صفحه 36 از 1238 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455861365361036 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 12376
    کاربر ساده

شماره عضویت
    360
    این موجودات جالب کاراشون غیر قابل پیش بینیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    مثلا سر داده داری نازش می کنی یهو هوس می کنه گاز بگیره یا اصلا دیگه سر نمی ده فرار می کنه بعدش یهو خودش دوباره میاد جالبن نه!!!!!!! دوست داره 10 مدل سوت میزنه بعدش دیگه دلش نمی خواد سوت بزنه .ولی دفعه اول خیلی تربیت کردن وبه حرف آوردنش سخته همش منتظری که الان ........ ولی نه بازم صبر صبر صبر به قول دوست عزیز اقای

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    الان یک ماه و نیمه که آرام خونه ماست.ولی مثله ما ادما هنوز سوت نمی زنه... تو گلویی یه چیزایی می گه ولی.
    خیلی دوست دارم سوت بزنه جلوشم هی سوت می زنم. به نظرتون می شه به سوت علاقه نشون نده؟چه کار می شه کرد یاد بگیره؟
    اخه قبله حرف زدن می گن کلماتو با سوت می گه طوطی من که سوت بلد نیست چه طور می تونه با سوت بگه فقط یه سوته یه سیلابی یه بخشی یعنی با یک نفس بلدهههههههه حالا من اول باید سوت یادش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط ARAM : 17th June 2010 در ساعت 08:41 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiko نمایش پست ها
    سلام دوست من,

عزیز جان شما خودتو زیاد ناراحت نکن ! بنده راه حل خواستم نه اینکه درس محبت و عشق ورزیدن به حیوانات از شما بشنوم !! شما شک نکن من از شما بیشتر به کاسکوم علاقه دارم!
    در ضمن اگر خواستم به سرش نزدیک بشم به خاطر راه حل هایی بود که همین جا به وسیله آقایون مطرح شده بود برای سر دادن! که متاسفانه نتیجه عکس گرفتم!!
    سلام دوست عزیز
    من از شما معذرت میخوام
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما خودتو ناراحت نکن!! راه حل زیاده، درس محبت و عشق ورزیدن کمه! اگه شما میدونستی عشق ورزیدن به حیوانات چیه این جوابو از شما نمیشنیدیم..

شما به سرش نزدیک شو راه حل های این فروم هم بخون به عقل خودت هم رجوع کن دیگه!! همه شرط اول که عقل هست رو میزارن کنار بعد دنبال راه میگردن جالبه!
    سلام دوست گلم مرسی از لطف شما
    سلام,
    عزیزم خودت فهمیدی چی نطق کردی ؟!! در ضمن کلام صحبت من شما نبودی که خودتو همانند.... میندازی وسط ؟!!
    اینجا افراد با سوادی هستن که جواب منو درست و کامل بدن مثله emperor, شما خودتو اذیت نکن عزیزم!.
    بازم دوست عزیز من از شما عذر خواهی میکنم هر راهی که به نظر شما درسته انجام بدید من اولش گفتم نظر شخصی خودمه به شما و کسی توصیه نکردم میتونستید نخونید و محل نذارید اجباری در کار نیست ما مخلص شما هم هستیم در ضمن من خودمو نه ناراحت کردم نه اذیت شما راحت باش

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همه مدل لوبيا ميشه به كاسكو داد؟
    سلام دوست عزیز
    چه لوبیا چه حبوبات کلا برای اون همه نوعش خوبه چه خیس خورده چه پخته
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    الان یک ماه و نیمه که آرام خونه ماست.ولی مثله ما ادما هنوز سوت نمی زنه... تو گلویی یه چیزایی می گه ولی.
    خیلی دوست دارم سوت بزنه جلوشم هی سوت می زنم. به نظرتون می شه به سوت علاقه نشون نده؟چه کار می شه کرد یاد بگیره؟
    اخه قبله حرف زدن می گن کلماتو با سوت می گه طوطی من که سوت بلد نیست چه طور می تونه با سوت بگه فقط یه سوته یه سیلابی یه بخشی یعنی با یک نفس بلدهههههههه حالا من اول باید سوت یادش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    سوتو باید کم براش بزنی نه کلا کی گفته باید با سوت شروع کنی شما باید از اول با کلمه ساده بلند واضح شروع کنی اون سوت ماله ارتباط دوستیه نه آموزش همونطور که قبلا گفتم باید باهاش تمرین صحبت بکنی که حرف بزنه نه هی واست سوت بزنه بعدشم که به حرف بیاد هی سوتو حرفو قاطی تحویلت میده
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام به همه دوستان
    آقا دور از جون همه ما چند روزی هست که آبله مرغون گرفتیم.خواستم بدونم که مشکلی برای کاسکو داره یا نه که برم کنارش؟
    ممنون از زحمات دوستان

