کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط llmahbubll نمایش پست ها
    سلام ممنونم هم از شما هم از سپیده جون بابت راهنماییهاتون
    والا من چیزی از این قطره نمی دونم چند وقت پیش سفارش وسائل داده بودم برای روشا که همراه سفارشم اون قطره رو هم فرستاده بودن گفتم بپرسم چیه و به چه کاری میاد..راجب ساعت خواب هم حق با شماست از فردا سعی میکنم تغییرش بدم
    سلام
    خواستی ساعت خوابش را تغییر بدهی یواش یواش این کار را بکن مثلا 11 و نیم شب تا 11 و نیم صبح ،*ده شب تا ده صبح ... هر دو روز یا سه روز نیم ساعت کم کن ...

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    مرسی خانوم شیکرا جوابتون خیلی کامل بود
    من 1پست هم دارم یکی 2 صفحه قبله کسی جوابمو نداد:smile (31):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه داروی فاسد را هیچ جور نمیشه تشخیص داد شما کاری را که گفتم انجام بده و نتیجه را به من بگو فکر کنم که کامل برات توضیح دادم بعد اگر احساس کردیم که مشکل از دارو هست بهت میگم چه کار کنی ...
    ذرت می تونه کمی باعث تغییر رنگ و حالت مدفوت بشه ... جای نگرانی نیست اگر بتونی ذرت را خام بهش بدهی بهتر است ... همانطور که می دونی ذرت خام خواصش بیشتر از ذرت پخته است سعی کن کم کم به ذرت خام عادتش بدهی
    منتظر گزارشت هستم
    بازم مرسی.
    10 روزه دیگه خبرش رو بهتون میدم.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط shari نمایش پست ها
    ممنونم سپیده جان
    میخوام از تمرین حرف زدنم با عسل بگم که شما ببینید اگه اشکالی داره اصلاحش کنم.الان 2ماهه دقیق این برنامه رو دارم.روزی چند بار 10 دقیقه ای میشینم جلوش کلمه عسل رو تکرار میکنم اگه جایزه رو دستم ببینه یعنی بگیرم جلو صورتش.نگاش میکنه و معمولا بعد از 1بار گفتن من اون یه سوت میزنه.این سوتش 1وقتا کوتاهه اصلا هم به عسل نمیخوره ولی معمولا بلنده و چه کوتاه چه بلند جایزه میگیره. اما اگه جایزه رو دستم نبینه یعنی دستمو نگیرم جلوش .معمولا بعد 3بار جواب میده.و جایزه میگیره.
    چه توی قفس هم باشه جه بیرون بازیگوشی زیاد میکنه وقت تمرین.من همه ی وسایلو از جلوش ورمیدارم .هیچکس هم نیس کنارمون کاملا ساکته ولی بازم هرکار بتونه میکنه.مثلا هی سرشو میندازه پایین یا هی کج و کوله میکنه سرشو یا راه میره اکثرا .... نمیدونم اینا علامت کلافه گیشه یا عادیه.اما در حین راه رفتن معلومه گوش هم میده چون بلافاصله بعد 3بار جواب میده ولی خب فکر نکنم این راه رفتن بی دلیل هم باشه....:smile (247):

در ضمن سپیده جان به حرفتون رسیدم من مداوم کنارشم زحمتی نمیده به خودش سوت بزنه.اما اگه 1ساعت بیرون اتاق باشم سوت میزنه.:smile (22):

