فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 268 از 693 نخستنخست ... 168 218 258266267268269270 278 318 368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,671 به 2,680 از 6930
    کاربر عالی

تخصص
    مغازه لوازم آرایشی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    میانگین پست در روز
    0.33
    تعداد ارسال ها
    518
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت شما دوست عزیز !
    من همین الان از دامپزشکی اومدم و بعد از اون کاسکوم رو به مغازه دار نشون دادم دوباره !
    هر دو گفتن که پر جوی نداره و داره پر های کوچیکیش رو میریزه و پر های اصلیش و در میاره در ضمن سنش هم زیر یک سال هست دکتر گفت به احتمال زیاد 8 ماهه هست !
    که گفت اگه سن دقیقش و تاریخ تولدش رو میخوام باید آزمایش بگیره ازش ! که گفت نیازی نیست !
    از اون موقعی هم که آوردمش خونه تا الان هیچ دستی به پر هاش نزده و بعضی موقع ها خودش و پف میکنه و تکون میده همین !! که این کار طبیعیه !!
    از اون موقع خیلی راحت آب و غذا میخوره !! سیب هم براش میزارم خیلی سریع میاد میخوره و انقدر دوست داره که فکر کنم تا چند روزه دیگه بتونم از دستم بهش سیب بدم !
    چون وقتی سیب توی دستمه میاد سمتم و منتظره که سیب رو براش بزارم !
    شروع کرده به بازی کردن و سق زدن و سوت کشیدن که دکتر گفت این نشانه سلامتشه و خیلی هم باهوشه !
    در کل ممنون از راهنمایی هاتون
    واقعا لطف کردید !!
    خوب شما اگه نشر همون دکتر و فروشنده رو قبول دارید پس به توصسه های همون ها هم عمل کنید در کل مبارکتون خوب یا بد بیخ ریش صاحبش

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    من همین الان از دامپزشکی اومدم و بعد از اون کاسکوم رو به مغازه دار نشون دادم دوباره !
    هر دو گفتن که پر جوی نداره و داره پر های کوچیکیش رو میریزه و پر های اصلیش و در میاره در ضمن سنش هم زیر یک سال هست دکتر گفت به احتمال زیاد 8 ماهه هست !
    که گفت اگه سن دقیقش و تاریخ تولدش رو میخوام باید آزمایش بگیره ازش ! که گفت نیازی نیست !
    از اون موقعی هم که آوردمش خونه تا الان هیچ دستی به پر هاش نزده و بعضی موقع ها خودش و پف میکنه و تکون میده همین !! که این کار طبیعیه !!
    از اون موقع خیلی راحت آب و غذا میخوره !! سیب هم براش میزارم خیلی سریع میاد میخوره و انقدر دوست داره که فکر کنم تا چند روزه دیگه بتونم از دستم بهش سیب بدم !
    شروع کرده به بازی کردن و سق زدن و سوت کشیدن که دکتر گفت این نشانه سلامتشه و خیلی هم باهوشه !
    واقعا لطف کردید !!

