فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 238 از 693 نخستنخست ... 138188228236237238239240248288338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,371 به 2,380 از 6928
    همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amis9977 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم بعد از دو هفته ای که کاسکو به محیط جدید عادت کرده برای شروع اهلی کردن چی کار باید کرد؟ ممنون
    سلام
    لطف کنید همین تاپک رو بخونید یا لا اقل وقت بزاردی 30-40 صفحه آخر رو بخونید هم به جواب این سوالتون میرسن هم به بقیه سوالاتتون که ممکنه بعدا بوجود بیاد

کاربر موثر

تخصص
    الاف بیکار .مضر برای هرفرد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تعداد ارسال ها
    126
    سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم بعد از دو هفته ای که کاسکو به محیط جدید عادت کرده برای شروع اهلی کردن چی کار باید کرد؟ ممنون
    سلام و خسته نباشی دوست عزیز . بهش غذا بده .تشویقش کن مثلا وقتی بال میزنه براش دست بزن و اسمشو صدا کن حتما با خوشحالی نگاهش کنیا .تو چشماش نگاه کن باهاش حرف بزن .یه طوری رفتار کن که بدونه اهمیت داره . مهربونی رامش میکنه که زمان میخواد . انتظار نداشته باش تو مدت کم اهلی بشه .اروم اروم //.همین// البته از نظر من! .دوستان دیگه بیشتر تجربه دارن .حتما جواب دوستان رو بخون واسه من که خیلی مفید بوده.انشالا سالم باشیhttp://www.parsipet.ir/forum938.html اینجا رو هم یه سر بزن .
    چه مهمانان بي دردسري هستند مردگان
    نه به دستي ظرفي را چرك مي كنند
    نه به حرفي دلي را آلوده
    تنها به شمعي قانعند
    و اندكي سكوت...

کاربرفعال

تخصص
    تکثیر کننده دیسکس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    50
    سلام دوستان من امروز اومدم چوب زبر و عوض کنم با یه چوب ممولی چون( یکی از پا‌های طوطی سرخ شده) ولی انقدر غار زد و ترسید که پشیمون شدم و گذاشتم برا یه وقت دیگه به نظرتون چی کار کنم حتما باید عوض شه یا میتونم بعدن عوض کنم چون خیلی استرس میگیره و نمیخوام بترس. ممنون

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.30
    تعداد ارسال ها
    6,284
    سلام دوستان من امروز اومدم چوب زبر و عوض کنم با یه چوب ممولی چون( یکی از پا‌های طوطی سرخ شده) ولی انقدر غار زد و ترسید که پشیمون شدم و گذاشتم برا یه وقت دیگه به نظرتون چی کار کنم حتما باید عوض شه یا میتونم بعدن عوض کنم چون خیلی استرس میگیره و نمیخوام بترس. ممنون
    سلام.تغییر چوب نشیمن میتونه باعث بشه تا مدت ها به محیط قفس هم اعتماد نکنه و روی چوب نشیمن نره.بهتر بود اجازه میداید وقتی کاملا با محیط و اطرافیانش آشنا شد اقدام به تعویض چوب نشیمن میکردید.
    هرچند حالاکه دیگه دست برده بودید داخل قفس بهتربود کار رو انجام میدادید تا به دفعات بعد نرسه.

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    سلام دوست عزیز
    ضمن تایید و تاکید عرایض آقای اسکندری اینو هم باید بگم . بعد از مدتی که کاسکو کاملا عادت کرد و حدودا یکی دوبار از قفس بیرون اومد و داخل رفت و ترسش ریخت بهترین روش و وقت برای تعویض وقتی هست که کاسکو رو از قفس میارین بیرون سریع نشیمن رو تعویض کنید . شما باید قبل نگهداری این پیش بینی هارو میکردین و الان اشتباه کردین خواستین نشیمن رو عوض کنین ولی باهاش مهربون تر باشین تا این ذهنیت بد از توی ذهنش پاک بشه .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    سلام.دوستان این کاسکوی من دیگه داره خیلی پررو میشه.میگه همش بشین کنار من.به محض اینکه از کنار قفسش بلند میشم غااار میزنه.یه چند مدته که داریم تو خونه تعمیرات میکنیم .همش تو یه اتاق هستیم ،منم همش کنار قفسش نشستم.حالا دیگه میگه اصلا از در اتاق بیرون نرووو،وقتی از کنارش بلند میشم همش بی تابه و غااار میزنه،وقتی هم که میبینه با غاار زدن راه به جایی نمیبره هر چی سر و صدا و حرف بلده رو میگه تا برگردم پیشش.به محض اینکه میام آروم میشه و برای خودش بازی میکنه یا سرشو خم میکنه که سرشو بخاروونم.به نظرتون چیکارش کنم که غاار نزنه،خیلی روو اعصابه

