کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    مرسي عزيزم كاور روش نميزارم اسباب بازي توي قفس داره با اين حال براش كاغذ و هويچ بزرگ كه دو ست داره ميزارم تلوزيون و راديور رو باهم روشن بزارم يا فقط يكي رو ؟ قبلا براش راديو ميزاشتم
    می خواین بیچاره رو دیوونه کنین مگــــــــــــــــه ؟!!!
    فقط تلوزیون کافیه.

اونم چون تصویر داره با دیدنش خیلی سرگرم میشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    وقتی هم اهمیت بهش ندم انگار نه انگار هیچ مشکلی نداره
    نه خود طرف میگفت سلام و اقا را میگه
    روزی 1 ساعت باهاش کار میکنم تمرین سخنگویی
    تایم بیرون موندنش را کم کم دارم کم میکنم
    شما پرنده تون رو از فروشنده به شرط گرفتین؟
    چند وقت فرصت گرفتین که حرف بزنه؟
    معمولا خاکستری های سخن گو رو به شرط می فروشن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    يه چيز بگم بخندين :smile (40): تلوزيون رو روشن گذاشتم رفتم بيرون هنوز 20 دقيقه نشده مثل اينكه برق رفت :smile (269):
    حالا از اين بگذريم من امروز يه تخم مرغ آب پزكردم بعد با پوست از وسط نصف كردم دادم به عسل خيلي خوشش اومد هفته اي 1 بار به اين صورت بهش بدم كافييه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    يه چيز بگم بخندين :smile (40): تلوزيون رو روشن گذاشتم رفتم بيرون هنوز 20 دقيقه نشده مثل اينكه برق رفت :smile (269):
    حالا از اين بگذريم من امروز يه تخم مرغ آب پزكردم بعد با پوست از وسط نصف كردم دادم به عسل خيلي خوشش اومد هفته اي 1 بار به اين صورت بهش بدم كافييه؟
    سلام

در مورد تخم مرغ ، آره هفته ای یکبار کافیه.
    البته نصف زیاده ، یک چهارم خیلی خوبه.
    حتما پوسشت رو هم بدین بخوره تا کلسیم به بدنش برسه.
    جوجوی من که از پوست تخم مرغ خیلی خوشش میاد.:smile (56):

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    دوستان سعی کنید زرده تخم مرغ رو به طوطی ها و مخصوصا طوطی های بالغ یا اصلا ندید و یا خیلی خیلی کم مصرف کنید...همون سفیده تخم مرغ و پوسته کافیه
    زرده تخم مرغ چربی و کلسترلش خیلی خیلی بالاست که برای پرنده های ما با این تحرک کم و تخمه زیادی که میخورن اصلا خوب نیست

با تشکر
    آژیده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    خدا رو شكر از امروز عسل خيلي خوب شده خيلي كم با بالهاش ور ميره با اسباب بازيهاش هم خوب بازي ميكنه از ديروز رفتارم رو باهاش مثل قبل كردم خدا رو شكر جواب داد با اين كه امروز 1 ساعت توي خونه تنها بود ولي وقتي برگشتم پري توي قفس نديدم فكر كنم نشونه خيلي خوبييه كه حتي با تنها بودن هم سراغ بالهاش نرفته :smile (4):

