فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 355 از 693 نخستنخست ... 255305345353354355356357365405455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,541 به 3,550 از 6928
    همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    باشه میگردم اگه پیدا نکردم میتونم از این استفاده کنم؟
    بعد نحوه مصرفش نوشته سه روز یه قاشق چایی خوری تو یه لیتر آب. همین خوبه؟
    بعد بعد از سه روز چند روز قطع کنم و دوباره شروع کنم؟
    بله همینم خوبه
    من هفته ای 1 بار به اندازه یه عدس تو ظرف آب 1033 قاطی میکردم میزاشتم جلوش
    بیشتر از اون نیازی نیست
    سعی کنید بیشتر با میوه و سبزیجات ویتامین بدنش رو تامین کنید

کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    سلام. دوستان یه سوال :گیلاس و البالو رو میشه با هسته به کاسکو داد؟چند سال پیشااا که برادرم کاسکو داشت همیشه میداد و هیچ مشکلی پیش نمیومد.... ...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

کاربر موثر

تخصص
    مهندس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    110
    سلام به دوستان عزیز
    میخواستم بدونم تو دوران تو لک رفتن پرنده چه مشخصات و علائم ظاهری داره و طول زمانیش چقدره و توی این مدت چکار باید کرد؟
    دوم اینکه توی عکسی که براتون گذاشتم اگر دقت کنید در انتهای زبون کاسکوم دو تا رگه برجسته قرمز رنگ میبیند ، بنظرتون این عادیه یا مشکلی داره؟

و مورد آخر اینکه نظرتون در مورد این عکس کاسکوم چیه ؟

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    میخواستم بدونم تو دوران تو لک رفتن پرنده چه مشخصات و علائم ظاهری داره و طول زمانیش چقدره و توی این مدت چکار باید کرد؟
    دوم اینکه توی عکسی که براتون گذاشتم اگر دقت کنید در انتهای زبون کاسکوم دو تا رگه برجسته قرمز رنگ میبیند ، بنظرتون این عادیه یا مشکلی داره؟

و مورد آخر اینکه نظرتون در مورد این عکس کاسکوم چیه ؟
    در مورد رگه قرمز چیزی نمیدونم اگر فکر میکنید غیر طبیعیه به دامپزشک نشون بدید
    نشانه های تو لکی رو خود من چند بار در همین تاپیک توضیح دادم اما مثل این که کسی نمیخواد کمی مطالعه داشته باشه...
    از نشانه های دوران تو لکی اینه که هر روز مقداری پر خاکستری طوطی میریزه(با ریشه)که این پر ریزی شامل تمام قسمتهای بدن میشه و هیچ قسمتی از بدن لخت و خالی از پر نمیشه فقط تو این دوران کمی پرها حالت ژولیده به خودشون میگیرند

کاسکوی شما هم از نظر ظاهری سالمه فقط یکمی پرهای نامرتبه که اگر به تغذیش برسید و پرجوی نداشته باشه بعد از تو لکی درست میشه

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام. دوستان یه سوال :گیلاس و البالو رو میشه با هسته به کاسکو داد؟چند سال پیشااا که برادرم کاسکو داشت همیشه میداد و هیچ مشکلی پیش نمیومد.... ...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    میشه داد یعنی اگر بدید طوطی نمیمیره اما هسته گیاس یا آلبالو ریزه و اگر بره توی گلوی طوطی راه تنفسش رو بند میاره و طوطی رو میکشه
    در ثانی هسته این جور میوه های حاوی سیانیده که مسموم کنندست
    بهتره جانب احتیاط رعایت بشه

کاربر موثر

تخصص
    مهندس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    110
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    در مورد رگه قرمز چیزی نمیدونم اگر فکر میکنید غیر طبیعیه به دامپزشک نشون بدید
    نشانه های تو لکی رو خود من چند بار در همین تاپیک توضیح دادم اما مثل این که کسی نمیخواد کمی مطالعه داشته باشه...
    از نشانه های دوران تو لکی اینه که هر روز مقداری پر خاکستری طوطی میریزه(با ریشه)که این پر ریزی شامل تمام قسمتهای بدن میشه و هیچ قسمتی از بدن لخت و خالی از پر نمیشه فقط تو این دوران کمی پرها حالت ژولیده به خودشون میگیرند

