فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 274 از 693 نخستنخست ... 174 224 264272273274275276 284 324 374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,731 به 2,740 از 6930
    کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام مجدد.این عکس نفس من هست.لطفا به پرهاش یه نگاهی بندازین و نظرتون رو بگین.یه توضیح عم بدم که اون پرهایی که خرابه از اول همبنجوری بودن.تو این 4ماهی هم که پیش ماست هیچ تغییری نکردن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط derakht نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز کاسکوی جدید شما بالای 2 سال تا 2.5 سال سنش است. رنگ دودی چشم اصلا قابل رویت در این عکسها نیست. البته همانطور که جناب وکیلی فرمودند مهم جوجه بودن است که جوجه است.
    دوست عزیز جناب vestlaif رنگ منقار و پر و پنجه دلیل سن پرنده نیست. طوطی خاکستری طیف وسیع رنگ از دودی تیره تا خاکستری بسیار روشن بر اساس خواستگاه پرنده در آفریقا دارد، هیچ زمانی نمی توان از رنگ این قسمتها نسبت به سن پرنده اظهارنظر کرد.
    پاینده باشید.
    سلام دوست عزیز .
    من نظر شما در باره سن رو نقض نمیکنم اما .. اما ... باز هم میگم این پرنده سنی حدودا یک و نیم سال داره و برای دوست عزیزمون یعنی صاحب پرنده که دامپزشک بهش گفته سنش کمتر از یکساله باید بگم یه اشتباه بزرگه و لطفا دیگه پیش اون دامپزشک نرید .
    در رابطه با حرف شما درباره حرف بنده باید بپرسم شما پست های بنده رو کامل مشاهده کردی ؟ خوندی؟ یا یه پست دیدین و سریع خواستین نقضش کنید ؟
    قبلا گفتم باز هم میگم نشانی هایی که عرض کردم برای تشخیص سن هیچکدوم به تنهای سن رو مشخص نمیکنه و همه اینا باهم حاکی از سن حدودی پرنده هست . شما خودتون مقایسه کنید . این رنگ ها ( رنگ پر و پا و طرح منقار ) به مرور سن تغییر مکینه اما استثنایی هم داره چون کاسکو ها هم دقیقا مثل انسان ها همشون شبیه هم نیستن ولی این دلیل نمیشه بگیم اصلا نشونه به حساب نمیاد . بعدتشم برای تشخیص سن هیچکس نگقت دوتا کاسکو از زادگاه مختلف رو باهم مقایسه کنیم بلکه شما از یه کاسکو 8 ماهه عکس بگیر و بعدش از 3 سالگی اون عکس بگیر دیگه همه علائم رو به طور آشکار خواهید دید .(درضمن ظاهر کاسکو ها تقریبا برابره ) بعدشم این یه چیز عمومی هست و حدودی مشخص میکنه نه دقیق. مثل اینکه بگیم بچه ها پوست لطیفی دارن اما بچه هایی هستن که بنا به عاملی جنس پوستشون یا رنگ پوستشون فرق داره ولی دلیل نمیشه ما بگین اون بچه نیست و یا لطیف بودن پوست اصلا نشونه پوست بچه نیست .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام مجدد.این عکس نفس من هست.لطفا به پرهاش یه نگاهی بندازین و نظرتون رو بگین.یه توضیح عم بدم که اون پرهایی که خرابه از اول همبنجوری بودن.تو این 4ماهی هم که پیش ماست هیچ تغییری نکردن

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    سلام دوست عزیز . از نظر بنده پر ها مشکلی ندارن و پر های روی بال هم اگه مشکلی داره که بعد از یه دور تو لک رفتن و ریختن پر ها درست میشه بعدشم تغذیه پرنده رو جدی بگیرید چون تغذیه مقوی و مفید تاثیر مستقیم روی جنس و رنگ و حالت پر ها داره .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    دوستان عسل من سنگ کف دریار رو مثل سیب میگیره دستش و میخوره.
    مشکلی نداره؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    سوم راهنمایی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    میانگین پست در روز
    0.55
    تعداد ارسال ها
    689
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان عسل من سنگ کف دریار رو مثل سیب میگیره دستش و میخوره. مشکلی نداره؟
    سلام بخشید مگه شما سنگ رو کجا میذارید؟؟؟مگر به قفس وصل نمیکنید؟؟؟اگر به قفس وصل کنید چطور میتونه مثل سیب بگیرتش و بخوره؟؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام بخشید مگه شما سنگ رو کجا میذارید؟؟؟مگر به قفس وصل نمیکنید؟؟؟اگر به قفس وصل کنید چطور میتونه مثل سیب بگیرتش و بخوره؟؟
    آره وصل میکنم ولی برمیداره و میگیره دستش

