فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 211 از 693 نخستنخست ... 111 161 201209210211212213 221 261 311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,101 به 2,110 از 6930
    کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    اون حفره ای که میگین بله تازه بوجود اومده قبلا نبود تقریبا یک ماه که خریدمش صورتشم گاهی قرمزه گاهی نه راستش خیلی دقت نکردم الان از قفس اوردمش بیرون الان نرماله .سرشم زیاد میخارونه اکثرا وقتیه که نوازشش میکنم که اونم فکر میکنم واسه مرتب کردن پره من نگران شدم اون حفره الان دو روزه اینجوریه رفتارشم طبیعیه هم غذا میخوره هم شیطونیاشو داره
    پس نگران نباشید حتما اون حفره در اثر ناخنش و بد خاروندن صورتش بوجود اومده . مشکلی نیست اون حفره خوب میشه نگران نباشید . به نظرم قرمزی صورتش هم طبیعیه . فقط یکم زیر نظر بگیرید که چه موقع هایی قرمز میشه . موقع قرمز شدن نفس نفس میزنه یا خیر .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    دوست عزیز چک کنید ببینید ناخن طوطی شما تیزه ؟ بلنده ؟ چون بعضی از طوطی ها حالا به هر دلیلی ناخنشون رو میجون و این باعث میشه که ناخنشون تیز بشه و وقتی سر یا صورتشون رو بخارونن ممکنه رو پوستشون خراش ایجاد کنه یا یه آسیبی وارد کنه . کی این حفره ایجاد شده ؟

چون یکبار هم روی پلکش زخم شده بود اگه درست یادم باشه . این یکی از دلایلش ممکنه ناخنش باشه . هم خودتون چک کنید هم یه عکس بذارید از ناخن و چوب نشیمنش
    بله اون مشکل همونطور که گفتین کاملا طبیعی بود و الان برطرف شده جای زخم یا قرمزی نیست چشم یه عکس از چوب نشیمن و ناخون میزارم

کاربر عالی

تخصص
    تبر زنی
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    میانگین پست در روز
    0.19
    تعداد ارسال ها
    440
    سلام
    در مورد تعیین جنسیت و اون سیاهی دم یادمه یه سایتی به تفاوت های نر و ماده اشاره کرده بود مثلا حالت چشم،حالت سر،حتی چند اینچ بودن طول بدنشون، یه قسمت هم به همین سیاهی دم اشاره کرده بود و گفته بود تو جنس نر پرهای دم کاملا و به صورت یک دست قرمز رنگ هستن در صورتی که تو جنس ماده علاوه بر رنگ قرمز ،رنگ سیاه و حتی خاکستری وجود هم داره، دقیقا عین این رو من دیدم توی دم طوطی خودم که قرمز یک دست نیست، در صورتی که طوطی دوستم با سن کمتر از طوطی من رنگ دمش به صورت یک دست قرمز بود هیچ نشونه ای از رنگ سیاه و خاکستری هم نبود.
    البته یادمون نره این علایم ظاهری هستن صد در صد هم نیستن.
    در مورد رنگ چشم هم تا اونجا که من میدونم اصلا و ابدا امکان نداره کسی بتونه صد در صد بگه که مثلا این طوطی 5 سالشه،مگه اینکه از بدو تولد طوطی کنارش بوده باشه. من دکتر دامپزشک دیدم که اومده نور انداخته تو چشم پرنده تعیین جنسیت کرده و با اعتماد بنفس کامل شناسنامه هم صادر کرده و گفته این پرنده 2 سالشه!
    من دیدم کسی که طوطیش چشم زرد بوده رام کرده به طوری که حتی میتونه طوطیش رو بگیره تو دستش، در مقابل دیدم کسایی رو که طوطی چشم دودی و چشم طوسی داشتن اما هرگز نتونستن پرنده رو تربیت و اروم کنن یا پرنده طفلکی رو پرکن کردن یا خودشون پرکن شدن دیگه سخنگویی که جای خودش.
    به نظر من وقتی یه پرنده خریدیم و اوردیم خونه دیگه نباید به این چیزا اهمیت بدیم چون باعث میشه نتونیم ارتباط خوبی با پرنده برقرار کنیم،به جای اینکه تلاش کنیم باهاش دوست بشیم همه فکرمون میشه چند سالشه نره مادست و و و که باعث میشه ما از تربیت کردن پرنده مون عقب بیوفتیم.
    موفق باشید.
    عده اي بزرگ زاده ميشوند، عده اي بزرگي را بدست مي آورند و عده اي بزرگي را بدون آنکه بخواهند با خود دارند.

