کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام .هانی عزیز توضیحاتش کامل بود .درباره کشیدن پر من موافق نیستم . پر طوطی رو فقط باید زمانی کشید که پر خونی آسیب دیده باشه و خونریزی داشته باشه در این صورت باید فورا پر رو خارج کرد تا خونریزی متوقف بشه . پری که بد کوتاه شده باشه رو باید با همون قیچی اصلاحش کرد نه اینکه بکشیم اون بعد خودش موقع تو لک رفتن می افته بدون دردسر . طوطی من زمانی که پراش رو می جوید .خرابشون می کرد و این پر خیلی اذیتش می کرد و اینقدر باهاش ور میرفت تا درستش کنه ولی بدتر میشد . چندین بار این اتفاق پیش اومد و من هربار خودم با قیچی درستش کردم و از اون به بعد دیگه باهاش کاری نداشت الان همشون افتادن و پرای جدید در اومدن .یادمه گفته بودی که پراش اذیتش می کنه .میشه از اون قسمت عکس بذاری .

درباره کشیدن پر نظر من این بود .
    سپیده جان سلام
    توی پستهای قبلی کاملاً توضیح داده بودم چرا مجبور به کشیدن پرهایش شدیم . آنقدر آنها را جویده بود که اندازه اش دو سه سانت بیشتر باقی نمونده بود و امکان قیچی کردنش هم نبود . و آنقدر تیز شده بود که بدنش را اذیت می کرد طوری که اصلا بالهایش را نمی توانست جمع کند .

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام دوستان
    قبلا گفته بودم که گذاشتم کاسکو گازم بگیره دردم نداشت الان خیلی ساکت هست فعلا چنتا کاج دادم بهش تا بازی کنه بازی هم میکنه خوردشون میکنه دیگه چیکار باید انجام بدم مشکلی هم که هست اینکه تو قفس نمیخواهد بمونه و وقتی هم میکنمش تو قفس انگار قهر میکنه ساکت یکجا میشینه
    راستی کاسکو رام هیچ صدایی از خودش در نمیاره ؟
    کاسکو من خیلی ساکت هست میشه گفت توی این چند روزه فقط 3 بار سوت زده اصلا هیچی نمیگه چرا؟

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    سپیده جان سلام
    توی پستهای قبلی کاملاً توضیح داده بودم چرا مجبور به کشیدن پرهایش شدیم . آنقدر آنها را جویده بود که اندازه اش دو سه سانت بیشتر باقی نمونده بود و امکان قیچی کردنش هم نبود . و آنقدر تیز شده بود که بدنش را اذیت می کرد طوری که اصلا بالهایش را نمی توانست جمع کند .
    سلام سودابه جان
    میشه یه عکس از پر مورد نظرتون بذارید.
    مرسی.

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قبلا گفته بودم که گذاشتم کاسکو گازم بگیره دردم نداشت الان خیلی ساکت هست فعلا چنتا کاج دادم بهش تا بازی کنه بازی هم میکنه خوردشون میکنه دیگه چیکار باید انجام بدم مشکلی هم که هست اینکه تو قفس نمیخواهد بمونه و وقتی هم میکنمش تو قفس انگار قهر میکنه ساکت یکجا میشینه
    راستی کاسکو رام هیچ صدایی از خودش در نمیاره ؟
    کاسکو من خیلی ساکت هست میشه گفت توی این چند روزه فقط 3 بار سوت زده اصلا هیچی نمیگه چرا؟
    سلام
    داخل قفس اسباب بازی داره؟
    چرا کاسکوی رام هم سرو صدا میکنه .میتونم بپرسم صاحب قبلی طوطیتون چند وقت بوده که این خاکستری رو داشته؟ و چرا فروخته؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    سلام
    چرا کاسکوی رام هم سرو صدا میکنه .میتونم بپرسم صاحب قبلی طوطیتون چند وقت بوده که این خاکستری رو داشته؟ و چرا فروخته؟
    داخل قفس اسباب بازی نداره
    نمیدونم چند وقت بوده که اینو داشته
    به خاطر پول کاسکو رام میکنه میفروشه اینطوری که من میدونم

