صفحه 31 از 1238 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950811315311031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    آقا این کاسکو ما سر میده تا میاد رو دستم (با همون روش آقا ) میپره میره سمت قفسش انگار به قفسش دوختنش اصلا تا از قفسش دور میشه انگار انداختیش تو آب جوش تا میاد رو ساعدم یک ذره نگاه میکنه بعد میپره میره. نمیدونم چیکار کنم دیوونه شدم..
    سلام دوست عزیز
    تحمل داشته باش به مرور درست میشه یواش یواش باید ترسش بریزه در ضمن همه نکاتی که آقا و دوستان گفتنو هم رعایت کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها

استاد تبریک میگم
    دیگه منطقی باش طبیعیه این رفتارش
    اما اگه ادامه بدی روی دست بهش جایزه بده و یا جایی تمرین کن کخ قفس رو نبینه البته این کار تا 2 هفته اول رو دست آمدن توصیه نمی شه

در چند صفحه قبل دوست عزیزمون آقا لطف کرد و به دو صورت روی دست آوردن رو مفصل گفت اما این مرحله برای خاکستری هایی هست که کاملا رام شدن
    و در غیر این حالت جز نا امیدی شما و استرس طوطی نتیجه دیگه ای نداره

اون عکس از تولیدات تریکسی هست و دلیل تولید اون تنبلی آلمانی ها نیست
    مطالبی که خدمت دوستان عرض میکنم ترجمه مقالات معتبر طوطی شناسانه که حتما بعدا عینا ترجمه مقاله هارو در موضوع های مختلف قرار میدم نسخه هایی که ما میپیچیم تجربی و شخصیه و مسلما دونستن اصل ها واجبه دوستان خاکستری حتی از کرم و لارو تغذیه میکنه این که ما میگیم این نه اون آره این معنی رو نداره اگه دادی مرده بحث در درازمدت و سلامت و شادابیه

میوه و سبزیجات خشک شده به روش های مخصوص ارزش غذایی زیادی داره براحتی فاسد و عامل بیماری نمیشه طوطی از صدای خرد کردن مواد در منقارش لذت زیادی میبره و باعث میشه تمایل زیادی به بازی و مسلما خوردن این خوراکی ها نشون بده

و دوست گلم پرنده غریب بنده شخصا همیشه از راهنمایی هات استفاده می کنم
    سلام دوست عزیز
    اول از همه از شما سپاسگذارم که نسبت به بنده لطف داری ما کوچیک شماییم
    بعدش دوست عزیز من چند نکته بگم اول راجع به مارک تریکس همونطور که چند روزه پیش گفتم رفتم هایپر استار اثباب بازی تریکس گرفتم که خیلی سریع خردش کرد آقا گفت که تقلبی نیست ولی دوست عزیز من از زنجیر اون برای اثباب بازی درست کردن استفاده کردم خودمم قبلا زنجیر گرفته بودم ایرانی به دلیل اینکه وقتی روی قفسه کثیف میکنه روی اثباب بازیهاش البته دیگه وقتی بالاست ورشون میدارم به همین دلیل مجبور میشدم بشورمشون بعد از چند روز زنجیر آلمانی زنگ زد انداختمش ولی ایرانیه نه پس آلمانیها هم جنسشون خرابه و برای فروش اجناسشون همه چرتو پرتی میگن چرا ما تا اسم خارجی میاد میگیم اونا خوبن انقد خودمونو دست کم نگیریم اونا رو عقل کل نه بابا ما از اونها بالاتریم برای فلفل قرمز از چند تا دکتر پرسیدم گفت برای دستگاه گوارشش بده شما به هر پرنده مثلا خروس یا ... بده وحشی میشه خوب اینم طوطیه من فکر نمیکنم خوب باشه برای میوه خشک بله حق با شماست درسته که تازش بهتره ولی خشکشم بد نیست بادوم زمینی به نظر شما و اساتید روزی چنتا ؟ تو اون عکس چی بادوم هندی همینطور پس شما خوباشو بهش بده خودت ماشالا میدونی چی خوبه چی بده پس همینا که خوبه رو هر روز بهش بدیم هر چیز مشکوک ندیم چی میشه نمیمیره که در ضمن اون غذا فکر میکنی چیز خواصیه چنتا چیز خوبو براش مخلوط کن مثل سالاد که اینجا آقا و دوستان توضیح دادن تو هر سایتی هم هرچی خوندید چشم بسته قبول نکنید اول تحقیق کنید بعد مشورت بعد استفاده مثل همین دوستمون تو همین ایران یه سایت که همه میشناسن معروفم هست و خیلی ها گولشو خوردن خیلی چرتو پرتا میگه به نظر شما نمک واسه طوطی خوبه پس خودتون تا آخرشو بخونید
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام.یه روش دیگه برای روی دست آوردن طوطی علاوه بر روشهایی که آقای گفتن وجود داره.فقط برای استفاده از این روش کاسکوی شما باید از دستتون غذا بگیره اگه بترسه نمی تونید این روشو انجام بدین(خیلی سخت میشه).یک کلیپ آموزشی دارم که این روشو نشون میده .یه آقای چاق بدون اینکه از چوب استفاده کنه فقط با دستش همراه با جایزه بعد از 3 هفته (اینطور که خودش تاکید می کنه تو آخر کلیپ)هر روز 10 دقیقه(اگه درست گفته باشم) تونست اینکارو انجام بده .یه کلیپ هم تو ادامش هست که زیاد مهم نیست ولی نشون میده که چجوری کاسکو حاضر شده بیاد رو دستش .کلیپ اولو میذارم براتون.حجمش تقریبا 9 مگا بایته .اگه مشکلی توی دانلودش بود یا اینکه حجمش واستون زیاده ، حتما بگید که درستش کنم.من فقط این روشو معرفی کردم اصرار نمی کنم که شما از این روش پیروی کنید.یه کلیپ دیگه هم دارم که شبیه روشیه که آقای گفته .اونم واسه دانلود میذارم ولی توضیحاتش انگلیسیه .دادم به دوستم ترجمش کنه.اگه آماده شد حتما میذارم .فکر می کنم توضیحات آقای رو کامل تر می کنه. تاکیدتون روی روشی باشه که آقای میگه
    اینم کلیپ.مردم تا آپلود شد:
    http://rapidshare.com/files/39853362...epup2.zip.html
    یه توضیح هم بدم که وقتی این کاسکو می خواد دست آقای چاق رو گاز بگیره ،این آقا دستشو میبره پشتش فکر می کنم می خواد بگه اگه گاز بگیری اینو بهت نمی دم.
    ویرایش توسط پرنده ی غریب : 14th June 2010 در ساعت 09:24 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    [quote=emperor;2174]
    استاد تبریک میگم
    دیگه منطقی باش طبیعیه این رفتارش
    اما اگه ادامه بدی روی دست بهش جایزه بده و یا جایی تمرین کن کخ قفس رو نبینه البته این کار تا 2 هفته اول رو دست آمدن توصیه نمی شه

