کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    سلام دوستان
    روزی چند ساعت بودن در کنار کاسکو از نظر شما کافی* و باعث عادت کردنش به من و رام شدنش می*شه.و این بودن کنارش فقط شامل حرف زدن باهاشه و غذا با دست بهش دادن؟
    عسل برای من به هیچ عنوان غار نمی*کشه.حتا اگه از بالا نگاهش کنم چیزی بهش بدم یا باهاش حرف بزنم.ولی* برای بقیه حتما اینکارو می*کنه و کسی* حق نداره از بالا سر نگاهش کنه.آیا این نشانه خاصیه؟و دلیل آشنا بودن من براشه؟
    و سوال آخر .... چطوری می*شه عصبانیت کاسکو هارو فهمید؟ علامت ظاهری خاصی* داره؟ مثلا من چوب مورد علاقهٔ کاسکمو میگیرم و اجازه نمیدم بهش برسه دوره سرش میچرخونم جلو یا عقب میبرم چپ یا راست و به آرومی* تکونش میدم اونم در تلاش واسه گرفتنش و دنبالشه .وقتی* تونست بگیرش جایزه داره.این آیا باعث عصبانیتش می*شه؟این حرکت دستم ؟
    ممنون از وقت و حوصلتون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    سپيده جان
    الان حدود 5 هفته هستش كه آوردمش حدود 2 هفته يا كمتر هستش كه از دستم غذا ميگيره توي رام بودن انگار بگير نگير داره الان كنارش ميشينم خوبه ميرم 1 دقيقه بعد ميام ميشينم قار ميزنه كف قفس به پشت دراز ميكشه و باز هم قار ميزنه انگار اولين باره اومده و من رو ميبينه
    سلام .چه جالب چجوری به پشت دراز می کشه و قار میزنه :smile (32):؟

راحت ازت غذا میگیره ؟ یا می گیره و می ندازه ؟قفس رو تو چه ارتفاعی گذاشتی .حتما خودت می دونی که باید ارتفاع قفس حداقل 60 باشه . یا طوری تنظیم کنی ارتفاع رو که وقتی کنار قفس می مونی وطوطی روی چوب نشیمن هست تقریبا هم سطح چشمات باشه . پایین بودن باعث استرسش می شه . اگه تو این ارتفاع نیست پس درستش کن ولی اگه این حالت هست که می گم ،یکم ارتفاع رو بیشتر کن یعنی یکم از شما بالاتر باشه .بعد دوباره آروم آروم به قفس نزدیک شو و اول از همه مهم اینه که قار نزنه یعنی وقتی کنار قفس میمونی ترسش رو با قار زدن نشون نده .اونوقت با دست غذا دادن رو دوباره شروع کن . این نظر منه . همونطور که آقای آژیده گفت تا 3 4 ماه برای رام کردن باید وقت بذاری .

سلام به همه سعي كردم چند تا عكس از پر هايي كه افتاده بزارم اگه خوب نيست ببخشيد اين آپلود سنتر هي پيغام ميداد حجمش نبايد از 100تا بيشتر باشه اين شد كه اين جورييه
    در باره اين عكس بايد بگم از پرهايي كه افتاده فقط 2 تاش رو ديدم كه اين حالتي باشه يعني ريشه داشته باشه درضمن توجه كنيد كه نوك پر قبلا قطع شده

اما اين عكس تقريبا تمام پرهايي كه افتاده و من تا به حال دقت كردم اين حالتي بوده بدون ريشه و قطع شده

عكس آخر هم يه نمونه از پر هاي ريزش هست كه همشون همين طوري بودن احتمالا مال پشت سرشه چون از قسمت ديگه اي از بدنش پر نريخته

خيلي متشكر
    احساس كردم عكس دوم خيلي واضح نيست دوباره سعي كردم اميد وارم اين دفعه بهتر بشه
    فقط پرای افتادرو دیدی ؟ ندیدی که خودش بخواد قطع کنه ؟ چندتا پر بدون ریشه افتاده ؟