عسل تا الان چند بار موقع خواب داشته از چوبش میفتاده علت خاصی داره؟:smile (99):
    سلام .تمرین صحبت کردنت هم مثل کارای دیگه ای که برای رام شدنش انجام دادی عالیه .فقط نیازی نیست هر دفعه بهش جایزه بدی .وقتی داری یه کلمه جدید بهش یاد میدی مهم اینه که توجه کنه و ممکنه سوت هم بزنه ولی اون سوتی که شما داری می گی برای گرفتن جایزست و داره جواب شما رو نمیده .روبروش بمون ، جایزه رو نشونش بده ، 10 بار اون کلمه رو بگو ، جایزه بده ( به خاطر اینکه گوش داده به حرفت ، به خاطر دقتش ) .دوباره جایزه رو نشون بده ، 10 بار بگو ، یه جایزه بده ... .زمانی که متوجه شدی سوتش تغییر کرده یعنی آمادست واسه جواب دادن .پس شما هم تکرار کن واینبار برای هربار جواب دادن جایزه بده .این روشه منه برای طوطیه خودم .اینجا هم می تونی مطالعه کنی :

آموزش سخن گویی به طوطی سانان

اشکالی نداره شما فقط تکرار کن براش .طوطیه من کلمات جدید که می شنوه با دقت فقط نگام می کنه روزای بعدی که کلمه براش عادی شده راه میره یا با اسباب بازیاش بازی می کنه ولی حواسش هست چی دارم می گم .شما باید بلند و واضح براش کلمه رو تکرار کتی و تو چشماش نگاه کن که متوجه بشه داری ازش می خوای که دقت کنه و بفهمه که گفتن این کلمه برات مهمه .راه رفتنشون یا بازیگوشیشون الکیه .می خوان بگن مثلا ما حواسمون نیست یا اصلا مهم نیست برامون که چی دارین میگین .خیالت راحت باشه.

خدا رو شکر که دلیل کم سرو صدا بودنش رو کشف کردی

درباره افتادنش موقع خواب .اگه فقط موقع خواب اینجوره که فکر نمی کنم مشکلی باشه طوطی های منم بعضی وقتا اینجوری می شدن .این طوطیم هم همینطور .ولی اگه در حالت عادی هم میوفته از نظر من طبیعی نیست .بمون دوستان دیگه نظرشون رو بگن .

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4313
    سلام به همه
    من با يه مشكل كوچيك مواجه شدم و ميخوام دوستان بهم كمك كنن. مشكل من اينه كه بايد براي 5روز برم مسافرت وطوطي كاسكويي كه الان حدود2ماه ونيم خريدمش و از دست بهش غذا ميدم رو تنها بذارم. به نظرتون چيكار كنم اونم با خودم ببرم؟ يا بذارمش خونه يكي از دوستان؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    سلام دوستان عزیز

چهارشنبه ساعت 8 شب یک کم با نیکی بازی کردم و بهش جایزه دادم ، نشستم کنارش و داشتم تلویزیون می دیدم ، چشمتون روز بد نبیند دیدم دیوار پشت سرش ، در ورودی و میز تلوزیون پر از لکه خون است برگشتم دیدم کف قفس هم سه چهار تا لکه خون ریخته داشتم دیوانه می شدم زنگ زدم به پدرم ، گفت شاید بهش استخوان مرغ دادی گلویش را زخمی کرده و یا شاید پاهاش زخمی شده ، گرفتمش توی بغلم و همه جایش را دیدم ولی هیچ جا خونی نبود گریه امانم نمی داد ، طفلکی توی اون وضعیت تند تند منو بوس می کرد و خیلی مهربون شده بود ، فکر می کردم دیگه آخر کار است و دارم از دستش می دهم ، تلفن زدم بیمارستان شبانه روزی قیطریه ولی متاسفانه دکتر برهانی کیا رفته بود و تا فردا ساعت 5 نمی آمد و متاسفانه دامپزشک مربوط به پرندگان هم نداشتند وضعیت کلی نیکی خوب بود مدفوعش مشکلی نداشت ، سوت می زد و بازی می کرد ولی من هر لحظه منتظر اتفاق بدی بودم . نزدیک ساعت 10 بود که مجبور شدم زنگ بزنم به آقای آژیده ، که همین جا باز هم از ایشان عذرخواهی می کنم و خیلی ازشون متشکرم که منو از نگرانی نجات دادند،از وضعیت کلی نیکی پرسیدند و اینکه آیا در حال پرریزی و تولک رفته است . وقتی جواب مثبت دادم گفتند احتمالاً یکی از پرهای جدیدش به جایی گیر کرده و ش**** ، نگران نباشیداگر حال عمومی اش خوب است مربوط به همان پر ش**** است ، خلاصه که تا حدی خیالم راحت شد و تا پنجشنبه مواظبش بودم ولی خوشخبتانه هیچ اتفاق خاصی نیفتد باز هم از همه دوستان علی الخصوص جناب آقای آزیده متشکرم

