مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط عسل 1 نمایش پست ها
    سلام
    من دیشب روش پارچه کشیدم سه طرف قفس بجز پشت ولی پارچه رو که برداشتم دیدم پشت و رو نشسته یعنی روش به دیوار بود که پارچه نداشت.
    دلیل خاصی داره ؟؟؟؟؟
    سلام .نه مشکلی نداره .طوطیه منم همینجوریه یعنی همه طوطی هام همین طور بودن .به نظر من طبیعیه :smile (91):.چون برام سوال برانگیز نبوده این کارش ، دنبال دلیلش نبودم:smile (81): .شما هم نگران نباش .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    عسلو به كلي خوب كردم ولي پراش بهم ريختست.
    تو اين مدتم كلي باهاش كار كردم.الان غذارو ميذارم كف دستم و ميبرم توي قفس مياد و از روي دستم بر ميداره.يكم غر ميزنه ولي بعدش كلي دستمو ليس ميزنه.
    ميخوام بيارمش بيرون.بيارم يا هنوز زوده؟؟
    بايد چيكار كنم؟
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    3381
    سلام بر دوستان
    لطف می کنید و در مورد عسل من نظر بدید ؟ در پست های قبلی درخواست کرده بودم
    با سپاس

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام
    عسلو به كلي خوب كردم ولي پراش بهم ريختست.
    تو اين مدتم كلي باهاش كار كردم.الان غذارو ميذارم كف دستم و ميبرم توي قفس مياد و از روي دستم بر ميداره.يكم غر ميزنه ولي بعدش كلي دستمو ليس ميزنه.
    ميخوام بيارمش بيرون.بيارم يا هنوز زوده؟؟
    بايد چيكار كنم؟
    ممنون
    جند وقت شد پیشت هست؟تبریک می گم بالاخره طوطی خوشگلت خوب شد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    سلام بر دوستان
    لطف می کنید و در مورد عسل من نظر بدید ؟ در پست های قبلی درخواست کرده بودم
    با سپاس
    عسل شما حدود 1سال و نیم باید باشه با توجه به این عکسهایی که گذاشتین . برای شروع کار کردن جایی که طوطی کاملا با دیدن شما عادی هست رو انتخاب می کنید و باهاش حرف می زنید و بعد 5-6 روز فاصله رو کم می کنید این کار رو ادامه می دین تا با فاصله خیلی کم راحت پیشش می شینید و باهاش حرف می زنید عصبی و یا ترسیده نباشه در این دوره دست زدن به پرنده بیرون اوردن پرنده نداریم به هیچ عنوان بهش دست نزنید حتی یک لمس کوچک نوکش هر چی با حوصله تر باشین در مراحل بعد بهتر و سریعتر جواب می گیرین.

زمانیکه به راحتی پیشش می شینین و حرف می زنید با دست غذا دادن رو شروع می کنید گشنگی دادن اصلا نداریم بار اول از دستتون می گیره و پرت می کنه اشکالی نداره پشتکار داشته باش و باز ادامه می دی نکته ای که هست تمرینات باید مدتهای کوتاه ولی چندین بار باشه اینکه در روز 1 بار 2 ساعت تمرین کنید هیچ فایده ای نداره و بهتره 10 بار در روز هر بار 5دقیقه وقت بزارین.

مرحله غذا دادن زمانهایی که طوطی گشنه هست رو در نظر بگیرین تا می ره سر ظرف ظرف رو بردارین و چندین تخمه اول رو با دست بدین اگه قبول نکرد که می زارین سر جاش و بعد باز تکرار می کنید در صورتیکه از دستتون گرفت بهش بادام پسته یا هر چیزی که بیشتر دوست داره بعنوان جایزه می دین.