چجوری پرآرایی می کنه با آرامش یا با تندی ؟ پر اولی آخری که گذاشتی طبیعیه ولی اگه پرایی که می گی بیشتر بدون ریشه هستن از نظر من پرجویه البته اگه تعدادشون از 3 ،4 تا بیشتر باشه . این نوع پر منو یاد پرایی میندازه که طوطیه من موقعی که پرجوی داشت خرابشون می کرد .ولی بعضی وقتا اگه موقع پرآرایی پری که شل شده ( به خاطر تو لک بودن ) راحت بیوفته تو دستشون ریششو داغون میکنن . کف قفس جز این پرای قطع شده هیچ ریشه ای ندیدی ؟

مدل قفسش چیه ؟ساعت خوابش چطوره ؟ از کاور استفاده می کنی ؟اگه استفاده می کنی کی میذاری و برمیداریش ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطي كاسكو دم قرمز
    شماره عضویت
    4295
    نقل قول نوشته اصلی توسط shari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    روزی چند ساعت بودن در کنار کاسکو از نظر شما کافی* و باعث عادت کردنش به من و رام شدنش می*شه.و این بودن کنارش فقط شامل حرف زدن باهاشه و غذا با دست بهش دادن؟
    عسل برای من به هیچ عنوان غار نمی*کشه.حتا اگه از بالا نگاهش کنم چیزی بهش بدم یا باهاش حرف بزنم.ولی* برای بقیه حتما اینکارو می*کنه و کسی* حق نداره از بالا سر نگاهش کنه.آیا این نشانه خاصیه؟و دلیل آشنا بودن من براشه؟
    و سوال آخر .... چطوری می*شه عصبانیت کاسکو هارو فهمید؟ علامت ظاهری خاصی* داره؟ مثلا من چوب مورد علاقهٔ کاسکمو میگیرم و اجازه نمیدم بهش برسه دوره سرش میچرخونم جلو یا عقب میبرم چپ یا راست و به آرومی* تکونش میدم اونم در تلاش واسه گرفتنش و دنبالشه .وقتی* تونست بگیرش جایزه داره.این آیا باعث عصبانیتش می*شه؟این حرکت دستم ؟
    ممنون از وقت و حوصلتون
    سلام به دوست خوبم
    درجوابتون بايد بگم شما هر چقدر بيشتر واسه طوطيتون وقت بزارين بيشتر بهتون عادت مي كنه و رام ميشه اگر شما در مرحله اي هستيد كه طوطيتون راحت از دست غذا مي گيره بايد با اون تمرين سر دادن كنيد يا اينكه سعي كنيد اونو رو دست بياريدش
    در مورد عصبانيت طوطي بايد بگم طوطي ها وقتي عصباني ميشن شروع ميكنن به غار كشيدن و لرزيدن به نظر من اين كار شما به نوعي بازي كردن با طوطيتونه شما با همين كار ميتونيد هنر چرخ زدن رو هم به اون ياد بديد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قبلا گفته بودم که گذاشتم کاسکو گازم بگیره دردم نداشت الان خیلی ساکت هست فعلا چنتا کاج دادم بهش تا بازی کنه بازی هم میکنه خوردشون میکنه دیگه چیکار باید انجام بدم مشکلی هم که هست اینکه تو قفس نمیخواهد بمونه و وقتی هم میکنمش تو قفس انگار قهر میکنه ساکت یکجا میشینه
    راستی کاسکو رام هیچ صدایی از خودش در نمیاره ؟
    کاسکو من خیلی ساکت هست میشه گفت توی این چند روزه فقط 3 بار سوت زده اصلا هیچی نمیگه چرا؟
    بهتره کاج ندی یا اگه میدی قبلش کاملا بجوشونش .بهتره براش اسباب بازی چوبی و قابل جویدن و چندتا هم پلاستیکی بگیری و هم بیرون قفس بذارش و هم داخل قفس . کم حرف بودنش به خاطر ورود به محیط جدیده .نگران نباش .علاقش به بیرون بودن از قفس رو هم که گفتم .بد عادت شده و همونطور که هانی عزیز گفت باید کم کم ساعت بیرون نگه داشتنش رو کم کنی .تو این مدتی که میذاری بیرون بمونه چقدر نزدیکش می شی ؟ ارتباطش با شما چطوره ؟

