کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    3381
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    ببخشید
    یعنی میشه به اینها آلوورا داد ؟؟؟؟؟؟؟ چطوری بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط عسل 1 نمایش پست ها
    ببخشید
    یعنی میشه به اینها آلوورا داد ؟؟؟؟؟؟؟ چطوری بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    الو ورا می شه داد ولی بیشتر برای اسپری رو پرهاست داخلش رو در می یارین می ریزین در مخلوط کن کمی هم آب بریزین یک مایع کف آلود به دست می یاد زمان حمام کمی طوطی رو خیس کنید و بعد رو پرهاش اسپری کنید بزارین چند دقیقه باشه و بعد بشورین. خوراکیش هم جز گیاهان سمی نیست

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام.خيلي خوشحالم.ببخشيد من نتونستم طاقت بيارم و رفتم سراغ عسل و بعد از2دقيقه اينجوري شد:

نظرتون چيه؟
    رو دستم هم يكم اومد.ببخشيد من نتونستم جلوي خودمو بگيرم.فكر نميكردم اينقدر راحت بياد.
    حالا بايد چيكار كنم؟
    ممنونم

کاربرفعال

شماره عضویت
    3316
    سلام به همه دوستان
    کاسکو من حتی جیک هم نمیزنه! به خدا از همستر بی صداتره!
    فقط رفتیم دامپزشکی پیش دکتر هومن که واکسن هم زد اونجا موقع گرفتنش قارای بدجور میزد که خدا رو شکر فهمیدم لال نیست!!
    خیلی هم مهربونه! محال منو گاز بگیره اما با غریبه حالت تهاجمی میگیره و منم تا میرم پیشش مردمک چشمش باز و بسته میشه
    من چه کنم با این بی صداییش؟ 1ماه شد دیگه! باور کنید اغراق نمیکنم اما صدا از دلش در نیومده!!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام.خيلي خوشحالم.ببخشيد من نتونستم طاقت بيارم و رفتم سراغ عسل و بعد از2دقيقه اينجوري شد:

نظرتون چيه؟
    رو دستم هم يكم اومد.ببخشيد من نتونستم جلوي خودمو بگيرم.فكر نميكردم اينقدر راحت بياد.
    حالا بايد چيكار كنم؟
    ممنونم
    عکست معلوم نیست .من که چیزی نمی بینم.انگار که آوردیش رو دست .خوب عیبی نداره .حالا باهاش تمرین کن .بذار بیاد رو دستت، یه جایزه بده بهش ، بعد دوباره بذارش سر جاش .یه هفته همینجوری باهاش کار کن .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط alismi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    کاسکو من حتی جیک هم نمیزنه! به خدا از همستر بی صداتره!
    فقط رفتیم دامپزشکی پیش دکتر هومن که واکسن هم زد اونجا موقع گرفتنش قارای بدجور میزد که خدا رو شکر فهمیدم لال نیست!!
    خیلی هم مهربونه! محال منو گاز بگیره اما با غریبه حالت تهاجمی میگیره و منم تا میرم پیشش مردمک چشمش باز و بسته میشه
    من چه کنم با این بی صداییش؟ 1ماه شد دیگه! باور کنید اغراق نمیکنم اما صدا از دلش در نیومده!!
    سلام .باز جای شکرش باقیه که می دونی لال نیست:smile (228):اگه غریبه رو می بینه حالتش تهاجمی میشه مهم نیست فعلا .اول باید به شما و خونوادتون اعتماد کنه .که یک ماه زمان کمیه .نگران نباش .مردمک چشمش هم کوچیک بزرگ میشه چیز مهمی نیست .بعضی وقتا از خوشحالی هم این اتفاق می افته .مثلا طوطی خودم وقتی که غذاهایی که خیلی دوست داره بهش می دم .وقتی در حال خوردن اوناست مردمک چشماش کوچیک بزرگ میشه .فعلا همه رفتاراش عادیه به نظرم .اما درباره صدا .من فکر کنم مشکلی نیست ولی خوب شما یکم براش سوت بزن یا آهنگ براش بذار نه با صدای خیلی بلند .شما مدام کنارش هستین؟وقتی میرین بیرون از اتاق یا جایی که شما رو نمیبینه باز ساکته ؟اصلا با خودش هم حرف نمیزنه ؟یا مثلا یه زمان های خاصی یکم سرو صدا نمی کنه مثلا صبح ؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سپيده خانوم.اول دستمو بردم نيومد روش و فقط با يه پا اومد ولي وقتو چوبو بردم جلوي پاهاش اومد روي چوب.خيلي راحت اومد و يكم هم اومد روي دستم.الانم تو عكس روي چوبه.
    همين تمرينو باهاش بكنم؟
    ممنون

