فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 232 از 693 نخستنخست ... 132 182 222230231232233234 242 282 332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,311 به 2,320 از 6930
    کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    دقیقا همینوطور هست . هرکی یه روش رو برای حموم کردن انتخاب میکنه . مشکل این بحث ها اینه که همش گفته میشه حموم کردن ، روشش گفته نمیشه . حموم کردن که فقط یک روش نیست . من خودم قبل از کامل شدن پر با پنبه خیس حمومشون می کردم . بعد که پرهاشون کامل شد ( یعنی 5 ماه به بالا ) با اسپری و با دوش . همین طوطی که عکسش رو گذاشتم(جوجو) . از اسپری کردن آب متنفر بود . حتی دوست نداشت با این روش طوطی های دیگرو هم حموم کنم . حمله میکرد بهش. اینو دیگه باید با توجه به خود طوطی تعیین کرد . پس همون حموم کردن با دوش هم یکی از روش های حموم کردنه ولی باید یه سری از نکات رو رعایت کرد .

حالا ما که سعی میکنیم کامل توضیح بدیم که ولی وقتی گفته میشه طوطی زیر یکسال حموم نشه یعنی هیچ آبی به پرش نباید برسه . که خب این غلطه . ایشالا یعد از 2 تا مقاله راجع به چشم طوطی و نژاد طوطی کاسکو که داره تموم میشه ، درباره این موضوع هم سعی میکنم یه مقاله کامل بذارم
    ماکه قبول کردیم حرفمون یکی هست منتها سر بسته گفته بودیم . آقا ما تسلیم . 3 نفر به یه نفر یک نامردیه ها ولی خب ...
    اینم بگم که پست اسپم نداده باشم .! سپیده خانوم این حرف من نیست ها ولی کلا علم ثابت کرده حموم کرد با دوش حموم برای پرها ضرر داره . از دو نظر یک فشار زیاد آب که باعث خرابی پر میشه به مرور و دوم اینکه استفاده از دوش به مرور باعث رفتن آب در بینی و چرک کردن سینه پرنده میشه .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

تخصص
    الاف بیکار .مضر برای هرفرد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تعداد ارسال ها
    126
    با سلام به دوستان گل خودم . عزیزان ناخن کاسکوم تقریبا 0/8سانتیمتر هست .نیاز به کوتاه کردنش داره یا بزارم رشد کنه به نظر شما ؟ ممنون
    چه مهمانان بي دردسري هستند مردگان
    نه به دستي ظرفي را چرك مي كنند
    نه به حرفي دلي را آلوده
    تنها به شمعي قانعند
    و اندكي سكوت...

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان گل خودم . عزیزان ناخن کاسکوم تقریبا 0/8سانتیمتر هست .نیاز به کوتاه کردنش داره یا بزارم رشد کنه به نظر شما ؟ ممنون
    سلام
    فعلن یک نشیمن سوهان دا به عنوان نشیمن دوم استفاده کنید خودش کوتاه میشه
    سنگ کف دریا-بلوک معدنی-اسباب بازی هم بی تاثیر نیست

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    اگه فقط بلند شده نشیمن سوهان دار مناسبه اما اگه خیلی تیز هست بهتره گرفته بشه . البته بهتره کسی که بلده براش کوتاه کنه یا اگه میخوای خودتون کوتاه کنید مطالب مربوط به کوتاه کردن ناخن رو مطالعه کنید قبلش .

نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    ماکه قبول کردیم حرفمون یکی هست منتها سر بسته گفته بودیم . آقا ما تسلیم . 3 نفر به یه نفر یک نامردیه ها ولی خب ...
    اینم بگم که پست اسپم نداده باشم .! سپیده خانوم این حرف من نیست ها ولی کلا علم ثابت کرده حموم کرد با دوش حموم برای پرها ضرر داره . از دو نظر یک فشار زیاد آب که باعث خرابی پر میشه به مرور و دوم اینکه استفاده از دوش به مرور باعث رفتن آب در بینی و چرک کردن سینه پرنده میشه .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

یعنی به من میاد این موارد رو رعایت نکنم ؟

کاملا درسته . به نکته خیلی خوبی اشاره کردین که من یادم رفت بگم .

