کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام دوستان بعد از چند روز درست حسابی نگاش کردم مثل اینکه فروشنده پرهای یکی از بالهاشو چیده و یکی دیگر را جا گذاشته اون یکی بالشم را بچینم؟
    کاش میشد این جیغهاشو کم کنه وقتی میرم طرفش اب و غذاشو عوض کنم دستمال کاغذی میکنم تو گوشم یک سوال هم داشتم کنسرو ذرت و نخود فرنگی براش ضرر داره؟ به خاطر مواد نگه دارنده که میزنن بهش
    الان 6 روز شده فکر کنم جیغ زدن هاش به طور خیلی نامحسوسی کم شده یا شایدم توهم زدم اخه کی میشه من اینو رام کنم

سلام
    یعنی فروشنده پر های 1 طرف از بال ها رو زده و طرف دیگه رو اصلا نزده ؟!!!
    این روش پرنده فروش های سنتی هست معمولا
    شما بال های سمت دیگه رو هم کوتاه کنید اما خودتون نه ! بدید به کسی که تجربش رو داره و بهتر حین کوتاه شدن خودتون کنار پرندتون نباشید
    از غذ های کنسروی هم بهتره استفاده نشه
    شما میتونید خیلی از غذا ها رو به صورت فریز در بیارید و هر زمان نیاز به مصرفشون بود بعد از یخزدایی در اختیار پرندتون بزارید
    هنوز 1 هفته نشده صبرتون تموم شد ! حالا حالا ها باید صبر داشته باشید و چند ماهی رو برای رام کردنش زمان بزارید , بعد جواب این صبرتون رو حتما میگیرید
    موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها

با سلام

دوست عزيز ، شما سيلور رو كنار بخاري نگه ميداريد؟ اگه اينطوره حتما جاش رو عوض كنيد...

اين لوله بخاري كنارش هم خيلي خطرناكه...

موفق باشيد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    ممنون که به فکر یلور هستید ولی همیشه بخار ی روی شمع هستش و به خاطر سیلور نصبش کردم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام ممنون از تمامی دوستان به خاطر جواب های کاملی که دادنند
    من الان دارم روی دست اوردن رو باش تمرین میکنم ولی به اون صورت پیشرفت خوبی نداشته (با اون روشی که دوستان فیلم گذاشتن که طرف با یه تیمنه کار میکرد)ولی ماشالله داره روز به روز کلمه های جدید یاد میگیره دوستان روشی ندارید
    که سریع تر بیاد روی دست ؟؟؟
    واین چند تا عکس جدید که نشون میده ماشالله چقدر پرکنیش بهتر شده
    سلام .همون روش واسه طوطیه شما عالیه .چون پرکنه خیلی باید صبر و تحملت رو بیشتر کنی .کجا باهاش تمرین می کنی ؟روی قفس ؟وقتی تمرین می کنی چی کار می کنه ؟جایزه میگیره ازت ؟

عالی شده یزدان جان .تبریک می گم بهت .خیلی پراش بهتر شده .امیدوارم بهتر از این هم بشه.خیلی مراقبش باش .همونطور هم که آقا سهیل هم گفتن جاشو عوض کن .نباید جلوی بخاری بذاریش اصلا.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    ممنون که به فکر یلور هستید ولی همیشه بخار ی روی شمع هستش و به خاطر سیلور نصبش کردم
    با سلام

دوست عزيز ، شمعك هم خطرناكه ، بجز حرارت و خشك كردن هوا ، دود و گازي كه توليد ميشه براش خيلي خطرناكه ، مراقب باشيد كه خود حالت شمعك هم گاز توليد ميكنه كه با اينه اندازه شعله كمه ولي به نسبت مقدار شعله گازي كه توليد ميشه زياده ... اگر كمي هم اتصالات لوله شل بشه و دود بياد دوباره پركنيش تشديد ميشه ...

دود و خشكي هوا از عوامل اصليه پركني هستند كه براي سيلور شما كه در حال درمانه خطرش چند برابره...

باز هم بنده مثل سركار سپيده خانوم تاكيد ميكنم كه جابجاش كنيد....

