کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    عسل از دست من غذا میگیره ولی* ارتباط عاطفی نمیدونم منظورتون چیه.سرو صداهای خودشم داره که چند مدل سوت می*زنه.ولی* حرف نه نمیزنه،آخه هنوز کاری باهاش نکردم.:smile (101)::smile (109):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی:اسکار،پنکوسی وحشی و...
    شماره عضویت
    3552
    منم موافقم به نظر من هم یک طوطی اک یعنی باچشم های دودی خیلی بهتره و چون خودت تربیتش می کنی با خودت خیلی جور می شه و پایدار تره دوستی اش ولی این ها همه بستگی به خودت داره :smile (31)::smile (31)::smile (31):

این روز ها این قدر درباره ی انواع طوطی ها مطلب خوندم که مغزم داره متلاشی می شه و اصلا به فکر امتحان هام نیستم خدا به خیر کنه.
    راستی امروز بزرگان سایت مثل سپیده خانم و ش***ا خانم نیستند ، خبریه؟؟؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elyas نمایش پست ها
    چی میشه که منقار طوطی ها بلند میشه اگه بیماری باعثش می شه در طبیعت حیوان چطوری درمانش می کنه و اگه منقار طوطی کوتاه بشه طوی شکلش تاثیر منفی نداره؟؟؟
    (اگر عزیزان حوصله و وقت داشتند به سوالات قبلی هم پاسخ بدن ممنون می شم:smile (251)

سلام آقا الیاس

اگر طوطی در طبیعت بیمار بشه ( حالاهر بیماری) و بدنش نتونه در برابر اون بیماری مقاومت کنه میمیره این قانون طبیعت است اونی که ضعیف تره باید از بین بره و کاریش هم نمیشه کرد
    در مورد منقار، اگر بلند شدن منقار بر اثر بیماری نباشه، بر اثر ساییدگی کوتاه می مونه و هیچ وقت بلند نمیشه برای همین در اسارت باید ابزاری را برای طوطی گذاشت تا باهاش نوکش را بسابه مثل کف دریا، اسباب بازی های چوبی ، بلوک های معدنی
    فکر کنم صفحات قبل را نگاه نکردی ما به تمام سوالات شما جواب دادیم شما باید برگردی به صفحات قبل و پست هایی را که زدی پیگیری کنی دوست خوبم
    کنار صفحه شماره صفحات زده شده روش کلیک کنی بر میگردی به صفحات قبل

نقل قول نوشته اصلی توسط Elyas نمایش پست ها

منم موافقم به نظر من هم یک طوطی اک یعنی باچشم های دودی خیلی بهتره و چون خودت تربیتش می کنی با خودت خیلی جور می شه و پایدار تره دوستی اش ولی این ها همه بستگی به خودت داره :smile (31)::smile (31)::smile (31):

این روز ها این قدر درباره ی انواع طوطی ها مطلب خوندم که مغزم داره متلاشی می شه و اصلا به فکر امتحان هام نیستم خدا به خیر کنه.
    راستی امروز بزرگان سایت مثل سپیده خانم و ش***ا خانم نیستند ، خبریه؟؟؟

امیدوارم امتحانات را خوب بدی :smile (91):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    دوستان عزیز مشکل حرف نزدن طوطی من هم حل شد ، همانطور که ناتسی عزیز راهنمایی کردند همان کارها را کردم و الان خیلی شلوغ شده و شیطنت می کنه .
    حالا یک سوال دارم برای روی دست آمدن به مدت یک هفته است روی میز تمرین روی دست آمدن را باهاش انجام می دهم . اوایل که نمی آید ولی حالا می آید ولی فقط از روی دستم رد می شود . دستم را که کمی هم بالا می گیرم ، می پرد پائین . دیگه باید چکار کنم . جایزه هم گردو و پسته و فندق خام را ریز کردم وقتی بهش می دهم زیر زبانش نگه می دارد و نمی خورد . اصلا با جایزه گرفتن میانه خوبی ندارد.
    سلام
    خیلی خوبه ... به نظرم در عرض یک هفته خیلی خوب پیشرفت کرده باید همینطور ادامه بدی یک هفته زمان کمی است برای اینکه بخوای به نتیجه برسی اگر با جایزه دادن هم میانه خوبی نداره نشانه اینه که هنوز مفهوم جایزه گرفتن را خوب نفهمیده شما برای جایزه از خوراکی که بیشتر دوستش داره استفاده کن و اون را از غذای روزانه اش حذف کن .... جایزه حتما نباید گردو یا پسته باشه ، می تونه یک خوراکی که طوطی شما اون را از همه بیشتر دوست داره باشه ...
    فعلا دستت را بالا نبر بذار روی دستت بشینه تا بهش عادت کنه خیلی شکیبا باش مطمئن باشه جواب میگیری اصلا دستت را حرکت نده ..
    تکه های خوراکی جایزه باید بسیار کوچک باشه حتی اگر مثلا پسته میدهید باید اون را سه یا 4 تیکه کنید یا حتی تکه های کوچکتر یا مثلا اگر انار دوست داره یک دانه انار یا حتی تخمه هم می تونه به عنوان جایزه استفاده بشه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط sherry نمایش پست ها
    عسل۱ عزیز
    عکسش تو پیج من هست .اینجا هم چشم میذارمش.راستی:smile (173): در مورد سنشم نظر بدین.چشمش کرم روشنه یکم پر رنگ تر افتاده تو عکس:smile (82):
    سلام
    طوطی شما یقینا بیش از سه سال سن داره

