فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 344 از 693 نخستنخست ... 244294334342343344345346354394444 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,431 به 3,440 از 6928
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    فقط یه مشکلی دارم اینه که وقتی بیش از حد واسه روی دست آوردن تلاش کنم و دستمو خیلی با اصرار به پاهاش نزدیک کنم باعث میشه که کاسکوم بپره ، الانم در دوراهی موندم که آیا بالش رو بچینم یا نه؟
    میترسم بعد این همه وقت که صرفش کردم و باهامون اخت شده ، ناراحت بشه و بخوام دوباره از نو شروع کنم شما پیشنهادتون چیه؟
    روش شما اشتباهه دوست عزیز . به زور که نباید طوطی رو بیارید روی دست . اگه با همین روش ادامه بدین تاثیر بدی روی رام شدنش میذاره . با میل خودش باید بیاد روی دست . شما مقالاتی که گفتم رو بخونید همه چی توضیح داده شده و روش های مختلف گفته شده. باید مرحله به مرحله اعتمادش رو جلب کنید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    دوستان چرا میگن تمرین سخنگویی رو بعد از رام شدن انجام بدید یعنی جدی تر مگه نمیشه کاسکو رام نباشه و حرف بزنه ؟ من که زیاد دیدم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    دوستان چرا میگن تمرین سخنگویی رو بعد از رام شدن انجام بدید یعنی جدی تر مگه نمیشه کاسکو رام نباشه و حرف بزنه ؟ من که زیاد دیدم
    سلام .تمرین سخنگویی ربطی به رام شدن نداره . شما از هر زمان که طوطی رو گرفتید میتونید باهاش تمرین سخنگویی کنید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام .تمرین سخنگویی ربطی به رام شدن نداره . شما از هر زمان که طوطی رو گرفتید میتونید باهاش تمرین سخنگویی کنید .
    یعنی به حرف میاد ؟ قبل از اینکه رام شه ؟ بعد به طور معمول چه مدت طول میکشه 1 کلمه رو یاد بگیرن ؟ و چجور باهاش حرف بزنیم روش خواصی داره ؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    دوست عزیز کی گفته شما باید تمرین سخنگویی رو بعد از رام شدن انجام بدید؟؟؟؟!!!!
    اینجا کسی به شما همچین حرفی زده؟؟؟؟؟؟؟؟اگر اینجا کسی بهتون گفته لطف کنید لینک بدید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    یعنی به حرف میاد ؟ قبل از اینکه رام شه ؟ بعد به طور معمول چه مدت طول میکشه 1 کلمه رو یاد بگیرن ؟ و چجور باهاش حرف بزنیم روش خواصی داره ؟
    سلام دوست عزیز

کاسکو ها به سه صورت صدا رو تقلید میکنن . یا صدای دشمن خودشون رو برای جلب متوجه مهاجمانه یا صدای دوست خودشون رو جلب توجه دوستانه یا از روی عادت مثل بقیه سوت هایی که یاد میگیرن. هیچ شرطی قرار نداره که کاسکو برای سخنگویی باید رام باشه . سخنگویی دو حالت داره یا شما میخوای مدتها از پرنده نگهداری کنید و یا میخوایید بحرف بیاد و بفروشید (کاسبی کنید ) . درباره اون پرنده هایی که بیرون میفروشند و سخنگو هست و رام نشده فقط جنبه کاسبی کردن برای طرف داشته یعنی برده خونه که پرنده فقط حرف بزنه بفروشه که میشه حالت سوم و پرنده بدون دوست شدن و ارتباط برقرار کردن صدای ضبط شده رو از روی عادت تکرار میکنه . اما برای نگهداری طولانی مدت نیاز هست با پرنده ارتباط برقرار بشه رابطه ای که پرنده بدونه شما دوستش هستید و بهتون علاقه پیدا کنه اینطوری میشه مورد دوم که از روی دوستی با حرف زدن میخواد شمارو به خودش نزدیک کنه و دوستیش رو انتقال بده . حالا این وسط یکی رو هم توی وجودش خوشش نمیاد و دشمن خودش میبینه خب صدای اونم برای جلب توجه دشمنیش تکرار میکنه . روش درست آموزش اینه پرنده با محبت و عشقش حرف بزنه نه از روی عادت عینه ضبط صوت حرف بزنه . (البته هر سه مورد باز از عادت حاصل میشن ولی روش بکار گیریشون فرق میکنه )
