فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 218 از 693 نخستنخست ... 118 168 208216217218219220 228 268 318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,171 به 2,180 از 6930
    کاربر عالی

تخصص
    طراح
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    میانگین پست در روز
    0.32
    تعداد ارسال ها
    454
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    چشم چرا تو بالا ویرایش کردم و گفتم الان ملنگو دارم ولی اولین کاسکویی هست که میخوام بخرم....چشم میگردم دنبال یک جوون تر یک کاسکوی چشم طوسی رام پیدا کردم 900تا1100داره این چطوره؟
    سلام دوست عزیز چشم توسی دم قرمز باشه حد اقل 1500 قیمت داره اگه دم شرابی باشه همین قیمتی که فرمودین هست ولی به شرط بخرین که اگه بالا 1 سال داشت پس بگیره چون اکثر فروشنده ها راست نمیگن ببرش پیش دام پزشک سلامتشو با سنشو تایید کنه بعد بخر

کاربر عالی

تخصص
    طراح
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    میانگین پست در روز
    0.32
    تعداد ارسال ها
    454
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز چشم توسی دم قرمز باشه حد اقل 1500 قیمت داره اگه دم شرابی باشه همین قیمتی که فرمودین هست ولی به شرط بخرین که اگه بالا 1 سال داشت پس بگیره چون اکثر فروشنده ها راست نمیگن ببرش پیش دام پزشک سلامتشو با سنشو تایید کنه بعد بخر
    راستی دوست عزیز زمانی که من میخواستم کاسکو بگیرم خیلی از فروشنده ها بودن که کاسکو رام دستی داشتن ولی حرف نمیزد و با هر فرد با تجربه ای که صحبت میکردم میگفت کاسکو که دستی بشه و رام دیکه کاره خیلی سختیه که به حرف بیاد و تو جندتا کتاب خوندم که اول کاسکورو به حرف بیارین بعد تلاش کنین برا دستی کردنش موفق باشی

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    راستی دوست عزیز زمانی که من میخواستم کاسکو بگیرم خیلی از فروشنده ها بودن که کاسکو رام دستی داشتن ولی حرف نمیزد و با هر فرد با تجربه ای که صحبت میکردم میگفت کاسکو که دستی بشه و رام دیکه کاره خیلی سختیه که به حرف بیاد و تو جندتا کتاب خوندم که اول کاسکورو به حرف بیارین بعد تلاش کنین برا دستی کردنش موفق باشی
    سلام
    در این باره هم بنده و هم اساتید سایت قبلا توضیح دادند,این حرف یک حرف کاملا بی پایه و اساسه.
    کاسکو زمانی دیر به حرف میاد که تمرین سخنگویی باهاش نشه و یا این که خیلی لوس بار بیاد,یعنی دائم تو دست و پا باشه و وقتی برای تمرین سخنگویی و یا انگیزه ای برای تقلید صدا نمونه
    تمام کاسکو های اهلی به شرط تمرین کافی و سن مناسب به حرف میان مگر در موارد خیلی خیلی خیلی نادر
    اما بهترین روش اینه که تمرین سخنگویی و اهلی کردن با هم انجام بشه تا طوطی وقتی اهلی میشه به حرف هم بیاد

کاربر عالی

تخصص
    طراح
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    میانگین پست در روز
    0.32
    تعداد ارسال ها
    454
    [quote=بهزاد وکیلی;170486]سلام
    در این باره هم بنده و هم اساتید سایت قبلا توضیح دادند,این حرف یک حرف کاملا بی پایه و اساسه.
    کاسکو زمانی دیر به حرف میاد که تمرین سخنگویی باهاش نشه و یا این که خیلی لوس بار بیاد,یعنی دائم تو دست و پا باشه و وقتی برای تمرین سخنگویی و یا انگیزه ای برای تقلید صدا نمونه
    تمام کاسکو های اهلی به شرط تمرین کافی و سن مناسب به حرف میان مگر در موارد خیلی خیلی خیلی نادر
    اما بهترین روش اینه که تمرین سخنگویی و اهلی کردن با هم انجام بشه تا طوطی وقتی اهلی میشه به حرف هم بیاد[/quot
    یعنی شما میگین هم زمان هم کاسکورو دستی کنم هم به حرف بیارم اخه فروشنده به من گفت بزار 1 /2 کلام به حرف بیاد بعد شروع کن به دستی کردنش!