ممنون دوست خوبم کاسکوی من حدود 4 ماه هست که پیش منه به نظر شما الان وقتش نیست ؟؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    ببخشید دوتا پست پشت هم میزنم میخواستم بگم که کلیپی که سپیده خانم معرفی کردن روش جالبی هست دوستان اگه امکانش هست دانلود کنن.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    ممنون دوست خوبم کاسکوی من حدود 4 ماه هست که پیش منه به نظر شما الان وقتش نیست ؟؟[/quote]

اگه رامه حتما وقتشه منظور بنده از دو هفته از شروع روی دست آمدن بود که استرس بیش از حد به طوطی وارد نشه بازم بهت تبریک میگم

پرنده غریب کاملا تاببد می کنم اگه چند صفحه عقب بری خودم گفتم زنجیر اسباب بازی تریکسی رو تو دهن طوطیم دیدم شوکه شدم
    بنده هم تا از صحت مطلبی و معتبر بودنش مطمئن نشم محاله ارسال کنم اگر چه برای کسی نسخه ای نمی پیچم
    اما انصافا باید قبول کرد اروپایی ها پیشکسوت این عرصه هستند
    تجربیات خود آقا که برای شخص بنده حکم مرجع رو دارن هم فقط تجربی نیست ایشون خیلی زیاد مطالعات مقالات خارجی داشتند ایمیل ها زدند و از نزدیک به همچین جاهایی تو خیلی از کشور ها سر زدند

راجع به نسبت غذا های چرب مثل تخمه بحث ها شده و نظر ها دادند که حتما در اولین فرصت قرار میدم

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    156
    با سلام خدمت دوستان عزيز و سرپرست محترم آقاي
    مي خواستم از شما خواهش كنم كه اگر امكان دارد ترتيبي دهيد تا بتوان از نوشته هاي شما كپي كرد چرا كه اكثرا نوشته ها را در يك فايل Word كپي مي كنند تا هم بعنوان رفرنس داشته باشيم و هم در موقع نياز دسترسي به آن راحت باشد. ظاهرا نوشته ها Protect شده و قابل كپي برداري نيست. از لطف شما ممنونم

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    156
    واي آقا تازه خبر دار شدم خدا بيامرزه آقا آرش رو . بهتون تسليت مي گم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    سلام به همگی دوستان
    کاسکو من الان 2روزه به اسهال افتاده سیب هم بهش زیاد میدم به نظر شما کاره دیگه ای هست که باید انجام بدم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط redactor_man نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز و سرپرست محترم آقاي
    مي خواستم از شما خواهش كنم كه اگر امكان دارد ترتيبي دهيد تا بتوان از نوشته هاي شما كپي كرد چرا كه اكثرا نوشته ها را در يك فايل word كپي مي كنند تا هم بعنوان رفرنس داشته باشيم و هم در موقع نياز دسترسي به آن راحت باشد. ظاهرا نوشته ها protect شده و قابل كپي برداري نيست. از لطف شما ممنونم
    سلام دوست عزیز
    مطلب شما باید در قسمت ایرادات و انتقادات مطرح بشه که فکر کنم اونجا به همین سوال به یه دوسته دیگه پاسخ داده شده

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    کاسکو من الان 2روزه به اسهال افتاده سیب هم بهش زیاد میدم به نظر شما کاره دیگه ای هست که باید انجام بدم.
    سلام دوست عزیز
    استرس بهش وارد نشده سرما نخورده به غیر از اسهال چه مشکلی داره چیا بهش دادی اگه حالش بده زود ببرش دکتر

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    از بقیه علایم بگو
    رفتار پرنده؟؟؟
    بیشتر توضیح بده
    سیب رو قطع نکن
    ویرایش توسط EMPEROR : 14th June 2010 در ساعت 02:17 PM

صفحه 31 از 1238 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950811315311031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)