتم یادم نمیاد بهتون گفته باشم از چوب شایدم گفتم خواب شمارو دیگه نمیدونم!!!!! چرا پیشنهادتون رو اگه دوس داشتم عمل کنم؟!!!!!!!!!!!!! مگه شما کاری گفتی که من نکرده باشم؟؟؟!!! حتما هم اینکارو میکنم چون شما دیگه استاد این کاری من که چیزی سر در نمیارم هنوز انتخابی هم نخواهم داشت بین روش ها..چون عاقلانه نیس... منطورم من از کلیپ ها کلیپای روی دست آوردن طوطیه که تو همین سایت بوده و دوست منم که عضو بوده دانلود کرده و لطف کرد به منم داد..نه رو بهش میگم چون هانی عزیز این روشو در مورد قار زدنش تو یکی از پست ها گفته بودن کاری به درست یا اشتباهی کارش ندارم میخوام ار غار بیفته....من موقع خوابو نگفتم گفتم کلا طوطی منقارشو میبنده به چه صورت وایمیسه؟؟؟نه من تا الان کاور نذاشتم براش...رااستش من در مورد نگهداری عسل از سمت خانواده م تحت فشارم .کمی بخاطر اینکه مشکلات تنفسی هم برام پیش اومده .نا امید که چی بگم ... میخوام نگهش دارم اما به خاطر شرایطی که پیش اومده برام...یه سری مسایل شخصی ...نهایت روزی 2ساعت بتونم وقت براش بزارم...........
    خب بالاخره کامل تونستم انگشت پاشو نازکنم ؛ولی ازون به بعد دیگه میپریدسمت دستم واسه گازگرفتن؛چه گازایی هم میگرفت!منم ترسو!امروزانگارعادی تربود؛گازنمیگرفت؛ازصبح رفتیم لواسان باخودمون بردیمش؛سوت میزدو بازی میکرد اما خب میدیدم تنش میلرزه بیشتروقت ها و مداوم هم دستشویی میکرد؛کلی هم دپرس شدم کنارباغ ما؛2تاکاسکو دیگه م بودن؛تعجب میکنم چطورتوفضای آزاد نگهشون میدارن ومشکلی ایجاد نمیشه براشون ؟! 1سر سوت میزدن و سروحال بودن؛من هنوزم ناراحتم بابت این قضیه ی کم صدایی کاسکوم؛دیگه هیچ مدل سوتی نمیزنه؛همش حالت جیغ داره!اونم 3بارکوتاه مدت درطول روز!میدونم هر کاسکویی یه اخلاقی داره ولی خب باید یه راهی واسش باشه....من تا الان شاید 10 یا 20تا کاسکو دیده باشم از دوست و آشنا..والا همشون تو 1 چیز مشترکن....اونم یه بند سوت زدنه!!!!!
    سلام
    دوست عزیز حتی اگر طوطیتون رو جا بجا میکنید نباید برای مسافرتهای 1-2 روزه جابجاش کنید ، چون حداقل 1 روز طول میکشه تا با محیط جدیدش اشنا بشه ( همونطور که خودتونم گفتید تغیر در فضله بوجود میاد و طوطی دچار استرس میشه ) ، بله من خودم هم گهگاهی طوطیم رو بیرون میبرم اما طوطیه من رامه ، پرهاش کوتاهه ، مدت زیادی پیشم هست و با این محیط های باز هم اشناست.
    دوست عزیز روزی 2 ساعت وقت گذاشتن برای خاکستری به نظر من کمه مخصوصا اگر بخوای باهاش اموزشها رو هم کار کنی. خیلی از دوستان مشکل سوت زدن و حرف زدن رو با طوطیشون دارن و فقط با صبر کردن و تمرین کردن به نتیجه رسیدن.
    محل نگهداری طوطیتون کجاست ؟ در طول روز بقیه افراد منزل میرن کنارش و باهاش ارتباط دارن؟ با بقیه رفتارش چطوره؟

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    سلام دوستای گلم
    نیاز به کمک و همفکری تون دارم.