آب رو روی فشار خیلی کم تنظیم میکردم مثل بارش بارون طبیعی البته الان که طوطی عزیزم دیگه پیشم نیست . برای دو تا طوطی دیگه از اسپری استفاده میکنم
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    طراح
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    میانگین پست در روز
    0.32
    تعداد ارسال ها
    454
    دوستان الان من 1 کاسکو 10 ماهه دارم که وحشی هست و تازه میتونم بدون داد زدنش جای غذاشو عوض کنم یعنی نمیتوم با دست بگیرمش و حمومش کنم بهترین راه حمام کردنش چیه؟ممنون از دوستان که این بحث راه افتاد تا منظور از حمام کردن و سوای دوشو شامپو بدونم

کاربر موثر

تخصص
    الاف بیکار .مضر برای هرفرد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تعداد ارسال ها
    126
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    دوستان الان من 1 کاسکو 10 ماهه دارم که وحشی هست و تازه میتونم بدون داد زدنش جای غذاشو عوض کنم یعنی نمیتوم با دست بگیرمش و حمومش کنم بهترین راه حمام کردنش چیه؟ممنون از دوستان که این بحث راه افتاد تا منظور از حمام کردن و سوای دوشو شامپو بدونم
    سلام دوست عزیز من کاسکومو این طوری حموم میکنم . با اب پاش که اب داخل ابپاش گرم گرم .که موقعی که اسپری میشه زیاد سرد نباشه .. نگران وحشی بودنش نباش .بهت عادت میکنه .باهاش مهربون باش تو مهربونی کنی اونم زودی وابسته به شما میشه که یکم زمان نیاز هست .دل خوش باشی همیشه
    چه مهمانان بي دردسري هستند مردگان
    نه به دستي ظرفي را چرك مي كنند
    نه به حرفي دلي را آلوده
    تنها به شمعي قانعند
    و اندكي سكوت...

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    با دست بگیرید؟؟؟دوست عزیز طوطی اهلی رو هم اینطوری حمام نمیکنند که شما میخواین این بیچاره روو حمام کنید
    فعلا نیازی به حمام کردن نیست،اگر قار نمیزنه بشینید کنار قفس و شروع کنید با دست بهش غذا بدید،نه بیاریدش بیرون نه به فکر حمام کردن باشید
    برای این که طوطی از دست غذا بگیره برای چند ساعت غذاشو بردارید تا کمی گرسنه بمونه تا گرسنگی به ترسش غلبه کنه و برای بار اول بیاد و غذا رو از دست بگیره،بعد از 1-2 روز دیگه نیازی به گرسنه گذاشتن طوطی نیست و هر وقت خواستید میتونید بهش غذا بدید.
    توضیحات مفصلتر رو میتونید تو همین تاپیک بخونید،بشینید با حوصله تاپیک رو از اول بخونید تا به پاسخ سوالاتتون برسید و اگر باز هم سوالی بود بپرسید

کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    سلام به همگی.دوستان کاسکوی من خیلی خیلی اهلی تر شده.دیشب برای اولین بار با پاهاش دستامو گرفت تا با انگشتر توی دستم بازی کنه.تا حالا چندین بار کلمات مختلف که باهاش تمرین کردیم رو تکرار کرده ولی فقط یه باااار.یه بار کلمه رو میگه ولی بعدش هر چی دیگه ما تکرار میکنیم اصلا اصلا تکرار نمیکنه.آخه چرااااا اینجوریه؟؟؟؟؟

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام به همگی.دوستان کاسکوی من خیلی خیلی اهلی تر شده.دیشب برای اولین بار با پاهاش دستامو گرفت تا با انگشتر توی دستم بازی کنه.تا حالا چندین بار کلمات مختلف که باهاش تمرین کردیم رو تکرار کرده ولی فقط یه باااار.یه بار کلمه رو میگه ولی بعدش هر چی دیگه ما تکرار میکنیم اصلا اصلا تکرار نمیکنه.آخه چرااااا اینجوریه؟؟؟؟؟
    سلام خوش حال شدم ان شالله از اینم رام تر میشه...شما باهاش تمرین کن و تمرینتو قطع نکن و سعی کن هر روز کلماتی که میگه باهاش تمرین کنی هر وقت واضح اونا رو گفت میتونی بری رو کلمات جدید کار کنی.موفق باشید

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    الان واقعا من متعجبم .چرا دوستان ما قبل از خرید چیزی یذره دربارش تحقیق نمیکنن با دست بگیرید حمومش کنین اونم شامپو بزنید.همین کارا میکنین دیگ فرداییش خدای نکرده حیونه تلف میشه بعد میرید جلو در مغازه یارو ..اقای بهزاد راهنماییتون کردن یا علی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)