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام.دوستان این کاسکوی من دیگه داره خیلی پررو میشه.میگه همش بشین کنار من.به محض اینکه از کنار قفسش بلند میشم غااار میزنه.یه چند مدته که داریم تو خونه تعمیرات میکنیم .همش تو یه اتاق هستیم ،منم همش کنار قفسش نشستم.حالا دیگه میگه اصلا از در اتاق بیرون نرووو،وقتی از کنارش بلند میشم همش بی تابه و غااار میزنه،وقتی هم که میبینه با غاار زدن راه به جایی نمیبره هر چی سر و صدا و حرف بلده رو میگه تا برگردم پیشش.به محض اینکه میام آروم میشه و برای خودش بازی میکنه یا سرشو خم میکنه که سرشو بخاروونم.به نظرتون چیکارش کنم که غاار نزنه،خیلی روو اعصابه
    سلام دوست عزیز
    اشتباه شما در همین بوده که وقتی داد میزنه شما به کارش پاسخ مثبت میدین با اومدن کنارش . اون الان کم کم عادت کرده با داد زدن و ... شما رو کنار خودش بکشونه که این دو عامل منفی داره . اولیش اینکه پرنده بهتون وابسته شده یعنی بدون شما آروم نیست و این مواقعی که نیستین توی روحیه پرنده تاثیر منفی داره باعث بروز مشکلات روحی و روانی مثل پرکنی میشه . عامل دوم اینکه اون شرطی شده نسبت به اینکه با داد زدن به خواسته هاش برسه . راه حل این مسیله بی توجهی هست در مواقعی که داد میزنه . شما از اتاق خارج شید . وقتی دیدین داره سرو و صدا میکنه بر نگردین داخل . بعد از مدتی ساکت میشه . اون موقع هست که میتونید برگردین به اتاق ولی نذترید حس کنه با داد میتونه شمارو بکشه طرف خودش . بعدشم شما باید به مرور از وابستگیتون کم کنید تا پرنده مشکلی بعدا براش پیش نیاد . این کار باید به مرور انجام بشه تا پرنده اذیت نشه . زیاد نوازشش نکنید . زیاد بهش توجه نکنید . همه چیز باید در حد اعتدال باشه .
    موفق باشید

کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اشتباه شما در همین بوده که وقتی داد میزنه شما به کارش پاسخ مثبت میدین با اومدن کنارش . اون الان کم کم عادت کرده با داد زدن و ... شما رو کنار خودش بکشونه که این دو عامل منفی داره . اولیش اینکه پرنده بهتون وابسته شده یعنی بدون شما آروم نیست و این مواقعی که نیستین توی روحیه پرنده تاثیر منفی داره باعث بروز مشکلات روحی و روانی مثل پرکنی میشه . عامل دوم اینکه اون شرطی شده نسبت به اینکه با داد زدن به خواسته هاش برسه . راه حل این مسیله بی توجهی هست در مواقعی که داد میزنه . شما از اتاق خارج شید . وقتی دیدین داره سرو و صدا میکنه بر نگردین داخل . بعد از مدتی ساکت میشه . اون موقع هست که میتونید برگردین به اتاق ولی نذترید حس کنه با داد میتونه شمارو بکشه طرف خودش . بعدشم شما باید به مرور از وابستگیتون کم کنید تا پرنده مشکلی بعدا براش پیش نیاد . این کار باید به مرور انجام بشه تا پرنده اذیت نشه . زیاد نوازشش نکنید . زیاد بهش توجه نکنید . همه چیز باید در حد اعتدال باشه .
    موفق باشید

میدونین حق با شماست آخه من خیلی خیلی دوسش دارم .وقتی خونه هستم خیلی بهش توجه میکنم. آخه هنووز اونقدا هم اهلی نیست که روی دست بیاد و از این حرفا.به خاطر همین من میخواستم زودتر اهلی بشه و باهام رفیق بشه.خیلی سخته ولی کم کم سعی میکنم کمتر بهش توجه کنم.

کاربر موثر

جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    155
    سلام دوستان من هنوز درگیر مسله مسافرت با ارام هستم...
    یه سوال این باکس یا کیف حمل طوطی راهی داره به صندلی محکم بسته شه؟
    یه قفس مسافرتی داره می خواستم ببینم اگه خوبه یکی بخرم ...قفس مسافرتیش خوبه 2ایراد داره یکی اینکه سنگینه حمل و نقلش سخته...ودیگه اینکه تنظیم کردنش برای اینکه تکون نخوره سخته..کیف حمل طوطی چطوره؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    میدونین حق با شماست آخه من خیلی خیلی دوسش دارم .وقتی خونه هستم خیلی بهش توجه میکنم. آخه هنووز اونقدا هم اهلی نیست که روی دست بیاد و از این حرفا.به خاطر همین من میخواستم زودتر اهلی بشه و باهام رفیق بشه.خیلی سخته ولی کم کم سعی میکنم کمتر بهش توجه کنم.
    درسته سخته ولی چاره ای نیست . ببینید دوست عزیز اشتباه شما همین بود . خیلی ها مثل شما تصور میکنن و میخوان پرنده زودتر اهلی بشه . از اونجایی که کاسکو ها به خانم ها معمولا بیشتر علاقه نشون میدن بیشتر هم بهشون وابسته میشن . دوست داشتن شما نباید مانع رنجش پرنده بشه . هیچ کس دلش نمیخواد توی نبودش پرندش اذیت بشه برای همین از ابتدای خرید پرنده باید بدونید که رفتاری متعادل باید داشت . نه زیاد توجه کرد که لوس بشه نه بی محلی که دیر تر باهاتون خو بگیره . منظور من از کم توجهی این مبود که ازش دوری کنید بلکه مواقعی ضروری کنارش باشید و به قول معروف نازشو بکشید . نه اینکه دایما دم قفس باشید و بازی کنید باهاش .
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)