راهنمایی ، انجام وظیفه ی همه ما هست .
    ولی من کاری به دکتر ندارم دوست عزیز . پرنده شما بیمار نیست . احتمال پر جوی هم دوستانی که سابقه اش رو داشتن میدونن منم نظر اونا رو تایید میکنم. ببخشید ولی پاهای کاسکو شما سفید هست و دم تقریبا رنگ قرمز کامل و پرها کلا رشد کرده و رنگ سفید و خاکستری گرفته . چشم کاسکو شما خیلی کم باشه طوسی هست . منقار هم رشد کرده و از حالت مشکلی صاف و یکدست در اومده . این مشخصه ها نشونه اینه پرنده بالای 1.5 سال عمر داره . بعدشم این کاسکو وحشی نبوده با مشخصه هایی که شما میگید قبلا ترسش از انسان ریخته ولی خب باید طول مدت آشنایی بگذره . بهش استرس وارد نکنید غذایی که دوست داره رو به میزان کم و فقط با دست بدین تا بعتون عادت کنه . ظرف غذاش رو از میوه جات مختلف پر کنید نه فقط سیب که بعدا باز بد عادت نشه . اینجا دوستان حرفاشون همه از روی تجربه هست که خودم به شخصه به صدتا دکتری که مدرک قاب گرفتن تا پولشون رو پارو کنن قبول دارم . پر های پرنده باید صاف و مرتب باشه . هیچ استثنایی وجود نداره . پرهای پرنده شما نا مرتب هست و دلایل خاص خودشو داره . ممکنه مثل کاسکو های دیگه در طی مراحل ورود تا فروش اینطوری شده . ممکنه از استرس هایی که داشته . ممکنه پرجوی یا .... هزاران دلیل هست که هیچکس نمیدونه . اگر هم پر جوی باشه بعد یه مدت که فضا رو امن ببنیه شروع میکنه به جویدن پرهای همون قسمت نا مرتب و بعدا مسئله ای پیش بیاد نه دکتر نه مغازه دار مسئولیتی نمیپذیرند و میگن خوب نگهداری نکردید بعدشم تجویز یه سری قرص و دارو .... .
    این توصیه های کلی بود . حالا برای پرنده شما دو حالت داره .
    اول اینکه یا پر ها نا مرتب هست و توی بار اینطوری شده خب بعد از یه مدت تو لک رفتن و ... پرها میریزه و صاف درمیاد .
    دوم اینکه اگه احتمال پرجوی داره شما تا اطلاع ثانویه دوستان و اساتید از هیچ دارویی استفاده نکن . تغذیه رو جدی بگیر و موارد مربوط به پر جوی رو مرتب کنترل کن تا حاد نشه و بشه جلوش رو گرفت . گرچه باید یکم صبر کنید تا به محیط عادت کنه و رفتار های عادیش رو مورد برسی قرار بدیم .
    در مورد سن هم که نظرمو دادم .

امیدوارم موفق باشید و مشکلی نباشه

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    واقعا لطف کردید !!
    دوست عزیز متاسفانه برخی انسانها دوست دارند دروغ شیرین بشنوند تا حقیقت تلخ
    تو جوجه بودن کاسکوی شما هیچ شکی نیست و هیچ تفاوتی هم بین کاسکو 8 ماهه یا 1.5 ساله از نظر رام شدن و به حرف افتادن نیست پس روش بحث نمیکنیم.
    دکتر عزیز که فرمودند باید آزمایشش بگیرید هم برای جیب خودشون گفتند چون آزمایشش تعیین سن طوطی با دقت 3-4 ماه سن رو نشون میده بعنی ممکنه 4 ماه بالاتر یا کمتر نشون بده.
    در مورد پر جوی هم به دکتر عزیز میفرمودید وقتی پرنده تولکه مگه پرها ریش ریش میشه؟؟؟بهشون بفرمایید تو دوران تو لکی پر از ریشه جدا میشه و میوفته و پر جویده نمیشه......
    بعدشم شما دوباره بردید به همون پرنده فروش نشون دادید و انتظار دارید بگه من اشتباه کردم و پرنده مشکل داره؟؟؟
    به هر حال دوست عزیز وظیفه ما گفتن حقیقت و راهنمایی درسته چه شما خوشتون بیاد چه نیاد.

کاربر موثر

تخصص
    فروشنده انواع حیوانات خانگی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    میانگین پست در روز
    0.21
    تعداد ارسال ها
    262
    باز دوباره سلام و درود !!
    ولا من نمیدونم الان چی کار کنم !!!!!
    خیلی نگرانم کردید !!
    صبح یکم خیالم راحت شده بود اما با این صحبت های شما باز نگران شدم !!
    هم دلم برای حییون میسوزه هم اینکه نمیخوام 1500 هزار تومان پولم به هدر بره و پس فردا مشکل پر کنی و ... پیدا کنه !
    حالا شما میگید من چی کار کنم در کل ؟؟؟
    برم یه تیکه پسش بدم ؟؟
    یا ببرم یک دکتر دیگه هم ببینه ؟
    آخه امروز مغازه دار گفت اگه تا 6 ماه هر چیزیش شد بیار من پولشو بهت میدم !!
    خیلی اعصابم به هم ریخت ! واقعا دچار دوگانگی شدم !!

