فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 345 از 693 نخستنخست ... 245295335343344345346347355395445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,441 به 3,450 از 6928
    کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    خیر این گفته کاملا غلطه
    بزارید مفصل براتون توضیح بدم::
    طوطی ها وقتی وارد منزل میشن تا استرسشون کم نشه و به محیط عادت نکنند شروع به تقلید صدا نمیکنند,چه تقلید صدای طبیعی خودشون و چه صداهایی که یاد گرفتند,واسه همینه که خیلی از کاسکو های تازه وارد تا چندین روز اول کلا ساکت و آرومند اما رفته رفته هر چقدر بیشتر به محیط عادت میکنند و ترسشون کم میشه سروصداشون هم بیشتر میشه.
    از روز اولی که طوطی وارد منزل میشه شما میتونید تمرین سخنگویی رو شروع کنید اما چون طوطی تازه وارده ممکنه در صورت تمرین حضوری از نزدیک یا تمرین غیر حضوری با ساعات زیاد کلافه بشه و عصبی بشه که گفته میشه در مرحله اول ورود طوطی که 2-3 هفته هست زیاد جدی و سخت باهاش تمرین نکنید اما بعد از اون شما شروع میکنید با دست به طوطی غذا میدید و ما توصیه میکنیم که ساعاتی از روز رو کنار قفس طوطی بشینید تا به شما عادت کنه,در این مدت هم میتونید تمرین سخنگویی رو به صورت جدی شروع کنید و کلمات رو باهاش تمرین کنید,اگر دیدید طوطی عصبی و کلافه میشه تعداد دفعات تمرین رو بالا ببرید و زمان تمرین رو کاهش بدید.
    رفته رفته طوطی هم اهلی و هم سخنگو میشه؛÷س شما از وقتی شروع کردید به تمرین اهلی کردن میتونید تمرین سخنگویی رو هم به صورت جدی شروع کنید.
    حتما هم نباید تمرین به صورتی باشه که طوطی شما رو ببینه؛اگر چه رخ به رخ بهتره اما شما در هر حالتی میتونید با طوطی تمرین کنید,وقتی دارید کتاب میخونید,غذا میخورید,وقتی از کنار قفسش رد میشید و .....؛طوطی همیشه کلماتی رو که زیاد بشنوه تقلید میکنه چه صاحب صدا رو ببینه چه نبینه.
    به این هم کاری نداشته باشید وقتی تمرین میکنید طوطی داره بازی میکنه یا داره گوش میده یا نمیده,در هر حالت تمرین شما روش اثر داره حالا چه کم چه زیاد اما مطمئن باشید هر چقدر تمرین و تکرار بیشتر باشه همونقدر طوطی زودتر به حرف میاد.
    یه سوال برای خودمم ایجاد شده آقا بهزاد طوطی کاملا وحشی میتونه توی چند ساعت مثلا 1 یا 2 ساعت به محیط عادت کنه و ترسش بریزه ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    خیر این گفته کاملا غلطه
    بزارید مفصل براتون توضیح بدم::
    طوطی ها وقتی وارد منزل میشن تا استرسشون کم نشه و به محیط عادت نکنند شروع به تقلید صدا نمیکنند,چه تقلید صدای طبیعی خودشون و چه صداهایی که یاد گرفتند,واسه همینه که خیلی از کاسکو های تازه وارد تا چندین روز اول کلا ساکت و آرومند اما رفته رفته هر چقدر بیشتر به محیط عادت میکنند و ترسشون کم میشه سروصداشون هم بیشتر میشه.
    از روز اولی که طوطی وارد منزل میشه شما میتونید تمرین سخنگویی رو شروع کنید اما چون طوطی تازه وارده ممکنه در صورت تمرین حضوری از نزدیک یا تمرین غیر حضوری با ساعات زیاد کلافه بشه و عصبی بشه که گفته میشه در مرحله اول ورود طوطی که 2-3 هفته هست زیاد جدی و سخت باهاش تمرین نکنید اما بعد از اون شما شروع میکنید با دست به طوطی غذا میدید و ما توصیه میکنیم که ساعاتی از روز رو کنار قفس طوطی بشینید تا به شما عادت کنه,در این مدت هم میتونید تمرین سخنگویی رو به صورت جدی شروع کنید و کلمات رو باهاش تمرین کنید,اگر دیدید طوطی عصبی و کلافه میشه تعداد دفعات تمرین رو بالا ببرید و زمان تمرین رو کاهش بدید.
    رفته رفته طوطی هم اهلی و هم سخنگو میشه؛÷س شما از وقتی شروع کردید به تمرین اهلی کردن میتونید تمرین سخنگویی رو هم به صورت جدی شروع کنید.
    حتما هم نباید تمرین به صورتی باشه که طوطی شما رو ببینه؛اگر چه رخ به رخ بهتره اما شما در هر حالتی میتونید با طوطی تمرین کنید,وقتی دارید کتاب میخونید,غذا میخورید,وقتی از کنار قفسش رد میشید و .....؛طوطی همیشه کلماتی رو که زیاد بشنوه تقلید میکنه چه صاحب صدا رو ببینه چه نبینه.
    به این هم کاری نداشته باشید وقتی تمرین میکنید طوطی داره بازی میکنه یا داره گوش میده یا نمیده,در هر حالت تمرین شما روش اثر داره حالا چه کم چه زیاد اما مطمئن باشید هر چقدر تمرین و تکرار بیشتر باشه همونقدر طوطی زودتر به حرف میاد.
    ممنون از توضیح کاملتون فقط یه سوال دیگه مگه اینطور نیست که میگن اگه طوطی نگاتون کنه یعنی داره بهتون گوش میده و این خیلی خوبه اینطور نیست ؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

