فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 296 از 693 نخستنخست ... 196 246 286294295296297298 306 346 396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,951 به 2,960 از 6930
    همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام خواهش میکنم
    اگه پست قبلی بنده رو خونده باشید کاملا ذکر کردم این یک سال رو زمانی حدودی برای رام شدن کامل پرنده مثلا نترسه و به محیط کامل عادت داشته باشه و به صاحبش اعتماد کنه و به علاوه اینکه روی دست بیاد در نظر گرفتم و گفتن تا حدودا یکسال خارج نشه . این یه زمان تقریبی و تقریبا عمومی هست .
    درضمن خودتون هم میدونید هیچ بایدی وجود نداره و این امر در کاسکوها متفاوت هست ... دلیلش هم بالا گفتم .
    موفق باشید
    بله بنده متوجه شده بودم که منظور شما چیه

زمان رام شدن هر طوطی متفاوته و بستگی به خود طوطی،نحوه تمرین و صاحب طوطی داره که به طور معمول بسیاری از کاسکو هایی که وحشی خریداری میشن بین بازه زمانی 2-5 ماه اهلی و سخنگوی میشن یعنی در این مدت ترسشن میریزه،از دست غذا میگیرن،رو دست میان،سر میدن و ....
    حالا ممکنه یک طوطی ظرف 2 ماه اهلی بشه یا زمان بیشتری طول بکشه
    99 درصد طوطی هایی که من دیدم و شنیدم تو این بازه زمانی رام شدن مگر 1-2 مورد که اون هم سنشون خیلی زیاد بوده یا صاحبشون باهاش کار نمیکرده
    اگر منظور شما اینه که وقتی طوطی رام شد باید قفس عوض شه،نباید براش زمان تعیین کنید،یکی میاد اینحا این پست رو میخونه و فکر میکنه تا 1 سال نشده حتما باید طوطی بیچاره رو تو قفس کوچیکی که مغازه دار بهش داده نگه داری کنه،باید مفصل و دقیق پاسخ بدیم که دوستان تازه وارد به خوبی راهنمایی بشن.

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    بله بنده متوجه شده بودم که منظور شما چیه

زمان رام شدن هر طوطی متفاوته و بستگی به خود طوطی،نحوه تمرین و صاحب طوطی داره که به طور معمول بسیاری از کاسکو هایی که وحشی خریداری میشن بین بازه زمانی 2-5 ماه اهلی و سخنگوی میشن یعنی در این مدت ترسشن میریزه،از دست غذا میگیرن،رو دست میان،سر میدن و ....
    حالا ممکنه یک طوطی ظرف 2 ماه اهلی بشه یا زمان بیشتری طول بکشه
    99 درصد طوطی هایی که من دیدم و شنیدم تو این بازه زمانی رام شدن مگر 1-2 مورد که اون هم سنشون خیلی زیاد بوده یا صاحبشون باهاش کار نمیکرده
    اگر منظور شما اینه که وقتی طوطی رام شد باید قفس عوض شه،نباید براش زمان تعیین کنید،یکی میاد اینحا این پست رو میخونه و فکر میکنه تا 1 سال نشده حتما باید طوطی بیچاره رو تو قفس کوچیکی که مغازه دار بهش داده نگه داری کنه،باید مفصل و دقیق پاسخ بدیم که دوستان تازه وارد به خوبی راهنمایی بشن.
    ممنون آقای وکیلی بابت تذکر اما اگر دقت میکردین گفتم که توی پست قبلی گفتم زمان رام شدن پرنده باید طی بشه .ظرفیت بالا رو هم در نظر گرفتیم که همه رو شامل بشه و همیشه زمان حدودی تعیین کردیم که کسی اشتباه نکنه . نیازی به تذکر نبود ولی باز هم تشکر بابت تذکرتون
    موفق باشید

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040

ببخشید من یه چیزی رو تازه فهمیدم
    به چیزی اینجا مشخص نشده اون هم مدل قفس اون دوست بوده . و من ندیدم ایشون بگن مشکل توی نظافت سینی کف قفس داشته باشن .
    تا اونجایی که دیدم ایشون گفتن بیارمش بیرون تا چوبش رو تمیز کنم درسته ؟

