فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 321 از 693 نخستنخست ... 221271311319320321322323331371421 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,201 به 3,210 از 6929
    همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام.حرف شما کاملا متین ولی من احساس میکنم تا نیاد رو زمین و از سر و کولمون بالا نره باهامون رفیق نمیشه.حالا کاملا اهلی هست.هم سر میده هم روی دست میاد ولی هنوز اونجوری که من میخوام نشده.چیکارش کنم؟ راستی اون روش گرسنه گذاشتن هم امتحان کردم.از صبح تا عصر گرسنه بود ولی فقط از بالا خم میشد که مثلا تخمه برداره بعد وقتی میدید نمیتونه هی چند بار گفت نکن مامان ...بعد دوباره همونجا نشست.منم دیگه مجبور شدم کردمش تو قفس بهش غذا دادم.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    دوست عزیز طوطی سگ و گربه نیست که رفاقتش رو با از سر و کول بالا رفتن نشون بده
    کاسکو کمی زمان میبره تا کاملا رفیق بشه,برای این کار شما میتونید بیریدش بیرون,سرش رو نوازش کنید,ساعاتی از روز روی دست و شونتون باشه و خودتون باهاش بازی کنید و ....
    وقتی باهاتون رفیق بشه خودش میخواد بیاد پیش شما و با شما باشه
    اما باز هم میگم طوطی هایی مثل کاسکو یا کاکادو یا ... که احتمال پرکنیشون بالاست بهتره زیاد لوس و رفیق نشن و از سر و کول بالا نرن چون شما بعضی وقتا حال و حوصله ممکنه نداشته باشی و طوطی عصبی بشه و اینطوری احتمال پرکن دشنش خیلی بیشتر میشه
    بهتره در نگهداری این طوطی ها تعادل در رفتار رعایت بشه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    سلام.حرف شما کاملا متین ولی من احساس میکنم تا نیاد رو زمین و از سر و کولمون بالا نره باهامون رفیق نمیشه.حالا کاملا اهلی هست.هم سر میده هم روی دست میاد ولی هنوز اونجوری که من میخوام نشده.چیکارش کنم؟ راستی اون روش گرسنه گذاشتن هم امتحان کردم.از صبح تا عصر گرسنه بود ولی فقط از بالا خم میشد که مثلا تخمه برداره بعد وقتی میدید نمیتونه هی چند بار گفت نکن مامان ...بعد دوباره همونجا نشست.منم دیگه مجبور شدم کردمش تو قفس بهش غذا دادم.

سلام .آقای وکیلی توضیح دادن . زمان میبره . شما باید صبور باشید . اما من به شما اطمینان میدم روی زمین راه رفتن طوطی، ربطی به رام شدن و رفیق شدن بیشتر با شما نداره . بازم میگم اگه دوست نداره روی زمین باشه اصرار نکنید . طوطی ای که دوست نداره روی زمین باشه به هر روشی که بتونه ،حتی روی دست افرادی که اصلا بهشون اعتماد نداره هم میاد تا فقط از اون شرایطی که باعث استرسش شده خارج بشه . این اعتماد نیست . رام شدن نیست .
    وقتی روی دست میاد و غذا هم میگیره و هم سر میده یعنی به شما اعتماد داره . دیگه میخواید چجوری باشه ؟

قسمت آخر پست شما هم یادم نیست در مورد چه موضوعیه . در مورد گرسنه نگه داشتن یادم نیست هم چیزی گفته باشم . یکم بیشتر توضیح بدین
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سپیده خانم من احرتم زیادی واستون قایلم یه موقه سو تفاهم نشه اما کیوی با پوست فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه پمپر من هم فقط با پوس میخوره بدون پوست دوس نداره
    African Grey Parrot - African Grey Diet and Nutrition

Kiwi Fruit

یه سوال هم که داشتم علاوه بر اون سوال مربوط به گرد ها اینه که پمپر گرجه سبز خیلی دوست داره و بیشتر دنبال هستش هست هستش و در میاره میشکنه و میخوره هسته گوجه سبز مشکلی نداره ؟
    سلام .خواهش میکنم ،شما لطف دارید . اما دوست عزیز من نگفتم کیوی مشکل داره .

Diet: Safe & Toxic Foods

Fresh Fruit: Apples (cored), Papaya , Mango (pitted), Oranges (seeded), Cantaloupe, Melon , Star fruit, Pineapple, Pomegranate, Berries (Strawberries, Raspberries, Blackberries, Blueberries), Pears (cored), Peaches (pitted), Plums (pitted), Kiwi (peeled), Banana (peeled), Cherries (pitted), Cranberries, Grapes (with seeds), Grapefruit (seeded), Tangerines (seeded), Cactus Pear (peeled), Banana (peeled) - Note Banana is only served fresh.
    یا
    Kiwi fruit is perfectly OK for parrots as food. A point to bare in mind with regard to kiwi fruits is that they should always be peeled. Due to the nature of the skin of a kiwi fruit, they can, and do, retain traces of all of the chemicals used in their cultivation.

