فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 228 از 693 نخستنخست ... 128178218226227228229230238278328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,271 به 2,280 از 6928
    کاربر موثر

تخصص
    الاف بیکار .مضر برای هرفرد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تعداد ارسال ها
    126
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    فکر نکنم بیمار باشه
    قفسش چه مدلیه؟؟؟یک عکس از قفس و اسباب بازی هاش بزارید(یک عکس کلی از نمای قفس)
    احتمالا قفس و اسباب بازی خوبی نداره که سرگرم بشه
    قفسش به طول(50)وعرض (40) ارتفاع (60)هسوالان خوابه فردا عکسش میزارم .مرسی
    چه مهمانان بي دردسري هستند مردگان
    نه به دستي ظرفي را چرك مي كنند
    نه به حرفي دلي را آلوده
    تنها به شمعي قانعند
    و اندكي سكوت...

کاربر موثر

تخصص
    الاف بیکار .مضر برای هرفرد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    میانگین پست در روز
    0.12
    تعداد ارسال ها
    126
    نقل قول نوشته اصلی توسط derakht نمایش پست ها
    دوست عزیز طوطی شما شدیدا دچار سوء تغذیه است. شما احتمالا فقط تخمه بهش میدید؟!
    فرم و رنگ پرها کاملا مشخص می کند که پرنده کمبود ویتامین و مینرال دارد.
    در رژیم غذایی پرنده انواع میوه مجاز، سبزیجات ( به خصوص بروکلی و برگ چغندر) و هویج و فلفل دلمه رنگی را اضافه کنید. دقت کنید کلسیم، ویتامین آ و ویتامینهای گروه ب برای پرنده شما حیاتی است.
    در ابتدا هم برای جبران سریع این مشکل یک دوره مکمل توتال را به همراه مکمل کلسیم ( ترجیحا هر دو ازبرند تابرنیل) را بر اساس برشور محصول به پرنده بدهید.
    همچنین پرنده شما در روز به یکساعت نور خورشید احتیاج دارد. در این فصول سرد از پشت شیشه و در فصول گرم به صورت مستقیم.
    در ضمن طوطی شما اصلا دچار پرکنی به دلایل روحی نیست. اگر هم دچار پرکنی شود به دلیل عدم تعادل املاح و ویتامینها در بدنش است که امری شایع در طوطی خاکستری است.

پاینده باشید.
    سلام دوست گرامی .درست میگین بیشتر تخمه میخوره .زیاد میوه جات نمیخوره . جلو افتاب میزارم جلو نور از پشت شیشه و این قطره رو هر روز 3 وعده بهش میدم
    چه مهمانان بي دردسري هستند مردگان
    نه به دستي ظرفي را چرك مي كنند
    نه به حرفي دلي را آلوده
    تنها به شمعي قانعند
    و اندكي سكوت...

کاربرفعال

تخصص
    مدیر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    میانگین پست در روز
    0.08
    تعداد ارسال ها
    91
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی .درست میگین بیشتر تخمه میخوره .زیاد میوه جات نمیخوره . جلو افتاب میزارم جلو نور از پشت شیشه و این قطره رو هر روز 3 وعده بهش میدم
    دوست عزیز عکستون سایزش کوچک بود نتوانستم روی شیشه را بخوانم. چون با این برند آشنایی ندارم متوجه نوع مکمل نشدم.
    مهم این است که مکمل حاوی ویتامین آ و گروه ب و دی باشد. همچنین مکمل کلسیم جداگانه هم باید همزمان مصرف شود. دقت کنید بدون وجود ویتامین دی و نور آفتاب کلسیم جذب نمی شود. طوطی خاکستری شدیدا مستعد کمبود کلسیم است.
    همچنین بر اساس دستورالعملهای دوستان در انجمن نسبت به تغییر رژیم غذایی طوطی اقدام کنید. طوطی خاکستری لجباز است با صبر زیاد باید این تغییر رژیم را اعمال کنید.

پاینده باشید.

