فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 340 از 693 نخستنخست ... 240 290 330338339340341342 350 390 440 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,391 به 3,400 از 6930
    کاربر موثر

تخصص
    مهندس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    110
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    سلام و درود

من الان با اسپری بعد از 1 ماه رو پیتر آب ریختم و کم و بیش خیسش کردم !! الان به شدت داره میلرزه !!

سشوار بگیرم روش که خشک بشه ؟؟

یا بزارم همینجوری خشک بشه خودش ؟

به شدت بو گرفته بود بدنش

بنظرم بهترین کار اینه که درب بالایی قفس رو باز کنی بیاد بیرون ، خودش با بال زدن سریع و تکون دادن بدنش، بسرعت خودشو خشک میکنه! البته این کاریه که من میکنم ! البته قبلش هم یکم سشوار میکشم!

کاربر موثر

تخصص
    فروشنده انواع حیوانات خانگی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    میانگین پست در روز
    0.21
    تعداد ارسال ها
    262
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    بنظرم بهترین کار اینه که درب بالایی قفس رو باز کنی بیاد بیرون ، خودش با بال زدن سریع و تکون دادن بدنش، بسرعت خودشو خشک میکنه! البته این کاریه که من میکنم ! البته قبلش هم یکم سشوار میکشم!

قفسش 1032 هست و بالاش باز نمیشه ! باز میشد خیلی خوب بود !!
    شانسم نداریم .... !

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    قفسش 1032 هست و بالاش باز نمیشه ! باز میشد خیلی خوب بود !!
    سلام دوست عزیز . هیچ اشکالی نداره فقط سعی کنید اقداماتی که دوستان گفتند رو رعایت کنید . ابتدا دمای خونخ رو بالا ببرید اگه پایین هست . هرگونه جریان باد و کولر و ... قطع کنید . بعد اسپری کنید و بذاری خودش خودشو خشک کنه چون هوا تقریبا گرم هست نیاز به سشوار هم نیست فقط تاکید میکنم هیچ بادی در منزل نباشه . بهتره در ساعات ظهر به دلیل گرم تر بودن خوا اینکار رو بکنید .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

تخصص
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    میانگین پست در روز
    0.21
    تعداد ارسال ها
    262
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . هیچ اشکالی نداره فقط سعی کنید اقداماتی که دوستان گفتند رو رعایت کنید . ابتدا دمای خونخ رو بالا ببرید اگه پایین هست . هرگونه جریان باد و کولر و ... قطع کنید . بعد اسپری کنید و بذاری خودش خودشو خشک کنه چون هوا تقریبا گرم هست نیاز به سشوار هم نیست فقط تاکید میکنم هیچ بادی در منزل نباشه . بهتره در ساعات ظهر به دلیل گرم تر بودن خوا اینکار رو بکنید .
    موفق باشید

ممنون !

فقط یه سوال دیگه !!
    خیلی جیق جیق میکنه پیتر !!
    مخمونو خورده
    چی کارش کنیم صداش کم بشه ؟؟؟
    جدیدا هم خیلی از من میترسه !! و هم خیلی قفس نوردی میکنه !!
    از وقتی شستمش خیلی از من میترسه !!
    شانسم نداریم .... !

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    ممنون !

