فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 257 از 693 نخستنخست ... 157207247255256257258259267307357 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,561 به 2,570 از 6929
    کاربر موثر

تخصص
    بی تجربه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    میانگین پست در روز
    0.15
    تعداد ارسال ها
    161
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.مطمئنید که صدای سرفه رو تقلید نمیکنه؟
    ترشحات چشمی و بینی نداره؟مدفوعش و خوراکش تغییری نکرده؟پرهاش رو پف نمیکنه و چرت بزنه؟
    نه اقای اسکندری عطسه داخل دماغی میزنه اگه بتونم عکس مدفوعشو اپلود کنم میزارمش فک کنم مدفوعش سفیدیش زیاد شده

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    نه اقای اسکندری عطسه داخل دماغی میزنه اگه بتونم عکس مدفوعشو اپلود کنم میزارمش فک کنم مدفوعش سفیدیش زیاد شده
    احتمالا سرماخورده.جاش رو گرم و مرطوب نگه دارید و حتما بهش تکه های پرتقال بدید.اگر بهتر نشد حتما به یک دامپزشک مراجعه کنید.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

کاربر موثر

تخصص
    بی تجربه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    میانگین پست در روز
    0.15
    تعداد ارسال ها
    161
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    احتمالا سرماخورده.جاش رو گرم و مرطوب نگه دارید و حتما بهش تکه های پرتقال بدید.اگر بهتر نشد حتما به یک دامپزشک مراجعه کنید.

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2
    مرسی ممنون اقای اسکندری

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.53
    تعداد ارسال ها
    1,802
    دوستان کسی در مورد استفاده گرده گل برای کاسکو خبر نداره؟؟؟؟

کاربر موثر

تخصص
    کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    131
    سلام من یه مشکل برام پیش اومده کاسکوی من اقا پمپر الان 6 7 ماه هست که پیش ماست و خودشم سنش 1 تا 1.5 سال هست مشکلی که الان 2 تاس
    1- پمپر به من خیلی خیلی وابسته شده طوری که دنبال سرم راه میوفته و یه روز که من خونه نبودم اصلا صدا نداده بود و قفسش و بهم ریخته
    2- با دادشم خوب نمیشه کلا رفتارش عجیبه باهاش از دستش غذا میگیره اما یدفه نوکش میزنه . معمولا بره نزدیکش پف میکنه تق توق راه میندازه و ...

دومین باره این پست و میزنم اقای وستلایف عزیز لطف کردن جواب دادن اما من خودم این چیزای که گفتن رو میدونم و میدونم همچین اتفاقی نیوفتاده ئاسه همین میخوام اگه امکان داشته باشه نظر بقیه رو بدونم

