فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 234 از 693 نخستنخست ... 134184224232233234235236244284334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,331 به 2,340 از 6929
    کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام . دیشب متاسفانه کاسکوم خورد به دیوار یکم چشمش قرمز شد ولی صبح خوب شد ظهر بردمش حموم الان مدام یه چشمش رو بسته چیکار کنم ؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.76
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    سلام . دیشب متاسفانه کاسکوم خورد به دیوار یکم چشمش قرمز شد ولی صبح خوب شد ظهر بردمش حموم الان مدام یه چشمش رو بسته چیکار کنم ؟
    قرمزی چشم از بین رفته؟؟؟ممکنه به خاطر حمام کردن باشه
    به همین زودی نمیشه تصمیمی گرفت اگر تا 24 ساعت خوب نشد و رفتار چشمش عادی نشد باید به فکر افتاد

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    تا حدودی قرمزه اما مدام چشمش بسته اس هرازگاهی باز میکنه باز میبنده بعد از حموم اینجور شد ممکنه اب رفته باشه تو چشمش؟

کاربر عالی

تخصص
    تبر زنی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    میانگین پست در روز
    0.19
    تعداد ارسال ها
    440
    تا حدودی قرمزه اما مدام چشمش بسته اس هرازگاهی باز میکنه باز میبنده بعد از حموم اینجور شد ممکنه اب رفته باشه تو چشمش؟
    سلام
    اخه چرا وقتی طوطی تون با دیوار برخورد داشته، هم درد داشته هم ترس و استرس،هنوز یک روز هم از این ماجرا نگذشته به جای اینکه ارومش بزارین و اجازه بدین تو حال خودش باشه تا ریلکس کنه، بدتر بردینش حمام یه ترس و استرس جدید اضافه کردین بهش( البته اگه هنوز اونقدری به حمام کردن عادت نکرده)
    اگه صفحه های قبل رو خونده باشین حتما میدونین که باید گردن به پایین رو اب بریزین و خیس کنین،شما بردین حمام خودتون بهتر باید بدونین اب تو چشمش رفته یا نه؟
    اگه ممکنه عکس هم بزارین لطفا، حواستون باشه فلاش نزنه دوربین، انشالله که طوری نیست و تا فردا خوبتر و بهتر بشه اگر هم خدایی نکرده بهتر نشد به نظر من حتما به متخصص پرندگان مراجعه کنین، الان هم اصلا کاریش نداشته باشین و اجازه بدین تو حال خودش باشه، غذای مورد علاقه اش رو هم در اختیارش بزارین لطفا،
    انشالله که چیزی نباشه و زودی اوکی بشه.
    عده اي بزرگ زاده ميشوند، عده اي بزرگي را بدست مي آورند و عده اي بزرگي را بدون آنکه بخواهند با خود دارند.

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtm_m2008 نمایش پست ها
    سلام
    اخه چرا وقتی طوطی تون با دیوار برخورد داشته، هم درد داشته هم ترس و استرس،هنوز یک روز هم از این ماجرا نگذشته به جای اینکه ارومش بزارین و اجازه بدین تو حال خودش باشه تا ریلکس کنه، بدتر بردینش حمام یه ترس و استرس جدید اضافه کردین بهش( البته اگه هنوز اونقدری به حمام کردن عادت نکرده)
    اگه صفحه های قبل رو خونده باشین حتما میدونین که باید گردن به پایین رو اب بریزین و خیس کنین،شما بردین حمام خودتون بهتر باید بدونین اب تو چشمش رفته یا نه؟
    اگه ممکنه عکس هم بزارین لطفا، حواستون باشه فلاش نزنه دوربین، انشالله که طوری نیست و تا فردا خوبتر و بهتر بشه اگر هم خدایی نکرده بهتر نشد به نظر من حتما به متخصص پرندگان مراجعه کنین، الان هم اصلا کاریش نداشته باشین و اجازه بدین تو حال خودش باشه، غذای مورد علاقه اش رو هم در اختیارش بزارین لطفا،
    انشالله که چیزی نباشه و زودی اوکی بشه.
    حالا دعوام نکن خودم خیلی ناراحتم اره میدونم از گردن به پایین خیسش کردم خیلی رامه ولی تو حموم خیلی یجا نمیموند درست نمیدونم اب رفته تو چشش یا نه از ظهرم اصلا اذیتش نکردم راحتش گذاشتم شیطونیاشو داشت اما چشمش رو بعد از حموم مدام میبست الان خوابه فردا عکس میزارم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    حالا دعوام نکن خودم خیلی ناراحتم اره میدونم از گردن به پایین خیسش کردم خیلی رامه ولی تو حموم خیلی یجا نمیموند درست نمیدونم اب رفته تو چشش یا نه از ظهرم اصلا اذیتش نکردم راحتش گذاشتم شیطونیاشو داشت اما چشمش رو بعد از حموم مدام میبست
    امشب که گذشت اگه فردا چشمش همین مشکل رو داشت ببریدش پیش دامپزشک . احتمالا ضربه خورده به چشمش

شما که طوطیتون نمیتونه درست پرواز کنه بهتره بالش رو کوتاه کنید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    اینجا دکتر خوب حتی واسه انسانها هم پیدا نمیشه چه برسه دامپزشک ... توروخدا یه راهنمایی اساسی کنید من تو .......... از بچه ها پرسیدم پرهاشو کوتاه کنم خیلیا گفتن نه چون دو نفرشون که اینکارو کردن طوطیشون پر کن شده و یا افسرده بخدا موندم چیکار کنم ولی اینجوریم که یهوی بخوره دیوار خیلی بده