یه سوال برای خودمم ایجاد شده آقا بهزاد طوطی کاملا وحشی میتونه توی چند ساعت مثلا 1 یا 2 ساعت به محیط عادت کنه و ترسش بریزه ؟
    ببین وستلایف جان
    خیر تو 1-2 ساعت به محیط عادت نمیکنند
    برخی کاسکو های ذاتا ترسشون کمه که به عوامل بسیاری بستگی داره و بعد از چند ساعت ممکنه شروع به تقلید صدا کنند اما تقلید صدا به تنهایی دلیلی بر عادت کردن به محیط نمیشه

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ممنون از توضیح کاملتون فقط یه سوال دیگه مگه اینطور نیست که میگن اگه طوطی نگاتون کنه یعنی داره بهتون گوش میده و این خیلی خوبه اینطور نیست ؟
    بله اگر طوطی دقت کنه خیلی عالیه و بهتره اما نه این که وقتی نگاهتون نکنه کلا تمرین بی تاثیر باشه
    حرف بنده اینه که شما علاوه بر این که زمانی که طوطی کلا بیکاره باهاش کار میکنید,زمانی که سرگرمه هم باهاش تمرین کنید مطمئنا در روند سخنگویی تاثیر به سزایی داره

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    ببین وستلایف جان
    خیر تو 1-2 ساعت به محیط عادت نمیکنند
    برخی کاسکو های ذاتا ترسشون کمه که به عوامل بسیاری بستگی داره و بعد از چند ساعت ممکنه شروع به تقلید صدا کنند اما تقلید صدا به تنهایی دلیلی بر عادت کردن به محیط نمیشه
    من دوتا از کاسکو هام از بدو ورود به منزل در حالی که کاملا وحشی بودن بعد از یک ساعت شروع به تقلید کردن . همین لاکی که الان دارم . خودتون دیگه از معرفی هاش باید بدونید چقدر ترسو هست . ترسو ترین کاسکویی که دیدم ولی 2 ساعت بعداز ورود شروع به تقلید صدا کرد . شما گفتید طوطی ها وقتی وارد منزل میشن تا استرسشون کم نشه و به محیط عادت نکنند شروع به تقلید صدا نمیکنند . خب من طبق تجربه ای که دارم مخالف این حرف هستم . جسارت نشه ها . طوطی ها برای جلب توجه دشمن هم صداشو تقلید میکنن با اینکه ازشون میترسن . نظر من برای این فرضیه این هست که ما انسان ها برای اینکه بدونیم چیزی برامون خطر داره یا نه (برای مثال برای شناخت حیوونی ) یا براش صدا در میاریم یا خلاصه یه جوری جلب توجه میکنیم تا عکس العمل اون رو ببینیم و کلا طوطی ها هم همینطور هستند . گاهی برای جلب توجه توی محیط غریب و استرس دار و عادت نکرده برای اینکه واکنش محی و اطرافیان رو ببینند تقلید صدا میکنند . نظر شما چیه ؟