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    سلام به همه دوستان ضمن تبریک سال نو و عید نوروز به همهء عزیزان، بعد از مدتها دوری از دوستان دوباره فرصتی شد که به خدمت شما برسم. چند سوال داشتم از شما اول اینکه به علت شغل متاسفانه ارتباطم با کاسکوی خودم خیلی کم شده است و در این زمان چند اخلاق بد پیدا کرده است. اول اینکه داخل قفس نمی تونه واسته وهمش از صبح تا شب بیرونه و روی قفس هست و هر ساعت یک دور توی خونه میزنه وقتی که پدرم و یا برادرم باشن همش به اونا چسبیده و اگر هم بزارمش تو قفس شروع میکنه دور زدن و چرخش داخل قفس. بعد مثل پهلوان ها هی با نوکش به زور میخواهد در و باز کنه و حتی قهر کرده نه چیزی می خوره و نه چيزی میگیره. دومین ایرادش آینه که راه میفته میره بالای ‌شونه افراد و اصلا روی دست وا نمیسته درضمن ناخن ها شم بلند شده و نمیزاره بچینم. دوستان واسه اصلاح این رفتارها چه پیشنهادی دارید ممنون
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,607
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ضمن تبریک سال نو و عید نوروز به همهء عزیزان، بعد از مدتها دوری از دوستان دوباره فرصتی شد که به خدمت شما برسم. چند سوال داشتم از شما اول اینکه به علت شغل متاسفانه ارتباطم با کاسکوی خودم خیلی کم شده است و در این زمان چند اخلاق بد پیدا کرده است. اول اینکه داخل قفس نمی تونه واسته وهمش از صبح تا شب بیرونه و روی قفس هست و هر ساعت یک دور توی خونه میزنه وقتی که پدرم و یا برادرم باشن همش به اونا چسبیده و اگر هم بزارمش تو قفس شروع میکنه دور زدن و چرخش داخل قفس. بعد مثل پهلوان ها هی با نوکش به زور میخواهد در و باز کنه و حتی قهر کرده نه چیزی می خوره و نه چيزی میگیره. دومین ایرادش آینه که راه میفته میره بالای ‌شونه افراد و اصلا روی دست وا نمیسته درضمن ناخن ها شم بلند شده و نمیزاره بچینم. دوستان واسه اصلاح این رفتارها چه پیشنهادی دارید ممنون
    به نظر من کوتاه کردن ناخن پرنده اشتباه بزرگییست . البته عرض کردم که نظر شخصیست و بحثی هم ندارم ولی با فرض اینکه خیلی حرفه ای باشید و استرس زیادی به پرنده تحمیل نکنید ، احتمال خونریزی در محل کوتاه شدن ناخن و همچنین نا توان شدن پرنده در صعود (کاسکو ذاتا بیشتر با کمک منقار و ناخن هاش صعود میکنه و فقط در مواردی که راهی جز پرواز نداشته باشه از بال هاش استفاده نمیکنه) و راه رفتن روی سطوح صاف بسیار زیاده .

در ضمن من و شما هم همه عمرمون روی یک قفس خیلی کوچک یا حتی یک اتاق بگذره از هر فرصتی برای تغییر استفاده میکنیم . نمیتونید ازش انتظار داشته باشید با تنها موجوداتی که در زندگیش میبینه غریبه باشه . باهاشون ارتباط برقرار میکنه و از ارتباط نزدیک تر هم لذت میبره . پس طبیعیه که میره روی شونشون . اینا عادت هاییست که صاحبان پرنده روز های اولکه شوق دارن به پرنده میدن و روزی که حوصلش رو نداشتن توقع دارن کاسکو هم خیلی منطقی باشه و بپذیره ...

قفس هم به همین شکل . به مرور عادت دادید . اگر قصد تغییر در رفتارش رو دارید یک برنامه بلند مدت ۶ ماهه (حد اقل) بریزید و به مرور مثلا هر یک روز در میان چند دقیقه زمان آزادیش رو کم و زمان زدگی در قفس رو بیشتر کنید .

موفق باشید

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,607
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام من یه مشکل برام پیش اومده کاسکوی من اقا پمپر الان 6 7 ماه هست که پیش ماست و خودشم سنش 1 تا 1.5 سال هست مشکلی که الان 2 تاس
    1- پمپر به من خیلی خیلی وابسته شده طوری که دنبال سرم راه میوفته و یه روز که من خونه نبودم اصلا صدا نداده بود و قفسش و بهم ریخته
    2- با دادشم خوب نمیشه کلا رفتارش عجیبه باهاش از دستش غذا میگیره اما یدفه نوکش میزنه . معمولا بره نزدیکش پف میکنه تق توق راه میندازه و ...