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    [quote=مهدی نیو;170487]
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام
    اما بهترین روش اینه که تمرین سخنگویی و اهلی کردن با هم انجام بشه تا طوطی وقتی اهلی میشه به حرف هم بیاد[/quot
    یعنی شما میگین هم زمان هم کاسکورو دستی کنم هم به حرف بیارم اخه فروشنده به من گفت بزار 1 /2 کلام به حرف بیاد بعد شروع کن به دستی کردنش!
    برادر من فروشنده جماعت حرف رو از روی شکمش میزنه نه عقلش
    طوطی وقتی استرسش از بین بره و آروم بشه شروع مکنه به تقلید صدا,شما به من بگید طوطی که هنوز اهلی نشده و از شما ترس داره و هر بار میرید سمتش برای تمرین سخنگویی استرس میگیره چقدر به تمرینای شما توجه میکنه که به حرف بیاد؟؟این نا ممکن نیست اما زمان زیادی میخواد,شما کاری رو بکنید که هممن و هم بچه های دیگه انجام دادند و نتیه گرفتند
    هم زمان که باهاش تمرین اهلی شدن میکنید تمرین سخنگویی هم بکنید
    به شرطی که سن طوطی و تمرین شما مناسب باشه طوطی شما تقریبا تو یک زمان هم اهلی میشه و هم ببه حرف میاد

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    سلام . با توجه به راهنمایی شما تا به حال هرمشکلی واسه کاسکوم پیش اومده بود حل شد اگه شما نبودین فکر کنم روز شب کاسکوم رو میبردم دامپزشک d:
    من تقربیا فقط اخر شب با سیلور کار میکنم که به حرف بیاد خواستم بپرسم اوایل صحبت کردنشون چجوریه الان یه کلمه رو با سوت جواب میده با ریتم همون سلام یعنی شروع صحبت کردنه؟اخه همون موقع پشت سر من تکرار نمیکنه وقتی تنها میشه اینکارو میکنه هنوز این کلمه رو یاد نگرفته برم سراغ یه کلمه دیگه چون میگن طوطی از تکرار مدام یک کلمه خسته میشه اونو عوض کنید خواستم نظرتون رو بپرسم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    سلام . با توجه به راهنمایی شما تا به حال هرمشکلی واسه کاسکوم پیش اومده بود حل شد اگه شما نبودین فکر کنم روز شب کاسکوم رو میبردم دامپزشک d:
    من تقربیا فقط اخر شب با سیلور کار میکنم که به حرف بیاد خواستم بپرسم اوایل صحبت کردنشون چجوریه الان یه کلمه رو با سوت جواب میده با ریتم همون سلام یعنی شروع صحبت کردنه؟اخه همون موقع پشت سر من تکرار نمیکنه وقتی تنها میشه اینکارو میکنه هنوز این کلمه رو یاد نگرفته برم سراغ یه کلمه دیگه چون میگن طوطی از تکرار مدام یک کلمه خسته میشه اونو عوض کنید خواستم نظرتون رو بپرسم
    سلام . اوایلش با سوت آهنگ کلمه رو تکرار میکنن . با تکرار بیشتر به صورت ناواضح و باز با تکرار بیشتر واضح تر تکرار میکنن . البته شما هم باید کلمات رو براش واضح تکرار کنید به طور مداوم .

شما میتونید دو تا کلمه ساده رو باهاش تمرین کنید . وقتی کلمات رو با سوت تکرار میکنه شما هم فورا همون کلمه رو واضح براش تکرار کنید تا شکل درست کلمات رو یاد بگیره .