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    خیلی نگرانم کردید !!
    هم دلم برای حییون میسوزه هم اینکه نمیخوام 1500 هزار تومان پولم به هدر بره و پس فردا مشکل پر کنی و ... پیدا کنه !
    برم یه تیکه پسش بدم ؟؟
    شما الان ببرید بدید مغازه دار اگر بی منت پولتون رو پس داد هنر کرده،6 ماه پیشکشش
    این پرنده پرجوی داره خوب میشه اما کار میبره و تججربه میخواد
    اگر میخواین بی دردسر یک طوطی سالم داشته باشید اول اطلاعاتتون رو بالا ببرید بعد اینو عوضش کنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    خیلی نگرانم کردید !!
    برم یه تیکه پسش بدم ؟؟
    دوست عزیز حرف آقای وکیلی درسته . ولی خب یکم انتهاش رو بد گفتن . شما ابتدا این پرنده رو پس بده بعد پولش رو نگهدار . طی چند روز اطلاعاتت رو درباره پرنده سالم و نگهداری ازش اطلاعاتت رو کامل بالا ببر بعدش اقدام به خرید کن. از جای معتبر هم خرید کن دوست عزیز نه هر جایی و هرکسی . این نظر منه .
    هیچگونه دوگانگی وجود نداره . ماهم برای شما تصمیم نمیگریم دوست عزیز . حقیقت و راهنمایی میکنیم تا شما از دوگانگی دربیای . شما برای اینکه مشکلی پیش نیاد به طرف بگو مشکلی برام پیش اومده میخوام پرنده رو پس بدم . آشنا هم هست و تو این مورد دستت بازه . اگه میبینی از پس مشکلات احتمالی پرجوی برمیای ما حرفی نداریم ولی همه حرفای ما هم برای جونه پرنده و پول هدر نرفتن برای شماست . شما یه پرنده سالم و بدون هیچ احتمال مشکلی بخرید بهتر از ریسک سر جون پرنده و پول خودتون هست ...
    انشالله که از دوگانگی خارج شده باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    سلام دوستان.
    میوه ی درخت کاج و جایی خوندم که بیارید و بجوشیونید و بدید به کاسکو که بازی کنه.
    به نظرتون خوبه؟؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.52
    تعداد ارسال ها
    1,802
    واقعا لطف کردید !!
    دوست عزیز مگه میشه کاسکو به پراش دست نزنه.
    تو ذات هر طوطی هست که حداقل روزی 5 بار یا بیشتر پرآرایی کنند و این اصلاً جای نگرانی نیست که به پراش دست بزنه.

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میوه ی درخت کاج و جایی خوندم که بیارید و بجوشیونید و بدید به کاسکو که بازی کنه.
    به نظرتون خوبه؟؟
    سلام
    میوه درخت کاج خوبه،ایز این نظر که طوطی باهاش سرگرم میشه اما 2 تا مشکل خیلی جدی داره
    اول این که کاج در هوای آزاد قرار داره و انواع پرندگان روی درختش میشینند و ممکنه انواع بیماری به این درخت منقل بشه و میوش بیماری باشه و با جوشیدن از بین نره
    بعدشم هسته داخل یرگهای این میوه خیلی زود فاسد میشن و چون این هسته در تمام میوه وجود داره و در آوردن همشون راحت نبست،احتمال خورده شدنشون توسط طوطی زیاده و به طبع احتمال مسمویت طوطی خیلی زیادتر
    پر میبینید ضررش بیشتر از فایدشه که ما پیشنهاد میکنیم استفاده نکنید

کاربر موثر

تخصص
    فروشنده انواع حیوانات خانگی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    میانگین پست در روز
    0.21
    تعداد ارسال ها
    262
    آقا من دارم میرم پسش بدم !!!!!!
    دعا کنید بی هیج منتی پس بگیره !!
    امید وارم تا اونجا برسم نمیره !!
    چون همش تو چرته و هی کلش میافته پایین !

از حالا بهم فروشنده خوب معرفی کنید که برم بخرم ازش !! اگه بشه همین الان برم بخرم ازش !!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)