دوستان میشه لیستی از ویتامین ها و اسباب بازی هایی که لازم هست برای کاسکو بگذارین
    جسارتا خیلی واضح مثلا بسته ...که تو فروشگاه اقای اژیده هست
    جسارت شد ببخشید :smile (177):
    من به طوطیم مولتی ویتامین میدم و کف دریا .اسباب بازی هم چند مدل داره ... اینا رو چجوری باید گفت آخه:65:

منظورت از ویتامین ، مکملهاست ؟ اینجا لیست مکملهایی که میتونی برای طوطی تهیه کنی هست با نحوه مصرفش :

دستور مصرف انواع مكمل هاي معدني و ويتامين ها
    اسباب بازی هم بیشتر باید چوبی و قابل جویدن باشه که هم از فروشگاه خودمون می تونی تهیه کن و هم تو پرنده فروشیا انواع مختلفش هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط صدرا نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کاسکوی من هم اصلا سر و صدا نمی کنه یعنی کلا ساکت اسباب بازی و غیره هم ردیف ردیف ؟؟؟؟؟ باید چیکارش کرد؟
    سلام .شما چند وقته که آوردینش خونه ؟ ارتباطش با شما چطوره ؟ تا چه حد رامه ؟از دستت غذا می گیره ؟ ... یکم بیشتر درباره شرایطش بگو

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    خانم سپیده
    کاسکوم چرا هیچی نمیگه من واقعا نگرانم طرف کلاه سرم گذاشته باشه الان یک هفته میشه اومده پیش ما اما یک کلمه حرف نزده راستی چرا اون طرف میتونست سرشو بخوارونه اما من نمیگذاره بخوارونم؟>

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان.آیا کاسکو انگل داره؟من صبح معمولان پنجره اتاقمو باز می*کنم و به قفس کاسکو جدا رسیدگی می*کنم.اما حساسیت تنفسی بسیار بدی گرفتم به همین دلیل دیگه نمیتونم تا مدتی* تو اتاقم بذارمش،الان تو سالن و بسیار بابت اینکار ناراحتم چون تا ۲ روز تنش میلرزید حتا غار هم کشید.غذاش هم کم شده.دکتر بمن گفت فقط طوطی**ها انگل دارن.من چون طوطیم عادت داره صبح*ها بیاد بیرون و بال بزنه یه نفس تمام اتاق ۱۲متریمو پر پرز و پر می*کنه.من خیلی* هارو دیدم کاسکوشون تو اتاق پس چرا وضع من این شده شماها چکار می*کنید؟دستگاه تصفیه دارید؟یا کار خاصی* می*کنید؟باز هم بگم نظافت کاسکو من هیچ ایرادی توش نیس من حتما بهش رسیدگی می*کنم هر روز روزی ۲بار.در ضمن ۲ تا سوال دیگه هم دارم.من مولتی* ویتامینه کودکان میدم بهش الان ۳روزه ضرر داره؟قطعش کنم؟ و یه سوال دیگه همه میگن کاسکوها باهم فرق دارن اما یه*چیزی که من توشون دیدم و مشترک بوده اینکه معمولان بیشترشون سرو صدا زیاد دارن کاسکو دوست من به هیچ عنوان نمیخوابه اما کاسکو من از ۱۲ ظهر تا ۷ عصر حتما میخوابه!!!به نسبت بقیه کاسکوها جدا سرو صدا نداره قبلان زحمت میداد به خودش انواع سوت هارو بزنه اما الان فقط روزی یه بار یا دوبار کوتاه سوت می*زنه من تمرین سخن گویی رو هم باهاش شروع کردم.جواب میده بهم اما نه چندان شبیه لغتی که بهش میگم.در ضمن من ۴ ماه دارمش الانم یکم آروم تر شده جوری که با دست یاد گرفته غذا بگیر حتا می*تونم به پاش دست بزنم ولی* نه زیاد میاره جلو غذا بگیر ه.ممنون میشم راهنمایی* کنین.
    سلام .یعنی چی طوطی ها انگل دارن .این حساسیتی که شما داری به انگل ربطی نداره .طوطی ها مخصوصا کاسکو و کاکادو و ککاتیل گردهایی زیادی تولید می کنند که در بعضی افراد باعث ایجاد حساسیت میشه .برای کم شدن این گردها و کم شدن مشکل تنفسی خودت می تونی راه های زیر رو انجام بدی :