کاربرفعال

شماره عضویت
    3316
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام .باز جای شکرش باقیه که می دونی لال نیست:smile (228):اگه غریبه رو می بینه حالتش تهاجمی میشه مهم نیست فعلا .اول باید به شما و خونوادتون اعتماد کنه .که یک ماه زمان کمیه .نگران نباش .مردمک چشمش هم کوچیک بزرگ میشه چیز مهمی نیست .بعضی وقتا از خوشحالی هم این اتفاق می افته .مثلا طوطی خودم وقتی که غذاهایی که خیلی دوست داره بهش می دم .وقتی در حال خوردن اوناست مردمک چشماش کوچیک بزرگ میشه .فعلا همه رفتاراش عادیه به نظرم .اما درباره صدا .من فکر کنم مشکلی نیست ولی خوب شما یکم براش سوت بزن یا آهنگ براش بذار نه با صدای خیلی بلند .شما مدام کنارش هستین؟وقتی میرین بیرون از اتاق یا جایی که شما رو نمیبینه باز ساکته ؟اصلا با خودش هم حرف نمیزنه ؟یا مثلا یه زمان های خاصی یکم سرو صدا نمی کنه مثلا صبح ؟
    اصلا سپیده خانوم از دیوار صدا در میاد از این در نمیاد
    مادرم اکثرا پیششه و باهاش حرف میزنه و منم که بعد از ظهرها میام بیشتر باهاش ور میرم و نازش میکنم
    این مدت کلا 2-3 تا صدای خیلی ریز در اورده اونم سر صبح
    همین و دیگر هیچ!!!!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سپيده خانوم.اول دستمو بردم نيومد روش و فقط با يه پا اومد ولي وقتو چوبو بردم جلوي پاهاش اومد روي چوب.خيلي راحت اومد و يكم هم اومد روي دستم.الانم تو عكس روي چوبه.
    همين تمرينو باهاش بكنم؟
    ممنون
    نه چوب رو بذار کنار .اگه بعد از اینکه روی چوب بوده اومده رو دستت پس از ترس چوب بوده .تازه اگه هم نترسه از چوب استفاده نکن.اولا که ممکنه کاسکو بترسه دوما موقعی از چوب استفاده می کنن که از گاز طوطی بترسن .این خوشگل که دیگه دستتو گاز نمی گیره پس نیازی نیست از چوب استفاده کنی .ترسش وقتی که با یه پا اومده رو دستت کاملا طبیعیه .همون هم جایزه داره .اصلا عجله نکن .وقتی یه پاشو گذاشت رو دستت بهش جایزه بده (تخمه و تیکه های کوچیک پسته و گردو ) اگه یه روز فقط تا همین مرحله پیش اومد مهم نیست .فقط باید به دستت اعتماد کنه .حالا نه اینکه اعتماد نداشته باشه چون طوطی ها قبل از اینکه پا بذارن جایی، از محکم بودنش مطمئن میشن (اینو راجع به طوطی خودم کاملا مطمئنم )پس سخت نگیر اگه یه روز فقط یه پاشو گذاشت رو دستت .واسه این کارش بهش جایزه بده .بعد کم کم یکم دستت رو بیشتر ببر نزدیک تر .این کلیپ رو دیده بودی که تو بخش آموزش گذاشتم .به نظرم هر کی می خواد به طوطیش یاد بده روی دست آوردن رو حتما باید اینو ببینه.هم آرامش شخص تربیت کننده آموزندست واسه همه .هم راهی که انتخاب کرده واقعا جالبه .ببین چجوری با جایزه طوطی رو راضی می کنه که بیاد رو دستش .حتما ببین .اگه متوجه نشدی بگو که برات توضیح بدم .هرچند که می دونم خودت استادی .
    پست پنجم از این تاپیک رو می گم :

http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=5375

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط alismi نمایش پست ها
    اصلا سپیده خانوم از دیوار صدا در میاد از این در نمیاد
    مادرم اکثرا پیششه و باهاش حرف میزنه و منم که بعد از ظهرها میام بیشتر باهاش ور میرم و نازش میکنم
    این مدت کلا 2-3 تا صدای خیلی ریز در اورده اونم سر صبح
    همین و دیگر هیچ!!!!
    شانستو ببین 3 بار DCشدم :smile (268):

خوب .راه هایی که به ذهنه من میرسه اینه که : طوطی ها برای جلب توجه صاحبشون همیشه سعی می کنن سرو صدا ایجاد کنن .اگه یکی مرتب بشینه کنارش دیگه نیازی به این جلب توجه نیست .حالا باز حدسه منه .شما که دقیق به سوالام جواب ندادی.ولی از جوابی که دادی اینطور فهمیدم که مدام پیشش هستین .حالا شما یه کاری کن اگه تو اتاقی هستین که طوطی اونجاست .حواست رو بذار جای دیگه .بذار برای جلب توجهت تلاش کنه .راه دوم هم اینکه براش سوت بزنی یا براش آهنگ بذاری .
    اینجا چندتا آهنگ و سوت انگار هست .سوت رابین هود از همه بهتره .همه رو دانلود کن .براش بذار ببین واکنشش چیه .خودتم می تونی بعضی وقتا براش اجرا کنی اینا رو .

http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=5564

ببین از کم صدا بودنش نترس .من یادمه وقتی طوطیم کوچیک بود اصلا صداش در نمیومد .اصلا نه جیکی نه صدایی .فکر می کردم که لاله .همه صداهاش آروم بود .ولی بعد دیگه صداش باز شده انگار، الان بیا ببین چه جیغایی می کشه .در کل می خوام بگم فکر نمی کنم مشکلی باشه .بعضی وقتا اگه خونه هم ساکت باشه باعث میشه اونم زیاد سرو صدا نکنه .ولی اگه خیلی نگرانی می تونی اینجا از دکتر برهانی کیا بپرسی :

http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=6944

صفحه 223 از 1238 نخستنخست ... 1231732042052062072082092102112122132142152162172182192202212222232242252262272282292302312322332342352362372382392402412422733237231223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)