فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 249 از 693 نخستنخست ... 149199239247248249250251259299349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,481 به 2,490 از 6928
    کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,604
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط *nemo* نمایش پست ها

با توجه به عکس ، کاسکوی شما مشکل پر کنی نداره . به هر حال اگر در مراحل بسیار ابتدایی باشه بیشتر رفتار کاسکو فرق خواهد کرد تا فرم پر ها . رفتار های عصبی از طوطیتون مشاده میکنید؟
    پر های بال سمت راستش هم کمی نا مرتبه که معمولا توی کاسکو ها طبیعیست .
    از پشت کاسکو عکس بزارید .

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,604
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin2000 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده یه کاسکو دارم در حدود 6 سال سن داره چند کلمه ای حرف میزنه
    اما مدت زیادیه که واقعا امان منو بریده خیلی جیـغ میزنه با صدای بلند شب تا صبح، تا او نجا که کمی خسته شه و استراحت کنه برای مدتی و دوباره تکرار
    کار اصلی او در طول روز اینه...
    واقعا اعصابمونو خرد کرده هروقت تو جمع میارمش و شروع میکنم به محبت بهش، جیع زدن رو شروع می کنه و من باید اونو تو یه اتاق تاریک ببرم و یه چادر بندازم رو قفسش تا ساکت شه که اگه کسی هم به او اتاق بره یا چراغ روشن کنه باز جیع میزنه

لازم به ذکره این کاسکو اصلا سوت بلند که چند سال پیش می زد دیگه نمیزنه و فقط جیق میکشه صدایی تو مایه صدای کلاغ ولی قوی تر که تو این حالت کت هاشو ول میکنه و به حالت خیز(خیز پرواز) شروع به جیغ زدن می کنه و ناگفته نمانه در این بین چند کلام هم صحبت می کنه

هر چی برسی میکنم، از محیط اطرافش ناراحتی نداره حتی بارها محیط رو براش تغییر دادم ام سودی نداشت، خرید اسباب بازی و ...
    به قفس عادت داره و وقتی هم که بیرونش میارم باز همین رفتار رو تکرار میکنه، این کار براش شده یه "عـادت" و برای ما عذاب
    مدت پیش به پرنده فروشی مراجعه کردم قطره مینرال داد و گفت بریز تو آب ش و همچنین 1 هشتم قرص آنتی هیستامین رو هم پیشنهاد کرد، ولی هیچ افاقه ای نکرده

از دوستانی که این پیام رو میخونن و اطلاعات دارن خواهش میکنم کمکم کنن، یا این که برای درمانش راهنمایی که کجا ببرمش

با سپاس فراوان امین
    سلام

به هیچ عنوان به پیشنهاد های عجیب و غریب پرنده فروشا گوش ندید . آنتی هیستامین یه ضد حساسیته....همین! روی چه حسابی این پیشنهاد رو داده و شما چرا پذیرفتید؟

در مجموع این سر و صدا ها جزئی از طبیعت طوطی و کاسکو هست . دلایلی زیادی متونه داشته باشه که شما به عنوان صاحبش بهتر از همه میتونید پیداکنید....

بالغ شده ؟ احتمال اینکه مستی میکنه خیلی خیلی زیاده . به خصوص با توجه به اینکه میگید کت هاش رو باز میکنه و درست زمانیکه بهش محبت میکنید این رفتار رو نشون میده . حرکتی مثل بالا اوردن غذا و .... در این مواقع ازش دیدید؟

رژیم غذاییش چیه؟ چند درصد تخمه و دانه های چرب و چند درصد سبزی های تازه و میوه؟ اگر از هر ویتامین و مکملی هم استفاده میکنید اعلام کنید

در ضمن اگر خیلی زیاد این کار رو انجام بدید (سرکوب شوق و یا خاسته طوطی با حبس کردن در یک محیط تاریک) ممکنه اختلالات عصبی مثل پر کنی و ... در آینده به سراغ طوطی بیاد

همکار قدیمی ( مترجم انحمن )

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    میانگین پست در روز
    0.18
    تعداد ارسال ها
    328
    سلام دوستان
    شیلا فسقلی من هیچ علاقه ای به اسباب بازی نشون نمیده شاید فقط همون چند ساعت اول کمی باهاش بازی کنه و زخمیش کنه ولی بعد دیگه اصلا.. تنها چیزی که دوستش داره یه زنگوله است که باهاش بازی میکنه . با اینکه کلی اسباب بازی داره و مدام براش عوض میکنم توجهی نمیکنه و دوست داره همش حرف بزنه. وقتی میدونه من خونه ام حتی وقتی منو نمیبینه همش حرف میزنه. منم که نمیتونم همش پیشش بشینم میترسم در طولانی مدت براش ناراحتی پیش بیاد . میخواستم نظر دوستان رو در مورد این حالتش بدونم. دیگه اینکه چون شیلا هیچ توجهی به سنگ معدنی یا کف دریا نمیکنه میشه اونها رو پودر کنم و توی آبش بریزم البته از داروهای تقویتی (قطره های کلسیم،مینرال،توتال و adc3) استفاده میکنم.

