فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 24 از 693 نخستنخست ... 1422232425263474124524 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 6928
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    5625
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    1
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها
    سلام
    برای کمبود کسیوم از امپول کلسیوم گلوکنات( انسانی) استفاده کنید . نصف امپول در میزان اب 1033 هفته ای 2 بار
    نصف امپول در میزان اب 1033 یعنی چی؟
    Life is a tragedy when seen in close up,
    But a comedy in long-shot
    CHARLIE CHAPLIN
    ترجمه : زندگی وقتی از نزدیک دیده می شود یک نمایش غم انگیز است،
    اما از دور یک نمایش خنده آور
    چارلی چاپلین

کاربرفعال

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    69
    سلام به اساتید و دوستان عزیزم.
    1 راهنمایی دیگه لطف کنید ممنون میشم.
    مانی (کاسکو) اوردم چند وقتی خونه بمونه. به نظرتون امروز حمام ببرمش؟یا بزارم 15 روز طی بشه بعد؟
    راستی من تا حالا اجازه ندادم بیرون قفس بیاد، این کارو از کی میتونم اجازه بدم؟
    هنوز وحشی و میترسه و غاااار میزنه؟
    ببخشید اگه سوالام نامرتبط و تکراری.

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan4biz نمایش پست ها
    سلام به اساتید و دوستان عزیزم.
    1 راهنمایی دیگه لطف کنید ممنون میشم.
    مانی (کاسکو) اوردم چند وقتی خونه بمونه. به نظرتون امروز حمام ببرمش؟یا بزارم 15 روز طی بشه بعد؟
    راستی من تا حالا اجازه ندادم بیرون قفس بیاد، این کارو از کی میتونم اجازه بدم؟
    هنوز وحشی و میترسه و غاااار میزنه؟
    ببخشید اگه سوالام نامرتبط و تکراری.

مهم نیست که سوال چقدر تکراریه . هر سوالی داشتید بپرسید .

کار خوبی کردید که آوردینش خونه . اینجا اول به شما اعتماد می کنه بعد می تونید ببریدش مغازه

یه طوطی وحشی که هنوز قار می زنه رو نباید حموم کرد . چون ممکنه موقع حموم کردن از ترسش سرش رو زیر جریان آب ببره و آب وارد دماغش بشه و عفونت کنه ... . اگه فکر می کنید مدت زیادیه که حموم نکرده، بمونید وقتی از قار افتاد با اسپری ، آب رو روی بال و سینش بپاشید . چون الان هرکاری بکنید که باعث استرسش بشه دیرتر رام میشه .

نباید بیاد بیرون فعلا . زمانی می تونید بیاریدش بیرون قفس که اگه کنار قفس می ایستید نترسه و از دست شما غذا بگیره .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    69
    سلام به همه دوستان و اساتید عزیز.
    بازم به راهنماییتون نیاز دارم.مانی با همه خوبه، حتی بچه خواهرم. اما تا منو میبینه غاااار میکشه. فقط برا من اینطوری میکنه، این غار کشیدن و چه طور از سرش بندازم؟
    با اینکه فقط من به کاراش میرسم (هم تمیز میکنم و هم غذا میدم) بازم غاااار میکشه.حتی از فاصله 1 متری که نزدیکش میشم خیز میکنه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    سلام به همه دوستان و اساتید عزیز.
    بازم به راهنماییتون نیاز دارم.مانی با همه خوبه، حتی بچه خواهرم. اما تا منو میبینه غاااار میکشه. فقط برا من اینطوری میکنه، این غار کشیدن و چه طور از سرش بندازم؟
    با اینکه فقط من به کاراش میرسم (هم تمیز میکنم و هم غذا میدم) بازم غاااار میکشه.حتی از فاصله 1 متری که نزدیکش میشم خیز میکنه
    قفس رو در چه ارتفاعی گذاشتید ؟ یه عکس بذارید از قفسش و ارتفاعش

بهتره ارتفاع قفس طوری تنظیم بشه که یکم بالاتر از شما باشه . احتمالا تو مغازه یه حرکتی ازش ما دیده که هنوز به شما اعتماد نداره . اگه دلش آروم شه که شما بهش اسیبی نمی رسونید دیگه قار نمیزنه. جز تعویض ظرف آب و غذا و روزنامه کف قفس که یه کار ضروریه ، اصلا بهش کاری نداشته باشید . اگه دقت کنید طوطی شما یه محدوده واسه خودش در نظر گرفته که اگه ازش عبور کنید قار می کشه. پس هر روز یکم عقب تر از این محدوده ( یعنی جایی که طوطی شما قار نمیزنه ) بشینید و با خوندن روزنامه مجله یا هرچی که دوست دارید خودتون رو مشغول کنید . اصلا هم نگاش نکنید . به کاراش عکس و العمل نشون ندید . حرکاتتون آهسته باشه . لباس هایی که می پوشید هم رنگ تند نداشته باشه یا زیاد پر نقشو نگار نباشه.

