فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,288
لایک لایک:  12,727
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 213 از 693 نخستنخست ... 113163203211212213214215223263313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,121 به 2,130 از 6930
    کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام.کاسکوی من دیشب همینجور که داشتم تخمه بهش میدادم یه دفه سرشو خاروند ،بعد سرشو خم کرد که براش بخارونم.ولی حالا دوباره میخواستم سرشو بخارونم نمیزاره.چقد طول میکشه تا خودش بیاد سرشو خم کنه؟الان خیلی خیلی بهتر شده ولی هنوووز از دست یه کمی انگار میترسه، یه مورد دیگه هم اینکه از تو قفسش بیرون نمیاد،وقتی هم میاد مثل وحشی هااا میپره بیرون بعدشم دیگه با بدبختی باید بکنیمش تو قفسبه نظرتون چیکارش کنم که مثل بچه آدم بیاد بیرون بعدشم بره توی قفسش؟؟؟؟؟؟؟

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام.کاسکوی من دیشب همینجور که داشتم تخمه بهش میدادم یه دفه سرشو خاروند ،بعد سرشو خم کرد که براش بخارونم.ولی حالا دوباره میخواستم سرشو بخارونم نمیزاره.چقد طول میکشه تا خودش بیاد سرشو خم کنه؟الان خیلی خیلی بهتر شده ولی هنوووز از دست یه کمی انگار میترسه، یه مورد دیگه هم اینکه از تو قفسش بیرون نمیاد،وقتی هم میاد مثل وحشی هااا میپره بیرون بعدشم دیگه با بدبختی باید بکنیمش تو قفسبه نظرتون چیکارش کنم که مثل بچه آدم بیاد بیرون بعدشم بره توی قفسش؟؟؟؟؟؟؟
    با سلام.میتونین وقتی از قفس اومد بیرون بعد از یکی دوساعت غذای مورد علاقش براش بزارید داخل قفس و خودش برای خوردن اون غذا میره داخل.بعد چند وقت که این کار کنین خودش عادت میکنه بعد یکی دوساعت میره داخل.برای سرخاروندنم پیشرفت خیلی خوبی داشتید هر وقت خواستید سرشو بخارونید کف دستتون از بیرون قفس ببرید نزدیکش بعد با یک واژه مثلا بیا سرتو بخارونم بگید اون خودش هر وقت ترسش از دستتون ریخت سرشو خم میکنه و شما اروم بخارونین براش بعد چند بار این کارو کنین قشنگ هر وقت بگید بیا سرتو بخارونم خودش کلشو خم میکنه...موفق باشید

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام دوستان کاسکوی من بعد اینکه دیگه هرروز یکم با آبپاش حمومش میکنم دیگه پراشو نمیکنه.راستی کاسکو من رام نیست نیمه رامه از دست غذا میگیره و کاملا از قار افتاده. دوستان چندتا سوال داشتم. 1.کاسکوی من وقتی پرهای گردنشو میکند بعد انتهای پرهاشو میجوید یا میخورد چرا اینکارو میکرد به نظرتون من خودم اینکارو دیدم انتهای پر ؟ البته من براش کف دریا یک مدت نذاشتم ولی الان دوباره گذاشتم. 2.دوستان فرق پرکنی با پرجوی در چی هست؟ 3.کدومش راحت تر درمان میشه؟ 4. پری که کنده میشه اگه کاسکو دوباره نکنه چند ماه طول میکشه اون پر دوباره در بیاد؟ با تشکر ار شما
    سلام
    اقا نیما راهنمایی صحیح کردن اضافه کنم
    1 اگه زیاد میجویده شاید کمبود مواد و ویتامین داشته
    2 پر جوی پرجویه و فقط میجوه و به هم میریزه ولی پرکنی میکنه
    3 میگن پر کنی
    4 تقریبن 2 ماه

کاربرفعال

تخصص
    مدیر فنی آژانس هواپیمایی
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    54
    کاسکوی من گردو خیلی دوست داره.هر وقت میخوام بره تو قفس براش گردو میزارم ولی فایده نداره.خیلی هم نگاش میکنه ،بعضی وقتا تا نصفه هم میره ولی دوباره بر میگرده بالای سر قفسش.راههایی که سپیده جوون هم پیشنهاد دادن امتحان کردم ولی بی فایده هست.

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,607
    با سلام دوستان کاسکوی من بعد اینکه دیگه هرروز یکم با آبپاش حمومش میکنم دیگه پراشو نمیکنه.راستی کاسکو من رام نیست نیمه رامه از دست غذا میگیره و کاملا از قار افتاده. دوستان چندتا سوال داشتم. 1.کاسکوی من وقتی پرهای گردنشو میکند بعد انتهای پرهاشو میجوید یا میخورد چرا اینکارو میکرد به نظرتون من خودم اینکارو دیدم انتهای پر ؟ البته من براش کف دریا یک مدت نذاشتم ولی الان دوباره گذاشتم. 2.دوستان فرق پرکنی با پرجوی در چی هست؟ 3.کدومش راحت تر درمان میشه؟ 4. پری که کنده میشه اگه کاسکو دوباره نکنه چند ماه طول میکشه اون پر دوباره در بیاد؟ با تشکر ار شما
    سلام

در پر جوی کاسکو پر ها رو از ریشه نمیکنه ، بلکه فقط اونقدر میجوه که کاملا پف میکنند و مثل یک توده پشمی میشن!!!

در پر کنی پر یا از ساقه قطع میشه یا کاملا از ریشه خارج میشه .

