فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 348 از 693 نخستنخست ... 248298338346347348349350358398448 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,471 به 3,480 از 6928
    کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    بعد در جلویی قفس من رو اگه بخوام باز کنم یه تیکه کوچیک داره جلو که نمیذار باید اون رو با یه چیزی صافش کنم تا بشه در رو باز کرد ماله همه همینجوره ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    نه اتفاقا تاریک تاریک که میشه اینجوری میخوابه یعنی خواب عمیق که میخواد بره /
    برای ظرف غذا هم همینکارو میکنم خواستم ببینم اگه بعضی وقتا مثلا دو نوع میوه بذارم یا کنار میوه یه چیز خشک مثه تخمه باشه مشکلی ایجاد نمیکنه
    پس عادتش اینظوریه بهتره سره جاش بخوابه مثلا وقتی دیدید که میاد رو ظرف غذا چراغ رو روشن کنید تا بره سره جاش . ممکنه از عدم اعتماد نسبت به محیط باشه که اونجا احساس راحتی بیشتری میکنه ولی برای پاهاش اصلا خوب نیست . یا میتونید شب ظرف غذاش رو بردارید ولی حتما صبح زود ظرفشو بذارید که گرسنه نمونه . چند شب بردارید ظرف رو و بعد از مدتی خودش عادت میکنه روی چوبش بخوابه .
    درباره غذا هم خیر مشکلی نداره ولی بهتره میوه های تر که ممکنه طعم هاشون باهم مخلوط بشه کنار هم نباشن . میوه های تقریبا سفتی مثل سیب و موز مشکلی نداره باهم باشن . تخمه کنار میوه ها نباشه خیلی بهتره .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    بعد در جلویی قفس من رو اگه بخوام باز کنم یه تیکه کوچیک داره جلو که نمیذار باید اون رو با یه چیزی صافش کنم تا بشه در رو باز کرد ماله همه همینجوره ؟
    برای چی میخوایین در رو باز کنید ؟
    دوم لطفا عکس بذارید مشخص بشه .

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

برای چی میخوایین در رو باز کنید ؟
    دوم لطفا عکس بذارید مشخص بشه .
    چشم عکس رو میگیرم میذارم در رو نمیخوام باز کنم کنجکاو شدم ببینم جریانش چیه

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

پس عادتش اینظوریه بهتره سره جاش بخوابه مثلا وقتی دیدید که میاد رو ظرف غذا چراغ رو روشن کنید تا بره سره جاش . ممکنه از عدم اعتماد نسبت به محیط باشه که اونجا احساس راحتی بیشتری میکنه ولی برای پاهاش اصلا خوب نیست . یا میتونید شب ظرف غذاش رو بردارید ولی حتما صبح زود ظرفشو بذارید که گرسنه نمونه . چند شب بردارید ظرف رو و بعد از مدتی خودش عادت میکنه روی چوبش بخوابه .
    درباره غذا هم خیر مشکلی نداره ولی بهتره میوه های تر که ممکنه طعم هاشون باهم مخلوط بشه کنار هم نباشن . میوه های تقریبا سفتی مثل سیب و موز مشکلی نداره باهم باشن . تخمه کنار میوه ها نباشه خیلی بهتره .
    موفق باشید
    من نمیدونم چجور غذا باید بدم بهش اینجوری میدم مثلا اگه بخوام سیب بدم صبح به ریکی نصف سیب رو میدم بهش بخوره دیگه تا ظهر چیزی نمیدم یا اگه هم میدم زیاد نیس چون با دست میدم و برا تمرین اهلی شدنه و ظهر اگه غذا میدم بهش مثلا نصف پرتقال رو یا کیوی رو براش میذارم بخوره نمیدونم اندازه غذا باید چقدر باشه مشکلم اینه .
    نمیخوام پر خور بشه که بعد نتونم جلوشو بگیرم در عین حال نمیدونم چقدر غذا بهش بدم که عادی باشه نه کم نه زیاد

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,605
    دوستان یه دوتا سوال پیش اومده اینکه ریکی شبا که میخواد بخوابه میره رو ضرف غذاش میایسته و میخوابه و دوم اینکه عیبی نداره من تخمه و میوه رو تو یه ظرف بریزم ؟ باعث مریضی میشه ؟
    دوستان راهنماییتون کردن ولی یک مورد هست که دونستنش شاید نظرتون رو عوض کنه

تخمه باید حتما خشک باشه . اگر میوه بیش از ۱ یا ۲ ساعت در کنار تخمه باشه ، احتمال مرطوب شدن تخمه ها زیاد میشه . با توجه به گرم بودن هوا و تابستانی که در پیش داریم ، محیط مرطوب ظرف غذا و پوست تخمه های مرطوب محل بسیار خوبی برای رشد عفونت های قارچی و گاهی باکتریاییست . برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید عبارت vomiting یا parrot crop infection رو در گوگل سرچ کنید

Birds Online - Health and diseases - Infectious diseases - Vomiting (crop infection)

یا هر ۱ - ۲ ساعت ظرف غذایی که تخمه و میوه توشه رو تمیز کنید و از اول پر کنید یا بهتره کلا این کار رو انجام ندید و ظرفی جداگانه برای غذا های مرطوب انتخاب کنید
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب

من میدانم که ما آفریده شدیم تا به دیگران کمک کنیم..اما نمیدانم دیگران برای چه افریده شدند

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    دوستان راهنماییتون کردن ولی یک مورد هست که دونستنش شاید نظرتون رو عوض کنه