کاسکوی شما هم از نظر ظاهری سالمه فقط یکمی پرهای نامرتبه که اگر به تغذیش برسید و پرجوی نداشته باشه بعد از تو لکی درست میشه
    متاسفانه توی شهرستانم به دامپزشک دسترسی ندارم! یعنی دامپزشک هست ولی بعید نمیدونم تو کار کاسکو باشه!
    من خودم خیلی از مقاله های سایتتون رو مطالعه کردم ، مقاله ای جدا در مورد تو لک بودن ندیدم ، اگر هم منظورتون خوندن 355 صفحه پرسش و پاسخ کاربران هست ، که بعید میدونم کسی بتونه همش رو بخونه هرچند خودم تا حدودی بخشی ازش رو خوندم!
    خدارو شکر تا حالا ندیدم پر خاکستریش کنده شده باشه، تنها موردی که خیلی در مورد تو لک بودن نگرانم میکنه ، اینه که دو سه روزه که خیلی ساکته ، احساس میکنم یکم غذا خوردنش کم شده، اصلا ورجه ووجه نمیکنه ، ولی پرآرایی میکنه ، فکر میکنم خیلی دوست داره بیرون از قفس باشه ، یعنی وقتی میارمش بیرون باید با مشقت ببرمش داخل ، وقتی بیرون باشه اجازه میده با دستم از فرق سرش تا رو بالش رو لمس کنم چند روز پیش هم دادم بالش رو چیدن ولی رفتارش نسبت به هیچکدممون تغییر نکرده ، بنظرتون با این علائم باید چکارش کنم؟

این که میگین به تغذیش برسین رو میشه بیشتر توضیح بدین ، چون خودم در طول روز کلی میوه جات و غذای متنوع براش میذارم !

کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    متاسفانه توی شهرستانم به دامپزشک دسترسی ندارم! یعنی دامپزشک هست ولی بعید نمیدونم تو کار کاسکو باشه!
    من خودم خیلی از مقاله های سایتتون رو مطالعه کردم ، مقاله ای جدا در مورد تو لک بودن ندیدم ، اگر هم منظورتون خوندن 355 صفحه پرسش و پاسخ کاربران هست ، که بعید میدونم کسی بتونه همش رو بخونه هرچند خودم تا حدودی بخشی ازش رو خوندم!
    خدارو شکر تا حالا ندیدم پر خاکستریش کنده شده باشه، تنها موردی که خیلی در مورد تو لک بودن نگرانم میکنه ، اینه که دو سه روزه که خیلی ساکته ، احساس میکنم یکم غذا خوردنش کم شده، اصلا ورجه ووجه نمیکنه ، ولی پرآرایی میکنه ، فکر میکنم خیلی دوست داره بیرون از قفس باشه ، یعنی وقتی میارمش بیرون باید با مشقت ببرمش داخل ، وقتی بیرون باشه اجازه میده با دستم از فرق سرش تا رو بالش رو لمس کنم چند روز پیش هم دادم بالش رو چیدن ولی رفتارش نسبت به هیچکدممون تغییر نکرده ، بنظرتون با این علائم باید چکارش کنم؟