من دیروز حوالی ظهر واسه جوجوم حبوبات پخته شده گذاشتم.
    بعدش چون بلال و بروکلی و سیب رو براش نخ سبزیجات درست کرده بودم و 9 شب هم برای بازی آورده بودمش بیرون و بهش تخمه دادم
    یادم رفت که ظرف حبوبات رو خالی کنم.:smile (269):
    صبح که کاورش رو برداشتم دیدم رفت و بهشون نوک زد ولی کنار کشید. حالا نمیدونم خورد یا نه.:smile (244):
    وقتی برداشتمش وااااااااااااای فاسد شده بود و بوی وحشتناکی میداد.:89:

حالا نمیدونم طول شب ازش خورده یا نه.:smile (132):

نگرانم. فعلا براش جوانه گندم گذاشتم و حسابی هم خورد.
    حال عمومیش هم خوبه و داره سوت میزنه.

می خوام بدونم اقدامی لازمه که انجام بدم تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد؟:smile (101):
    سلام
    معمولا شبها کمتر میرن سمت غذا خوردن( اگر قبل از خواب غذا خورده باشن) و گاهی اوقات اصلا نمیرن سمت غذا شبها.
    اگر حالش خوبه که مشکلی نیست خدا رو شکر اما خب بیشتر امروز حواستون بهش باشه و سیب هم که فراموش نشه دیگه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    سلام دوستای گلم
    نیاز به کمک و همفکری تون دارم.

من دیروز حوالی ظهر واسه جوجوم حبوبات پخته شده گذاشتم.
    بعدش چون بلال و بروکلی و سیب رو براش نخ سبزیجات درست کرده بودم و 9 شب هم برای بازی آورده بودمش بیرون و بهش تخمه دادم
    یادم رفت که ظرف حبوبات رو خالی کنم.:smile (269):
    صبح که کاورش رو برداشتم دیدم رفت و بهشون نوک زد ولی کنار کشید. حالا نمیدونم خورد یا نه.:smile (244):
    وقتی برداشتمش وااااااااااااای فاسد شده بود و بوی وحشتناکی میداد.:89:

حالا نمیدونم طول شب ازش خورده یا نه.:smile (132):

نگرانم. فعلا براش جوانه گندم گذاشتم و حسابی هم خورد.
    حال عمومیش هم خوبه و داره سوت میزنه.

می خوام بدونم اقدامی لازمه که انجام بدم تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد؟:smile (101):
    بستگي به عادتي كه دارن ممكنه كه شبها برن سمت غذا..................
    انشاالله كه رد ميشه و مشكلي پيش نمياد اينطور كه ميگي حال عموميش خوبه .............ولي حواست به مدفوعش و حالاتش باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    سلام
    معمولا شبها کمتر میرن سمت غذا خوردن( اگر قبل از خواب غذا خورده باشن) و گاهی اوقات اصلا نمیرن سمت غذا شبها.
    اگر حالش خوبه که مشکلی نیست خدا رو شکر اما خب بیشتر امروز حواستون بهش باشه و سیب هم که فراموش نشه دیگه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    انشاالله كه رد ميشه و مشكلي پيش نمياد اينطور كه ميگي حال عموميش خوبه .............ولي حواست به مدفوعش و حالاتش باشه
    هر شب قبل خواب بیرون میارمش و باهاش بازی می کنم و جایزه تخمه داره. حتی دیشب دو تا بادوم زمینی هم خورد.
    الان همش بازیگوشی می کنه. وضع فضله اش مثل همیشه است.
    خوب هم جوانه می خوره.

باشه سیب رو هم بهش میدم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    مهسا جون رنگ چشم جوجوت چه رنگیه چند وقته داریش؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    عسل من شب ها به هیچ عنوان غذا نمیخوره ... نگران نباش در طول شب بعیده طوطی بره سراغ ظرفش

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    سلام مهسا جون
    من تا حالا تو مغازه ها ندیدم این وسیله رو شایدم ایشون داشته باشن ، اما اگر خواستید از ایشون خرید کنید خیلی خیلی حواستون رو جمع کنید.
    به هر حال اگر این وسیله رو هم بخرید مدتی طول میکشه تا بره روش و کم کم باید این اتفاق بیافته تا باهاش اشنا بشه ، همونطور که گفتم من استفاده نکردم اما به نظر وسیله خوبی میاد ، اینجا به نظر دوستان دیگه هم از این وسیله استفاده نکردن پس نمیشه مزایا یا معایبش رو گفت.
    در مورد پایه استند میتونید از سطل یا گلدون استفاده کنید و توش رو سیمان بریزید تا محکم بشه ، یا اینکه برید نجاری ها و یه چوب با ضخامت بیشتر ( که سنگین باشه) رو بگیرید و وسطش رو بگید به قطر چوب براتون در بیاره و چوب رو روش قرار بدید.