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028

من دوتا از کاسکو هام از بدو ورود به منزل در حالی که کاملا وحشی بودن بعد از یک ساعت شروع به تقلید کردن . همین لاکی که الان دارم . خودتون دیگه از معرفی هاش باید بدونید چقدر ترسو هست . ترسو ترین کاسکویی که دیدم ولی 2 ساعت بعداز ورود شروع به تقلید صدا کرد . شما گفتید طوطی ها وقتی وارد منزل میشن تا استرسشون کم نشه و به محیط عادت نکنند شروع به تقلید صدا نمیکنند . خب من طبق تجربه ای که دارم مخالف این حرف هستم . جسارت نشه ها . طوطی ها برای جلب توجه دشمن هم صداشو تقلید میکنن با اینکه ازشون میترسن . نظر من برای این فرضیه این هست که ما انسان ها برای اینکه بدونیم چیزی برامون خطر داره یا نه (برای مثال برای شناخت حیوونی ) یا براش صدا در میاریم یا خلاصه یه جوری جلب توجه میکنیم تا عکس العمل اون رو ببینیم و کلا طوطی ها هم همینطور هستند . گاهی برای جلب توجه توی محیط غریب و استرس دار و عادت نکرده برای اینکه واکنش محی و اطرافیان رو ببینند تقلید صدا میکنند . نظر شما چیه ؟
    عزیز من اگر دقت کرده باشی گفتم تنها تقلید صدا نمیتونه دلیل خوبی برای عادت کردن به محیط بشه
    خیلی از طوطی ها ظرایط طوطی شما رو دارند اما اکثر طوطی ها بعد از چند روز که وارد منزل شدند کم کم شروع به تولید صدا میکنند,لاکی شما ممکنه به هزار و یک دلیل این کارو کرده دلیل بر این نمیشه که کلا این حرف غلطه
    تا جایی که سواد من میگه و توی سایتها و مستنها دیدم کاسکو برای ترسوندن دشمن خودش رو پف مکینه و قار میکشه(دقت کنید قار میکشه)قار کشیدن برای ترسوندن دشمن هست نه این که برای ترسوندن دشمن بیاد سوت بلبلی بزنه

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    عزیز من اگر دقت کرده باشی گفتم تنها تقلید صدا نمیتونه دلیل خوبی برای عادت کردن به محیط بشه
    خیلی از طوطی ها ظرایط طوطی شما رو دارند اما اکثر طوطی ها بعد از چند روز که وارد منزل شدند کم کم شروع به تولید صدا میکنند,لاکی شما ممکنه به هزار و یک دلیل این کارو کرده دلیل بر این نمیشه که کلا این حرف غلطه
    تا جایی که سواد من میگه و توی سایتها و مستنها دیدم کاسکو برای ترسوندن دشمن خودش رو پف مکینه و قار میکشه(دقت کنید قار میکشه)قار کشیدن برای ترسوندن دشمن هست نه این که برای ترسوندن دشمن بیاد سوت بلبلی بزنه
    شما هم دقت نکردی بهزاد جان . توی پست قبلی شما فرمودی طوطی ها تا استرس دارن و به محیط عادت نکردن هیچ گونه صدایی تقلید نمیکنن . من مشکلم عادت کردن به محیط نیست عزیز . میدونم پرنده کی به محیط عادت داره کی نداره . سواله من درباره تقلید کردنشون توی فضای استرس دار و غیر قابل اعتماد هست .
    بعدشم باز شما دقت نکردی گفتم برای جلب توجه دشمن تقلید صدا میکنن نه برای ترسوندن دشمن (قار بکشن )
    یه مثال میزنم و ربطش میدم به طوطی ها (البته یه شوخی هستا بهزاد جان ناراحت نشی ها ) . شما توی دعوا به طرف میگید بیا جلو ببینم (تقلید صدا ) . وقتی طرف میاد و شما به شدت میترسید ازش و داد میزنید (قار کشیدن )
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028