در تمام مراحل تمرین حرف زدن یادتون نره تمرین حرف زدن از همین حالا باید شروع شه شب که می خوابین شب بخیر صبح ها که پارچه رو بر می دارین سلام صبح بخیر و.......... بطور واضح و رسا می گین تا حرف زدن بصورت کاربردی رو یاد بگیره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    3381
    سلام دوست عزیز
    الان چند روزه که قیل از غذا دادن بهش سعی میکنم با دست بهش بادوم بدم ولی میره رو دیواره قفس نگاه میکنه اگرم نرم کنار جیغ میکشه ولی نمیاد پایین
    در بقیه موارد حتی تو فاصله یک وجبیش که هم بشینم چیزی نمیگه و راحت غذاش رو هم میخوره فقط نباید دست به قفسش بزنم

میگن اول باید صحبت کنند بعد رام بشن ................ این درسته ؟
    کی میتونم ببرمش تو حمام و کامل حمامش کنم ؟

کاربرفعال

شماره عضویت
    3316
    سلام
    من حدود 20 روزه یه کاسکو خریدم اما از روزی که اومده صداش در نیومده
    از ما اصلا نمیترشه و اجازه میده به نوکش و پاهاش راحت دست بزنیم از دستمون هم راحت غذا میگیره اصلا هم اهل گاز نیست و فقط اگه کاری بر خلاف میلش باشه دستمونو هل میده با نوکش
    حالا سوالم اینه بی صدایی این کاسکو موردی نداره؟ فقط روزای اول غرغر میکرد خیلی کم که بعد از3روز دیگه غر نزد و اروم شد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    سلام دوست عزیز
    الان چند روزه که قیل از غذا دادن بهش سعی میکنم با دست بهش بادوم بدم ولی میره رو دیواره قفس نگاه میکنه اگرم نرم کنار جیغ میکشه ولی نمیاد پایین
    در بقیه موارد حتی تو فاصله یک وجبیش که هم بشینم چیزی نمیگه و راحت غذاش رو هم میخوره فقط نباید دست به قفسش بزنم

میگن اول باید صحبت کنند بعد رام بشن ................ این درسته ؟
    کی میتونم ببرمش تو حمام و کامل حمامش کنم ؟
    دستتون رو داخل می کنید؟یعنی 2سانتی قفسش می تونید بشینید و کار خاصی نمی کنه؟لازم نیست هر بار پیشش می شینین حرف بزنین می تونین 5دقیقه بشینین برای خودتون مجله بخونید و یا تلفن حرف بزنید ولی این نزدیک نشستن رو زیاد انجام بدین تا اعتماد شکل بگیره ببینین وقتی طوطی به شما اعتماد داره در این مرحله اگه من یک سمتش بشینم و سمت دیگش شما باشی باید خودشو به طرفی که شما هستی نزدیک کنه این یعنی با شما حس امنیت داره . آموزشش رو هم فعلا فقط یکنفر انجام باید بده خانوادگی کار نکنید.

برای حمام زود هست هوا هم سرد شده اگه بار اولتون هست طوطی این سایز می خوایین ببرین حمام قبلش کاملا درباره شیوه حمام بردن مطالعه کنید اگه کمکی خواستین حتما قبلش بپرسین.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط alismi نمایش پست ها
    سلام
    از ما اصلا نمیترشه و اجازه میده به نوکش و پاهاش راحت دست بزنیم از دستمون هم راحت غذا میگیره اصلا هم اهل گاز نیست و فقط اگه کاری بر خلاف میلش باشه دستمونو هل میده با نوکش
    حالا سوالم اینه بی صدایی این کاسکو موردی نداره؟ فقط روزای اول غرغر میکرد خیلی کم که بعد از3روز دیگه غر نزد و اروم شد
    اگر حال عمومیش خوب هست خوب می خوره مدفوعش عادی هست لرزش قسمت پرهای سینه نداره زیاد تو چرت نیست مشکلی نداره بعضی طوطی ها آرومتر هستن ولی به تدریج شلوغتر از اینی که هست می شه احتمالا محیط خانه شما هم آروم هست اگه کمی شلوغتر بشین سر و صدا بیشتر داشته باشین روش اثر زیادی داره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط alismi نمایش پست ها
    سلام
    اگر حال عمومیش خوب هست خوب می خوره مدفوعش عادی هست لرزش قسمت پرهای سینه نداره زیاد تو چرت نیست مشکلی نداره بعضی طوطی ها آرومتر هستن ولی به تدریج شلوغتر از اینی که هست می شه احتمالا محیط خانه شما هم آروم هست اگه کمی شلوغتر بشین سر و صدا بیشتر داشته باشین روش اثر زیادی داره

صفحه 217 از 1238 نخستنخست ... 1171671981992002012022032042052062072082092102112122132142152162172182192202212222232242252262272282292302312322332342352362673177171217 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)