کاربرفعال

تخصص
    مدیر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    91
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام دوست عزیز .
    من نظر شما در باره سن رو نقض نمیکنم اما .. اما ... باز هم میگم این پرنده سنی حدودا یک و نیم سال داره و برای دوست عزیزمون یعنی صاحب پرنده که دامپزشک بهش گفته سنش کمتر از یکساله باید بگم یه اشتباه بزرگه و لطفا دیگه پیش اون دامپزشک نرید .
    در رابطه با حرف شما درباره حرف بنده باید بپرسم شما پست های بنده رو کامل مشاهده کردی ؟ خوندی؟ یا یه پست دیدین و سریع خواستین نقضش کنید ؟
    قبلا گفتم باز هم میگم نشانی هایی که عرض کردم برای تشخیص سن هیچکدوم به تنهای سن رو مشخص نمیکنه و همه اینا باهم حاکی از سن حدودی پرنده هست . شما خودتون مقایسه کنید . این رنگ ها ( رنگ پر و پا و طرح منقار ) به مرور سن تغییر مکینه اما استثنایی هم داره چون کاسکو ها هم دقیقا مثل انسان ها همشون شبیه هم نیستن ولی این دلیل نمیشه بگیم اصلا نشونه به حساب نمیاد . بعدتشم برای تشخیص سن هیچکس نگقت دوتا کاسکو از زادگاه مختلف رو باهم مقایسه کنیم بلکه شما از یه کاسکو 8 ماهه عکس بگیر و بعدش از 3 سالگی اون عکس بگیر دیگه همه علائم رو به طور آشکار خواهید دید .(درضمن ظاهر کاسکو ها تقریبا برابره ) بعدشم این یه چیز عمومی هست و حدودی مشخص میکنه نه دقیق. مثل اینکه بگیم بچه ها پوست لطیفی دارن اما بچه هایی هستن که بنا به عاملی جنس پوستشون یا رنگ پوستشون فرق داره ولی دلیل نمیشه ما بگین اون بچه نیست و یا لطیف بودن پوست اصلا نشونه پوست بچه نیست .
    موفق باشید

سلام
    دوست عزیز من همه پستهای اینجا را می خوانم به امید یاد گرفتن یک نکته جدید که تا کنون نمی دانستم. پس مطمئن باشید که همه پستهای شما را خوانده ام. معمولا هم پستی نمی زنم مگر در مواردی که ببینم اشتباه فاحشی در اظهارنظرها باشد که ممکن است دیگران را گمراه کند. در این مورد هم بحث تخمه را حس کردم راهنمایی غلط است که پست زدم وگرنه بحث سن این کاسکوها خیلی مهم نبود چون همه زیر سن بلوغ بودند. راهنمایی شما هم در مورد روش تشخیص سن از روی رنگ ظاهری غلط بود. اگر این راهنمایی را افراد کم تجربه استفاده کنند از فردا هرچه کاسکوی سمت نیجریه است را می گویند جوان هستند چون تیره هستند و هرچه کاسکوی سمت کامرون هست را می گویند مسن هستند چون روشن هستند.
    شما چگونه از روی این دو عکس این دوستمون تفاوت سن این دو کاسکو را تشخیص دادید؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    این دو کاسکو تقریبا همسن و از یک منطقه هستند فقط کاسکوی جدید شاهپرهای بلندتری دارد.
    در مورد تغییر رنگ پرها و پاها مسائل زیادی دخیل هستند مثل جنسیت، نژاد، تغذیه، آفتاب و سن. ولی تشخیص سن از روی رنگ پا و پر و دم اشتباه فاحشی است که پیشنهاد می کنم به کسی توصیه نکنید. پرنده فروش جماعت منتظر همین مسائل است تا از فردا سن را بر اساس رنگ ظاهری به دروغ زیر یکسال بگوید. متاسفانه دامپزشکان محترم هم اغلبشان اطلاعی از طوطی سانان ندارند و فقط برای اینکه در اظهارنظر کم نیاورند یک چیزهایی به صاحب بیچاره پرنده می گویند. وگرنه تشخیص سن از نظر علمی با هیچ آزمایشی اثبات شده نیست.
    پاینده باشید.

کاربر موثر

تخصص
    shahrsazi
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    14963
    میانگین پست در روز
    0.15
    تعداد ارسال ها
    162
    سلام
    برای خرید کاسکو جوجه چه زمانی مناسبه؟
    من در طول روز زیاد خونه نیستم و طوطیم شاید زیاد تنها بمونه به نظرتون اگه کاسکو بگیرم این تنهایی باعث پر کن شدنش میشه؟؟!
    خیلی دوست دارم کاسکو بخرم اما واقعا از پر کن شدنش میترسم

کاربر اخراج شده

تخصص
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    سلام دوستان
    مبخوام نظرتونو در مورد کاسکوی یکی از دوستان بگید.
    چندتا عکس از پاها و خودش و چشاش وسرش براتون میذارم هر مشکلی داره و سنشو حدودی بگید.
    چندتا فیلمم براتون میذارم بیزحمت اگه وقت بذارید و ببیند بگید تمام حرکاتش عادیه و پرآرایشم عادیه. ممنون
    عکس ها :

و فیلمها : ممنون میشم نگاه کنید هرکدون نهایتش 1 دقیقه است .

http://www.aparat.com/v/LiO08

http://www.aparat.com/v/8nhi2

http://www.aparat.com/v/wSkRi

اینم تمرین بوس دادن کاسکو

http://www.aparat.com/v/t0BVO

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.28
    تعداد ارسال ها
    6,284
    دوستان خواهشا موقع سوال و جواب چه قصد راهنمایی دارن چه سوال کردن جانب احترام رو داشته باشن و باهم به رعایت ادب و احترام صحبت کنن چه کاربر رنگی و چه کاربر معمولی.
    قصد همه کمک کردنه اما باهم جنگ که نداریم.هرکس که تجربه ای داره مطرح میکنه و کاربری بعد از خوندن جواب همه ی عزیزان خودش یک مقایسه ای میکنه و بهترین جواب رو انتخاب میکنه.
    از همه ی عزیزان هم عذرخواهی و تشکر میکنم.

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)