تخمه باید حتما خشک باشه . اگر میوه بیش از ۱ یا ۲ ساعت در کنار تخمه باشه ، احتمال مرطوب شدن تخمه ها زیاد میشه . با توجه به گرم بودن هوا و تابستانی که در پیش داریم ، محیط مرطوب ظرف غذا و پوست تخمه های مرطوب محل بسیار خوبی برای رشد عفونت های قارچی و گاهی باکتریاییست . برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید عبارت vomiting یا parrot crop infection رو در گوگل سرچ کنید

Birds Online - Health and diseases - Infectious diseases - Vomiting (crop infection)

یا هر ۱ - ۲ ساعت ظرف غذایی که تخمه و میوه توشه رو تمیز کنید و از اول پر کنید یا بهتره کلا این کار رو انجام ندید و ظرفی جداگانه برای غذا های مرطوب انتخاب کنید
    یعنی همیشه باید ظرف غذاش پر باشه ؟ من که فقط صبح و ظهر و شب تو ظرفش غذا میریزم اونم نمیدونم اندازش چجور باید باشه

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    دوستان یه دوتا سوال پیش اومده اینکه ریکی شبا که میخواد بخوابه میره رو ضرف غذاش میایسته و میخوابه و دوم اینکه عیبی نداره من تخمه و میوه رو تو یه ظرف بریزم ؟ باعث مریضی میشه ؟
    دوست عزیز طوطی هر جایی که احساس امنیت کنه یا راحت باشه میخوابه,ممکنه به دلیل اختلاف سطح نشیمن تا ظرف غذا میره اونجا یا به خاطر نزدیکی به کنج قفس یا ..... اینها جزو مواردی هستند که به خود طوطی و اخلاقش بستگی داره نه میشه گفت عیبی حساب میشه و نه میشه گفت حسنی به شمار میاد,بهتره شما هم نگران این مسئله نباشید رفته رفته عادت میکنید به این جور موارد
    غذای تر و خشک رو هم با هم مخلوط نکنید,تخمه خیس میشه و بعد از چند ساعت مزش عوض میشه و یا ممکنه آلودگی سطح تخمه همراه با غذای تر وارد بدن طوطی بشه
    2 تا ظرف مجزا تهیه کنید برای هر کدوم استفاده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی

من یه قفس بزرگ برای کاسکوم خریدم از اینا که سقفش باز میشه و کفیش راحت در میاد

قفس قبلیش کوچیکتر بود البته در مقایسه با قفس جدید خیلی کوچیکتر !

الان میتونم منتقلش به قفس جدیدش ؟
    و اگه میشه چجوری این کارو بکنم ؟
    اگر کاسکوی شما هنوز اهلی نشده بهتره این کار رو انجام ندید چون اهلی کردن طوطی در قفس بزرگ کار خیلی دشواریه به این دلیل که قلمرو طوطی بزرگتر شده و طوطی احساس قدرت بیشتری میکنه و به راحتی تن به تمرین ها نمیده.
    بهترین قفس برای اهلی کردن طوطی های هم جثه با کاسکو قفس 1033 یا قفس های با ابعد این قفس هستند که هم زیاد بزرگ و کوچیک نیست و هم طوطی توش نسبتا راحته؛بعد از اهلی کردن طوطی میتونید قفس رو تعویض کنید که البته برای طوطی اهلی هر چه قفس بزرگتر باشه بهتره....

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نه اتفاقا تاریک تاریک که میشه اینجوری میخوابه یعنی خواب عمیق که میخواد بره /
    برا ظرف غذا هم همینکارو میکنم خواستم ببینم اگه بعضی وقتا مثلا دو نوع میوه بذارم یا کنار میوه یه چیز خشک مثه تخمه باشه مشکلی ایجاد نمیکنه
    چوب نشیمنش رو چک کنید ببینید شل نشده ؟ بعضی وقتا اگه از نشستن روی چوب نشیمن احساس امنیت نکنن ، روی ظرف غذا یا کف قفس میشینن . یا چک کنید اطراف چوب نشیمن چیزی نیست که باعث استرسش بشه ؟ اگه هیچ مشکلی وجود نداره از نظر من کاری به کارش نداشته باشید و بذارید هرجا راحته بخوابه .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    یعنی همیشه باید ظرف غذاش پر باشه ؟ من که فقط صبح و ظهر و شب تو ظرفش غذا میریزم اونم نمیدونم اندازش چجور باید باشه
    ببینین قضیه گشنه نگه داشتن طوطی فقط برای 1-2 روز اول تمرین بود که طوطی بیاد و از دست غذا بگیره،الان دیگه نیازی نیست گرسنه نگهش دارید،همیشه باید غذا در اختیار طوطی باشه که هر وقت خواست بره و غذا بخوره.
    طوطی ها مثل انسانها نیستند که وعده غذایی داشته باشند،من گاها میبینم بعضی از دوستان صبحانه و ناهار و شام برای طوطی تعریف میکنند که اصلا نیازی نیست
    کاری که من چند ساله انجام میدم اینه که ظرف غذای تر طوطی رو صبح پر از انوان میوه و سبزی و حبوبات میکنم و شب که بر میگردم خونه برش میدارم،شب هم برای غذای خشک میزارم و چون خراب نمیشه میزارم تا شب بعد بمونه و شب بعد دوباره به اندازه 1 روزش غذا میریزم توش

نگران این نباشید که طوطی زیاد غذا بخوره،طوطی نباید غذای چرب و مضر زیاد ببخوره وگرنه شما هم هر روز برای میوه و سبزی تا میخوره بزارید خودش هر وقت سیر بشه دیگه نمیخوره،اما در مصرف تخمه و .... کنترل داشته باشید یا میتونید تخمه رو فقط برای تمرین اهلی کردن بهش بدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)