سلام
    دوست عزیز حتی اگر طوطیتون رو جا بجا میکنید نباید برای مسافرتهای 1-2 روزه جابجاش کنید ، چون حداقل 1 روز طول میکشه تا با محیط جدیدش اشنا بشه ( همونطور که خودتونم گفتید تغیر در فضله بوجود میاد و طوطی دچار استرس میشه ) ، بله من خودم هم گهگاهی طوطیم رو بیرون میبرم اما طوطیه من رامه ، پرهاش کوتاهه ، مدت زیادی پیشم هست و با این محیط های باز هم اشناست.
    دوست عزیز روزی 2 ساعت وقت گذاشتن برای خاکستری به نظر من کمه مخصوصا اگر بخوای باهاش اموزشها رو هم کار کنی. خیلی از دوستان مشکل سوت زدن و حرف زدن رو با طوطیشون دارن و فقط با صبر کردن و تمرین کردن به نتیجه رسیدن.
    محل نگهداری طوطیتون کجاست ؟ در طول روز بقیه افراد منزل میرن کنارش و باهاش ارتباط دارن؟ با بقیه رفتارش چطوره؟
    سلام ممنون ...پس حدسم درست بود .... دوباره آوردمش تو اتاقم ...خیلی کم پیش بیاد گاهی مامانم و خواهرم ...با اونا هم رفتارش خوبه اما اونا اگه سرشون رو نزدیکش ببرن غار میکشه ...بامن که به هیچ عنوان اینطوری نیس اما من ریسکشو نمیکنم معمولا. آخه خطرناکه آدم صورتشو نزدیکشون کنه...با بچه ها هم افتضاح بده . یه سری رو قفس بود چون بچه یکی از آشناهامون اومد نزدیک قفسش بشینه...نه خیلی نزدیک اما یهو عین ماری که میپره واسه نیش زدن ازون فاصله پرید نوکش بزنه
    یعنی مال شما هم کم صدا بود؟ کم سوت میزد؟ من منظورم کم سوت زدنه...از وقتی هم شروع شد این کم صداییش که باهاش شروع کردم تمرین حرف زدن....شما کاسکوتون چند وقتش بود خریدینش؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    مهسا جون رنگ چشم جوجوت چه رنگیه چند وقته داریش؟
    سلام عزیزم

رنگ چشم جوجوی من دودی روشن یا همون طوسیه.

دقیقا 3 ماه و 10 روزه که دارمش.

اینم عکس از خودش و رنگ چشمش.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    مرسی عریزم ... خیلی نازه
    خب پس خیلی سنشون تاثیر داره تو تربیتشون ... من این همه وقت گداشتم براش(البته جدای الان که شرایطم عوض شده) حتما اگه جوجه بود به یه جاهایی رسیده بودم ..البته نا امید نیستم به قول سپیده خانوم کمم پیشرفت نداشته با وجود اینکه نباتی رنگه چشمش... ایشالا همیشه سالم باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    مرسی عریزم ... خیلی نازه
    خب پس خیلی سنشون تاثیر داره تو تربیتشون ... من این همه وقت گداشتم براش(البته جدای الان که شرایطم عوض شده) حتما اگه جوجه بود به یه جاهایی رسیده بودم ..البته نا امید نیستم به قول سپیده خانوم کمم پیشرفت نداشته با وجود اینکه نباتی رنگه چشمش... ایشالا همیشه سالم باشه

مطمئن باش اگه با تمام وجود باور داشته باشی که می تونی و بهش عشق بورزی حتما موفق میشی.
    گرچه بیشتر راه رو هم رفتی.

صفحه 360 از 1238 نخستنخست ... 260310341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379410460860 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)