وای نگرانم کردین.یعنی* عسل مریضه.آخه هیچ علائمی نداره!!!! حدودا ۷ روزی هست که پیشمه!!
    دوست خوبم همه ما به شما توصیه کردیم که طوطی را برای معاینه نزد دامپزشک ببرید قبل از اینکه هر تصمیمی برای رام شدن و آموزش دادنش بگیرید باید ببرید که ناخنها و نوکش اصلاح بشه در غیر این صورت طوطی تون یقینا دچار مشکل میشه

عسل از دست من غذا میگیره ولی* ارتباط عاطفی نمیدونم منظورتون چیه.سرو صداهای خودشم داره که چند مدل سوت می*زنه.ولی* حرف نه نمیزنه،آخه هنوز کاری باهاش نکردم.:smile (101)::smile (109):
    sherry جان
    هنوز برای برقراری هر گونه ارتباط و آموزشی بسیار زوده طوطی شما بعد از اصلاح نوک و منقار باید حتما یک مدت زمان بهش بدی تا به شرایط جدیدش آشنا بشه
    قفسی که برای طوطی خوشگلت گرفتی اصلا مناسب نیست برای طوطی خاکستری از قفس های استیل استفاده می کنند چون رنگ روی قفس های معمولی باعث ایجاد مسمومیت در طوطی میشه چون طوطی خاکستری عادت داره که هر چیزی را بجوه بنابراین در اسرع وقت بعد از اصلاح منقار و ناخن ها یک قفس مناسب براش تهیه کن می تونی از فروشگاه سایت خرید کنی سفارش بدی برات میفرستن
    شما تاپیک : هنگامی که طوطی را به خانه می آوریم چه کار کنیم
    را خونده ای و اونجا پرسیدی که بعد از این مراحل باید چه کار کرد این مرحله ای که اونجا توضیح داده شده حداقل یکماه زمان میبره هر وقت این زمان طی شد می تونید در صورت موفقیت آموزش روی دست آمدن را شروع کنید اما بهتره که کمی صبور تر و شکیبا تر باشید تا از داشتن طوطی بیشتر لذت ببری
    لطفا هر وقت بردی و نوکش و ناخن ها را اصلاح کردی به ما هم خبر بده و یه عکس ازش بذار تا ما هم ببینمش و خوشحال بشیم :smile (264):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    امیدوارم به اینجای قضی*ه هم برسیم که بخوام عسلو با فیس جدیدش نشونتون بدم یا قفسشو عوض کنم چون واقعا امیدم از بالا بودنه سنش میترسم.فردا هم وقت دکتر دارم.اگه بگه سنش بالاس دیگه کاری به منقارش ندارم امیدوارم حداقل اون نا مردی که اینکارو کرد اگه مشکلی* پیش اومد پسش بگیر وگرنه واقعا می*مونم!!!!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    3588
    سلام
    دوستان گرامی من میخوام پرنده بگیرم لطفا راهنماییم کنین کاسکو بهتره یا کاکادو و حدود قیمتی هرکدام چقدره
    ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    راستی* بچه*ها نظر بدین که اگه سنش تا ۵سال بود و دکتر گفت هوش خوبی* داره و قابلیت یاد گیری داره چکارش کنم .من اینو ۳۸۰ خریدم با همین قیمت یه چشم سفید بگیرم یا نها به کّل نداشته باشم بهتره تا اینکه چشم سفید بگیرم!!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی:اسکار،پنکوسی وحشی و...
    شماره عضویت
    3552
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام آقا الیاس

اگر طوطی در طبیعت بیمار بشه ( حالاهر بیماری) و بدنش نتونه در برابر اون بیماری مقاومت کنه میمیره این قانون طبیعت است اونی که ضعیف تره باید از بین بره و کاریش هم نمیشه کرد
    در مورد منقار، اگر بلند شدن منقار بر اثر بیماری نباشه، بر اثر ساییدگی کوتاه می مونه و هیچ وقت بلند نمیشه برای همین در اسارت باید ابزاری را برای طوطی گذاشت تا باهاش نوکش را بسابه مثل کف دریا، اسباب بازی های چوبی ، بلوک های معدنی
    فکر کنم صفحات قبل را نگاه نکردی ما به تمام سوالات شما جواب دادیم شما باید برگردی به صفحات قبل و پست هایی را که زدی پیگیری کنی دوست خوبم
    کنار صفحه شماره صفحات زده شده روش کلیک کنی بر میگردی به صفحات قبل

امیدوارم امتحانات را خوب بدی :smile (91):
    واقعا ممنونم اون صفحه رو هم خوندم از جواب هاتون هم ممنونم:smile (250): الان شروع کردم دارم با دقت از صفحه اول می خونم تا به جواب هام برسم و دیگه بیشتر از این شما عزیزان رو اذیت نکنم.:smile (92):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    راستی* بچه*ها نظر بدین که اگه سنش تا ۵سال بود و دکتر گفت هوش خوبی* داره و قابلیت یاد گیری داره چکارش کنم .من اینو ۳۸۰ خریدم با همین قیمت یه چشم سفید بگیرم یا نها به کّل نداشته باشم بهتره تا اینکه چشم سفید بگیرم!!!
    سلام
    فکر کنم برای فروش یا خرید حیوان جدید شاید بد نباشه که با آقای آژیده مشورت کنی البته ایشون کمی سرشون شلوغه ولی می تونید یک سر به فروشگاه سایت بزنید.... حداقل از سنش می تونید مطمئن باشید

صفحه 247 از 1238 نخستنخست ... 147197228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266297347747 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)