این سوال دوستمون بود
    یه سوال دیگه . اینکه الان بعد از دو هفته میتونم بیارم بیرون نه برا اینکه دور بزنه برا اینکه بتونم قفسشو تمیز کنم و اون چوب نشیمن رو تمیز کنم آخه برا تمیز کردن فقط قسمت زیری رو میشه جدا کرد و میله های قفس و چوب نشیمن کثیف هستن و این ضرری نداره برا کاسکو

طبق گفته بالا ایشون فقط میخوان چوب رو عوض کنن و سینی به راحتی تعویض میشه
    فکر کنم مشکل حل شد درسته ؟
    بله حالا مشکل حل شد چون منم فکر میکردم این همون دوستمون هست که نمیتونه سینی کف قفس رو بیرون بکشه
    و پیشنهاد بالارو دادم
    که دیگه از نظر شما هم منطقی به نظر میرسه

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028

ممنون آقای وکیلی بابت تذکر اما اگر دقت میکردین گفتم که توی پست قبلی گفتم زمان رام شدن پرنده باید طی بشه .ظرفیت بالا رو هم در نظر گرفتیم که همه رو شامل بشه و همیشه زمان حدودی تعیین کردیم که کسی اشتباه نکنه . نیازی به تذکر نبود ولی باز هم تشکر بابت تذکرتون
    موفق باشید
    اولا بنده در جایگاهی نیستم که بخوام به کسی تذکر بدم؛متن پایین رو شما نوشتید،امروز اگر بهزاد وکیلی به عنوان یک تازه وارد میومد و این متن رو میخوند با خدش فکر میکرد که تا 1 سال فکر خرید قفس جدید رو باید از سرش بیرون کنه در صورتی که شما یکم کلی نوشتید و منظورتون رو افراد تازه وارد متوجه نمیشن،حرف بنده اینه که باید طوری ساده و کامل توضیح بدیم که همه متوجه منظور ما بشن و برداشت اشتباهی صورت نگیره

آقا ابولفضل حرف شما کاملا درسته اما من قسمت آخر حرفتون رو رد میکنم البته ببخشیدا ...
    خرید یه قفس جدیدا باید حداقل 1 سال از ورود پرنده به منزل (پرنده وحشی ) بگدره و کاملا به صاحب و محیط عادت کنه و روی دست بیاد تا راحت بشه قفس جدید رو بهش معرفی کرد و منتقلش کرد . الان منتقل کردن پرنده وحشی تازه خریداری شده کار کاملا غلط و اشتباهی هست و آسیب جدی به پرنده و آموزش وارد میکنه .
    در ضمن برای تمیز کردن چوب در تمام قفس ها باید در اون قفس رو باز کرد . برای میله کف قفس هم با اینکه نمیشه خارج بشه و تمیزش کرد من یه ترفند زدم (روی قفس 1033) که بعدا آموزش میدم تا بقیه استفاده کنند و دورانی که پرنده وحشی هست راحت میله هم تمیز کنند .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432

آقا ابولفضل حرف شما کاملا درسته اما من قسمت آخر حرفتون رو رد میکنم البته ببخشیدا ...
    خرید یه قفس جدیدا باید حداقل 1 سال از ورود پرنده به منزل (پرنده وحشی ) بگدره و کاملا به صاحب و محیط عادت کنه و روی دست بیاد تا راحت بشه قفس جدید رو بهش معرفی کرد و منتقلش کرد . الان منتقل کردن پرنده وحشی تازه خریداری شده کار کاملا غلط و اشتباهی هست و آسیب جدی به پرنده و آموزش وارد میکنه .
    در ضمن برای تمیز کردن چوب در تمام قفس ها باید در اون قفس رو باز کرد . برای میله کف قفس هم با اینکه نمیشه خارج بشه و تمیزش کرد من یه ترفند زدم (روی قفس 1033) که بعدا آموزش میدم تا بقیه استفاده کنند و دورانی که پرنده وحشی هست راحت میله هم تمیز کنند .
    موفق باشید
    داداش دمت گرم ببخشید هی مزاحم میشیما هههه قفس فک نکنم نا مناسب باشه میله کف قفس جدا میشه زیرشم جدا میشه و یه کفی کشویی هم داره من برا تمیز کردن کل قفس گفتم که یوقت میکروبی نشه کاسکو مریض شه ببین من کلا به هر پرنده یی که باشه و به خصوص طوطی ها و بازم به خصوص کاسکو ها عااقه زیادی دارم جوری که وقتی ازشون نگه داری میکنم کل زندگیم رو تحت شعاع خودش قرار میده برنامه هام جوره دیگه تنظیم میشه که اون راحت باشه ایشالله هرچه زودتر اهلی و رام بشه چون لحظه شماری میکنم برا اون موقع از همه بچه ها هم میخوام اگه میشه راهنمایی و کمکم کنن دمتون گرم