موفق باشيد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    ممنونم اره روی قفس باش تمرین میکنم و جایزه هم بش انار میدم چشم جاشم عوض میکنم و راستی خودش وقتی میومد روی میز کامپیوتر تاحد زیادی به دستم نزدیک میشد و یکی دو بار هم ناخن هاش رو گذاشت روی پشت دستم ولی نمیدونم چی شد خیلی به قفس وابسطه شده ودیگه نمیاد روی میز . همین روش رو روی قفس ادامه بدم؟؟؟یا روش رو عوض کنم ؟؟؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    اخه توی یزد کسی نیست که من بدم پر هاشو کوتاه کنه باید یاد بابام بدم و خودم برم تا اون کوتاهشون کنه راستی جدیدا خیلی منقارشو به چوبی که روش میشینه میمالونه این عادی هست؟ درضمن جدیدا بهش سیب میدم میخوره از شنبه هم میخواهم فلفل دلمه با هویج و کاهو و.... بهش بدم ببینم میخوره یا نه نظر اساتید چی هست؟ ایا میوه ها یا سبزیجاتی هستند که نباید با هم قاطی کرد و بهش داد؟ راستی دوستان دادن میوه به کاسکو هم مقدار داره یا نه فرقی نمیکنه

کاربر موثر

شماره عضویت
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    اخه توی یزد کسی نیست که من بدم پر هاشو کوتاه کنه باید یاد بابام بدم و خودم برم تا اون کوتاهشون کنه راستی جدیدا خیلی منقارشو به چوبی که روش میشینه میمالونه این عادی هست؟ درضمن جدیدا بهش سیب میدم میخوره از شنبه هم میخواهم فلفل دلمه با هویج و کاهو و.... بهش بدم ببینم میخوره یا نه نظر اساتید چی هست؟ ایا میوه ها یا سبزیجاتی هستند که نباید با هم قاطی کرد و بهش داد؟ راستی دوستان دادن میوه به کاسکو هم مقدار داره یا نه فرقی نمیکنه
    سلام
    بهتره از اعضای خانوادتون کسی کوتاه نکنه پرهاش رو
    حداقل به یک پرنده فروش قابل اعتماد یا حتی به یه دکتر دامپزشک بدید این کار رو کنه واستون
    تمیز کردن منقار و یا زدن به چوب نشیمنگاه و یا میله های قفس معمولا بعد از غذا خوردن اتفاق میوفته و عادیه
    کاهو استفاده نکنید و هویج رو هم بخار پز و یا اب پز در اختیارش بزارید
    قاطی کردنشون خیلی مانع نداره اما خب سبزیجات و میوه جاتی هستند که اصلا نباید به خاکستری ها داد ... میتونید با خوندن صفحات قبل فروم ازشون مطلع بشید والبته سبزیجات و حبوباتی که اب پز در اختیار پرندتون میزارید به سرعت امکان داره فاسد بشند پس بیشتر از 3-4 ساعت نزارید پیشش باشه اینجور غذا ها و از یه ظرف غذای جدا برای دادن سبزی و میوه جات استفاده کنید
    پرنده ها معمولا تا اندازه ای میخورند که سیر بشند و بعد دست از خوردن میکشند پس بعد از مدتی دادن غذا به پرنذتون این اندازه و مقدار دستتون میاد که هر بار چه میزان میوه غذا در اختیارش بزارید
    شاید اوایل که غذای جدید رو براش میزارید نخوردشون , پس صبر داشته باشید و در دادن اون ها اصرار کنید .... بعد از مدتی حتما شروع به خوردنشون میکنه
    حتما از استخوان اب پز ران مرغ در جیره ی غذایی پرندتون در طول هفته استفاده کنید ( حداقل هفته ای یکی )

موفق باشید

کاربرفعال

شماره عضویت
    3316
    سلام به همه عزیزان راستش میخوام فکر رد کردن تیکو از سرم بیرون کنم و کمکش کنم که خوب شه
    یه سوالی دارم جویدن و خوردن پوست تخمه یا بادوم زمینی میتونه از علائم کمبود مواد معدنی باشه؟ اخه تیکو بعضی اوقات پوست تخمه میجوه و میخوره و اینکارو زیاد میکنه یا از بادوم زمینی فقط و فقط پوست روشو میخوره!!!

راستی یه مولی ویتامین ترک گرفته بودم هر موقع بهش میدادم روش تاثیر بدی میزاشت و حیوون غذا نمیخورد و عصبی میشد چند بار تست کردم تو همه موارد همین نتیجه رو گرفتم گفتم اطلاع رسانی کنم
    این سری اخر که دیگه مطمئن شدم از عصبانیت یه ظرف کاملشو انداختم سطل اشغال اما یادمه خانوم شیکرا تو معرفی مولتی ویتامین های طوطی اون محصول و معرفی کرده بودن

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام
    اخر منو بن میکنید
    الان متوجه یک نکته شدم اینکه وقتی یکجا نشسته یک صداهایی از خودش در میاره و دهنش حرکت میکنه چون از من دوره دقیق نمیبینم مثل خرس خرش کردن در ضمن جدیدا خیلی پرهاشو باد میکنه دمای محیط هم که خوبه سرماشه؟
    من یک کاسکو دیدم نوکش سفید بود دلیلش چی هست؟ ممنون

صفحه 259 از 1238 نخستنخست ... 159209240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278309359759 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)