شما هم دقت نکردی بهزاد جان . توی پست قبلی شما فرمودی طوطی ها تا استرس دارن و به محیط عادت نکردن هیچ گونه صدایی تقلید نمیکنن . من مشکلم عادت کردن به محیط نیست عزیز . میدونم پرنده کی به محیط عادت داره کی نداره . سواله من درباره تقلید کردنشون توی فضای استرس دار و غیر قابل اعتماد هست .
    بعدشم باز شما دقت نکردی گفتم برای جلب توجه دشمن تقلید صدا میکنن نه برای ترسوندن دشمن (قار بکشن )
    یه مثال میزنم و ربطش میدم به طوطی ها (البته یه شوخی هستا بهزاد جان ناراحت نشی ها ) . شما توی دعوا به طرف میگید بیا جلو ببینم (تقلید صدا ) . وقتی طرف میاد و شما به شدت میترسید ازش و داد میزنید (قار کشیدن )
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
    اکثر طوطی هایی که وارد منزل میشن تا چندین روز کاملا ساکت هستند اما بعضی از طوطی ها از اول شروع میکنند به سروصدا؛اما عمده صدای طوطی مال زمانیه که استرسش کم شد؛در این باره اگر به زبان انگلیسی تحقیق کنید متوجه میشید,فرومهای خارجی همه این موضوع رو تصدیق میکنند و در رده بندی اونها طوطی اکلکتوس گل سر سبد این دسته هست که وقتی استرس میگیره کاملا خشک میشه و کلا تحرک نداره و کاسکو ها تقریبا ساکت میمونند.
    کاسکو ها هم دلیلی برای جلب توجه دشمن ندارند,تا اونجا که اطلاعات دارم همیشه سعی دارند از دست دشمن پنهان بشن(یعنی هیچ حیوانی مگر شکارچی هیچ وقت تلاشی برای جلب توجه دشمن نمیکنه و همیشه در حال فرار از دست دشمنند),تازه استرسی که طوطی در طبیعیت و در زادگاه خودش میگیره به خیلی با استرسی که در منزل و در محیط ناشناخته داره متفاوته.

شما حتی اگر به لاکی خودتون دقت کنید میبینید میزان صدایی که در بدو ورود به منزل تولید میکرد چقدر با میزان صدایی که الان تولید میکنه فرق میکنه.
    هر چقدر که طوطی مخصوصا کاسکو راحتت و آرومتر میشه این تقلید صدا هم بیشتر میشه,به همین خاطر همیشه هم بنده و هم شما و هم بقیه دوستان به شخصی که طوطی سخنگو خریده توصیه میکنند تا چند روز اول کاری به کارش نداشته باشند تا به محیط عادت کنه و به اصطلاح یخش باز بشه و کلماتی که بلده رو تقلید کنه.

کاربر موثر

تخصص
    مهندس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    110
    دوستان بنظرتون الان كه ديگه هوا رو به گرم شدن ميره ، كشيدن كاور يا پارچه روي قفس كاسكو موقع خواب ، باعث اذيت شدن كاشكو و گرمازدگيش نميشه؟
    چه راهكاري رو شما پيشنهاد ميدين؟

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    دوستان بنظرتون الان كه ديگه هوا رو به گرم شدن ميره ، كشيدن كاور يا پارچه روي قفس كاسكو موقع خواب ، باعث اذيت شدن كاشكو و گرمازدگيش نميشه؟
    چه راهكاري رو شما پيشنهاد ميدين؟
    سلام
    مگه کاورتون چقدر ضخیمه؟؟؟؟؟کاور نازک استفاده کنید بهتره(البته با رنگ روشن)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)