فقط یه سوال دیگه !!
    خیلی جیق جیق میکنه پیتر !!
    مخمونو خورده
    چی کارش کنیم صداش کم بشه ؟؟؟
    جدیدا هم خیلی از من میترسه !! و هم خیلی قفس نوردی میکنه !!
    از وقتی شستمش خیلی از من میترسه !!
    این قضیه کاملا طبیعی هست چون استرس بهش وارد شده . فکر میکنه شما اذیتش کردی . دفعه های بعد بزاش عادی میشه . شما کمی باهاش مهربون تر باش خودش مثل قبل باز باهاتون دوست میشه . موقعی که روش اسپری میکردید فرار کرد روی دیوار ها ؟
    اگه الان قفس نوردی زیاد داره میکنه و جیغ میزنه خب خوشش نیومده از اینکار که گفتم طبیعیه . اگه نه در کل زیاد جیغ میزنه و قفس نوردی میکنه باید ترکش بدید . کاسکوی منم تا مدتی پیش قبل از عید آروم بود زیاد جیغ نمیزد اما الان جیغ های بنفش بدی میزنه . گاهی اوقات اینطوری میخوان جلب توجه کنن گاهی میخوان اعتراض کنن گاهی هم برای دل خودشون اینکارو میکنن . موقعی که جیغ میزنه و شرایط طبیعی هست همه جوره و فقط میخواد جلب توجه کنه راهش اینه اصلا بهش توجه نکنید اصلا . این جور رفتار ها وقتی معمولا اطرافش شلوغ میشه برای جلب توجه جمع انجام میده . باید بهش بهش فهموند با جیغ زدن نمیتونه توجه جلب کنه . بجاش سعی کنید وقتی به حرف اومد وقتی حرف زد برید سمتش و باهاش کمی بازی کنید ولی وقتی جیغ زد بهش اصلا توجه نکنید یا برای بهتر شدم محیط رو برای مدتی ترک کنید . اینطوری تو پرنده میفهمه با جیغ زدن به هیچ جا نمیرسه .
    نامفهوم بود بگید تا توضیح بیشتر بدم . موفق باشید .

کاربر موثر

تخصص
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    13956
    میانگین پست در روز
    0.21
    تعداد ارسال ها
    262
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    این قضیه کاملا طبیعی هست چون استرس بهش وارد شده . فکر میکنه شما اذیتش کردی . دفعه های بعد بزاش عادی میشه . شما کمی باهاش مهربون تر باش خودش مثل قبل باز باهاتون دوست میشه . موقعی که روش اسپری میکردید فرار کرد روی دیوار ها ؟
    اگه الان قفس نوردی زیاد داره میکنه و جیغ میزنه خب خوشش نیومده از اینکار که گفتم طبیعیه . اگه نه در کل زیاد جیغ میزنه و قفس نوردی میکنه باید ترکش بدید . کاسکوی منم تا مدتی پیش قبل از عید آروم بود زیاد جیغ نمیزد اما الان جیغ های بنفش بدی میزنه . گاهی اوقات اینطوری میخوان جلب توجه کنن گاهی میخوان اعتراض کنن گاهی هم برای دل خودشون اینکارو میکنن . موقعی که جیغ میزنه و شرایط طبیعی هست همه جوره و فقط میخواد جلب توجه کنه راهش اینه اصلا بهش توجه نکنید اصلا . این جور رفتار ها وقتی معمولا اطرافش شلوغ میشه برای جلب توجه جمع انجام میده . باید بهش بهش فهموند با جیغ زدن نمیتونه توجه جلب کنه . بجاش سعی کنید وقتی به حرف اومد وقتی حرف زد برید سمتش و باهاش کمی بازی کنید ولی وقتی جیغ زد بهش اصلا توجه نکنید یا برای بهتر شدم محیط رو برای مدتی ترک کنید . اینطوری تو پرنده میفهمه با جیغ زدن به هیچ جا نمیرسه .
    نامفهوم بود بگید تا توضیح بیشتر بدم . موفق باشید .

مرسی کاملا مفید و کامل بود !!

الان حدود 1 هفتس قفس نوردی میکنه و جیغ جیغ میکنه !
    یه وقتایی شروع یکنه به تقلید صدای گنجیشکا و کلاغ و مخمون رو میخوره !! یه بند صوت میزنه و جیغ میزنه !!

دیروز شستمش وقتی یکم آب پاشیدم اومد جلو قفس بعد که یکم زیاد تر پاشیدم فرار کرد و رفت کنار دیوار ته قفسش و خودشو پف کرده بود .

اما باز میگم 1 هفته بیشتره همش جیغ میزنه !! اتاقم ترک میکنم و میرم بازم همونجوریه و شروع میکنه جیغ زدن !! حتی صدای کیلید رو میشنوه شروع میکنه !!