دومین باره این پست و میزنم اقای وستلایف عزیز لطف کردن جواب دادن اما من خودم این چیزای که گفتن رو میدونم و میدونم همچین اتفاقی نیوفتاده ئاسه همین میخوام اگه امکان داشته باشه نظر بقیه رو بدونم
    بسیار پیش میاد که کاسکو فقط یک نفر رو به عنوان اول دوست و بعد از بلوغ جفت خودش میپذیره ، این که کاسکو سرش رو میاره جلو برای ناز کردن و ناگهان گاز میگیره کاملا طبیعیست و بین کاسکو هایی که با یک شخص خاص ارتباط عمیق عاطفی دارن اصلا عجیب نیست . به هر حال همه اینا با گذشت زمان ، صبر و مهم تر از همه محبت بی وفقه حل میشه . هیچ وقت نباید خسته بشید چون اونه که به زور از طبیعت گرفته شده و وارد منزل من و شما شده ، پس باید هر جورری که اون دوست داره رفتار کنیم .

سعی کنید طوطی خاکستری آفریقایی رو (مخصوصا کنگو یا دم قرمز) حتما به جمع خانوادتون عادت بدید و حتی با خودتون به منزل دوستان هم ببرید . به مرور میشه عضوی از خانواده و از همه مهمتر اختلالات عصبی و ... هم به سراغش نمیاد . اگر به کاسکو باشه میخواد تمام وقتتون رو باهاش صرف کنید که برای هیچ کس مقدور نیست . اگر با همه اعضای خانواده رابطه خوبی بر قرار کنه شما یک هفته هم نباشی پرنده زجر نمیکشه!

کاربر موثر

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    به نظر من کوتاه کردن ناخن پرنده اشتباه بزرگییست . البته عرض کردم که نظر شخصیست و بحثی هم ندارم ولی با فرض اینکه خیلی حرفه ای باشید و استرس زیادی به پرنده تحمیل نکنید ، احتمال خونریزی در محل کوتاه شدن ناخن و همچنین نا توان شدن پرنده در صعود (کاسکو ذاتا بیشتر با کمک منقار و ناخن هاش صعود میکنه و فقط در مواردی که راهی جز پرواز نداشته باشه از بال هاش استفاده نمیکنه) و راه رفتن روی سطوح صاف بسیار زیاده .

در ضمن من و شما هم همه عمرمون روی یک قفس خیلی کوچک یا حتی یک اتاق بگذره از هر فرصتی برای تغییر استفاده میکنیم . نمیتونید ازش انتظار داشته باشید با تنها موجوداتی که در زندگیش میبینه غریبه باشه . باهاشون ارتباط برقرار میکنه و از ارتباط نزدیک تر هم لذت میبره . پس طبیعیه که میره روی شونشون . اینا عادت هاییست که صاحبان پرنده روز های اولکه شوق دارن به پرنده میدن و روزی که حوصلش رو نداشتن توقع دارن کاسکو هم خیلی منطقی باشه و بپذیره ...

قفس هم به همین شکل . به مرور عادت دادید . اگر قصد تغییر در رفتارش رو دارید یک برنامه بلند مدت ۶ ماهه (حد اقل) بریزید و به مرور مثلا هر یک روز در میان چند دقیقه زمان آزادیش رو کم و زمان زدگی در قفس رو بیشتر کنید .

موفق باشید
    ممنون دوست عزیز
    حالا بیرون بودن اون واسه خودش بد نیست؟
    در ضمن در اینجا (شیراز) قفس ساده اما حدود ۲ سایز از 1033 بزرگتر رو میده 100 میگه چینی هست اما جای دیگری همین قفسو میگه ایرانی هست اونم با همین قیمت. با توجه به قیمت آیا جنسش واسه سلامتی کاسکو خطری نداره؟
    سوال بعدی من هم این است که چرا کاسکو من با اینکه با من و سایر افراد خانواده بسیار صمیمی هست اما نمکزارها بالشو باز کنیم و از حمام هم بیزار است اما کاسکو ی دوستان اینجوری نیست.
    ممنون از لطف شما
    شب به گلستان تنها ، منتظرت بودم باده ناکامی در ، هجر تو پیمودم
    منتظرت بودم
    منتظرت بودم

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.29
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد استفاده گرده گل برای کاسکو خبر نداره؟؟؟؟
    سلام.گرده گل برای کاسکو؟میشه بیشتر توضیح بدید؟

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)