کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elyas نمایش پست ها
    واقعا ممنونم اون صفحه رو هم خوندم از جواب هاتون هم ممنونم:smile (250): الان شروع کردم دارم با دقت از صفحه اول می خونم تا به جواب هام برسم و دیگه بیشتر از این شما عزیزان رو اذیت نکنم.:smile (92):
    سلام آقا الیاس
    ممنون از این که صفحات تاپیک را می خونید شما هر سوالی داشته باشی ما تا جایی که بتونیم جواب میدیم و اگر میگیم که صفحات را بخونید برای این است که در میان پرسش و پاسخهای دوستانی که از این طوطی نگهداری می کنند نکاتی است که دیدگاه و اطلاعات عمومی آدم را زیاد می کنه و در واقع استفاده از تجربه های دیگران است :smile (264):
    مسائلی در مورد تغذیه ، نگهداری ، و خیلی چیزهای دیگه که می تونه برای آدم مفید باشه :smile (136):
    موفق باشی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط سیما 54 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان گرامی من میخوام پرنده بگیرم لطفا راهنماییم کنین کاسکو بهتره یا کاکادو و حدود قیمتی هرکدام چقدره
    ممنون
    سلام
    فکر کنم که بهتره تاپیک کاکاتو و طوطی خاکستری را کامل مطالعه کنید این دوتا طوطی به لحاظ اخلاقی وشخصیتی بسیار با هم فرق دارند شما باید ببینی از طوطی چه توقعی داری و متناسب با اون طوطی را انتخاب کنی و البته قمیتشون هم با هم خیلی فرق داره
    طوطی خاکستری وحشی جوان که قابل تربیت باشه از 500 تومن شروع میشه و اگر رام باشه و حرف بزنه شاید به 3 میلیون هم برسه
    طوطی کاکاتو حداقل 600 یا 700 تومن هست( وحشی ) و رامش هم تا 3 میلیون حتی بیشتر ممکنه باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    بچه*ها پرنده فروشی که این پرنده رو بمن انداخت حق داره از قیمتش کم کنه موقع پس دادنش یا نه؟اگه این سوال حقوقی بود خودم شرایطشو خوب میدونستم ولی* عرفیه منم از عرف این مساله بین پرنده فروش*ها یا شما که مداوم سرو کارتون با حیوانات خونگی بوده بی* خبرم کسایی* که تجربه دارن لطفا زوده زود خبر بدن بمن .مرسی*
    لطفا خیلی* خیلی* زود خبر بدین!!!!!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط sherry نمایش پست ها
    بچه*ها پرنده فروشی که این پرنده رو بمن انداخت حق داره از قیمتش کم کنه موقع پس دادنش یا نه؟اگه این سوال حقوقی بود خودم شرایطشو خوب میدونستم ولی* عرفیه منم از عرف این مساله بین پرنده فروش*ها یا شما که مداوم سرو کارتون با حیوانات خونگی بوده بی* خبرم کسایی* که تجربه دارن لطفا زوده زود خبر بدن بمن .مرسی*
    فکر نمی کنم . مگر چقدر کم می کنه ؟؟؟ البته از راه قانونی هم اقدام کردن به دردسرش نمی ارزه . همش پاس می دن این طرف اون طرف و تا رسیدگی بشه ....
    خودت هم می دونی دوست من در مورد بعضی چیزا باید بی خیال راه های قانونی شد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی:اسکار،پنکوسی وحشی و...
    شماره عضویت
    3552
    یک سوال دیگه می شه از خارج طوطی آورد منظورم یکی برای خودم هستش نه واردات چون عید مسافرت خارجی دارم آیا می شه یا نه؟؟؟:smile (31)::smile (277):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elyas نمایش پست ها
    یک سوال دیگه می شه از خارج طوطی آورد منظورم یکی برای خودم هستش نه واردات چون عید مسافرت خارجی دارم آیا می شه یا نه؟؟؟:smile (31)::smile (277):

سلام
    میشه از خارج آورد ولی بسیار کار سختیه برای اینکه طوطی که میگیرید باید حتما شناسنامه داشته باشه واکسن زده باشه تا توی قرنطینه ایران بهش اجازه ورود بدهند بعد هم حق گمرک بسیار گران است و علاوه بر آن بخش بار حیوانات در هواپیمایی های ایران بسیار نامناسب است به حدی که احتمال بیمار شدن طوطی بسیار زیاد است مراحل آوردن طوطی را می تونید از آقای آژیده بپرسید این کار اون قدر سخته که میشه بهش گفت نشدنی است ( مراحل دقیق را آقای آژیده می داند در پیام مهمان در پروفایلشون سوال کنید )

سلام شری جان
    معمولا رسم است که 40 درصد ازش کم می کنند و پس میگیرن کاریش هم نمیشه کرد تازه بعضی هاشون اصلا زیر بار نمیرن از طریق قانونی هم کاری نمی تونید بکنید چون کلا قانونی برای صنف پرنده فروشی نداریم ( متاسفانه) اگر نصف قیمت هم از تون بخرن خوبه .... یه وقت هم آدم مجبور میشه همینطوری واگذار کنه و هیچ پولی هم بابتش نگیره وقتی می بری پس بدهی گاهی اوقات یه عیبی هم میذارن روش و به قول معروف توی سر مال میزنن و هر چی بگی از اول همینطور بوده هم قبول نمی کنند به قول دستمون آدم بیخیال بشه بهتره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3552
    پس فکر کنم نمی ارزه از این کار ها کرد:smile (187):!!! حیف شد اگه می شد چی هم می شد:smile (209):راستی مکاتبه با استاد آژیده باشه برای بعد چون هنوز 15 تا نوشته ندارم:smile (57):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3552
    شری خانم خیلی امیدت رو از دست نده شاید آدم منصفی باشه و کارت رو راه بندازه همیشه نیمه ی پر لیوان رو نگه کن امتحان کن واقعا تاثیر هاش رو خودت حس می کنی:smile (249):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    بچها دارم تصمیم میگیرم که نگهش دارم.دوسش دارم.در ضمن همشون می*تونن حرف بزنن.تا تصمیمم رو نگیرم کاری نمیکنم.قراره ۱ متخصص راهنماییم کنه امروز دامپزشکی رفتنم بی* فایده بود تازه عسل هم باهم قهر کرد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3552
    بچها دارم تصمیم میگیرم که نگهش دارم.دوسش دارم.در ضمن همشون می*تونن حرف بزنن.تا تصمیمم رو نگیرم کاری نمیکنم.قراره ۱ متخصص راهنماییم کنه امروز دامپزشکی رفتنم بی* فایده بود تازه عسل هم باهم قهر کرد
    تا لحظه ی آخر باید همون جور باهاش مهربون باشی نکنه بهش مثل اون اوایل نرسی و بی محلی کنی یادت نره اون خیلی زرنگه و به این جور مسائل خیلی سریع پی می بره:smile (57):

راستی دوستان به تمام طوطی هاتون رای دادم چون همه شون عالی هستند:smile (95):

صفحه 248 از 1238 نخستنخست ... 148198229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267298348748 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)