فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 212 از 693 نخستنخست ... 112 162 202210211212213214 222 262 312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,111 به 2,120 از 6930
    کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    متاسفانه بله قناری داریم تو خونه . دوستان امروزم یکی دیگه از پرهای قرمز دم کاسکوم رو دیدم چیده و باهاش بازی میکنه ممکنه پرکنی باشه؟ اخه دفعه دومه که با فاصله ی 2 روز اینکارو کرد منم طبق گفته ی شما پر رو اروم ازش کشیدم و اسباب بازی دادم دستش ولی اینبار پر کوچیک نیست
    سلام
    دوست عزیز انقدر وسواس بخرج دادن خوب نیست! نه نگران نباشید پرکنی نیست . البته فعلا علایم مرکنی نیست . اولا دقت کردین جنس پرش چجوری بوده ؟ خیلی خشک و نامرتب بوده پرش ؟ با کجای پر بازی میکرد وقتی دستش بود ؟ اگه با انتهای پر قسمتی که سفیده و داخل پوستش پرنده میره بازی میکنه و مجوه نشونه کمبود کلسیم در پرنده هست . در غیر صورت مسیله ای نیست . ممکنه بازم پر های نامرتب و مشکل دارشو خودش جدا کنه . پرکنی توی کاسکو ها به طور عمده از پرهای خاکستریشون شروع میکنه چون دم دست تره براش .اما کلا بدونید توی چه پر دم یا چه پر های خاکستریش اینجور کندن پرها با فصله زمانی تا حدی طبیعی هست . شما پر رو بگیر و نگاه کن جنس اگه خوبه که هیچی اگر نه و جنسش شکننده و نامرتب هست ویتامین بدنش کمه .

ضمن تکمیل عرض های سپیده خانوم بگم سعی کنید تا زمانی که چوب سوهات دار تهیه میکنید فقط نوک ناخن هارو بگیرید که البته من میگم نگیرید چون اولا ممکنه شما رگ ناخن رو ببرید و پرنده اذیت بشه دوما بردن پیش دامپزشک و ... براش استرس زا هست شدیدا .ولی اگه خیلی نیازه ناخن هاش گرفته بشه خودتون بگیرید طوری که فقط کمی از حالت تیزی دربیاد مثلا حدود یک میلی متر و از اونجایی که کاسکو تون رو تازه به خونتون آوردین یکم بیشتر بهش فرصت بدین تا کاملا عادت کنه بعد همونطور که گفته شد با حوله و ... آشنا کنیدش .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    متاسفانه بله قناری داریم تو خونه . دوستان امروزم یکی دیگه از پرهای قرمز دم کاسکوم رو دیدم چیده و باهاش بازی میکنه ممکنه پرکنی باشه؟ اخه دفعه دومه که با فاصله ی 2 روز اینکارو کرد منم طبق گفته ی شما پر رو اروم ازش کشیدم و اسباب بازی دادم دستش ولی اینبار پر کوچیک نیست
    پر رو نکشید ازش. یه جوری حواسش رو پرت کنید که خودش بندازه . وقتی شما ازش میگیرید ممکنه فکر کنه چیز مهمیه که باعث شده توجه شما بهش جلب بشه .

خس پس صدای قناری ها رو خیلی زودتر یاد میگیره و ممکنه کمتر صحبت کنه . اما شما باهاش تمرین کنید . تو یه اتاق هم ازشون نگهداری نکنید

پرش اگه با ریشه باشه تو لک هست و جای نگرانی نیست . پرکنی اینجوری نیست که یه روز یه پر دستش باشه و باهاش بازی کنه چند روز بعد یه پر دیگه ... اگه پرکنی باشه مدوام هست . پرهای قسمت های خاصی جویده شده یا پرهای کرکی مشخص میشه .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    چیکار کنم از بس که ادم رو میترسونن هروز یکی میاد میگه شک نکن پرکن میشه مخصوصا اینکه خوشش میاد از نوازش کردن. پر رو چیده و خیلی هم مرتب نبوده اکثرا هم کرک تو قفس میبینم که فک میکنم طبیعیه من نخود سیب پرتقال تخم مرغ هویج فلفل دلمه گذاشتم همه رو هم خدارو شکر خورد .البته اینم بگم همه رو یجا ندادم . هیچوقتم فکر نمیکردم تا این حد حساس باشن هرچند کاسکوی من از غریبه ها دچار وحشت و ترس نمیشه به هرکسی اجازه میدن نوازشش کن . ممنون از پاسختون سعی میکنم حساسیتم کمتر بشه