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    آقا دور از جون همه ما چند روزی هست که آبله مرغون گرفتیم.خواستم بدونم که مشکلی برای کاسکو داره یا نه که برم کنارش؟
    ممنون از زحمات دوستان

پرنده ها آبله مخصوص به خودشون رو دارن و با ویروس انسانیش متفاوته...
    امیدوارم حالتون زودتر خوب شه!!

بابک آژیده

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام خدمت دوستان خوبم
    من به کاسکوم نان سوخاری دادم خورد خیلی هم خوشش آمد ولی یه دونه بیشتر بهش ندادم.خواستم بدونم که اگه در روز بیشتر از یه دونه بدم خوبه یا نه؟
    ممنون از زحمات شما

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام به همه دوستان
    ممنون از زحمات دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    پرنده ها آبله مخصوص به خودشون رو دارن و با ویروس انسانیش متفاوته...
    امیدوارم حالتون زودتر خوب شه!!

بابک آژیده
    سلام دوست عزیز و آقا بابک و دوستان
    سوال خیلی خوبی پرسیدی ایشاله بلا دوره زود رفع کسالت بشه لطفا آقا بابک و آقا و دوستان محترم بگید چه بیماریهایی از این طوطی به انسان یا از انسان به این قابل انتقاله یا اصلا قابل انتقال هست یا نه در ضمن نگهداریه این طوطی برای چه نوع بیمارانی توصیه نمیشه
    با تشکر از همه

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام خدمت دوستان خوبم
    من به کاسکوم نان سوخاری دادم خورد خیلی هم خوشش آمد ولی یه دونه بیشتر بهش ندادم.خواستم بدونم که اگه در روز بیشتر از یه دونه بدم خوبه یا نه؟
    ممنون از زحمات شما
    سلام دوست عزیز
    نونی که نمک یا شکر داشته باشه ضرر داره ولی نان سخاری به نظر من نه نمک داره نه شکر و گندم هم که برای طوطی خوبه پس بی ضرره فکر کنم یکی بسشه بازم ببینیم آقا و دوستان نظرشون چیه

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    سلام,
    عزیزم خودت فهمیدی چی نطق کردی ؟!! در ضمن کلام صحبت من شما نبودی که خودتو همانند.... میندازی وسط ؟!!
    اینجا افراد با سوادی هستن که جواب منو درست و کامل بدن مثله emperor, شما خودتو اذیت نکن عزیزم!.
    سلام
    اینجا دوستان باسواد زیادن و (باادب) ..من فهمیدم چی گفتم شما را نمیدونم! اینجا فروم هست و کسی کلام صحبتش با شخص خاصی نیست و همه حق نطر دارن!
    من همین جا یکبار برای آخرین بار میگم ((اگه صحبت دیگه موند در پیام خصوصی)) شما کمی به حیوانتوت عشق بورز عزیزم! اینجا فروم ارامی بود اگه شما بیاین و بخواین نظم و آرامش اینجا را با صحبت های نا مربوط و بعضا توهین آمیز بهم بزنید مدیران شرمندتون میشن . ((اگر من زیاده روی کردم از دوستان گلم عذر میخوام امیدوارم دیگه کسی باعث اختلال آرامش نشه))

با تشکر ا.م

صفحه 36 از 1238 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455861365361036 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)