دلیلش رو آقای وکیلی توضیح دادن . خیلی خوبه که قبل از اینکه غذایی بدید به طوطی دربارش تحقیق کنید . ما هم قبل از اینکه درباره غذایی نظر بدیم ، منابع مختلف رو چک میکنیم . مواردی که ممکنه برای طوطی مشکل ایجاد کنه اینجا گفته میشه . دیگه تصمیم با شماست میوه رو با پوست بدین یا بدون پوست
    .
    ویرایش توسط sepideh : 15th May 2014 در ساعت 07:57 PM
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام .آقای وکیلی توضیح دادن . زمان میبره . شما باید صبور باشید . اما من به شما اطمینان میدم روی زمین راه رفتن طوطی، ربطی به رام شدن و رفیق شدن بیشتر با شما نداره . بازم میگم اگه دوست نداره روی زمین باشه اصرار نکنید . طوطی ای که دوست نداره روی زمین باشه به هر روشی که بتونه ،حتی روی دست افرادی که اصلا بهشون اعتماد نداره هم میاد تا فقط از اون شرایطی که باعث استرسش شده خارج بشه . این اعتماد نیست . رام شدن نیست .
    وقتی روی دست میاد و غذا هم میگیره و هم سر میده یعنی به شما اعتماد داره . دیگه میخواید چجوری باشه ؟

قسمت آخر پست شما هم یادم نیست در مورد چه موضوعیه . در مورد گرسنه نگه داشتن یادم نیست هم چیزی گفته باشم . یکم بیشتر توضیح بدین
    سلام عزیزم.در مورد اون قسمت آخر پست،شما چیزی نگفته بودین.یکی از دوستان پیشنهاد دادن که گرسنه نگهش دارم تا برای خوردن غذا مجبور شه بیاد پایین.ولی تاثیری نداشت

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    سلام عزیزم.در مورد اون قسمت آخر پست،شما چیزی نگفته بودین.یکی از دوستان پیشنهاد دادن که گرسنه نگهش دارم تا برای خوردن غذا مجبور شه بیاد پایین.ولی تاثیری نداشت

سلام دوست عزیز .
    در کنار گفته دوستان برای تکمیل عرض میکنم . کاسکو ها توی طبیعت توسط پرندگان بزرگ و شکارچی وقتی روی زمین هستند و ساکن اند به اونا حمله میشه و شکار میشن . از اینرو همیشه وقتی روی زمین راه میرن ترسی توی دلشون هست . حالا این ترس توی بعضی کمتر و توی بعضی ها بیشتر هست که ریشه در زمان جوجگی پرنده و کلا زندگی پرنده داره و نمیشه به کل تغییرش داد . مورد دوم اینکه کاسکو توی نقاط بالا تر نسبت به سطح زمین تسلط کامل بر محیط دارند و خودشون رو برتر از چیز هایی که در سطح پایین تر قرار دارند میبینند و بر عکس وقتی پایین تر باشند احساس ضعف و استرس میرنجونه اونا رو دقیقا مثل خوده ما انسان ها . پس هیچوقت مجبور نکنید پرنده اونکارو بکنه که دوست نداره چون اتفاقا ممکنه نتیجه بر عکس توی رفاقت بین شما بذاره .

گرسنگی دادن به پرنده هم درست نیست . اول اینکه اگه قرار باشه برای هر تمرین مدتها پرنده گرسنه بمونه پس در نتیجه به مرور بدنش ضعیف میشه و احتمال بیمار شدن افزایش پیدا میکنه .
    دوم اینکه ممکنه با گرسنگی دادن پرنده احساس ناراحتی کنه (از نظر روحی ) و از اعتمادش نسبت به شما کم بشه . گرسنگی دادن به پرنده یه نوع ناهنجاری به حساب میاد که هم توی زندگی خوده پرنده وسلامتیش و هم توی رابطه بین پرنده و صاحب نتیجه منفی داره ...
    اگر واقعا میخواهید پرندتون راحت باشه و آرامش داشته باشه بذارید اونطوری باشه که خودش میخواد نه اونطوری که شما میخواهید ...
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    اگه باد شدید باشه مثل زمانی که فوتشون میکنیم
    خودشو پف میکنه-هی کلشو محکم تکون میده -عطسه میکنه
    پنکه سقفی درجه اهستش موردی نداره شما دستتو بالای قفس بذار ببین احساس میکنی داره باد میاد یا نه
    نه عطسه داره نه سرشو تکون میده نه پف میکنه ولی باد میخوره دیگه بهش شدید نیست ولی باد میخوره البته عطسه رو که بعضی وقتا یعنی شاید در روز یه بار داشته باشه فک کنم عادی هم هست درسته ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    دوستان یعنی گرسنگی دادن به پرنده در رام شدنش تاثیر نداره ؟ کلا برا رام شدنش میشه هیچ کاری نکرد و خود پرنده رام بشه به مرور زمان ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    من تایم خوابیدنم معلوم نیست یه شب 12 میخوابم یه شب 2 میخوابم یه شب .....
    این برا کاسکو مشکلی ایجاد نمیکنه با وجود اینکه چراغ روشنه ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    نه عطسه داره نه سرشو تکون میده نه پف میکنه ولی باد میخوره دیگه بهش شدید نیست ولی باد میخوره البته عطسه رو که بعضی وقتا یعنی شاید در روز یه بار داشته باشه فک کنم عادی هم هست درسته ؟
    سلام دوست عزیز درسته عادی هست و عواملی مثل رفتن باد در بینی پرنده یا اینکه خوده پرنده بخواد بینی رو تمیز کنه یا ... باعث ایجاد عطسه میشن .

