فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,286
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 288 از 693 نخستنخست ... 188238278286287288289290298338388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,871 به 2,880 از 6929
    کاربر موثر

تخصص
    مهندس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    110
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    آقای مدان زاده ، مرسی از وقتی که برا پاسخگویی گذاشتین
    اینم عکسی که از پرای سینه خواسته بودین
    حالا نظرتون درمورد سنش چیه؟

یه سوال دیگه ، من هروقت روبروی قفسش میشینم ، هیچوقت از روبرو بهم نگاه نمیکنه ، مگه اینکه از یک فاصله یه متری بهش نگاه کنم در غیر این صورت بدنش به حالت مورب روی چوب چرخش میده طوری که تقریبا دمش رو ، رو به من میکنه و با یه طرف سرش بهم نگاه میکنه ، چطوری میتونم وقتی میرم کنار قفس میشینم ، از روبرو بهم نگاه کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    میتونی یه عکس از پرای سینش بذاری؟؟؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها

یه سوال دیگه ، من هروقت روبروی قفسش میشینم ، هیچوقت از روبرو بهم نگاه نمیکنه ، مگه اینکه از یک فاصله یه متری بهش نگاه کنم در غیر این صورت بدنش به حالت مورب روی چوب چرخش میده طوری که تقریبا دمش رو ، رو به من میکنه و با یه طرف سرش بهم نگاه میکنه ، چطوری میتونم وقتی میرم کنار قفس میشینم ، از روبرو بهم نگاه کنه؟
    سلام
    پرهای طوطی شما به هم ریختست و پرجوی داره,طوطی شما اهلیه یا وحشی؟؟؟اگر اهلیه حتما براش اسباب بازی چوبی بزارید
    نحوه نگاه کردن طوطی و نشستنش هم به میل خود طوطی بستگی داره,نه ایرادی محسوب میشه نه مزیتی کاریشم نمیشه کرد به مرور که بهتون عادت کنه از رو به رو هم نگاتون میکنه

کاربر اخراج شده

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    میانگین پست در روز
    0.45
    تعداد ارسال ها
    432
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز شخصی که از طوطی نگهداری میکنه باید اطلاعاتش رو بالا ببره
    من نمیگم شما کل 287 صفحه این تاپیک رو مطالعه کنید اما این اخیرا دوستان زیاد کاسکو خریدند و ما راهنماییشون کردیم
    شما لطف کنید حداقل 20-30 صفحه آخر رو بخونید همه چیزی که لازمه در مورد نگهداری از این کاسکو بدونید گفته شده
    ممنون از جوابتون ولی من بیشتر از اونی که فکرشو کنی خوندم راجبع این درست به جوابم نرسیدم .
    خودمم 2 تا کاسکو داشتم چند سال ولی از جوجگی نه ممنون میشم این همه به بقیه راهنمایی کردید جواب منم اینجا بدید البته اگه ایرادی نداره ...
    ممنون

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها

دوست عزیز پرنده شما جوجست و این شکی نیست. اما وضعیت پراش خیلی بهم ریختس. همانطور که دوست خوبمون جناب آقای وکیلی فرمودند پرجوی و در بعضی نقاط خیلی کم پرکنی دیده میشه. و حتماً براش اسباب بازی بذارید و بهش بیشتر برسید.

کاربر اخراج شده

تخصص
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    سلام
    پرهای طوطی شما به هم ریختست و پرجوی داره,طوطی شما اهلیه یا وحشی؟؟؟اگر اهلیه حتما براش اسباب بازی چوبی بزارید
    نحوه نگاه کردن طوطی و نشستنش هم به میل خود طوطی بستگی داره,نه ایرادی محسوب میشه نه مزیتی کاریشم نمیشه کرد به مرور که بهتون عادت کنه از رو به رو هم نگاتون میکنه
    آقای وکیلی پرهای پرنده من از این خیلی بهتره و همانطور هم خودتون فرمودید پرجوی نیست.
    به نظرتون چی باعث شده که پرهای طوطی من اونطوری شده بود. البته اگه تو عکس یه ماه پیشش نگاه کرده باشین میبینین که خیلی بهتر شده. ممکنه از تغذیه باشه که صاجب قبلیش بهش نمیرسید؟

کاربر موثر

تخصص
    بی تجربه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    میانگین پست در روز
    0.15
    تعداد ارسال ها
    161
    سلام
    اقای وکیلی من یه چند تا عکس دیگه واستون از از ناخن کنده شدش براتون میفرستم یه نظر میدین هر کار میکنم از هر مرورگری استفاده میکنم اپلود نمیشه فک کنم مشکل از بابت شرکت adsl باشه ممنون

