فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 341 از 693 نخستنخست ... 241 291 331339340341342343 351 391 441 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,401 به 3,410 از 6930
    کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    آقا یه سوال حمام دادن کاسکو ترسش رو کمتر میکنه /؟
    و اینکه من الان حدودا 1 ماه و خورده ای میشه که ریکی رو دارم میخواستم بدونم میتونم حمامش بدم ؟
    یه سوال دیگه که مشکلی نداره نبرم حمام و همین تو اتاق با اسپری روش آب گرم بپاشم ؟
    و اینکه هنوز که هنوز غذا رو راحت از دستم میگیره ولی ترس داره ازم . چیکار کنم بریزه این ترس ؟
    سلام دوست عزیز .
    خیر کم نمیشه . حمام دادن باید موقعی باشه پرنده از شما و تزدیک شدنتون نترسه . حتی گاهی اگه بی موقع حموم بشه یعنی زودتر از وقتش باعث ترس بیشتر پرنده میشه .
    از اوجایی که بخاطر کارایی که باعث ترسش شده انجام دادین رام شدنش ممکنه کمی به تاخیر بیافته که زودتر یا دیرتر شدنش بستگی به شما داره که چجوری باهاش برخورد کنید کاری نکنید که بترسه و ...
    اصولا روش درست حمام بردن اسپری کردن هست ولی خب روش های دیگه هم هست که پرنده ممکنه علاقه داشته باشه ولی در کل کاسکو های تازخ رام شده اسپری بشه بهتره چون باعث استرس ناشی از جابجایی حمام بردن و خراب شدن پرها با فشار آب نمیشه .
    شما باید همینطوری ادامه بدین و هیچ کاری نکنین که بترسه کم کم باهاتون دوست میشه . گاهی انگشت خالیتون رو هم سمت ببرید تا جایی که نترسه . حتی شده بذارید لمس کنه با زبونش دستتون رو .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .
    خیر کم نمیشه . حمام دادن باید موقعی باشه پرنده از شما و تزدیک شدنتون نترسه . حتی گاهی اگه بی موقع حموم بشه یعنی زودتر از وقتش باعث ترس بیشتر پرنده میشه .
    از اوجایی که بخاطر کارایی که باعث ترسش شده انجام دادین رام شدنش ممکنه کمی به تاخیر بیافته که زودتر یا دیرتر شدنش بستگی به شما داره که چجوری باهاش برخورد کنید کاری نکنید که بترسه و ...
    اصولا روش درست حمام بردن اسپری کردن هست ولی خب روش های دیگه هم هست که پرنده ممکنه علاقه داشته باشه ولی در کل کاسکو های تازخ رام شده اسپری بشه بهتره چون باعث استرس ناشی از جابجایی حمام بردن و خراب شدن پرها با فشار آب نمیشه .
    شما باید همینطوری ادامه بدین و هیچ کاری نکنین که بترسه کم کم باهاتون دوست میشه . گاهی انگشت خالیتون رو هم سمت ببرید تا جایی که نترسه . حتی شده بذارید لمس کنه با زبونش دستتون رو .
    موفق باشید

عزیز من وقتی خریدم کاسکومو نوشته تو فاکتور خریدش که نیمه اهلی هست فک کنم درستم باشه آخه قار نمیکشه از نزدیک شدن بهش و راحتم غذا رو از دست میگیره ولی ترس داره یعنی بعضی وقت میای بری سمتش سریع فرار میکنه میره رو دیواره بعضی وقتا هم نه وایمیسته اکثرا شبا انگار جراتش بیشتر میشه یا اینکه حال نداره بره رو دیواره نمیدونم .
    یعنی الان با اسپری حموم ندم ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    این درسته که میشه هوش کاسکو رو از اینکه مثلا کوچک ترین حرکتی میکنی توجه کنه یا بهت نگاه میکنه و همه چیز رو زیر نظر داره و یا حتی میگن اگه زود رام نشه و یا ترس داشته باشه از ادم هوشش بیشتره ؟

عزیز من وقتی خریدم کاسکومو نوشته تو فاکتور خریدش که نیمه اهلی هست فک کنم درستم باشه آخه قار نمیکشه از نزدیک شدن بهش و راحتم غذا رو از دست میگیره ولی ترس داره یعنی بعضی وقت میای بری سمتش سریع فرار میکنه میره رو دیواره بعضی وقتا هم نه وایمیسته اکثرا شبا انگار جراتش بیشتر میشه یا اینکه حال نداره بره رو دیواره نمیدونم .

درسته ولی به نظر من باید باز هم صبر کنی

بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست،تغییر آینده است

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    این درسته که میشه هوش کاسکو رو از اینکه مثلا کوچک ترین حرکتی میکنی توجه کنه یا بهت نگاه میکنه و همه چیز رو زیر نظر داره و یا حتی میگن اگه زود رام نشه و یا ترس داشته باشه از ادم هوشش بیشتره ؟

دوست عزیز .اول اینکه شما نرفتی جنس بخری که تو فاکتور براتون امکاناتش رو ذکر کنن . فروشنده بخواد فروشه هزار جور ترفند میزنه. شما سر پرستی یه کودک رو قبول کردی . حموم باعث ترس بیشتر پرنده میشه . همینکه از شما گاهی مترسه و میره رو دیوار یعنی بازم اعتماد کامل نداره . باید تا کامل شدن دوره رام شدنش صبر کنید . رام شدن به معنی این هست که پرنده به طور کامل ترسش از انسام بریزه همین پس شما تا رام شدن کاملش باید صبر کنید .