اگه فرصت دارید که ساعات دیگه روز هم باهاش کار کنید بهتر هم میشه و زودتر یاد میگیره .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    سلام دوست عزیز .
    تمام راهنمایی های ما انجام وظیفه دربرابر شما و این فرشته هاست .
    پیشنهاد میکنم تاپیک های آموزش سخنگویی رو کامل بخونید و با دقت .
    بهترین زمان برای آموزش یکی شب هست یکی هم غروب . صبح چون کاسکو تازه پا میشه و پر انرژی هست اصلا بهتون گوش نمیده و سر گرمه . طی مقاله ای که توسط برادران وومچ مطرح شد . آموزش سخنگویی عوامل مختلفی داره . یکی از این عوامل در اولین برخورد هست . همینطور که توی طول روز جه وقتی پیشش هستین یا در اتاق دیگه هستین کلمه رو براش کلمه مورد نظر رو تکرار کنید تا بشنوه . برای روش اولین برخورد شما دقت کنید وقتی که میرید بیرون یا داخل میاید که نگاه کاسکو بهتون جلب میشه درجا کلمه مورد نظر رو تکرار کنید البته سعی کنید فقط شرطی نشه به رفتن و اومدن . شما گاهی با جابجا شدن مثلا از صندلی به صندلی دیگر حواس کاسکو رو به خودتون جلب میکنید در همین هنگام اون کلمه رو تکرار کنید . از اونجایی که حواسش پیش شماست کلمه میره توی ذهنش . زمانی هم که باهاش کلمه رو تکرار میکنید مثلا بین هر 15 بار که کلمه مورد نظر رو تکرار میکنید دوتا سه تا کلمه دیگه بگید بعد دوباره کلمه مورد نظر قبل رو تکرار کنید . توی روز باهاش مکالمه کنید بذارید صحبت کردن براش جذاب بشه اما زیاده روی نکنید که زده بشه . هر موقع دیدین حوصله نداره و هرکاری میکنید گوش نمیده کلاس رو قطع کنید . بعضی کاسکو ها طی روزی 1 ساعت آموزش یاد میگیرن ولی بعضی لازمه 1 ساعت رو در طول روز طی 4 تا 15 دقیقه یا دوتا 30 دقیقه باهاش کار کرد . بستگی به خودتون و کاسکوتون داره . کلمه باید شیوا و رسا و واضح باشه . طی آموزش باهاش کاملا مهربون باشید . اول صدا مثل سوت هست ولی کم کم تبدیل به صدا میشه . نه عجله کنید نه زیاده روی . معتدل باشید . حتما مقاله های سخنگویی رو هم بخونید
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    دوستان راهنمایی لازم رو انجام دادند فقط بنده یک نکته کوچیک رو جهت بهتر شدن آموزش میگم
    چون طوطی شما سلام رو با سوت میگه یعنی داره به تمرین سخنگویی جواب میده,بهتره همون کلماتی که قبلا براش تکرار میکردید رو تکرار کنید و کلمه ای اضافه نکنید چون باعث سردرگمی و گیج شدن طوطی میشه و ممکنه جواب خوبی نگیرید,مثلا قبلا اگر فقط سلام رو باهاش کار میکردید الان هم فقط سلام رو باهاش کار کنید تا واضح بگه بعد برید سراغ کلمه بعد یا اگر در کنار سلام کلمات دیگه رو هم کار میکردید الان هم همونا رو به علاوه سلام تکرار کنید تا اونها رو هم به زودی ازش بشنوید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    سلام دوست عزیز . طبق گفته آقای وکیلی این حرف کاملا بی اساس و غلط هست . کاسکوی من که اول وحشی بود الان حدودا 5 ماه هست که پیشمه تا الان درحد سر دادن اهلی شده و 5 کلمه حرف میزنه ولی بازم سمجه و یکم ترس داره ولی اهلی شدن هیچ رابطه ای با سخنگویی نداره . هرکجای این قضیه اگه بلنگه یا مربوط به علاقه خوده کاسکو هست که استثنای انگشت شماری هست و یا مربوط به کم کاری صاحب . لطفا انقدر به حرفای بازاری ها گوش ندین . من رفته بودم بازار به طرف گفتم بسته مکمل کاسکو میخوام ولی ماله کاکادو رو بهم داد گفتم برای کاسکو رو بدین اینو نمیخوام گفت این همونه گفتم نه . گفت این تابلو رو میبینی گفتم بله . یه تابلو بهم نشون داده بود که روش عکس ماکایو و کاکادو و کاسکو و همه چی بود . گفتم چطور ؟ گفت اینا همه کاسکو هستن فرقی ندارن منم گفتم واقعا ممنونم و اومدم بیرون . اینم از بازاری های ما . تروخدا رو حرف اینا حساب نکنید .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)