فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 356 از 693 نخستنخست ... 256306346354355356357358366406456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,551 به 3,560 از 6928
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    دقیقا منم همین نظر رو دارم برا ضد عفونی کردنش میتونم با آب جوش بشورمش و مواد شوینده بعد بذارم آفتاب خشک شه ؟
    نه از مواد شوینده استفده نکنید . آب جوش کافیه .از یه مسواک قدیمی یا یه برس بزگتر میتونید استفاده کنید تا موادی که بهش چسبیده خوب پاک کنید و بعد تو آفتاب بذارید خشک بشه .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    میخواستم بدونم تو دوران تو لک رفتن پرنده چه مشخصات و علائم ظاهری داره و طول زمانیش چقدره و توی این مدت چکار باید کرد؟
    دوم اینکه توی عکسی که براتون گذاشتم اگر دقت کنید در انتهای زبون کاسکوم دو تا رگه برجسته قرمز رنگ میبیند ، بنظرتون این عادیه یا مشکلی داره؟

و مورد آخر اینکه نظرتون در مورد این عکس کاسکوم چیه ؟

سلام دوست عزیز .
    تقریبا انتهای زبون همه طوطی ها قرمزه و کاملا طبیعی هست ( من کاسکو و کاکادو رو دیدم و توی مستند ها در اینباره گفته شده که انتهای زبان مشکی اون ها قرمز هست ). هیچ مشکلی نداره .

نشانه های توی لک رفتن رو هم دوستان گفتن

موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    متاسفانه توی شهرستانم به دامپزشک دسترسی ندارم! یعنی دامپزشک هست ولی بعید نمیدونم تو کار کاسکو باشه!
    من خودم خیلی از مقاله های سایتتون رو مطالعه کردم ، مقاله ای جدا در مورد تو لک بودن ندیدم ، اگر هم منظورتون خوندن 355 صفحه پرسش و پاسخ کاربران هست ، که بعید میدونم کسی بتونه همش رو بخونه هرچند خودم تا حدودی بخشی ازش رو خوندم!
    خدارو شکر تا حالا ندیدم پر خاکستریش کنده شده باشه، تنها موردی که خیلی در مورد تو لک بودن نگرانم میکنه ، اینه که دو سه روزه که خیلی ساکته ، احساس میکنم یکم غذا خوردنش کم شده، اصلا ورجه ووجه نمیکنه ، ولی پرآرایی میکنه ، فکر میکنم خیلی دوست داره بیرون از قفس باشه ، یعنی وقتی میارمش بیرون باید با مشقت ببرمش داخل ، وقتی بیرون باشه اجازه میده با دستم از فرق سرش تا رو بالش رو لمس کنم چند روز پیش هم دادم بالش رو چیدن ولی رفتارش نسبت به هیچکدممون تغییر نکرده ، بنظرتون با این علائم باید چکارش کنم؟

این که میگین به تغذیش برسین رو میشه بیشتر توضیح بدین ، چون خودم در طول روز کلی میوه جات و غذای متنوع براش میذارم !
    علاوه بر توضیحات دوستان ممکنه ساکت بودنش بدلیل استرسی که برای چیدن پر ها بهش وارد شده باشه . من خودم شخصا مخالف اینکار هستم و این کار رو اصلا توی این دوره مناسب نمیدونم بهتر بود همون اول خرید اینکار رو میکردین اونم به دست یه آدم مجرب . شما گفتید دامپزشک یا کسی که به طور مجرب با کاسکو سر و کار داشته باشه در دسترس ندارین ولی پر هاش رو به دست کسی دادین براتون کوتاه کرده که اشتباهه و اینکار باید به دست پزشک کاربلد انجام بشه یه ماهر که بدونه چجوری رفتار کنه با پرنده . امیدوارم اینکارو بد انجام نداده باشه که هم پرنده اونموقع زجر دیده باشه هم از بد کوتاه کردن برای رشد پر های بعدی مشکلی پیش بیاد . اما اینکه ساکته و بی تحرک بدلیل کوتاه شدن پر ها و استرس هست و به نطرم کاملا طبیعی هست وای باید سرگرمش کنید تا از سرش بپره . زیاد هم اذیتش نکنید و سر به سرش نذارید که عصبی بشه .
    موفق باشید

کاربر موثر

تخصص
    مهندس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    110
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    در مورد زبونش فکر میکنم چیز مهمی نیست و طبیعیه . اما برای اطمینان با کلینیک دکتر برهانی کیا تماس بگیرید و بپرسید .

خدا رو شکر چرا ؟ تو لک رفتن بد نیست که میگید خدا رو شکر خیلی خوبه که غذاهای متنوع میدید بهش ، غذاهای کلسیم دار بهش بدین حتما، با یه تغذیه خوب تو این دوران پرهای جدیدش زیباتر و براق تر میشه . .

