صفحه 28 از 1238 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647781285281028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 12376
    کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    يادم رفت بگم كه فلفل دلمه اي و فلفل تند هيچ ضرري براي كاسكو نداره.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    راستي براي اولين بار طلا رو ساعت11شب ببرم حموم خوبه؟؟ يا يه ساعت ديگه اي ببرمش؟؟
    خيلي ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    راستي براي اولين بار طلا رو ساعت11شب ببرم حموم خوبه؟؟ يا يه ساعت ديگه اي ببرمش؟؟
    خيلي ممنون

سلام
    طوطی رو به هیچ عنوان شب حمام نکنید
    طوطی باید فرصت خشک کردن خودش رو داشته باشه
    شب بد ترین زمان برای انجام این کاره.طوطی میخوابه و تا صبح خیس میمنون که 90% مواقع منجر به سرماخوردگی شدید میشه

صبح بهترین زمان برای حمام کردن طوطیه
    در ضمن مواظب باشید آب داخل مجاری تنفسیش نشه(از طریق بینی)
    اگر آب وارد بینی پرنده بشه سینوساش چرک میکنه که خطرناکه

موفق باشید
    بابک آژیده

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    سلام
    بعد از حموم بردن بايد چيكار كنم؟؟سعي كنم سرشو بخارونم يا با دست بهش غذا بدم؟؟
    خيلي ممنون
    عزيز جان شما اصلا نوشته هاي من و دوستان رو دقيق نمي خونيد....اين سوالتون جوابش قبل داده شده.
    شما بعد از حمام در همون حمام.....كولر ها خاموش.....با سشوار حدود 7-8 دقيقه كاسكو رو نيمه خشك مي كني....يه وقت سشوار رو نزديك به كاسكو و ثابت دستت نگيري كه كاسكوت مي سوزه....خلاصه اين ميشه پروسه حمام كردن....كارهاي ديگه بعد از حمام كردن و خشك شدن كامل كاسكو انجام ميشه حالا يا همون روز يا فردا و يا پس فردا ....همچين شاتل هم نمي خواهيم هوا كنيم كه اينقدر دقيق باشه.
    خلاصه بعد از داستان حمام كردن داستان غذا دادن شروع ميشه .....اصلا هم نپرس كه چطور بهش غذا بدي چون من همينجا چند بار كامل توضيح دادم (گرسنه گذاشتن و غذا دادن با دو انگشت و .......) ....خلاصه آقاجون چند روزي با دست بهش غذا ميدي تا بهت عادت كنه و بدونه كه رفيقش هستي نه دشمنش....بعد هم يواش يواش برو تو كار سر و كلش و خلاصه سعي كن بتوني سرش رو بخاروني....فقط با يك انگشت....خيلي آروم و با عشق.....از گازش نترس فوقش گازت ميگيره نترس انگشتت قطع نميشه.....دستت رو اگر يكدفعه بكشي هرچي رشدي پنبه ميشه.....نهايتا بايد كاسكو لذت خاروندن سرش بره زير دندونش و نشونش هم اينه كه يكدفعه آروم ميشه و ديگه جيغ نميزنه و انگار خوشش آمده داره چرت ميزنه....از اون روز به بعد جيغهاي كاسكوت ميشه يك دهم و شايد اصلا بطور كلي قطع بشه.....شما همه روزه غذاي خوشمزه با دست بهش بده و كمي هم سرش رو بخارون كه عشقت رو بهش ياد آوري كني .....زياد هم از قفس بيرون نيارش...راستي شاه پر هاش را زدي؟.....اگه نزدي يالا داداش از واجباته.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    سلام
    خيلي ممنون
    آقاي آژيده درست ميگه....بد ترين زمان براي حمام كردن طوطي شب هست چون خودش رو درست و حسابي خشك نميكنه و اين خيسي تا صبح در بدنش ميمونه و سرما مي خوره....اما من هميشه ميگم كه كاسكوي وحشي رو اولين باري كه قصد حمام كردنش رو داريد شب ببريد و بعد با سشوار خشكش كنيد.....كاسكوي وحشي جيغ بزن در شب آرامتر هست و پروسه حمام خيلي باعث وحشت كاسكو ميشه و در شب هم كه مي دونيد پرنده ها آرومتر هستند و ترسشونم كمتره پس اولين باري كه حمامش مي كنيد حدود ساعت 9-9.5 باشه و بعد خوب با سشوار خشكش كنيد كه سرما نخوره.
    يادتون باشه 2-3 تا حمام اوليه براي كاسكوي وحشي جيغ بزن هم حكم تميز كردنش رو داره و بيشتر از اون حكم آرام شدنش و رام شدنش....پس حمامهاي اوليه به نظر من بيشتر به قصد رد كردن چند پله از بله هاي رام شدن كاسكو هست تا تميز شدنش.