    از ابتدا که پرنده وارد منزل میشه باید باهاش حرف زد از جایی که نترسه تا صداتون براش عادی بشه و بعدا که تمرین جدی تر شد سریع تر پاسخ بده . برای اینکه پرنده از روی دوستی و علاقه بتونه حرف شمارو تکرار کنه نیاز به این هست که از نزدیک با زبون خوده انسان بشنوه ولی وقتی کاسکو میترسه از نزدیک شدن شما به قفس هیچوقت توجهش به کلمه ای که تکرار میکنید نیست بلکه دائم حواسش به محدوده ای هست که شما هستی دائم میترسه خطر ایجاد کنید براش اینطوری فقط لحن صداتو براش آشناست وگر نه کلمه اصلا توی ذهنش نمیره . درصورتیکه پرنده رام باشه و نترسه از حضور شما و حرکاتتون دیگه کمتر یا میشه گفت اصلا ترسی نداره از نزدیک بودن شما ، دیگه دائم نگاه نمیکنه شما براش خطر داری یا نه بهش نزدیک میشی یا نه ... حواسش دقیقا به اون کلمه ای هست که شما تکرار میکنی و کم کم یادت میگیره و سعی میکنه با شما هم زبون بشه . از این جهت هست که میگن بهتره مراحل جدی تمرین رو بعد وقتی ترسش ریخت انجام بدین ولی نگفتن تمرین سخنگویی نکنید . شما توی دوران رام نبودن هم همون تمرین سخنگویی رو در زمان کوتاه در و مکان دور تر انجام بدید . شایدم زودتر از رام شدن به حرف اومد .
    (تمام گفته ها استثنا داره و 100 درصد نیست و درحد امکان هست )
    ببخشید زیاد شد
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز کی گفته شما باید تمرین سخنگویی رو بعد از رام شدن انجام بدید؟؟؟؟!!!!
    اینجا کسی به شما همچین حرفی زده؟؟؟؟؟؟؟؟اگر اینجا کسی بهتون گفته لطف کنید لینک بدید
    آقا من گفتم گفتن جدی تر بعد از اینکه رام شد جدی تر انجام بدید نگفتم بعد از اینکه رام شد انجام بدید

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    آقا من گفتم گفتن جدی تر بعد از اینکه رام شد جدی تر انجام بدید نگفتم بعد از اینکه رام شد انجام بدید
    عزیز من یادم نمیاد کسی اینجا شما رو اینطوری راهنمایی کرده باشه,هر وقت سوالی در این زمینه شده گفته شده در حین اهلی کردن باهاش تمرین سخنگویی کنید
    کسی نگفته بعد از رام شدن تمرین رو جدی کنید
    یا شما جواب سوالا رو خوب نمیخونید و بد برداشت میکنید یا .....

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    عزیز من یادم نمیاد کسی اینجا شما رو اینطوری راهنمایی کرده باشه,هر وقت سوالی در این زمینه شده گفته شده در حین اهلی کردن باهاش تمرین سخنگویی کنید
    کسی نگفته بعد از رام شدن تمرین رو جدی کنید
    یا شما جواب سوالا رو خوب نمیخونید و بد برداشت میکنید یا .....
    یادم نیست کدوم پست و کی گفتن ولی روزای اولی که ثبت نام کرده بودم یکی از دوستان همینجا گفتن میتونید تمرین سخنگویی رو انجام بدید ولی نه به طور جدی وقتی رام شد میتونی سخنگویی رو هم به طور جدی شروع کنید والله اینو گفتن به من .