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    سلام .خسته نباشید. خواستم بپرسم تشویقی رو چه زمانی باید به کاسکو بدیم؟ من بعد از تکرار هر کلمه ای که با سوت میگه به اون تشویقی میدم البته تشویقیام هر دفعه فرق میکنه یا بعد از تکرار میارمش بیرون یا اسباب بازی جدیدی در اختیارش قرار میدم یا خوراکی ایا کارم درسته؟ و اینکه مدت زمانی که کاسکو یه کلمه رو با سوت تکرار میکنه(واسه دفعه اول) تا زمانی که واضح میشه چقدر طول میکشه؟ البته میدونم مدت زمان دقیقی نداره حدودا خواستم ببینم چقدر طول میکشه تا واضح بشه . ممنون

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    سلام .خسته نباشید. خواستم بپرسم تشویقی رو چه زمانی باید به کاسکو بدیم؟ من بعد از تکرار هر کلمه ای که با سوت میگه به اون تشویقی میدم البته تشویقیام هر دفعه فرق میکنه یا بعد از تکرار میارمش بیرون یا اسباب بازی جدیدی در اختیارش قرار میدم یا خوراکی ایا کارم درسته؟ و اینکه مدت زمانی که کاسکو یه کلمه رو با سوت تکرار میکنه(واسه دفعه اول) تا زمانی که واضح میشه چقدر طول میکشه؟ البته میدونم مدت زمان دقیقی نداره حدودا خواستم ببینم چقدر طول میکشه تا واضح بشه . ممنون
    سلام دوست عزیز .
    تشویق در مقابل کار درست . تشویقی باید یه تخمه یا دانه کوچک و خشکبار باشه . باید اون چیزی باشه که کاسکو بیشتر از هرچیز دیگه بهش علاقه داره . مثلا وقتی میگین بیا پایین و اومن هم پایین اومد بهش جایزه بدین اون کم کم شرطی میشه برای بدست آوردن جایزه خرفتون رو گوش میده . تشویقی نباید فرق کنه چون پرنده گیج میشه . کلماتی مثل آفرین یا حتی تشویق لفظی هم در بعضی از کاسکو ها هست . توصیه من اینه شما هم جایزه رو بده هم کلمه تشویقی رو بهش بگو . ولی همش وقتی با سوت میگه بهش جایزه نده اینطوری رقبت نمیکنه که حرف بزنه واضح . وقتی اولین کلمه رو گفت بهش جایزه بده . وقتی یک کلمه رو با سوت میگه تو پشتش باهاش همون کلمه رو واضح تکرار کن . رمز موفقیت فقط صبر و تکراره . هیچ مدت زماتی نمیشه تعریف کرد چه یک هفته چه یک ماه بستگی به هم شما هم خوده کاسکو داره . شما تلاش کن خودش درست میشه .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربرفعال

تخصص
    تکثیر کننده دیسکس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    50
    سلام عزیزان کاسکو من وقتی در پرنده فروشی بود بیشتر تخمه میخورد و الآن برای این که بخوام تقویتش کنم به غیر از کلم بروکلی و میوه چه چیزهايی رو پیشنهاد میکنید در ضمن در باره‌ی تغذیش چند تا سوال دارم 1-کلم بروکلی و هویج و سیب زمینی رو باید آب پز کرد؟ 2-تخم مرغ آب پز میشه داد؟ 3-من برای غذاش کم کم دارم تخمه رو کم میکنم و به جاش میوه و مغز های دیگه رو جای گزین میکنم به نظر شما چه چیز هایی رو به جای تخمه بدم که مفید هم باشه. ممنون