خیلی ممنون
    موفق باشید

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.30
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZKARIMI نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شیلا فسقلی من هیچ علاقه ای به اسباب بازی نشون نمیده شاید فقط همون چند ساعت اول کمی باهاش بازی کنه و زخمیش کنه ولی بعد دیگه اصلا.. تنها چیزی که دوستش داره یه زنگوله است که باهاش بازی میکنه . با اینکه کلی اسباب بازی داره و مدام براش عوض میکنم توجهی نمیکنه و دوست داره همش حرف بزنه. وقتی میدونه من خونه ام حتی وقتی منو نمیبینه همش حرف میزنه. منم که نمیتونم همش پیشش بشینم میترسم در طولانی مدت براش ناراحتی پیش بیاد . میخواستم نظر دوستان رو در مورد این حالتش بدونم. دیگه اینکه چون شیلا هیچ توجهی به سنگ معدنی یا کف دریا نمیکنه میشه اونها رو پودر کنم و توی آبش بریزم البته از داروهای تقویتی (قطره های کلسیم،مینرال،توتال و adc3) استفاده میکنم.

خیلی ممنون
    موفق باشید
    سلام.سنگ کف دریا وبلوک معدنی بیشتر برای تکمیل نیازهای معدنی و کلسیمی بدن طوطی از طریق ساییدن و خوردن توسط نوک هست که برای توقف رشد نوک هم بسیار مفیده اما اگر از مکمل هایی مثل کلسیم و مینرال استفاده میکنید جای نگرانی نداره هرچند باید همیشه بلوک معدنی یا سنگ کف دریا در اختیارش باشه.
    همیشه قرار نیست طوطی ها به یک اساب بازی علاقه نشون بدن.یک اسباب بازی خاص یا یک زنگوله یا یک نخ میتونه اسباب بازی مورد علاقه ی کاسکوی شما باشه.میتونید براش پله چوبی یا اسباب بازی های ریسمانی برای جویدن تهیه کنید و در اختیارش بگذارید تا تنوع ایجاد کنید.ضمن اینکه صحبت کردنش اگر در حضور شما بود شاید براش در آینده ایجادمشکل میکرد اما وقتی حضورتون رو حس میکنه اما پیشش نیستید هم صحبت میکنه مشکلی نیست و فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کنه.

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

همکار قدیمی ( مترجم انحمن )

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5898
    میانگین پست در روز
    0.18
    تعداد ارسال ها
    328
    آقای اسکندری با تشکر از پاسختون . ولی خوب مسئله اینه که برای کنترل رشد نوکش باید چیزی رو بجود. همین دیروز متوجه شدم که نوکش خیلی تیز شده. آیا خودش تشخیص میده که کی و چطوری رشد نوکش رو کنترل کنه ؟ قبلا بیشتر اسباب بازیهاش رو میجوید جدیداً خیلی کمتر شده!!

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.53
    تعداد ارسال ها
    1,802
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    کاور محیط قفس کاسکو رو تاریک میکنه و اگر نوری در شب باشه مانع استراحت طوطی نمیشه
    به علاوه صبح اگر بخواین 1-2 بیشتر بخوابین کاور مانع از بیدار شدن و سرو صدای طوطی میکنه که البته بهتره صحب موقع طلوع آفتاب کاور رو بردارید تا طوطی انرژیشو تخلیه کنه
    مزیت دیگه کاور اینه که طوطی اطرافش رو نمیبینه و با خیال راحت میخوابه و حواسش پرت دیگران نمیشه
    ولی کاسکوی من صبح ها زیاد سرو صدا نمیکنه و فقط اندازه سوت میزنه. مشکلی نداره؟

در ضمن موقع پرآرایی ناخناشم تمیز میکنه. این ناخن تمیز کردن که مشکلی نداره؟
    ممنون میشم این سوالات را جواب دهید . امروز کل تایپیک را مطالعه میکنم و سپس اگه بازم سوالی داشتم مطرح میکنم.