وقتایی هم که غذاش تموم میشه که دیگه واقعا دیوونمون میکنه و یه تیکه دادو بی داد میکنه !
    شانسم نداریم .... !

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    مرسی کاملا مفید و کامل بود !!

الان حدود 1 هفتس قفس نوردی میکنه و جیغ جیغ میکنه !
    یه وقتایی شروع یکنه به تقلید صدای گنجیشکا و کلاغ و مخمون رو میخوره !! یه بند صوت میزنه و جیغ میزنه !!

دیروز شستمش وقتی یکم آب پاشیدم اومد جلو قفس بعد که یکم زیاد تر پاشیدم فرار کرد و رفت کنار دیوار ته قفسش و خودشو پف کرده بود .

اما باز میگم 1 هفته بیشتره همش جیغ میزنه !! اتاقم ترک میکنم و میرم بازم همونجوریه و شروع میکنه جیغ زدن !! حتی صدای کیلید رو میشنوه شروع میکنه !!

وقتایی هم که غذاش تموم میشه که دیگه واقعا دیوونمون میکنه و یه تیکه دادو بی داد میکنه !
    طول میکشه . حدودا یک ماه بیشتر طول میکشه تا عادت بدش رو ترک کنه . کاسکو خوب یادمیگیرن ولی خیلی بد فراموش میکنن . باید همینطوری موقعی که داد میزنه ترکش کنید تا مدتی بعد حتی ساکت هم شد پیش نرید وقتی ساکت شد بعد از گذشت مدتی پیشش برگردید . چون در غیر اینصورت این به یه بازی براش تبدیل میشه و شمارو سعی میکنه بازی بده . نصف صدا ها میتونه برای کلاغ باشه سعی کنید توی این مدت صداهای ناهنجار مثل کلاغ رو نشنوه . این داد ها در حالت خیلی نادر میتونه بدلیل اختلالات هورمونی بدنی ناشی از لک رفتن یا طمان جفت گیری میشه . توی این زمان پرنده پرخاشگر میشه .
    اعتراض برای غذا هم وقتی داد زد برای غذا شما هیچ عکسالعملی نشون نده اما وقتی ساکت شد مدتس بعدش برو ظرف غذاشو پر کن براش .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    حمام دادن کاسکو ترسش رو کمتر میکنه /؟
    و اینکه من الان حدودا 1 ماه و خورده ای میشه که ریکی رو دارم میخواستم بدونم میتونم حمامش بدم ؟
    یه سوال دیگه که مشکلی نداره نبرم حمام و همین تو اتاق با اسپری روش آب گرم بپاشم ؟
    و اینکه هنوز که هنوز غذا رو راحت از دستم میگیره ولی ترس داره ازم . چیکار کنم بریزه این ترس ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    آقا یه سوال حمام دادن کاسکو ترسش رو کمتر میکنه /؟
    و اینکه من الان حدودا 1 ماه و خورده ای میشه که ریکی رو دارم میخواستم بدونم میتونم حمامش بدم ؟
    یه سوال دیگه که مشکلی نداره نبرم حمام و همین تو اتاق با اسپری روش آب گرم بپاشم ؟
    و اینکه هنوز که هنوز غذا رو راحت از دستم میگیره ولی ترس داره ازم . چیکار کنم بریزه این ترس ؟

حمام بردن کاسکو ترس رابیشتر می کند و بهتر است که اگر خودش را با آب تمیز نمی کند از اسپری آب گرم استفاده کنید و ترسی که از شما دارد به مرور زمان خوب می شود

بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست،تغییر آینده است

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    حمام بردن کاسکو ترس رابیشتر می کند و بهتر است که اگر خودش را با آب تمیز نمی کند از اسپری آب گرم استفاده کنید و ترسی که از شما دارد به مرور زمان خوب می شود
    تو نت خوندم که حمام بردن کاسکو 80 درصد برا آروم کردنه کاسکو هست و 20 درصد برا تمیز کردنش البته کاسکو من نیمه رام هست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)