کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام دوستان
    سیلور من وقتی دستمو میبرم پیشش سرشو میاره پایین چشماش کوچیک میشه و یک صدای خاصی ازش در میاد و بعدش گاز میگیره دلیلش چی هست؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamalicool نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

عسل من 7ماهه که پیش منه و در این مدت 10روز اول اونو رام کردم و اونو رو دست آوردم و با دو سه بار تمرین دست دادنو یاد گرفته وچند کلمه مثل بابا . بیا . بیا بابا رو بصورت نادرست میگه
    مشکل من فقط حرف زدن اونه که الان دوهفته براش صدامو ظبط کردم ومیزارم گوش بده
    میخواستم از دوستانی که طوطیشون حرف میزنه بپرسم که چه مدت طول کشید که طوطیشون به حرف اومده ؟
    من فکر کنم وقتی اولین کلمه را یاد گرفت کلمات بعدی را هم سریع تر یاد میگیره زمانشم هر طوطی متفاوت هست و به هوش طوطی بستگی داره بازم بزرگان هستند بهتر راهنمایی میکنند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3482
    سلام
    آیا دادن چای به طوطی به اندازه کم مشکل نداره ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3482
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سیلور من وقتی دستمو میبرم پیشش سرشو میاره پایین چشماش کوچیک میشه و یک صدای خاصی ازش در میاد و بعدش گاز میگیره دلیلش چی هست؟
    سلام دوست عزیز
    عسل منم وقتی خیلی سر وحاله یه صدایی مثل هوب هوب از تو گلوش در میاره و پراشو باد میکنه و سرشو میاره بخارونم ولی تا میخوام سرشو بخارونم گاز میگیره ؟ فکر کنم واسه بازی کردنش باشه

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام دوستان
    امروز سیلور من مریض شده فکر کنم مال کف دریاست که نشسته بهش دادم wc سفید شده و ابکی هیچی هم نمیخوره خیلی کم میخوره چی شده؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام به همه
    من در مورد اسهال كاسكو ها اطلاعات كافي دارم منتها عسل توي اين 2 روزه من رو گيج كرده گفتم ازشما بپرسم در روز مدفوعش خوبه انگار 1 الي 2 بار هم دچار اسهال ميشه عكساش رو گذاشتم فكر ميكنيد به خاطر استرسه يا دليل ديگه اي داره

توي اين عكس همن طوري كه ميبيندد كاملا طبيعي هستش كه ريخته گوشه اسباب بازيش

در اين عكس هم طبيعي هستش

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13068254711.jpg

توي اين عكس دورقسمت مورد نظر رو خط كشيدم تا متوجه بشيد

يه موضوع نگران كننده ديگه اين هستش كه تا ديشب منقارش خوب بود از صبح احساس كردم رنگش عوض شده وقتي عكس گرفتم به نظر مياد كه آسيب ديده ممكنه موقع بازي به خودش آسيب زده باشه خوب ميشه؟ يا نگران كننده هستش خواهش ميكنم زود راهنمايي كنيد من فردا براي 5 روز ميرم مسافرت و عسل رو ميخوام بزارم پيش كسي خيلي نگرانم كمكم كنيد امشب عسل رو ميبرم زود جواب بدين

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    راستي يادم رفت بگم كه حالت هاش كاملا طبيعي هستش شيطنت ميكنه به اندازه قبل و خيلي هم سرحال هستش كلي هم قفس نوردي ميكنه غذا هم خوب ميخوره كلا حركات و علائم ظاهرش از نظر من طبيعي هستش و مثل قبل
    Help Help Help

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3766
    سلام دوستام خوب هستيد .بچه ها طوطيم که از قبل از عيد که خريدم مريز شد و داستان هاش الان ديگه از غار افتاده ديگه همه چيز بهش ميدم البطه مجاز ولي 1 وقتا غار هاي بدي ميکشه خواستم بپرسم برا چي هستش .1وقتا هي باهاش دست ميدم اونم يواش با ترس پاشو مياره جلو منم کف پاشو مي خوارونم ايا اين کارو ادامه بدم؟ ممنونم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    سلام به همه دوستان