    بیخیال یه سوال من هروقت از دور با ریکی صحبت میکنم به صدای من و حرق زدم هیچ واکنشی در اکثر اوقات نشون نمیده و سرگرم کار خودشه مثل الان که داره بازی میکنه و صداش که میکنم نگا نمیکنه ولی به محض اینکه بخوام یه جابه جایی مختصر انجام بدم هواسش هست بهم و نگام میکنه ببینه چیکار میکنم این خوبه یا بد ؟

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    یادم نیست کدوم پست و کی گفتن ولی روزای اولی که ثبت نام کرده بودم یکی از دوستان همینجا گفتن میتونید تمرین سخنگویی رو انجام بدید ولی نه به طور جدی وقتی رام شد میتونی سخنگویی رو هم به طور جدی شروع کنید والله اینو گفتن به من .
    بیخیال یه سوال من هروقت از دور با ریکی صحبت میکنم به صدای من و حرق زدم هیچ واکنشی در اکثر اوقات نشون نمیده و سرگرم کار خودشه مثل الان که داره بازی میکنه و صداش که میکنم نگا نمیکنه ولی به محض اینکه بخوام یه جابه جایی مختصر انجام بدم هواسش هست بهم و نگام میکنه ببینه چیکار میکنم این خوبه یا بد ؟
    خیر این گفته کاملا غلطه
    بزارید مفصل براتون توضیح بدم::
    طوطی ها وقتی وارد منزل میشن تا استرسشون کم نشه و به محیط عادت نکنند شروع به تقلید صدا نمیکنند,چه تقلید صدای طبیعی خودشون و چه صداهایی که یاد گرفتند,واسه همینه که خیلی از کاسکو های تازه وارد تا چندین روز اول کلا ساکت و آرومند اما رفته رفته هر چقدر بیشتر به محیط عادت میکنند و ترسشون کم میشه سروصداشون هم بیشتر میشه.
    از روز اولی که طوطی وارد منزل میشه شما میتونید تمرین سخنگویی رو شروع کنید اما چون طوطی تازه وارده ممکنه در صورت تمرین حضوری از نزدیک یا تمرین غیر حضوری با ساعات زیاد کلافه بشه و عصبی بشه که گفته میشه در مرحله اول ورود طوطی که 2-3 هفته هست زیاد جدی و سخت باهاش تمرین نکنید اما بعد از اون شما شروع میکنید با دست به طوطی غذا میدید و ما توصیه میکنیم که ساعاتی از روز رو کنار قفس طوطی بشینید تا به شما عادت کنه,در این مدت هم میتونید تمرین سخنگویی رو به صورت جدی شروع کنید و کلمات رو باهاش تمرین کنید,اگر دیدید طوطی عصبی و کلافه میشه تعداد دفعات تمرین رو بالا ببرید و زمان تمرین رو کاهش بدید.
    رفته رفته طوطی هم اهلی و هم سخنگو میشه؛÷س شما از وقتی شروع کردید به تمرین اهلی کردن میتونید تمرین سخنگویی رو هم به صورت جدی شروع کنید.
    حتما هم نباید تمرین به صورتی باشه که طوطی شما رو ببینه؛اگر چه رخ به رخ بهتره اما شما در هر حالتی میتونید با طوطی تمرین کنید,وقتی دارید کتاب میخونید,غذا میخورید,وقتی از کنار قفسش رد میشید و .....؛طوطی همیشه کلماتی رو که زیاد بشنوه تقلید میکنه چه صاحب صدا رو ببینه چه نبینه.
    به این هم کاری نداشته باشید وقتی تمرین میکنید طوطی داره بازی میکنه یا داره گوش میده یا نمیده,در هر حالت تمرین شما روش اثر داره حالا چه کم چه زیاد اما مطمئن باشید هر چقدر تمرین و تکرار بیشتر باشه همونقدر طوطی زودتر به حرف میاد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)