دوستان یعنی گرسنگی دادن به پرنده در رام شدنش تاثیر نداره ؟ کلا برا رام شدنش میشه هیچ کاری نکرد و خود پرنده رام بشه به مرور زمان ؟
    آیا انسان حاضره به فرزند خودش گرسنگی بده تا یه عمل درست رو یادبگیره ؟ توی طبیعت واسه اینکه پرنده ها به بچه هاشون روش زندگی یاد بدن گرسنگی میدن ؟
    ببینید دوست عزیز یه پرنده یه ترفند یا حرکت رو هم میتونه با گرسنگی یاد بگیره هم میتونه با آموزش درست و مهربانانه بدونه گرسنگی و ... یاد بگیره . شما باشی کدوم رو انتخاب میکنی ؟ اونیکه برای بدست آوردن غذاش یه حرکت رو انجام میده یا اونیکه از روی علاقه انجام میده ؟ طوطی ها هم مثل بچه ها هستن . شما با گرسنه نگه داشتن هم ایمنی بدن رو ضعیف میکنی هم پرنده رو داری آزار میدی به طوری که پرنده از روی اجبار اون کارو یادمیگیره که درنتیجه هم باعث میشه پرنده از صاحبش ناراحت بشه چون داره اذیتش میکنه ولی با روش های درست و صحیح آموزش هم پرنده هم خوده شما لذت میبرید و مشکلات رفتاری پیش نمیاد ...

رام شدن نیاز به صبر و مهربونی داره . باید پرنده با شما ارتباط برقرار کنه . تمام کار هایی که گفته شد برای رام شدن باید انجام داده بشه برای این هست که پرنده توی یه مسیر خاص و درست رام بشه نه هر طوری که دلش خواست . رام شدنش باید تحت کنترل باشه . پرنده باید یه سری چیزا رو یاد بگیره تا بتونه خودشو با شرایطی که ما میخواییم سازگار بشه . اما کلا توی کاسکو ها بی تفاوت باشی بهشون ازتون کینه به دل میگیرن چون واقعا حساس هستند و مثل بچه ها نیاز هایی دارند که باید رفع بشه چه روحی چه جسمی .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    من تایم خوابیدنم معلوم نیست یه شب 12 میخوابم یه شب 2 میخوابم یه شب .....
    این برا کاسکو مشکلی ایجاد نمیکنه با وجود اینکه چراغ روشنه ؟
    چرا مشکل ایجاد میکنه. توی طبیعت پرنده سره حال خواب های منظمی داره . برای سلامتی پرنده رعایت این امر ضروری هست وگر نه پرنده توی طول روز خسته ست و شادابی طبیعی رو نداره و دایما چرت میزنه و میخوابه. کاسکو ها به حدودا 10 ساعت خواب نیاز دارند (از زمان تاریکی تا طلوع روز بعد که توی طبیعت هست و توی اسارت کمی کم میشه که این مقدار کم مشکلی نداره . مثلا من ساعت 11 میخوابونمش و ساعت 7 صبح پا میشه و کاملا سره حاله ). واسه همین گفته میشه معمولا شب هایی که تا دیر وقت بیدار هستید کاسکو رو به اتاقی تاریک منتقل کنید تا راحت استراحت کنه البته این برای پرنده های رام هست . شما هم لطفا ساعت خواب رو کمی تغییر بده و درستش کن چون هم برای خودتون بده هم برای پرندتون . درضمن توی ساعات پایانی شب ممکنه پرنده شروع به سر و صدا کنه که این نشونه اعتراض به روشنایی هست و ازتون میخواد که شرایط خوابش رو فراهم کنید که این مورد رو برخی پرنده ها دارن و برخی ندارند ولی در همه کاسکو ها وقتی بخوان بخوابن صدای ساییده شدن منقار رو در میارن دایما پشت سره هم و یجا ساکن میمونن به قول خودمون کز میکنن که این نشونه زمان خوابشون هست.
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)