1.از دستگاه تهویه هوا استفاده کنی
    2.بعد اینکه به پرنده دست زدی .دستاتو بشوری .
    3.طوطی رو از جاهایی مثل اتاق خوابت دور کنی .
    4.حموم کردن مرتب طوطی
    5.روزنامه کف قفس رو هر روز عوض کنی
    6.وقتی داری روزنامه رو عوض می کنی ماسک بذاری
    7.روزنامه کف قفس رو قبل از اینکه طوطیت رو از قفس خارج کنی تا بخواد بال بزنه برای تخلیه انرژیش ، عوض کن و سینیش رو خارج کن و با جارو شارژی تمیزش کن .تا هیچ گردی نمونه .

شما اگه طوطیت رو دوست داری و می خوای که همیشه نگهش داری پس هم به نفع خودشه که خارج از اتاق شما بمونه و هم این به نفعه شماست تا مشکل تنفسیت بیشتر نشه .

برای چی میلرزید ؟ از ترس یا از سرما ؟

عادت خیلی خوبی داره طوطیه شما که صبح وقتی پا میشه بال میزنه .طوطیه منم اینجوری بود .با رعایت موارد بالا این گردها رو میتونی خیلی کم کنی .

مولتی ویتامین بهتره که مخصوص پرندگان تهیه کنی .تهران هم که هستی خیلی راحت گیرت میاد ولی مولتی ویتامین بچه ها هم مشکلی ایجاد نمی کنه .ولی بهتره که مخصوص پرندگان باشه .

طوطی شما از ساعت 12 می خوابه تا 7 :smile (153): منظورت اینه که بین این ساعتا چرت میزنه دیگه آره؟ تمام این 7 ساعت رو که نمی خوابه .خوب اگه اینجوری باشه طبیعیه و مشکلی نداره .طوطیه منم این ساعتا چرت میزنه .گاهی اوقات ساکت بودن خونه هم باعث میشه طوطی هم ساکت باشه و زیاد از حد چرت بزنن .

چه عالی که جوابتو میده پس معلومه دوست داره حرف بزنه . هر روز چندین بار باهاش لغتای کوتاه و آسون مثل سلام یا بابا یا هرچی که دوست داری ( دو سیلابی باشه که طوطی گیج نشه ) باهاش تمرین کن و وقتی جوابت رو داد حتی اگه شبیه لغتی که می گی نباشه با غذایی که دوست داره تشویقش کن .کم کم این لغت رو با تکرار زیاد واضح می گه .

پیشرفتش عالیه . الان روی غذا دادن با دست بیشتر تمرکز کن .باید طوری بشه که خیلی راحت و بدون ترس ازت غذا بگیره .و دستت رو هر سمتی میبری باید بیاد بدون ترس بگیره ازت . اگه به این مرحله رسیدی .باید روی دست آوردن رو باهاش تمرین کنی . از قفس میاریش بیرون ؟چند ساعت در روز ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان
    ممنون از وقت و حوصلتون
    سلام .شما چند ساعت وقت میذاری براش ؟ چند وقته آوردیش خونه ؟ قفس رو تو چه ارتفاعی گذاشتی ؟تا چه حد رامه ؟ از دستت غذا میگیره ؟ روی دستت میاد ؟از قفس بیرون میاریش ؟چند ساعت؟

خیلی خوبه که برای شما قار نمیزنه . شما که هیچی ولی نذار کسی از بالا بهش نزدیک بشه .قار زدنش یعنی می ترسه و از بالا نگاه کردن اشخاص دیگه باعث استرسش میشه .اگه به شما این اجازه رو میده یعنی به شما کاملا اعتماد داره .