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    چیکار کنم از بس که ادم رو میترسونن هروز یکی میاد میگه شک نکن پرکن میشه مخصوصا اینکه خوشش میاد از نوازش کردن. پر رو چیده و خیلی هم مرتب نبوده اکثرا هم کرک تو قفس میبینم که فک میکنم طبیعیه من نخود سیب پرتقال تخم مرغ هویج فلفل دلمه گذاشتم همه رو هم خدارو شکر خورد .البته اینم بگم همه رو یجا ندادم . هیچوقتم فکر نمیکردم تا این حد حساس باشن هرچند کاسکوی من از غریبه ها دچار وحشت و ترس نمیشه به هرکسی اجازه میدن نوازشش کن . ممنون از پاسختون سعی میکنم حساسیتم کمتر بشه
    بهتون بگم بدونید . یه سری اشخاص که با دیدن دوتا پرنده و تجربه نداشتن های بی خود این حرف رو میزنن . پرنده نوازش بشه زود پرکن میشه ؟ کی گفته ؟
    کاسکو در صورت بروز رفتار های نامتعادل از کسی که بهش دل میبنده دچار اختلال روحی میشه . دنبال چیزی میگرده که عصبانیتش رو تخلیه کنه . دقیقا مثل ما انسان ها . عصبی میشم دلمون میخواد همه چیزو بهم بریزیم اما اونا هیچی ندارن توی قفس جز خودشون و پراشون . پس این بالا رو سر خودشون میارن که میشه پرکنی . شما سعی کنید متعادل باشید یعنی همیشه با پرنده سعی کنید رابطه ای مثل روز های قبل برقرار کنید . کاسکو ها واقعا حساس تر از اونچیزی هستن که ما فکرشو میکنیم پس مراقب رفتارتون باهاش باشید . خیلیا میگن زود پرکن میشه چون بار ها دیدن بعضی کاسکو ها خیلی علاقه مند به نوازش و صاحبشون بودن و دراثر کوتاهی صاحب در ارتباط با پرنده مثلا یک هقته باهاش حرف نزدن و ... پرنده عصبی شده و پر هاشو کنده . ولی چون رفتار های صاحب رو ندیدن و گذشته حیوان و با الانش مقایسه میکنن نتیجه بی خودی مبنی بر اینکه اینجور پرنده ها زود پرکن میشن رو میگیرن که واقعا جای تاسف داره براشون . پرنده شما اگه باهاش همیشه رفتار یکسانی داشته باشید تضمین میکنم از این موضوع نوازش کردن .پرکن نمیشه .اما زیاده روی نکنید مثلا یک ماهه اول دم قفس بخوابین ولی از ماه بعد ولش کنید (جدی ولی به شوخی ) یا حتی توی نوازش خیلی نوازشش نکنید که اگه یه روز نوازشش نکردین یا نبودین رنجیده بشه . ولی در حقشون کوتاهی نکنید نسبت به قبل ازتون خواهش میکنم .
    درضمن کرک منظور اون پر های سفید نیست که به دیواره ها میچسبه بلکه همون پر های روی بدنش به صورت کرک درمیان . شما هم نگران نباشید.
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر عالی

تخصص
    تبر زنی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    میانگین پست در روز
    0.19
    تعداد ارسال ها
    440
    سلام
    اجازه بدین در مورد نوازش کردن و اموزش سخنگویی تجربه و نظرم رو بگم:
    مممم اون موقع ها که تازه طوطیم رو گرفته بودم همیشه میدیدم و میخوندم که بهتر طوطی رو زیاد نوازش نکنیم چون امکان داره مثلا پرنده عادت کرده باشه بر فرض مثال شبها قبل از خواب نوازش بشه و بخوابه،خب این عادت اون پرنده شده و اگه ما مثلا چند روزی نتونیم نوازش کنیم پرنده مون حتما دچار مشکل میشه، به خاطر همین سعی کردم حنایی رو زیاد نوازش نکنم،یکی دو شب سرش نوازش کردم از روز سوم دیدم همش سرشو میاره جلو تا نازش کنم،اما هرگز این کارو ادامه ندادم تا براش عادت نشه، اونم دیگه سرش رو نمیاره پایین که نازش کنیم، حالا در مقابل حنایی طوطی یه دوستی بود که اصلا نوازش کردن رو دوست نداشت اما صاحبش برای اینکه بگه چقدر طوطیش ارومه مدام ناز و نوازشش میکرد غافل از اینکه داشت اون پرنده بیچاره رو عذاب میداد ، اخرش اینطوری شد که حنایی نازی نازی ناااااازی رو یاد گرفت و تکرار کرد بدونه اینکه به نوازش شدن وابسته شده باشه در صورتی که طوطی اون بنده خدا پرکن شد متاسفانه.....
    اما در مورد صوت و صدای قناری و صداهایی مثل زنگ تلفن اس ام اس زنگ در ورودی خالی شدن شارژ تلفن صدای ماکروویو حتی صدای هشدار ماشین لباس شویی و دزدگیر ماشین ها، حنایی همه این صدا هارو در میاره بدون اینکه اموزش دیده باشه خیلی خیلی خیلی زود هم این صداهارو یاد میگیره، یه مقاله میخوندم که اون دلیل اینکارشون رو نزدیک بودن به صدای خود طوطی ها عنوان کرده بود به همین دلیل گفته بود طوطی بیشتر تمایل داره این نوع صداهارو تقلید کنه چون براش اسون تره، حنایی با اینکه زیاد صدای دزدگیر نمیشنوه اما صداش رو تقلید میکنه چند دفعه بیشتر سوار ماشین نشده اما صدای بسته شدن در رو در میاره،در صورتی که مثلا وقتی پنج تن رو باهاش تمرین میکردم با اینکه خیلی تمرین کردیم اما هرگز حسن رو نگفت علی رو هم کم گفت ما هم دیدم تمایل نداره دیگه باهاش تمرین نکردیم، جالب اینکه بسم الله الرحمتون الرحیم رو خودش از تلویزیون یاد گرفت. تو این مدتی که حنایی پیشه ما هستش کلا وقتی میبینیم علاقه ای به یاد گرفتن یک کلمه نداره هیچ اسراری بهش نمیکنیم و یه کلمه یا جمله جایگزین براش در نظر میگیریم،مثلا بارها عزیزم رو باهاش تمرین کردیم امایکی دوبار بیشتر نگفت،ولی به جاش جیگرمن عسل من خوشگله من رو یاد گرفت.خیلی جالبه که وقتی تمایلی به یاد گیری کلمه ای نداشته باشه موقع تمرین اصلا گوش نمیده و با حرف زدن سعی میکنه بحث رو عوض کنه،ولی اگه از یه کلمه خوشش بیاد موقع تمرین ساکت میشه و با دقت گوش میده.
    ما هیچ وقت چیزی رو بهش تحمیل نکرده و نمیکنیم بهش اجازه میدیم هرچی خودش دوست داره انتخاب کنه و بگه.
    به نظرم اگه میخواین طوطی تون راحت تر سخنگویی رو یاد بگیره باید قناری هاتون رو ببرین جایی که صداشونو نشنونه، چون اگه موقع تمرین سخنگویی بشنونه با توجه به تمایلی که داره بیشتر حواسش معطوف صدای قناری ها میشه تا اموزش شما.
    موفق باشید
    عده اي بزرگ زاده ميشوند، عده اي بزرگي را بدست مي آورند و عده اي بزرگي را بدون آنکه بخواهند با خود دارند.