عسل من 7ماهه که پیش منه و در این مدت 10روز اول اونو رام کردم و اونو رو دست آوردم و با دو سه بار تمرین دست دادنو یاد گرفته وچند کلمه مثل بابا . بیا . بیا بابا رو بصورت نادرست میگه
    میخواستم از دوستانی که طوطیشون حرف میزنه بپرسم که چه مدت طول کشید که طوطیشون به حرف اومده ؟

آرام بعد از چهار ماه به حرف امد ...اسمه خودش رو گفت

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    سلام به همه دوستان

سلام
    هانی من که 10 ماه طول کشید تا به حرف افتاد ، اما بیشتر از صدای ضبط شده تمرین سخنگویی به صورت رو در رو هست ، به نظر من یه کلمه جدید به کلمات قبلی اضافه کنید . هانی من وقتی یه کلمه اییه رو دوست نداشت هر کاری هم که میکردم نمیگفت یا ناواضح میگفت.

سلام دوستان
    سلام
    هانی من که وقتی سرش رو میاره پایین و چشماش کوچیک و بزرگ میشه یعنی سرش رو بخارونم ، اما گاهی اوقات این حرکت برای تهدید و عقب کردن افراد هستش مخصوصا اینکه میگید بعدش گاز میگیره.
    الان از دستتون راحت غذا میگیره؟

سلام
    آیا دادن چای به طوطی به اندازه کم مشکل نداره ؟
    سلام
    چای چزو غذاهای ممنوعه هست ، اصلا به طوطی چای ندید.

سلام دوستان
    امروز سیلور من مریض شده فکر کنم مال کف دریاست که نشسته بهش دادم wc سفید شده و ابکی هیچی هم نمیخوره خیلی کم میخوره چی شده؟
    سلام
    فکر نمیکنم به خاطر نشستن کف این اتفاق افتاده باشه ، شاید به خاطر زیاد خوردنش باشه ، از کی اینطوری شده؟ بذارید غذا بخوره و ببینید فضله ش نرمال میشه ، کف دریاش رو فعلا دیگه ندید تا فضله ش نرمال شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    سلام به همه
    من در مورد اسهال كاسكو ها اطلاعات كافي دارم منتها عسل توي اين 2 روزه من رو گيج كرده گفتم ازشما بپرسم در روز مدفوعش خوبه انگار 1 الي 2 بار هم دچار اسهال ميشه عكساش رو گذاشتم فكر ميكنيد به خاطر استرسه يا دليل ديگه اي داره

توي اين عكس همن طوري كه ميبيندد كاملا طبيعي هستش كه ريخته گوشه اسباب بازيش

در اين عكس هم طبيعي هستش

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13068254711.jpg

توي اين عكس دورقسمت مورد نظر رو خط كشيدم تا متوجه بشيد

يه موضوع نگران كننده ديگه اين هستش كه تا ديشب منقارش خوب بود از صبح احساس كردم رنگش عوض شده وقتي عكس گرفتم به نظر مياد كه آسيب ديده ممكنه موقع بازي به خودش آسيب زده باشه خوب ميشه؟ يا نگران كننده هستش خواهش ميكنم زود راهنمايي كنيد من فردا براي 5 روز ميرم مسافرت و عسل رو ميخوام بزارم پيش كسي خيلي نگرانم كمكم كنيد امشب عسل رو ميبرم زود جواب بدين

نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    راستي يادم رفت بگم كه حالت هاش كاملا طبيعي هستش شيطنت ميكنه به اندازه قبل و خيلي هم سرحال هستش كلي هم قفس نوردي ميكنه غذا هم خوب ميخوره كلا حركات و علائم ظاهرش از نظر من طبيعي هستش و مثل قبل
    Help Help Help
    سلام
    در مورد فضله ش اگر اسهال ادامه نداره و بعد فضله به حالت نرمال بر میگرده اشکالی نداره ، ممکنه به خاطر غذا باشه اما چون نرمال میشه عیبی نداره . اما نوکش ش****؟ یا ترک داره؟ یعنی شب تا صبح اینطوری شده؟

صفحه 355 از 1238 نخستنخست ... 255305336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374405455855 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)