پر جوی درمان سخت تری داره . چون هم کاسکو زمان بیشتری رو وفق جویدن پر ها کرده و بیشت عادت داره به این کار و هم اینکه پر ها تا دوره لک و پر ریزی بعدی همچنان به اون وضعیت بسیار زشت رو بدن پرنده هستند . ۱ سال صبر میکنید تا پر های جدید جایگزین بشه و دوباره هم کاسکو همه رو خراب میکنه!!!

این بدی پر جوی نسبت به پر کنی بود

ایراد پر کندن از ریشه اینه که اگر خیلی تکرار بشه فولیکول های پر از بین میرن و کلا دیگه هیچ وقت پری از قسمت های آسیب دیده در نمیاد....

حمام هم اگر میکنید و کاسکوتون لذت میبره ایرادی نداره فقط مواظب تغییر دما باشید

حتما کاسکو رو صبح حمام کنید که تا عصر و قبل از زمان خواب کاملا و ۱۰۰٪ خشک بشه
    به هیچ عنوان کاسکو رو اونقدر خیس نکنید که رطوبت بر چربی پر و پوست پرنده قالب بشه و پر ها بچسبه به پوست بدن کاسکو
    دمای اتاقی که کاسکو توش نگهداری میشه گرم و ثابت باشه

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 10th February 2014 در ساعت 02:22 PM

کاربر ثابت

تخصص
    Linux Administrator
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    میانگین پست در روز
    2.30
    تعداد ارسال ها
    5,607
    در این عکس کاسکویی رو میبینید که پر جوی داره :

به حالت پر جوی میگن feather chewing و به کندن کامل پر ها یا پرکنی میگن feather plucking یا feather picking

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 11th February 2014 در ساعت 12:12 AM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نمی فهمم شما چرا عکس نمیذارید از طوطی خودتون . تا حالا چندین بار گفتم

کاسکوی من گردو خیلی دوست داره.هر وقت میخوام بره تو قفس براش گردو میزارم ولی فایده نداره.خیلی هم نگاش میکنه ،بعضی وقتا تا نصفه هم میره ولی دوباره بر میگرده بالای سر قفسش.راههایی که سپیده جوون هم پیشنهاد دادن امتحان کردم ولی بی فایده هست.
    ارتباطتتون الان در چه حده ؟ فقط از دست غذا میگیره ؟ نزدیکش که میرید فرار نمیکنه ؟ جر غذا دادن با دست و تلاش برای سر خاروندن تمرین دیگه ای انجام ندادین ؟ با بدیختی میره قفس یعنی چی ؟ شما با چه روشی به داخل قفس هدایتش میکنید و واکنشش چیه ؟

وقتی داخل قفس هست میتونید دست رو داخل قفس ببرید ؟ اجازه میده بهتون ؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    سلام دوست عزیز . من یادم نیست به شما یا شخص دیگه ای گفتم برای خشکی پرها از آبپاش استفاده کنید ولی درآخر تاکید کردم فقط 5 6 بار اسپری بشه که فقط یکم نم بگیره پر ها دوباره مرطوب بشه مس اشتباه نکنید و حموم نکنیدش و شدیدا مراقب دما باشید که به هیچوجه سردش نشه . هرچی خونه گرمتر باشه براش بهتره . درباره تفاوت هم که دوستان توضیح دادن . درباره جویدن انتهای پر کمبود کلسیم هست . تنها سنگ دریا کلسیم رو تهیه نمیکنه که . شما باید از مواد غذایی کلسیم دار مثل کلم بروکلی یا تخمه مرغ و ... استفاده کنید بهش بدین البته نه زیاد درضمن کنار اون به ویتامین D که منبع اصلیش نور خورشید هست نیاز داره تا کلسیم جذب بدن بشه یادتون نره . موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    کاسکوی منم عاشق اناره اما به هیچ وجه حاضر نیست بره تو قفس وقتی بیرونه . در اوایل که میان بیرون چون هم میترسن و دفعه های اول هست که با محیط جدید روبرو میشن و از طرف راه برگشت رو بلد نیست واسه همین به همین حالتی که گفتی در میان . کاسکو من لاکی وقتی میاد میره بالای قفس برای پایین آوردنش یک راه بیشتر نداشتم اینکه دستمو ببرم نزدیکش و وقتی میترسید فرار میکرد و پر میزد یه جایی دیگه منم قفس رو میبردم نزدیکش میرفت تو . الان وقتی روی قفسه کمتر از دستم میترسه حتی امشب اولین شبی بود که سرشو خم کرد و سرشو کشوند به انگشتم .من این روش رو فعلا استفاده کردم و الان که دستمو میبرم کمتر میترسه و هدف من اینه رفته رفته ترسش میریزه و میاد روی دستم تا اینطوری ببرمش داخل . این یه آزمایشی بود که خودم کردم فعلا هم جواب داده امتحانش ضرری نداری شما امتحان کن منتها توی تمام کاری که میکنی بهش فشار نیار . سعی کن زیاد نترسه و غار یا جیغ نکشه . درضمن به سوال های سپیده خانوم هم جواب بدین تا بهتر راهنماییتون کنیم .این راهنمایی برای وقتی بود که بیرون میاد . ولی طبق گفته شما پرندتون هنوز ترس داره . پس زوده برای بیرون اومدنش . بهتره بیشتر بهش اجازه بدین بهتون اعتماد کنه . الان چند وقته پیشتونه ؟
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    نمی فهمم شما چرا عکس نمیذارید از طوطی خودتون . تا حالا چندین بار گفتم

اینم دوتا عکس برای سپیده خانم و دوستان. لطفا نظرتون بگبد. من هنوز نمیتونم تشخیص بدم کاسکوم پرکنی داره یا پرجوی با توجه به اینکه هنوز کاملا رام نیست. یکم از پرهای گردنشو کنده. ولی از وقتی که با آبپاش حمومش میکنم و براش کف دریا گذاشتم دیگه نمیکنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)