درباره پست دوم هم بله درسته کاسکو های باهوش تر تقریبا دیر دم به تله ما انسان ها میدن . هوششون فوق العاده بالاست و قوه درک و احساسی قویی دارن .

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    دوست عزیز .اول اینکه شما نرفتی جنس بخری که تو فاکتور براتون امکاناتش رو ذکر کنن . فروشنده بخواد فروشه هزار جور ترفند میزنه. شما سر پرستی یه کودک رو قبول کردی . حموم باعث ترس بیشتر پرنده میشه . همینکه از شما گاهی مترسه و میره رو دیوار یعنی بازم اعتماد کامل نداره . باید تا کامل شدن دوره رام شدنش صبر کنید . رام شدن به معنی این هست که پرنده به طور کامل ترسش از انسام بریزه همین پس شما تا رام شدن کاملش باید صبر کنید .

درباره پست دوم هم بله درسته کاسکو های باهوش تر تقریبا دیر دم به تله ما انسان ها میدن . هوششون فوق العاده بالاست و قوه درک و احساسی قویی دارن .

فاکتور و برگه ضمانت سن و سلامت هردو با هم هست تا یه مدت وقت داده که ببری دامپزشک چک کنی هر مشکلی داشت پس بدی پرنده رو میدونم نرفتم جنس بخرم /
    والله نمیدونم دیگه باید چیکار کنم که ترسش بریزه در روز زیاد منو میبینه با دست بهش غذا میدم باهاش حرف میزنم و ......

کاربر موثر

تخصص
    فروشنده انواع حیوانات خانگی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    میانگین پست در روز
    0.21
    تعداد ارسال ها
    262
    ببخشید دوستان گلم من یه سوال دیگه هم دارم ببخشید البته در یکی از مقاله های آموزشی اینجا خوندم که اگه تمام بدن کاسکو بلرزه یعنی ترسیده اگر فقط پرای قسمت سینه بلرزه یعنی از چیزی خوشحاله. کل بدن یعنی چی؟ یعنی الان پیتر که ما سمتش میریم پرای سینشو کمی بالاش (نزدیک سینش یعنی یه جورایی کتف)میلرزه کل بدنش به حساب میاد و از ما میترسه؟ یه سوال دیگه جدیدا خانومم که نزدیکش میشینه میاد کنار قفس در نزدیکترین قسمت میشینه و اونو به دقت نگاه میکنه این خوبه؟ من خودم احساس میکنم دوست داره با ما رفیق شه اما میترسه. مثلا سمتشم میره فرار نمیکنه یه کم میلرزه اما میمونه و نگاه میکنه. حالا تو این موقعیت ما چی کار کنیم بهتره؟ یعنی چون میلرزه فاصله بگیریم یا بریم پیشش وایسیم تا بتونه مارو خوب ببینه؟ ببخشید میدونم با سوالام که در مواردی پیش پا افتادس مزاحم میشم
    شانسم نداریم .... !

نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    ببخشید دوستان گلم من یه سوال دیگه هم دارم ببخشید البته در یکی از مقاله های آموزشی اینجا خوندم که اگه تمام بدن کاسکو بلرزه یعنی ترسیده اگر فقط پرای قسمت سینه بلرزه یعنی از چیزی خوشحاله. کل بدن یعنی چی؟ یعنی الان پیتر که ما سمتش میریم پرای سینشو کمی بالاش (نزدیک سینش یعنی یه جورایی کتف)میلرزه کل بدنش به حساب میاد و از ما میترسه؟ یه سوال دیگه جدیدا خانومم که نزدیکش میشینه میاد کنار قفس در نزدیکترین قسمت میشینه و اونو به دقت نگاه میکنه این خوبه؟ من خودم احساس میکنم دوست داره با ما رفیق شه اما میترسه. مثلا سمتشم میره فرار نمیکنه یه کم میلرزه اما میمونه و نگاه میکنه. حالا تو این موقعیت ما چی کار کنیم بهتره؟ یعنی چون میلرزه فاصله بگیریم یا بریم پیشش وایسیم تا بتونه مارو خوب ببینه؟ ببخشید میدونم با سوالام که در مواردی پیش پا افتادس مزاحم میشم

للزش کاسکوی شما برای اضطراب نزدیک شدن شما به اوست و کاسکوی شما از خانومتان نمی ترسه ( به احتمال زیاد بیشتر وقت ،

خانومتان به طوطی رسیدگی می کند) سعی کنید تا با بیرون آوردن آن از قفس و
    با دست غذا دادن ترس طوطی را کاهش دهید وهنگام نزدیک شدن به طوطی حرکت سریعی انجام ندهید

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802

دوست عزیز بعد این کاسکوهایی که هوششون بالاست دیرترم به حرف میان؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوست عزیز بعد این کاسکوهایی که هوششون بالاست دیرترم به حرف میان؟؟

خیر ربطی نداره بستگی به خود طوطی و روش بزرگ شدنش دارد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)