بعضی طوطی ها تو دوران تو لکی کمی کسل میشن . اما دلیل ساکت شدن و کم غذا شدنش هم میتونه کوتاه کردن پرهاش باشه .چرا بالش رو کوتاه کردین ؟ بالش درست کوتاه شده ؟

طوطی ها معمولا بیرون قفس شاد تر و فعال تر هستن . شما قفس رو هم براش جذاب نکردین و وسیله ای برای سرگرمی نداره . چرا اسباب بازی براش نمیذارید ؟ [/COLOR][/SIZE]

مجبور بودم بالش رو کوتاه کنم ، چون هر دفعه از قفس بیرونش میاوردم برا داخل بردنش ، پرواز میکرد ، یکی دو بار هم به دیواره ها خورد، بالش رو هم دادم همون پرنده فروش برام کوتاه کرد ، دو تا شاهپر اول رو گذاشتم شش تا بعدی هم از محل برخورد ردیف دوم پرش با ردیف سوم ، طبق عکسایی که تو اینترنت دیدم کوتاه کرد. داخل قفسش هم یه دونه زنگوله ، و به دونه زنچیر هایی که چوب داخلشون هست رو گذاشتم ، در طول روز یکی دوبار باهاشون ور میره ، ولی اینطور نیست که کاملا درگیرش باشه!
    دوستان میتونن عکسایی از قفس خودشون بذارن ببینم چطور داخل قفسشون رو واسه طوطی جذاب کردن؟
    ممنونم

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    مجبور بودم بالش رو کوتاه کنم ، چون هر دفعه از قفس بیرونش میاوردم برا داخل بردنش ، پرواز میکرد ، یکی دو بار هم به دیواره ها خورد، بالش رو هم دادم همون پرنده فروش برام کوتاه کرد ، دو تا شاهپر اول رو گذاشتم شش تا بعدی هم از محل برخورد ردیف دوم پرش با ردیف سوم ، طبق عکسایی که تو اینترنت دیدم کوتاه کرد. داخل قفسش هم یه دونه زنگوله ، و به دونه زنچیر هایی که چوب داخلشون هست رو گذاشتم ، در طول روز یکی دوبار باهاشون ور میره ، ولی اینطور نیست که کاملا درگیرش باشه!
    دوستان میتونن عکسایی از قفس خودشون بذارن ببینم چطور داخل قفسشون رو واسه طوطی جذاب کردن؟
    ممنونم
    تو قفس 1033 بیشتر از 2-3 تا اسباب بازی نمیشه گذاشت چون کوچیکه
    زنگوله رو با اسباب بازی چوبی رنگی تعویضش کنید
    یه نکته در مودر تغذیه یادم رفت بگم؛از میوه هایی که آنتی اکسیدان دارند استفاده کنید حتما چون به خوشرنگتر شدن پرها خیلی کمک میکنه
    میوه هایی مثل:تمشک،توت،شاه توت،فلفل دلمه ای رنگی و ....

کاربر موثر

تخصص
    فروشنده انواع حیوانات خانگی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    میانگین پست در روز
    0.21
    تعداد ارسال ها
    262
    دوستان عزیز من طبق راهنمایی شما ورسل لاگا پی15 تهیه کردم برای کاسکوم پلتها رنگی و طرحدار هستند. دیشب با تخمه یکم قاطی کردم و براش ریختم تو ظرفش اما امروز صبح که از سرو صداش که مشخصا از گرسنگی بود بیدار شدم رفتم سراغش دیدم که تمام پلتها رو برای پیدا کردن تخمه ریخته زمین همه ی تخمه ها رو فقط خورده. من براش یکم هویج و جعفری و فلفل دلمه گذاشتم همه رو خورد ظاهرا بسیار گرسنه بود. حالا من چه کار کنم که این پلتها رو بخوره چون فکر میکردم صبح که گرسنه بشه میخوره! یه سوال دیگه هم داشتم این طبیعیه که کاسکوس من به صداهای بوق و جیغ مانند واکنش نشون میده؟ یعنی صدای آژیر میشنوه شروع میکنه جیغ کشیدن! در مورد عروس هلندی فکر کنم این کار به خاطر نزدیک شدن به سن بلوغه اما در مورد کاسکو نمیدونم!
    شانسم نداریم .... !

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    نه از مواد شوینده استفده نکنید . آب جوش کافیه .از یه مسواک قدیمی یا یه برس بزگتر میتونید استفاده کنید تا موادی که بهش چسبیده خوب پاک کنید و بعد تو آفتاب بذارید خشک بشه .
    شرمنده عزیز من قبل از اینکه بگید اینکارو کردم و با مواد شوینده شستمش و تو آفتاب گذاشتم آیا مشکلی پیش میاد ؟ البته خوب تمیزش کردم که مواد شوینده روش باقی نمونده باشه ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    دوستان من کاسکوم پوست تخم مرغ رو نمیخوره میخوام بدونم اگه پودرش کنم و بریزم تو آبش بهتر نیست ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    ممنونم
    عزیز سن کاسکوتونو بهتون گفتن چقدره ؟ احساس میکنم سنش بالاس یکم درسته ؟

کاربر موثر

تخصص
    مهندس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    110
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    عزیز سن کاسکوتونو بهتون گفتن چقدره ؟ احساس میکنم سنش بالاس یکم درسته ؟
    سنش گفتن يك و نيم تقريبا! گفت چشم دوديه!
    ولي با توجه وضعيت بال وپر و دمش ميشه گفت هنوز جوجست! البته اين استنباط منه، هرچند كه به يكي دو نفر هم نشون دادم گفتن جوجست!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)