کاربر عالی

تخصص
    تبر زنی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    میانگین پست در روز
    0.19
    تعداد ارسال ها
    440
    حالا دعوام نکن خودم خیلی ناراحتم اره میدونم از گردن به پایین خیسش کردم خیلی رامه ولی تو حموم خیلی یجا نمیموند درست نمیدونم اب رفته تو چشش یا نه از ظهرم اصلا اذیتش نکردم راحتش گذاشتم شیطونیاشو داشت اما چشمش رو بعد از حموم مدام میبست الان خوابه فردا عکس میزارم
    من دعوا نکردم که،فقط یکم حرصم گرفت بگذریم
    چشمش آبریزشی چیزی نداشته که؟ فقط و فقط قرمز شده بود؟ اون موقع که با دیوا برخورد داشت هم چشمش رو میبست ؟ یا فقط از بعد از حمام اینطوری شد؟
    چی شد که خورد به دیوار؟ از صدایی چیزی ترسید و هراسان پرواز کرد؟ ظاهرا زیاد با محیط خونتون آشنا نیست به نظر من پرهاش رو کوتاه کنین تا به محیط خونه عادت کنه خیلی بهتر هست،
    من وقتی دفعه اول پرهای حنایی رو کوتاه کردم یه اشتباه بزرگ کردم اونم این بود که بعدش اوردمش بیرون، وقتی پرید و دید نمیتونه پرواز کنه باهام قهر کرد چند روز، انقدر نازشو کشیدیم تا اشتی شدیم.
    از اون موقع به بعد به توصیه دوستان فقط چند تا از شاه پرهاش رو کوتاه میکردم، وقتی هم که کوتاه میکردم چند روزی نمیاوردمش بیرون، البته اینم بگم از همون اول سعی کردم طوری عادتش بدم که اگه چند روز هم از قفس بیرون نیومد مشکلی پیش نیاد، بعد یه مدت هم که دیگه کامل به محیط خونه عادت کرد پرهاشو کوتاه نکردم، الانم خداروشکر همه جای خونه رو بلده و حتی برا اینکه مامانم رو پیدا کنه پرواز میکنه سمت اتاق ها تا مامان رو پیدا کنه،
    به نظر من همیشه از چند نفر که اطلاعاتشون زیاده مشورت بگیرین بعدا تصمیم گیری کنین،حتی از کوچیکترین سوالی که به ذهنتون میرسه دریغ نکنین و از دوستان راهنمایی بگیرین، مطمئن باشین اینطوری بهترین تصمیم رو خواهید گرفت، هدف سایت هم هیمنه.
    در مورد چشم هم تا فردا صبر کنین ببینین نتیجه چیه؟
    موفق باشید.
    عده اي بزرگ زاده ميشوند، عده اي بزرگي را بدست مي آورند و عده اي بزرگي را بدون آنکه بخواهند با خود دارند.

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtm_m2008 نمایش پست ها
    من دعوا نکردم که،فقط یکم حرصم گرفت بگذریم
    چشمش آبریزشی چیزی نداشته که؟ فقط و فقط قرمز شده بود؟ اون موقع که با دیوا برخورد داشت هم چشمش رو میبست ؟ یا فقط از بعد از حمام اینطوری شد؟
    چی شد که خورد به دیوار؟ از صدایی چیزی ترسید و هراسان پرواز کرد؟ ظاهرا زیاد با محیط خونتون آشنا نیست به نظر من پرهاش رو کوتاه کنین تا به محیط خونه عادت کنه خیلی بهتر هست،
    من وقتی دفعه اول پرهای حنایی رو کوتاه کردم یه اشتباه بزرگ کردم اونم این بود که بعدش اوردمش بیرون، وقتی پرید و دید نمیتونه پرواز کنه باهام قهر کرد چند روز، انقدر نازشو کشیدیم تا اشتی شدیم.
    از اون موقع به بعد به توصیه دوستان فقط چند تا از شاه پرهاش رو کوتاه میکردم، وقتی هم که کوتاه میکردم چند روزی نمیاوردمش بیرون، البته اینم بگم از همون اول سعی کردم طوری عادتش بدم که اگه چند روز هم از قفس بیرون نیومد مشکلی پیش نیاد، بعد یه مدت هم که دیگه کامل به محیط خونه عادت کرد پرهاشو کوتاه نکردم، الانم خداروشکر همه جای خونه رو بلده و حتی برا اینکه مامانم رو پیدا کنه پرواز میکنه سمت اتاق ها تا مامان رو پیدا کنه،
    به نظر من همیشه از چند نفر که اطلاعاتشون زیاده مشورت بگیرین بعدا تصمیم گیری کنین،حتی از کوچیکترین سوالی که به ذهنتون میرسه دریغ نکنین و از دوستان راهنمایی بگیرین، مطمئن باشین اینطوری بهترین تصمیم رو خواهید گرفت، هدف سایت هم هیمنه.
    در مورد چشم هم تا فردا صبر کنین ببینین نتیجه چیه؟
    موفق باشید.
    موقعی که خورد به دیوار اره قرمز شده بود ولی صبح که رفتم طرفش خوب شده بود بعد که بردمش حموم اینجور شد اب ریزشی هم نداشت اما مدام چشمش رو میبست خدا کنه تا فردا خوب بشه . خونه ساکت بود دستم رفت رو کنترول تلوزیون یهو روشن شد که پرید . به هر حال ممنون دوستان عزیز

کاربر موثر

جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    155
    ما عید می خوایم بریم سفر ولی هیچ کس نیست که بتونه طوطی ما رو نگه داره....به نظرتون چه کار کنم یعنی واقعا هیچ کس ننیست که بتونم روش حساب کنم...به نظرتون چه کار کنم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)