وقتی فهمید که کاریش ندارید و آروم گرفت ، یکم فاصلتون رو کمتر کنید . بی خیال اینکارو انجام بدید انگار که اصلا حواستون بهش نیست .وقتی میرید جلوتر یکم ممکنه بی قرار شه ولی شما بدون توجه بهش همونجا بشنید و آروم به کار خودتون مشغول باشید و این کار رو تا چند روز ادامه بدید و هر بار کم کم فاصلتون رو کم کنید تا زمانی که نزدیک قفس برسید .با اینکار چون بهش نشون دادید که با نزدیک شدن بهش آسیبی نمی رسونید دیگه قار نمیزنه و اجازه میده که کنار قفس بمونید .پس هیچ عجله ای نداشته باشید .فقط بذارید به شما اعتماد کنه .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    فروش کامپوتر و کنسول بازی
    شماره عضویت
    3634
    میانگین پست در روز
    0.11
    تعداد ارسال ها
    240
    سلام
    ایا سیب زیاد دادن به کاسکو باعت اسهال در کاسکو میشه ؟
    2 روز هست کاسکوی من wc خیلی ابکی شده انگار اب هست مشکل میتونه واسه سیب باشه؟
    غذا میخوره علاییم بیماری هم نداره
    چیکار کنم بهتر بشه؟
    فروشگاه کنسول ایساتیس
    فروش XBOX360,PLAYSTATION,PSP
    www.isatisstore.com

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,606
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام
    ایا سیب زیاد دادن به کاسکو باعت اسهال در کاسکو میشه ؟
    2 روز هست کاسکوی من wc خیلی ابکی شده انگار اب هست مشکل میتونه واسه سیب باشه؟
    غذا میخوره علاییم بیماری هم نداره
    چیکار کنم بهتر بشه؟
    خیر سیب بر عکس ، باعث جمع شدن اسهال طوطی میشه
    اگر جاش گرم باشه و خیلی آب بخوره آب زیادی هم دفع میکنه
    اگر اسهالش بدون دلیل مشخص و ظاهری هست سریعا به دامپزشک مراجعه کنید چون دفع آّب باعث از دست دادن املاح و مواد معدنی میشه شوک ، کما و مرگ رو به همراه داره
    منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب

من میدانم که ما آفریده شدیم تا به دیگران کمک کنیم..اما نمیدانم دیگران برای چه افریده شدند

کاربرفعال

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    69

سلام به همه اساتید و دوستان عزیز.
    لطفا کمکم کنید. مانی از 2 روز پیش تا حالا نصبت به من بدتر شده. هیچ کاری نکردم .یعنی نیستم که کاری بکنم. صبح 7 میرم شب ساعت 10 میام. خانوادم باهش هستن. اما شب که از در میام تو تا صدامو میشنو غااار میزنه. وقتی برا تمیز کردن ظروفش میرم تا غذا براش بزارم بد جوری بال بال میزنه و غار میکشه. اما با خواهر و مادرم اینجوری نیست. اونا به قفس میچسبن و باهاش حرف میزنن اون فقط نگاه میکنه تا صدامو میشنوه یا منو میبنه بد جوری میچسبه به بالای قفس و فقط غارررر میکشه.هر حرف و صدا که از طرف من باشه = غاااااااااار

کسی میتونه کمکم کنه؟ خیلی ناراحتم

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.23
    تعداد ارسال ها
    4,596

سلام به همه اساتید و دوستان عزیز.
    لطفا کمکم کنید. مانی از 2 روز پیش تا حالا نصبت به من بدتر شده. هیچ کاری نکردم .یعنی نیستم که کاری بکنم. صبح 7 میرم شب ساعت 10 میام. خانوادم باهش هستن. اما شب که از در میام تو تا صدامو میشنو غااار میزنه. وقتی برا تمیز کردن ظروفش میرم تا غذا براش بزارم بد جوری بال بال میزنه و غار میکشه. اما با خواهر و مادرم اینجوری نیست. اونا به قفس میچسبن و باهاش حرف میزنن اون فقط نگاه میکنه تا صدامو میشنوه یا منو میبنه بد جوری میچسبه به بالای قفس و فقط غارررر میکشه.هر حرف و صدا که از طرف من باشه = غاااااااااار

کسی میتونه کمکم کنه؟ خیلی ناراحتم
    سلام

بعضی از کاسکو ها یا طوطی های دیگه با جنس خاصی از آدما ارتباط برقرار میکنن

امتحان کردید که با آقایون دیگه هم همین مشکلو داره یا اینکه با بقیه مردا هم مشکلی نداره و فقط نسبت به شما واکنش نشون میده؟

اگر این مشکلو داشته باشه فکر میکنم تنها راهش اینه که یه کاسکوی دیگه بجاش بگیرید

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

کاربرفعال

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    69
    سلام به همگی.
    راستش فقط با من اینجوری شده. این 3 روزه بد تر شده.
    با برادر و پدرم اینجوری( به این شدت فقط با منه) نیست.منو که میبنهه میره ته قفس میچسبه به دیوار قفسه.یا وقتی رو میله نشسته گارد میگیره( سرشو میاره پایین و کتاشو یمقدار باز میکنه) و هر حرف و حرکتی از من میبینه غااااارررر میکشه. وافع نمیدونم چیکار کنم.رو قفسش ملافه کشیدم بهتره اما همه شو میندازه بدتر میشه.حس میکنم خیلی ازم میترسه.
    لطفا کمکم کنید، بد جوری حالم گرفته شده. میگم اگه حموم ببرمش بدتر میشه یا بهتر؟الان 1 ماه هستش پیش منه، البته 1 هفته شده که اوردمش خونه.
    الان که دقت کردم هم منو دوست داره و هم ازم میترسه.فکر کنم اینجوری صدام میکنه . چون الان که تو خونه تنهایم و من با فاصله نشستم و محل نمزارم همش غااار میزنه و بازی میکنه. البته باز برای غذا که بهش نزدیک شدم گارد میگیره و غااار میزنه.
    1 چیز دیگه الان عطسه کرد، یعنی مریضه؟ یا عادته چون تا حالا ندیده بودم.جاش خوبه تو مسیر باد نیست.
    به نظر تون یک مدت بهش من نرسم و خواهرم بهش برسه امکان داره بهتر بشه؟( غاررر زدن و ترسش از من کم بشه؟)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)