کاربر موثر

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس-کوتوله-مرغ عشق-فنچ
    شماره عضویت
    15055
    میانگین پست در روز
    0.14
    تعداد ارسال ها
    150
    سلام
    کاسکویی که چشم دودیه ته دمش یا ریخته یا جویده شده
    مشکل داره؟

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    سلام
    مشکل داره؟
    سلام
    اگه خودش کرده باشه بله پرکن هست که سینه و بالهاشم ممکنه پراشو خراب کنه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    سلام
    مشکل داره؟
    برای راهنمایی بهتر عکس بذارید از کل بدن و دمش
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    با سلام دوستان کاسکوی من بعد اینکه دیگه هرروز یکم با آبپاش حمومش میکنم دیگه پراشو نمیکنه.راستی کاسکو من رام نیست نیمه رامه از دست غذا میگیره و کاملا از قار افتاده. دوستان چندتا سوال داشتم. 1.کاسکوی من وقتی پرهای گردنشو میکند بعد انتهای پرهاشو میجوید یا میخورد چرا اینکارو میکرد به نظرتون من خودم اینکارو دیدم انتهای پر ؟ البته من براش کف دریا یک مدت نذاشتم ولی الان دوباره گذاشتم. 2.دوستان فرق پرکنی با پرجوی در چی هست؟ 3.کدومش راحت تر درمان میشه؟ 4. پری که کنده میشه اگه کاسکو دوباره نکنه چند ماه طول میکشه اون پر دوباره در بیاد؟ با تشکر ار شما

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام دوستان کاسکوی من بعد اینکه دیگه هرروز یکم با آبپاش حمومش میکنم دیگه پراشو نمیکنه.راستی کاسکو من رام نیست نیمه رامه از دست غذا میگیره و کاملا از قار افتاده. دوستان چندتا سوال داشتم. 1.کاسکوی من وقتی پرهای گردنشو میکند بعد انتهای پرهاشو میجوید یا میخورد چرا اینکارو میکرد به نظرتون من خودم اینکارو دیدم انتهای پر ؟ البته من براش کف دریا یک مدت نذاشتم ولی الان دوباره گذاشتم. 2.دوستان فرق پرکنی با پرجوی در چی هست؟ 3.کدومش راحت تر درمان میشه؟ 4. پری که کنده میشه اگه کاسکو دوباره نکنه چند ماه طول میکشه اون پر دوباره در بیاد؟ با تشکر ار شما
    سلام...اقا شما هر روز طوطی تونو حموم مکینین؟؟؟؟این کار اشتباس مخصوصا تو زمستون..حد اقل باید الان ماهی یکی دوبار حمومش کنین نه هروز..اون پرا های قاصدکی هست که در هنگام پرآراییی تو دهنش میره اونو نمیخوره بعد میندازه بیرون از دهنش.سوال دومتون هر دو معمولا به صبر و حوصله زیادی میخواد تا درمان شه.الان در فصل زمستون معمولا پر ها دیر در میان در فصل بهار و تابستان رشد پرها سریع تر میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)