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    سلام من دیروز برا اولین بار گمگر و از خونه بردم بیرو و رفتیم باغ صبح تا شب اونجا بودیم حیابی هم بهش خوش گذشت گذاشته بودمش رو سقف قفس ازاد البته خودش را نمیوفته جایی بره تو خونه هم همیشه سقف قفسش بازه اما امروز احساس میکنم شادابی همیشگی و نداره انگار یکم ناراحته
    نظرتون چیه ؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ولی من بیشتر از اونی که فکرشو کنی خوندم راجبع این درست به جوابم نرسیدم .
    خودمم 2 تا کاسکو داشتم چند سال ولی از جوجگی نه ممنون میشم این همه به بقیه راهنمایی کردید جواب منم اینجا بدید البته اگه ایرادی نداره ...
    ممنون
    سلام
    هیچ فرقی بین کاسکو جوجه یا سن بالا تو این مورد نیست فقط سن بالا کمی بیشتر زمان میبره تا اهلی بشه
    شما از روزی که طوطی رو آوردید منزل تا 2-3 هفته هیچ کاری جز تمیز کاری و تعویض آب و غذا باهاش نداشته باشید،تو این مدت هم انواع غذاها رو براش تو ظرف جداگانه ای (غیر از ظرف تخمه و آب)بزارید تا به غذاهای دیگه عادت کنه اما تخمه رو بر ندارید و بزارید فعلا هر چی رو دوست داره بخوره،تمرین سخنگویی رو هم میتونید نه به صورت جدی از الان شروع کنید؛تو این 2-3 هفته هم سعی کنید این تاپیک و تاپیک تغذیه رو حتما مطالعه کنید بعد برای مراحل بعد اگر سوالی بود ما در خدمتیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    آقای وکیلی پرهای پرنده من از این خیلی بهتره و همانطور هم خودتون فرمودید پرجوی نیست.
    به نظرتون چی باعث شده که پرهای طوطی من اونطوری شده بود. البته اگه تو عکس یه ماه پیشش نگاه کرده باشین میبینین که خیلی بهتر شده. ممکنه از تغذیه باشه که صاجب قبلیش بهش نمیرسید؟
    به شما قبلا چه در خصوصی چه در همین تاپیک گفتم پرهای طوطی شما ممکنه از تغذیه باشه ممکن هم هست قبلا پرجوی خیلی خفیف داشته اگر الان با پرهاش کاری نداره یعنی الان پرجوی نداره و اگر تغذیشو درست کنید در تو لکی بعدی پرهای صاف و یکدست در میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    اقای وکیلی من یه چند تا عکس دیگه واستون از از ناخن کنده شدش براتون میفرستم یه نظر میدین هر کار میکنم از هر مرورگری استفاده میکنم اپلود نمیشه فک کنم مشکل از بابت شرکت adsl باشه ممنون
    از کروم استفاده کنید،من تا الان مشکلی نداشتتم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام من دیروز برا اولین بار گمگر و از خونه بردم بیرو و رفتیم باغ صبح تا شب اونجا بودیم حیابی هم بهش خوش گذشت گذاشته بودمش رو سقف قفس ازاد البته خودش را نمیوفته جایی بره تو خونه هم همیشه سقف قفسش بازه اما امروز احساس میکنم شادابی همیشگی و نداره انگار یکم ناراحته
    نظرتون چیه ؟
    دلیلش اینه که فیلش یاد هندوستان کرده!!!!
    این کارتون خیلی خوبه اما توجه کنید جایی که قرارش میدید آلوده به پرنده های آزاد نباشه که خدایی نکرده بیمار بشه

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    نظرتون چیه ؟
    سلام دوست عزیز . درسته شما فکر میکنید پرنده لذت میبره و واقعا هم اینطوری اما لذت براش تا وقتی هست که اونجا هست و وقتی برگرده توی محیط بسته منزل خیلی راحت رفتار ها دلتنگی نشون میده .
    درضمن قبلا در یه مقاله قبل از عید گفتم پرنده هاتون رو بیرون و توی فضای باز آزاد نذارید . حتی اگه بالهاش کوتاه شده باشه . کاسکو ها از جریان باد بدشون میاد و جایی که ساکن هستن نباید جریان باد باشه وگر نه جاشون رو تغییر میدن . از طرفی پرواز هر پرنده توی مسیر باد و خلاف جهت اون لذت بخشه ولی برای کاسکو فکر کنم رفتن به جهت باد لذت بخش تره . توی پرنده ها برای هر تغییر مکان سریع به صورت به پرواز در اومدن هست . یعنی یه نسیم ملایم پرندتون رو ممکنه از پیشتون ببره . خیلی ها مثل شما بودن و پرندشون رو از دست دادن . لطفا احتیاط کنید و آزادش نکنید و ترجیحا یه قفل دیگه هم بزنید . توی بعضی کاسکو ها مثل کاسکو خودم (لاکی ) انقدر این حساسیت شدیده که با یه فوت میپره ...

کاربر اخراج شده

تخصص
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    به شما قبلا چه در خصوصی چه در همین تاپیک گفتم پرهای طوطی شما ممکنه از تغذیه باشه ممکن هم هست قبلا پرجوی خیلی خفیف داشته اگر الان با پرهاش کاری نداره یعنی الان پرجوی نداره و اگر تغذیشو درست کنید در تو لکی بعدی پرهای صاف و یکدست در میاد
    مرسی. الان فقط پرآراییه. که اینم فکر نکنم مشکل باشه.
    منظور شما رو متوجه نمیشم که با پرهاش کار نداره. خب پرآرایی میکنه دیگه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)