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    دوستان میشه لیستی از ویتامین ها و اسباب بازی هایی که لازم هست برای کاسکو بگذارین
    جسارتا خیلی واضح مثلا بسته ...که تو فروشگاه اقای اژیده هست
    جسارت شد ببخشید :smile (177):

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4456
    سلام دوستان.آیا کاسکو انگل داره؟من صبح معمولان پنجره اتاقمو باز می*کنم و به قفس کاسکو جدا رسیدگی می*کنم.اما حساسیت تنفسی بسیار بدی گرفتم به همین دلیل دیگه نمیتونم تا مدتی* تو اتاقم بذارمش،الان تو سالن و بسیار بابت اینکار ناراحتم چون تا ۲ روز تنش میلرزید حتا غار هم کشید.غذاش هم کم شده.دکتر بمن گفت فقط طوطی**ها انگل دارن.من چون طوطیم عادت داره صبح*ها بیاد بیرون و بال بزنه یه نفس تمام اتاق ۱۲متریمو پر پرز و پر می*کنه.من خیلی* هارو دیدم کاسکوشون تو اتاق پس چرا وضع من این شده شماها چکار می*کنید؟دستگاه تصفیه دارید؟یا کار خاصی* می*کنید؟باز هم بگم نظافت کاسکو من هیچ ایرادی توش نیس من حتما بهش رسیدگی می*کنم هر روز روزی ۲بار.در ضمن ۲ تا سوال دیگه هم دارم.من مولتی* ویتامینه کودکان میدم بهش الان ۳روزه ضرر داره؟قطعش کنم؟ و یه سوال دیگه همه میگن کاسکوها باهم فرق دارن اما یه*چیزی که من توشون دیدم و مشترک بوده اینکه معمولان بیشترشون سرو صدا زیاد دارن کاسکو دوست من به هیچ عنوان نمیخوابه اما کاسکو من از ۱۲ ظهر تا ۷ عصر حتما میخوابه!!!به نسبت بقیه کاسکوها جدا سرو صدا نداره قبلان زحمت میداد به خودش انواع سوت هارو بزنه اما الان فقط روزی یه بار یا دوبار کوتاه سوت می*زنه من تمرین سخن گویی رو هم باهاش شروع کردم.جواب میده بهم اما نه چندان شبیه لغتی که بهش میگم.در ضمن من ۴ ماه دارمش الانم یکم آروم تر شده جوری که با دست یاد گرفته غذا بگیر حتا می*تونم به پاش دست بزنم ولی* نه زیاد میاره جلو غذا بگیر ه.ممنون میشم راهنمایی* کنین.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4470
    نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوستان
    کاسکوی من هم اصلا سر و صدا نمی کنه یعنی کلا ساکت اسباب بازی و غیره هم ردیف ردیف ؟؟؟؟؟ باید چیکارش کرد؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام به همه سعي كردم چند تا عكس از پر هايي كه افتاده بزارم اگه خوب نيست ببخشيد اين آپلود سنتر هي پيغام ميداد حجمش نبايد از 100تا بيشتر باشه اين شد كه اين جورييه
    در باره اين عكس بايد بگم از پرهايي كه افتاده فقط 2 تاش رو ديدم كه اين حالتي باشه يعني ريشه داشته باشه درضمن توجه كنيد كه نوك پر قبلا قطع شده

اما اين عكس تقريبا تمام پرهايي كه افتاده و من تا به حال دقت كردم اين حالتي بوده بدون ريشه و قطع شده

عكس آخر هم يه نمونه از پر هاي ريزش هست كه همشون همين طوري بودن احتمالا مال پشت سرشه چون از قسمت ديگه اي از بدنش پر نريخته

خيلي متشكر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    احساس كردم عكس دوم خيلي واضح نيست دوباره سعي كردم اميد وارم اين دفعه بهتر بشه

صفحه 341 از 1238 نخستنخست ... 241291322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360391441841 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)