بعضی وقتا کوچیک شدن مردمک چشم ، پف کردن پراش و پایین آوردن سرش ، تکون دادن سرش و ... اینا می تونه نشونه ی عصبانیتشون باشه.ببین بعضی وقتا هرچیزی رو حتی اگه دوست هم داشته باشن نمی خوان که بالای سرشون بمونه یا حرکت کنه . اینجوری فکر می کنن که می خواد بهشون آسیب برسونه .اگه وقتی چوب رو بالای سرش نگه میداری سرش رو میاره پایین و ولی متوجه میشی که کاملا حواسش به چوب هست که اگه نزدیک شد فوری گازش بگیره بدون که اون چوب رو تهدید میدونه واسه خودش .ولی اگه با اشتیاق دنبال می کنه چوب رو ، مشکلی نیست و بازیه خوبی اختراع کردی :smile (22): .ولی بهتر اینه که چوب رو از پهلوها حرکت بدی نه از بالای سرش . به سمتهای مختلف ببر چوب رو و بذار دنبالش کنه .این بازی رو بهش می گن چوب نشانگر و تو آموزش ترفند و بازی به طوطی هم خیلی کمکت می کنه .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    خانم سپیده
    کاسکوم چرا هیچی نمیگه من واقعا نگرانم طرف کلاه سرم گذاشته باشه الان یک هفته میشه اومده پیش ما اما یک کلمه حرف نزده راستی چرا اون طرف میتونست سرشو بخوارونه اما من نمیگذاره بخوارونم؟>
    دوست گلم اگه مشکل داشت تو حرف زدن اصلا سوت هم نمیزد .می گم که نگران نباش . به خاطر ورود به محیط جدیده . یکم که به شما و محیط عادت کنه و اعتمادش بیشتر شه حتما حرف میزنه .یه هفته زمان کمیه برای اینکه به شما و محیط عادت کنه . طوطی شما هرچه قدر که رام باشه واسه صاحب قبلیش رام بوده .درسته که دیگه قار نمیزنه ولی شما باید همون کاری رو انجام بدی که افراد وقتی یه طوطیه وحشی میارن خونه انجام میدن . من قبلا هم گفتم یه مدت بهش فرصت بده و الکی دستت رو نبر جلو تا گازت بگیره .اگه هم دستت رو بردی همونطور که هانی گفت به سرعت عقب نکش که فکر کنه ترسیدی . اصلا عجله نکن . افرادی بودن تو همین سایت که طوطی هاشون کاملا ساکت بودن ولی الان حرف میزنن .نگران نباش و عجله نکن .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    سلام سپیده جان
    قفسش همیشه باز.هروقت اراده کنه میاد بیرون و سوت می*زنه و باز سریع خودش میره تو.روزی ۳ بار حداقل اینکارو می*کنه.الان ۴ ماه پیشمه رنگ چشمشم زرده، من مداوم کنارشم اما در طول روز چند دفعه در حد ۱۰ دقیقه میشینم کنارش.از دستم غذا میگیره راحت بدون اینکه بترسه .برای غذاهایی با تیکهای بزرگ پاشو یادش دادم بیاره جلو با پا میگیره.یه کوچولو هم اجازه میده دستم با پاش تماس داشته باشه ولی* انقدر بد جنسه ۲ثانیه بد پاشو میکشه کنار.نمیدونم تا چه حد رام ولی* مثلا زمانی* که ۲ تا دست واسه غذا دادن بگیری جلوش حتما میاد سراغ دست من.یا اینکه از غریبه هم غذا میگیره به راحتی* .بله چرت می*زنه.خوب آخه من دوس دارم بیشتر سر و صدا کنه مثل بقیه.راهی* واسه تشویقش نیست؟

کاسکو من به هیچ عنوان قفس نوردی نمی*کنه چون همیشه داره قفسشو باز میزارم میاد بیرون و بال می*زنه می*خواستم بدونم این قفس نوردی نکردن باعث تنبلیش نمی*شه ؟ چون ماشالا تو روز همش خوابه(منم ۱وقتا مثل مگس مزاحم خوابشم..خوب آخه دوس ندارم انقدر خوابالو باشه )
    در مورد باقالی پخته و کیوی هم توضیح بدین آیا غذاهای سالمی هستن برای کاسکو؟
    علته بزرگ بودن جثهٔ کاسکو چیه ؟ کاسکو دوست من ریزه. اندازه جوجه مرغ. ولی* کاسکو من اندازهٔ بابای اونه.خیلی**ام عادت به تخمه داره.هرچیم بدم بهش توی روز جلوی اشتها و تمیلشو نمیگیره و حتما اندازهٔ نصف ظرف تخمه رو میخوره
    واقعا این روش درسته که کاسکو رو مجبور کنی* بیاد رو دستت اونم کاسکویی که اصلا بلد نیست بیاد رو دست؟اونم اینطوری که دستتو بگیری جلوش از عقبم مجبورش کنی* با یه دست دیگه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام .چه جالب چجوری به پشت دراز می کشه و قار میزنه :smile (32):؟