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط roham نمایش پست ها
    بجز من همسرم و پسر4سالم توي خونه هستن از روز اول با پسرم خوب بود :smile (204):و از دستش غذا ميگرفت حتي الان هم كه قاطي كرده باز هم با اون خوبه با همسرم هم از همون روز اول بدبود انگار ازرائيل ميديد :smile (140):معمولا من هميشه خونه هستم و تنهاش نمي زارم شايد توي هفته پيش بياد كه 1 الي 2 ساعت برم بيرون تنها بمونه كارهاش رو هم فقط من انجام ميدم ازصبح سعي كردم آروم نزديك بشم به هيچ چيزي علاقه نشون نداد تا هويچ رو امتحان كردم خيلي خوشش اومد ميزاره برم جلو و ازم ميگيره من هم از صبح حواسم بهش هست تا ميخواد بره سراغ پرهاش بدون نگاه كردن بهش ازكنارش ردميشم تا حواسش پرت بشه يا اگه ببينم خيلي داره اسرار ميكنه بهش يه هويچ ميدم هم خيلي خوب ميخوره و هم خيلي خوب باهاش بازي ميكنه و سرگرم ميشه ديگه از صبح نگذاشتم پرهاش رو خراب كنه در مورد شاه پرهاش هم بايد بگم كه نه من اقدام به كوتاه كردن نكردم ولي خودش زحمتش رو كشيده وقتي بالش رو باز ميكنه بال سمت راستش كاملا كوتاهه ولي بال سمت چپش تقريبا سالمه تك و توك توش كوتاه شده با اين حساب فكر ميكني ببرم پرهاش رو كوتاه كنم تا لبه هاي ريش شدش ازبين بره و دوتا بالش يه شكل بشه اگه خيلي ديدم ور ميره و ول نمي كنه نظرت چييه كه پرهاش رو بكشم؟

سلام بله اسباب بازي داره البته از نوع لگو يا همون خونه سازي با اونها بازي ميكنه بهش كاغذ هم ميدم البته بهش چوب طبيعي به اندازه و ضخامت انگشت هم ميدم از ديروز تا ديدم ميخواد بره سراغ بالهاش سعي ميكنم با يه چيزي حواسش رو پرت كنم خوشبختانه جواب داده اما بال سمت راستش رو كاملا كوتاه كرده و نوك 2 تا از بالهاش ريش شده بعضي وقتها با اون نوك هاي ريش شده ور ميره بازحواسش رو پرت ميكنم اما بال سمت چپش تقريبا سالمه اگر گذاشت چند تا عكس از بالهاي سمت راست و چپش ميزارم چون خيلي عصبي هستش خودم فكر كردم بهتره بهش وقت بدم و براي كوتاه كردن پرهاش ديگه از اين بيشتر بهش استرس وارد نكنم راستي من بعد از ظهر بايد 1 ساعت از خونه برم بيرون عسل تنها ميشه به نظرت كاورش رو بزارم و براش راديو روشن كنم تا احساس كنه ما خونه هستيم چطوره؟ آخه بعضي وقتها كه مهمون داريم براي اينكه اذيت نشه كاورش رو ميزارم فكر كنم اينطوري بهتره اونوقت شايد متوجه نشه ما خونه نيستيم
    مرسي عزيزم كاور روش نميزارم اسباب بازي توي قفس داره با اين حال براش كاغذ و هويچ بزرگ كه دو ست داره ميزارم تلوزيون و راديور رو باهم روشن بزارم يا فقط يكي رو ؟ قبلا براش راديو ميزاشتم
    سلام . خیلی خوشحالم که خوب شده از نظر شما .اول کلی جواب نوشتم ولی پست آخر شما رو که دیدم همرو پاک کردم .که با روش خودت پیش بری و نگی سپیده گفت اینکارو بکن و طوطیم بدتر شد . فقط اینو بگم پرایی که خراب کرده حتما باید اصلاح بشه تا اذیتش نکنه . چون این باعث میشه پراشو بیشتر خراب کنه .اصلاح بشه نه اینکه کشیده بشه .

کاور رو جز برای خواب نذار همونطور که مهسای عزیز گفت .تلوزیون هم صداش رو بلند نکن چون یهو ممکنه صداش بلند و ترسناک بشه واسش .آهنگهای ملایم هم میتونی براش بذاری .

موفق باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . خیلی خوشحالم که خوب شده از نظر شما .اول کلی جواب نوشتم ولی پست آخر شما رو که دیدم همرو پاک کردم .که با روش خودت پیش بری و نگی سپیده گفت اینکارو بکن و طوطیم بدتر شد . فقط اینو بگم پرایی که خراب کرده حتما باید اصلاح بشه تا اذیتش نکنه . چون این باعث میشه پراشو بیشتر خراب کنه .اصلاح بشه نه اینکه کشیده بشه .