این که میگین به تغذیش برسین رو میشه بیشتر توضیح بدین ، چون خودم در طول روز کلی میوه جات و غذای متنوع براش میذارم !
    خوب وقتی انقدر دوس داره بیرون باشه اگر از قار کشیدن افتاده بیارش بیرون
    اما بیرون از قفس اسباب بازی و خوراکی نده
    تا به بهانه ی اینها بره تو قفس
    موقعی که برای بردنش داخل قفس ممانعت کرد شما در سقف ققس رو باز کن و برعکس کن و جلوی کاسکوت بگیر تا بره روش
    بعدش در رو آرون برعکس کن و بزار روی قفس کاسکو هم که توی این حالت آویزونه میره پایین داخل قفس اون موقع درب رو محکم ببند
    یه روش هم این6 وقتی بیرون از قفس گرسنه هست خوراکی مورد علاقش رو بزاری داخل قفس
    یه روش دیگه هم تاریک کردن محیطه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ممنون عزیز باعث استرس نمیشه ؟
    به هر حال دست بردن تو قفس پرنده ای که هوز کاملا رام نیست باعث استرس میشه . اما چوب نشیمنش خیلی کثیفه . اگه میله های کف قفس کثیف میشد باز به اندازه چوب نشیمن مهم نبود . چوب نشمین جاییه که طوطی مدام روش میشینه ...

طوطی شما در حدی از شما نمیترسه که با نزدیک شدنتون قار بکشه . الان فکر میکنم از دست شما غذا هم میگیره ... پس مثل یه طوطی وحشی از شما نمیترسه . فقط حواستون باشه که حرکاتتون آروم باشه ، مستقیم تو چشمش نگاه نکنید ، دستتون رو سمتش نبرید ( چون مطمئا میره ته قفس ) دنبالش نکنید ، حرکات اضافه نکنید .فقط قصدتون خارج کردن چوب نشیمن باشه. صبح چوب نشیمن رو بردارید که همون روز خشک شه و تو قفس بذارید .

نظر من این بود . حتی اگه برای یه مدت طوطیم ازم بترسه ولی برای سلامتیش حتما اینکار رو میکنم . تصمیم با شماست

" از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486

در مورد زبونش فکر میکنم چیز مهمی نیست و طبیعیه . اما برای اطمینان با کلینیک دکتر برهانی کیا تماس بگیرید و بپرسید .

خدا رو شکر چرا ؟ تو لک رفتن بد نیست که میگید خدا رو شکر خیلی خوبه که غذاهای متنوع میدید بهش ، غذاهای کلسیم دار بهش بدین حتما، با یه تغذیه خوب تو این دوران پرهای جدیدش زیباتر و براق تر میشه . .

بعضی طوطی ها تو دوران تو لکی کمی کسل میشن . اما دلیل ساکت شدن و کم غذا شدنش هم میتونه کوتاه کردن پرهاش باشه .چرا بالش رو کوتاه کردین ؟ بالش درست کوتاه شده ؟

طوطی ها معمولا بیرون قفس شاد تر و فعال تر هستن . شما قفس رو هم براش جذاب نکردین و وسیله ای برای سرگرمی نداره . چرا اسباب بازی براش نمیذارید ؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    به هر حال دست بردن تو قفس پرنده ای که هوز کاملا رام نیست باعث استرس میشه . اما چوب نشیمنش خیلی کثیفه . اگه میله های کف قفس کثیف میشد باز به اندازه چوب نشیمن مهم نبود . چوب نشمین جاییه که طوطی مدام روش میشینه ...

طوطی شما در حدی از شما نمیترسه که با نزدیک شدنتون قار بکشه . الان فکر میکنم از دست شما غذا هم میگیره ... پس مثل یه طوطی وحشی از شما نمیترسه . فقط حواستون باشه که حرکاتتون آروم باشه ، مستقیم تو چشمش نگاه نکنید ، دستتون رو سمتش نبرید ( چون مطمئا میره ته قفس ) دنبالش نکنید ، حرکات اضافه نکنید .فقط قصدتون خارج کردن چوب نشیمن باشه. صبح چوب نشیمن رو بردارید که همون روز خشک شه و تو قفس بذارید .

نظر من این بود . حتی اگه برای یه مدت طوطیم ازم بترسه ولی برای سلامتیش حتما اینکار رو میکنم . تصمیم با شماست

دقیقا منم همین نظر رو دارم برا ضد عفونی کردنش میتونم با آب جوش بشورمش و مواد شوینده بعد بذارم آفتاب خشک شه ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)