راحت ازت غذا میگیره ؟ یا می گیره و می ندازه ؟قفس رو تو چه ارتفاعی گذاشتی .حتما خودت می دونی که باید ارتفاع قفس حداقل 60 باشه . یا طوری تنظیم کنی ارتفاع رو که وقتی کنار قفس می مونی وطوطی روی چوب نشیمن هست تقریبا هم سطح چشمات باشه . پایین بودن باعث استرسش می شه . اگه تو این ارتفاع نیست پس درستش کن ولی اگه این حالت هست که می گم ،یکم ارتفاع رو بیشتر کن یعنی یکم از شما بالاتر باشه .بعد دوباره آروم آروم به قفس نزدیک شو و اول از همه مهم اینه که قار نزنه یعنی وقتی کنار قفس میمونی ترسش رو با قار زدن نشون نده .اونوقت با دست غذا دادن رو دوباره شروع کن . این نظر منه . همونطور که آقای آژیده گفت تا 3 4 ماه برای رام کردن باید وقت بذاری .

فقط پرای افتادرو دیدی ؟ ندیدی که خودش بخواد قطع کنه ؟ چندتا پر بدون ریشه افتاده ؟

چجوری پرآرایی می کنه با آرامش یا با تندی ؟ پر اولی آخری که گذاشتی طبیعیه ولی اگه پرایی که می گی بیشتر بدون ریشه هستن از نظر من پرجویه البته اگه تعدادشون از 3 ،4 تا بیشتر باشه . این نوع پر منو یاد پرایی میندازه که طوطیه من موقعی که پرجوی داشت خرابشون می کرد .ولی بعضی وقتا اگه موقع پرآرایی پری که شل شده ( به خاطر تو لک بودن ) راحت بیوفته تو دستشون ریششو داغون میکنن . کف قفس جز این پرای قطع شده هیچ ریشه ای ندیدی ؟

مدل قفسش چیه ؟ساعت خوابش چطوره ؟ از کاور استفاده می کنی ؟اگه استفاده می کنی کی میذاری و برمیداریش ؟

اگه توي عكساش به پشت خوابيدن بود حتما ميزارم
    بايد بگم راحت از دستم غذا ميگيره اگر يه موقعي غذا رو بندازه ديگه تو غذا دادن بهش اصرار نمي كنم قفسش رو روي يه ميز گذاشتم كه ارتفاع ميز 80 هستش يه صندلي هم توي نيم متريش گذاشتم كه خودم روي اون ميشينم معمولا آرومه وقتي كه پيشش ميرم يه وقتهايي قار ميزنه
    الان تعداد افتادن پرهاش كمتر شده قبلا حدودا روزي 2 تاپيدا ميكردم(سايز پر توي عكس شماره 2 ) نديدم كه خودش بكنه با آرامش پر آرايي ميكنه
    مدل قفسش رو نمي دونم ولي معمولي هستش و بزرگ معمولا ساعت 10 شب براش كاور ميزارم و 8 صبح برميدارم

دوباره سلام توي عكساس پيدانكردم كه به پشت باشه ولي اين عكس رو پيدا كردم اول اين حالتي ميچسبه به قفس بعدش در حالي كه قار ميزنه سر ميخوره مياد كف قفس به پشت دراز ميشه و بعد 30 الي 40 ثانيه دوباره روي پاهاش مياد وقت هايي كه مثل اين عكس از ديوار قفس مياد پايين احساس ميكنم پرهاي بزرگ بالش ميشكنه ممكنه بخاطر اين ضربه خوردن و شكستن بيوفتن يا خودش اونها رو بكنه ( باز هم تاكيد ميكنم من نديدم پرهاش رو با منقارش قيچي كنه )

اين هم يه عكس از خود عسل وقتي عادي و آروم هستش

[IMG]http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13060007452.jpg[/IMG

نمي دونم چرا عكس آخر نيومد دوباره فرستادم

ویرایش توسط sepideh : 23rd May 2011 در ساعت 01:53 AM

صفحه 342 از 1238 نخستنخست ... 242292323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361392442842 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)