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.86
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amis9977 نمایش پست ها
    سلام عزیزان کاسکو من وقتی در پرنده فروشی بود بیشتر تخمه میخورد و الآن برای این که بخوام تقویتش کنم به غیر از کلم بروکلی و میوه چه چیزهايی رو پیشنهاد میکنید در ضمن در باره‌ی تغذیش چند تا سوال دارم 1-کلم بروکلی و هویج و سیب زمینی رو باید آب پز کرد؟ 2-تخم مرغ آب پز میشه داد؟ 3-من برای غذاش کم کم دارم تخمه رو کم میکنم و به جاش میوه و مغز های دیگه رو جای گزین میکنم به نظر شما چه چیز هایی رو به جای تخمه بدم که مفید هم باشه. ممنون
    سلام سیبزمینی رو من پیشنهاد نمیکنم
    هویج و کلم هم خانش هم میشه داد فقط باید شسته باشه
    تخمه مرغ اگر میدید دو هفته ای یک مقدار کم (خودم استفاده نمیکن)
    میتونید ذرت-گندم-جو- انواع حبوبات رو اضافه کنید هیچ کدوم مشکل نداره
    میوه جات هم که اکثرش رو میشه داد ولی بعضیاش رو نباید استفاده کنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    سلام دوست عزیز
    علاوه بر صحبت های دوستمون از تمام میوه جات و غلات و دانه جات مجاز که همجا گفته شده میتونید استفاده کنید . توی تاپیک تغذیه هست اگر نبود توی سایت یه سرچ بزنید پیدا میشه . از تمامش میتونید استفاده کنید ولی مراقب باشید بیشتر از حد نباشه که اذیت میکنه . مثلا کلم سه روز در هفته یه گل کلم کوچیک بهش بده و ...
    کلم رو اصلا آپز نکن چون بوی بد میگیره و پرنده نمیخوره . سیب زمینی هم باید سیب زمینی شیرین باشه که یه ریسک هست و لطفا سیب زمینی ندین بهش . تخمه رو آب پز کنید و فقط تنها پوست یا سفیده اون هم به مقدار کم هفته ای دوبار یا یک بار بهش بده .
    برای جایگزین تخمه هم میوه جات بده هم دانه جات مختلف که سرگرم هم بشه . توی تغذبه اصلا ریسک نکن مثلا بادام زمینی نده بهش ...
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    ویرایش توسط nafiseh65 : 26th February 2014 در ساعت 01:36 PM

کاربرفعال

تخصص
    تکثیر کننده دیسکس
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    50
    سلام دوستان کاسکو من سرما خورده و این علائم رو داره کم غذا شده بال ‌‌هاش حالت آویزون شدن یا افتادگی داره نفس کشیدنش صدا داره و خس خس میکنه دماغشو زیاد میخارونه در طول روز زیاد چرت میزنه پیش دام پزشک رفتم چند روز پیش یه قطره داد که تا دیشب تو آبش میریختم ولی دیشب به دام پزشکش که زنگ زدم گفت قطره رو قطع کن و تترا سایکلین به جاش بده من هم همین کارو کردم و از امروز دارم تترا سایکلین تو آبش میریزم و دما هم حدود 27 هست به نظرتون چی کار کنم که زود تر خوب بشه جای نگرانی داره یا جدی نیست؟ بیشتر بهش میوه میدم که تقویت بشه امروز دیدم که یکی دو بار آبشو خورد لطفا راه نماییم کنید من باید چه کار دیگه ای کنم که زود تر خوب بشه؟ در ضمن دام پزشک گفت تترا سایکلین انسانی بده من هم همین کارو کردم مشکلی نداره؟

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.86
    تعداد ارسال ها
    3,040
    سلام دوستان کاسکو من سرما خورده و این علائم رو داره کم غذا شده بال ‌‌هاش حالت آویزون شدن یا افتادگی داره نفس کشیدنش صدا داره و خس خس میکنه دماغشو زیاد میخارونه در طول روز زیاد چرت میزنه پیش دام پزشک رفتم چند روز پیش یه قطره داد که تا دیشب تو آبش میریختم ولی دیشب به دام پزشکش که زنگ زدم گفت قطره رو قطع کن و تترا سایکلین به جاش بده من هم همین کارو کردم و از امروز دارم تترا سایکلین تو آبش میریزم و دما هم حدود 27 هست به نظرتون چی کار کنم که زود تر خوب بشه جای نگرانی داره یا جدی نیست؟ بیشتر بهش میوه میدم که تقویت بشه امروز دیدم که یکی دو بار آبشو خورد لطفا راه نماییم کنید من باید چه کار دیگه ای کنم که زود تر خوب بشه؟ در ضمن دام پزشک گفت تترا سایکلین انسانی بده من هم همین کارو کردم مشکلی نداره؟
    سلام
    به نظر من ببرید یک دامپزشکی دیگه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)