کاور رو جز برای خواب نذار همونطور که مهسای عزیز گفت .تلوزیون هم صداش رو بلند نکن چون یهو ممکنه صداش بلند و ترسناک بشه واسش .آهنگهای ملایم هم میتونی براش بذاری .

موفق باشی
    سپيده جون سلام
    از راهنمايي هات ممنون من هيچ وقت نگفتم و نميگم كه سپيده گفت اون كار رو بكن عسل بد شد يا بدتر شد مطمئن هستم كوتاهي از طرف من بوده احتمالا حرفهاي شما رو درست متوجه نشدم بالاخره اينها تجربياتي هستش كه فكر ميكنم هر كس بايد با طوطي خودش به دست بياره تا هردو تاشون به اصطلاح قلق هم دستشون بياد البته از اينكه من باعث ناراحتيش شدم خيلي ناراحت هستم ولي سعي ميكنم ديگه از جانب من آزار نشه به خودم قول ميدم .:smile (248):حرف هاي شما هميشه براي من آموزنده بوده و هست ولي اگه اجازه بدين با شرايطي كه عسل داشته و بحراني كه به نظر من پشت سر گذاشته و شناختي كه توي اين مدت كم من ازش بدست آوردم ترجيح ميدم حداقل 2 هفته تا 1 ماهه ديگه صبر كنم و بعد ببرمش پيش دامپزشك تا هم پرهاش رو مرتب كنه هم ناخن هاش رو بگيره و هم به وضع عموميش رسيدگي كنه فكر كنم توي اين چند روز گذشته به قدر كافي بهش استرس وارد شده ميخوام يه زماني رو براي آرامشش در نظر بگيرم تا به من بيشتر اعتماد بكنه و آروم هم بشه در هر صورت من ازشما متشكرم:smile (66):

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مار ایگوانا سگ
    شماره عضویت
    3988
    سلام دوستان...من تصمیم گرفتم کاسکوبخرم ولی چیزی درباره این پرنده نمیدونم چندتاسوال داشتم اگرجواب بدیدممنون میشم..
    1-قیمت کاسکوچنده
    2-ویژگی های کاسکوخوب چیه..
    3-بیماری باانسان نداره یاداره..
    4-غذا چی می خواد..
    5-ماه ی چقدرخرجشه..
    ببخشیدسرتون رادردآوردم...
    باتشکرازهمه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4521
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد نمایش پست ها
    سلام دوستان...من تصمیم گرفتم کاسکوبخرم ولی چیزی درباره این پرنده نمیدونم چندتاسوال داشتم اگرجواب بدیدممنون میشم..
    1-قیمت کاسکوچنده
    2-ویژگی های کاسکوخوب چیه..
    3-بیماری باانسان نداره یاداره..
    4-غذا چی می خواد..
    5-ماه ی چقدرخرجشه..
    ببخشیدسرتون رادردآوردم...
    باتشکرازهمه
    سلام..
    تیمنه بین 250 تا 320
    کنگو بین350تا450
    ویژگی این که باید وضعیت جسمیش رو ببینی.
    چشاش..شفاف باشه...رنگش طوسی یا سفید باشه(جوجه)
    پاهاش قارچ نداشته باشه
    پرهاش سالم باشه و خورده شده یا کچل نباشه
    بیماری با انسان داره...ولی خیلی خیلی کم پیش میاد.
    غذای اصلی تخمه ولی میوه..دارو های تقویتی ...سبزیجات و ...
    کمکم 5000تومان که پول تخمه و ویتامین
    ولی هرچند ماه باید ببری چکابش کنی که اونم خرجش ویزیته
    ویتمین و میوه و اینام خرج داره.

صفحه 351 از 1238 نخستنخست ... 251301332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370401451851 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)