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    بله حالا مشکل حل شد چون منم فکر میکردم این همون دوستمون هست که نمیتونه سینی کف قفس رو بیرون بکشه
    و پیشنهاد بالارو دادم
    که دیگه از نظر شما هم منطقی به نظر میرسه

اره داداش من فقط خواستم بدونم برا تمیز کردن نشیمن گاه عیب نداره بذارم بیاد بیرون یا نه کف و سینی کف رو که جدا میشه تمیز میکنم

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    اره داداش من فقط خواستم بدونم برا تمیز کردن نشیمن گاه عیب نداره بذارم بیاد بیرون یا نه کف و سینی کف رو که جدا میشه تمیز میکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    داداش دمت گرم ببخشید هی مزاحم میشیما هههه قفس فک نکنم نا مناسب باشه میله کف قفس جدا میشه زیرشم جدا میشه و یه کفی کشویی هم داره من برا تمیز کردن کل قفس گفتم که یوقت میکروبی نشه کاسکو مریض شه ببین من کلا به هر پرنده یی که باشه و به خصوص طوطی ها و بازم به خصوص کاسکو ها عااقه زیادی دارم جوری که وقتی ازشون نگه داری میکنم کل زندگیم رو تحت شعاع خودش قرار میده برنامه هام جوره دیگه تنظیم میشه که اون راحت باشه ایشالله هرچه زودتر اهلی و رام بشه چون لحظه شماری میکنم برا اون موقع از همه بچه ها هم میخوام اگه میشه راهنمایی و کمکم کنن دمتون گرم
    سلام
    تا وقتی طوطی شما نسبتا اهلی نشده و ترسش نریخته نیازی به تمیز کردن کل قفس یا نشیمن نیست,این کار باعث وارد شدن استرس زیادی به طوطی میشه که اصلا مناسب نیست و اهلی شدن طوطی رو به تاخیر میندازه
    بهتره کفی قفس رو هر روز تمیز کنید و قعلا با میله ها یا نشیمن قفس کاری نداشته باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام
    تا وقتی طوطی شما نسبتا اهلی نشده و ترسش نریخته نیازی به تمیز کردن کل قفس یا نشیمن نیست,این کار باعث وارد شدن استرس زیادی به طوطی میشه که اصلا مناسب نیست و اهلی شدن طوطی رو به تاخیر میندازه
    بهتره کفی قفس رو هر روز تمیز کنید و قعلا با میله ها یا نشیمن قفس کاری نداشته باشید
    چشم مرسی عزیز حتما همین کارو میکنم

کاربر موثر

تخصص
    بی تجربه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    میانگین پست در روز
    0.15
    تعداد ارسال ها
    161
    سلام خدمت دوستتان گلم میخواستم بدونم این ناخن کاسکوم دوباره در میاد یا نه ؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستتان گلم میخواستم بدونم این ناخن کاسکوم دوباره در میاد یا نه ؟
    سلام دوست عزیز
    کی اینطوری شد ؟چه مدته ؟
    به نظر بنده خیر البته اگه روش پوسته زده و کاملا پوشیده که توی عکس اینطوری به نظر میاد .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)