کاربر ساده

شماره عضویت
    114
    سلام بر اساتید
    آقا من طبق فرمایشات شما چند روزی به کاسکو با دست غذا دادم که مشکلی هم نداشت جز یک مقدار قر قر حالا امشب ساعت 10 می خوام برم تو کار سر خاروندن همون موشک و ضد موشک خودمون دعا کنید خوب پیش بره
    راستی چند ساعت باید با کاسکو ور برم تا بزاره بخارونم؟
    مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    باسلام خدمت آقا عزیز
    این هم یه عکس از آرام
    به نظر شما چشمهاش چه رنگیه؟
    راستی تو شهرستانی که ما ساکنیم اصلا وسیه بازی و قفس مناسب برای آرام موجود نیست چطور میتونم یه قفس بزرگ و مناسب و اسباب بازی براش تهیه کنم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    در این عکس پرهاش کاملا معلومه...نامرتبه انگار جویده شده... ولی مطمئن هستم پرجوی نداره چون اصلا زیاد با پرهاش ور نمی ره..کاری می شه برا پرهاش بکنم؟ ضمنا چند تا عکس انداختم تا راحت تر بتونید رنگه چشمشو بگید. ممنون.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramkh نمایش پست ها
    سلام بر اساتید
    آقا من طبق فرمایشات شما چند روزی به کاسکو با دست غذا دادم که مشکلی هم نداشت جز یک مقدار قر قر حالا امشب ساعت 10 می خوام برم تو کار سر خاروندن همون موشک و ضد موشک خودمون دعا کنید خوب پیش بره
    راستی چند ساعت باید با کاسکو ور برم تا بزاره بخارونم؟
    مرسی
    بهتره بزارید خودش به سمتتون بیاد
    استرس شدید میتونه عواقب زیادی داشته باشه
    ضعیف شدن طوطی و سیستم ایمنی بدن
    پرکنی
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    باسلام خدمت آقا عزیز
    این هم یه عکس از آرام
    به نظر شما چشمهاش چه رنگیه؟
    راستی تو شهرستانی که ما ساکنیم اصلا وسیه بازی و قفس مناسب برای آرام موجود نیست چطور میتونم یه قفس بزرگ و مناسب و اسباب بازی براش تهیه کنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    در این عکس پرهاش کاملا معلومه...نامرتبه انگار جویده شده... ولی مطمئن هستم پرجوی نداره چون اصلا زیاد با پرهاش ور نمی ره..کاری می شه برا پرهاش بکنم؟ ضمنا چند تا عکس انداختم تا راحت تر بتونید رنگه چشمشو بگید. ممنون.

چشمش خاکستریه و سنش یک سال و چند ماهه
    شروع کرده به بازی کردن با پراش و ممکنه بد تر از این هم بشه
    سریعا به یه دامپزشک مراجعه کنید

بابک آژیده
    ویرایش توسط بابک آژیده : 11th June 2010 در ساعت 04:21 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    اقا اقا بابک می گن آرام پر جوی دارههههههههههههه.....
    والا از وقتی من آرام رو اوردم خونه به جز این کرک هاش که می ریزه اصلا پری نریخته...بعدشم زیاد با خودش مخصوصا با اون قسمت ور نمیره.رو گردنش هم همین جوری هتش فروشنده گفته بود تو اسارت این جوری شده... نظر شما چییه؟ راستی یک طرفش بیشتره .....خیلی نگران شدم
    (اون باله دیگش پرهاش خیلی کمتر نامرتبه )
    ویرایش توسط ARAM : 11th June 2010 در ساعت 09:08 PM

صفحه 28 از 1238 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647781285281028 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)