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام
    با کلی تمرین الان سیلور من شبا میره داخل قفس یک چادر میندازم روی دستم و میگیرم طرفش خودش میره داخل روی دستمم کم کم داره میاد اول میاد روی چوبی که دستم میگیرم بعد هم میاد روی دستم
    اما هنوز که هنوزه هیچی نمیگه ایا فروشنده سرم کلاه گذاشته ؟ خیلی ناراحت هستم :smile (269):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام
    امروز ديگه تقريبا مطمئن شدم كه عسل پر جوي ميكنه چند روز پيش سپيده جون گفت مراحل رام كردنش رو كند كن من هم كمتر بهش نرديك شدم اما از فرداي همون روز كاملا وحشي شد يعني مثل روزي كه اوردمش خونه يا شايد هم بدتر شد اصلا نميزاره نزديك بشم در حالي كه قبلا كنارش مينشستم از دستم غذا ميگرفت اما الان انگار بار اوله من رو ديده خلاصه كاملا ديوانه شده ديروز يه 2 ساعتي خونه نبودم وقتي برگشتم ديدم كف فقس پرهاي قيچي شده ريخته حدود 6 تا البته تيكه هاي كوچيك امروزصبح هم من نشسته بودم كه ديدم يكي ار پر هاي بزرگ بالش رو كند و شروع كرد به جويدن و بازي كردن با اون سريع بهش يه كاغذ دادم و پر رو ازش گرفتم البته بايد بگم فقط پرهاي بالش رو ميكنه چه كار كنم خيلي ناراحتم انگاري يه دفعه ديونه شده راستي ازوقتي اومده حدود 5 الي 6 هفته ميشه حمامش نكردم ممكنه بخاطر اون باشه تورو خدا يكي جواب بده دارم من هم دارم از وحشت ديونه ميشم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    اينها عكس هاي پرهايي است كه امروز صبح خراب كرده حدود 1هفته اي بود كه هيچ پري كنده نشده بود از ديروز دوباره شروع شده البته هيچوقت اينقدر شديد نبوده ضمنا من نمي تونم تشخيص بدم كه بعضي از اينها ريشه داره يا نه تازه پرها رو با هزار شگرد ازش گرفتم

راستي من هفته بعد بايد 3 روز برم مسافرت يكي از فاميل يه كاسكو داره كه رامه و 12 كلمه حرف ميزنه فكر ميكنيد خوب باشه اگه براي اين 3 روز اونجا بزارمش براي پر جويش خوب هست با يه كاسكوي رام باشه ممكنه زودتر آروم بشه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    دیگه کاملا مطمئن شدم از 1مسأله
    دیگه انواع مدل سوت هاشو؛اونایی که بلد بود رو نمیزنه؛1روز درمیون شده(البته نه بانظم خاصی)اونم اگه تو اتاق نبأشم؛من 1جورایی فهمیده بودم ولی بقیه هم که بهم گفتن دیگه مطمئن شدم؛به جای سوت هاش 1جیغ عادی میزنه عین جیک گنجشک؛کاملا هم سرحاله؛ظاهرامشکلی نداره
    ویرایش توسط sepideh : 28th May 2011 در ساعت 04:20 PM

صفحه 348 از 1238 نخستنخست ... 248298329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367398448848 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)