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    ولی کاسکوی من صبح ها زیاد سرو صدا نمیکنه و فقط اندازه سوت میزنه. مشکلی نداره؟

در ضمن موقع پرآرایی ناخناشم تمیز میکنه. این ناخن تمیز کردن که مشکلی نداره؟
    ممنون میشم این سوالات را جواب دهید . امروز کل تایپیک را مطالعه میکنم و سپس اگه بازم سوالی داشتم مطرح میکنم.
    اگر ناخوناشو گاز بگیره و بجوه نشان دهنده عصبی شدنش فکر میکنم

کاربر تازه وارد

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15611
    میانگین پست در روز
    0.01
    تعداد ارسال ها
    8
    ببینید با برادرم مدت ها بود قهر بود چون چند بار گرفته بودش از تو قفس ولی الان چند وقتیه خیلی باهاش بهتر شده،
    تخمه که هر وقت تمام بشه براش دوباره میریزم، میوه سیب دوست داره و بیشتر به پوست اون علاقه داره، گاهی اوقات هم در ماه 1 -2 بار
    استخوان ران مرغ بهش میدیم که خیلی علاقه داره ، بعضی وقت ها هم ماکارونی خشک میگیره به پاش با نوکش خورد میکنه، کلم بروکلی هم قبلا میدادم زیاد علاقه نداره
    مکمل فقط همین قطره
    Mineral یک روز در میان 10 تا 15 قطره تو آبش میریزم.(الان دو روزه که این قطره رو خریدم) قرص هم یه بار دادم دیگه تکرار نمیکنم، به نظر شما قطره رو همین یک رو در میان بدم ؟ مکملی پیشنهاد نمیکنید که آرومش کنه؟

در مورد سرو صدا های کاسکو که عرض کردید کاملا قبول دارم و آشنا هستم، من 4ساله این حیوان رو دارم تو این یک سال اخیر به این مشکل دچار شده به همین خاطر در صحبت کردن هم بسیارعقب افتاده - خیلی هم لج بازه
    از 7 صبح شروع میکنه جیغ جیغ تا شب ، رفتارش خیلی غیر طبیعیِ و آزار دهنده، خودم از این بابت خیلی ناراحت هستم که کمکی بهش نمیتونم بکنم و از روی اجبار اونو حبس میکنم چون واقعا سخته

به نظر شما برای چند ساعت ظرف تخمه اونو بردارم برای تبیه رفتار نادرستش لازمه؟
    به نظرم از این کار لذت میبره مثل کاسکو هایی که سوت میزنن
    در مورد بالغ شدنش اطلاعی ندارم در حدود 6 /7 سال سن داره،
    بله در بیشتر اوقات کت هاشو ول میکنه تو قفس بالا و پایین میره و به حالت خیز به جلو جیغ میکشه
    نه بعد ازمحبت چند دقیقه مَکس دوباره رفتارش رو تکرار میکنه و اهمیتی نمیده، ولی به هیچ وجه غذا رو بالا نمیاره،به نظر شما آیا احتمال اینو داره که تستسترون بدنش بالا رفته یا مشکلات هورمونی،

دو تا عکس براتون میزارم ازش مشاهده کنید- به نظر شما منقارش زیاد بزرگ نیست؟ ولی مشکلی در تخمه خوردن نداره یکی از دوستان میگه براش یه سنگ پا ببند کف قفس شما صلاح میدانید.

با تشکر فراوان

کاربر اخراج شده

تخصص
    لیسانس نرم افزار و دانشجوی ارشد نرم افزار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، خروس لاری ، عروس هلندی ، غاز ، بوقلمون
    شماره عضویت
    14385
    میانگین پست در روز
    1.53
    تعداد ارسال ها
    1,802
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    اگر ناخوناشو گاز بگیره و بجوه نشان دهنده عصبی شدنش فکر میکنم
    نه نمیجوه و فقط تمیز میکنه اونم بعداز پرجوی که تایپیک را خوندم نوشته بود ناخن گیری و مشکلی نیست. درسته؟؟؟؟

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

تخصص
    فوق لیسانس روانشناسی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    میانگین پست در روز
    0.73
    تعداد ارسال ها
    746
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    نه نمیجوه و فقط تمیز میکنه اونم بعداز پرجوی که تایپیک را خوندم نوشته بود ناخن گیری و مشکلی نیست. درسته؟؟؟؟
    تمیز کردن ناخنها توسط پرنده عادی هستش و معمولا بعد پرآرایی ناخوناشونم تمیز میکنن مورد خاصی نیست
    آکواریوم نخرید!!!
    اما اگر خریدید به بهترین نحوی به آن برسید که گویی دیگر عضوی از خانواده شما هستند❤️❤️❤️

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)