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    بله اون مشکل همونطور که گفتین کاملا طبیعی بود و الان برطرف شده جای زخم یا قرمزی نیست چشم یه عکس از چوب نشیمن و ناخن میزارم
    اینم عکس ناخن و چوب نشیمن فکر میکنم از چوب نشیمن باشه
    http://upcity.ir/images2/13319229871059449137.jpg

http://upcity.ir/images2/75520596205824775267.jpg

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921

بله درسته دوست عزیز ناخن ها واقعا تیز هستن و عامل حفره همین پنجول های تیز این آقاست ... بگیرید این پنجول هارو ... شوخی کردم . چوبی که توی قفس بوده رو سریعا تعویض کنید چون واقعا داغونه و ممکنه توی پوسته هاش میکروب جمع بشه عامل بیماری بشه . یه چوب سوهان دار هم تهیه کنید . طبق روش های گفته شد ابتدا چوب سوهان رو بهش معرفی کنید بعدش به دو روش میتونید از چوب سوهان دار در قفس استفاده کنید . اول اینکه مثلا یک یا دو روز چوب سوهان دار رو بذارید و بعد از 1 یا 2 بعد دوباره 3 یا 4 روز چوب معمولی خودش رو بذارید و این روند رو تکرار کنید . خود طوطی ناخت ها و نوکش در اسر ساییده شدن کوتاه و مرتب میشن . روش دوم هم اینکه با فاصله هر دو نشیمن هم سوهان دار هم معمولی رو توی یه سطح ببندید تا هر موقع دلش خواست روی هرکدوم بمونه و موندن زیاد روی چوب سوهان دار پاشو اذیت نکنه. من روش دوم رو پیشنهاد میدم چون خودمم اینطوری گذاشتم و کاسکوم همیشه ناخن هاش مرتبه و تیز نیست . ناخنش رو هم نه خودتون بگیرید نه بیرون ببرید چون بهش استرس وارد میشه مخصوصا الان که تازه اومده . لازم بود بگید تا از نشیمن های قفس خودم عکس بذار فاصله هارو ببنید. خودتون باید بسنجید که فاصله طوری نباشه که طوطی بین چوب ها گیر کنه . باید آزاد باشه و راحت .
    موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495

کاسکوی شما روی دستتون میاد ؟ روی دست بدون آستین ؟ خودتون تا حالا متوجه تیز بودن ناخنش نشدین ؟

ناخنش تیزه حداقل از روی عکس اینجوری میشه فهمید . توصیه های دوستمون رو انجام بدین درباره چوب نشیمن .

چوب نشیمن سوهان دار خوبه اما اگه ناخنش خیــلی تیز هست طوری که موقع خاروندن سر و صورت به خودش آسیب میرسونه باید ناخنش رو بگیرید . یادم نیست که قبلا درموردش چه توضیحاتی دادین . ارتباطش الان با شما در چه حده ؟ چقدر رامه ؟ یکم دربارش توضیح بدین .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    ممنون از توضیحتون واقعا خیلی خوشحالم از اینکه همچین سایتی هست که در کمترین مدت جوابگو هستین و راهنمایی میکنید . بله بدون استین دستم یکم زخم میشد ولی فکر میکردم باید ناخنشون همینجور باشه .رام شده اس به همه هم اجازه میده نوازشش کنن ولی رو دست نمیومد که موفق شدم اینکارو انجام بده به هیچ عنوان رو زمین نمیمونه هروقتم با خوراکی کشیدمش پایین بلافاصله یا سمت دستم میومد یا دنبال جایی میگشت برگرده بالا یه مشکل دیگه هم دارم که صدا قناری رو تکرار میکنه ولی هرچی کلمه یادش میدم بی تفاوته ممکنه علاقه نداشته باشه؟؟

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    ممنون از توضیحتون واقعا خیلی خوشحالم از اینکه همچین سایتی هست که در کمترین مدت جوابگو هستین و راهنمایی میکنید . بله بدون استین دستم یکم زخم میشد ولی فکر میکردم باید ناخنشون همینجور باشه .رام شده اس به همه هم اجازه میده نوازشش کنن ولی رو دست نمیومد که موفق شدم اینکارو انجام بده به هیچ عنوان رو زمین نمیمونه هروقتم با خوراکی کشیدمش پایین بلافاصله یا سمت دستم میومد یا دنبال جایی میگشت برگرده بالا یه مشکل دیگه هم دارم که صدا قناری رو تکرار میکنه ولی هرچی کلمه یادش میدم بی تفاوته ممکنه علاقه نداشته باشه؟؟
    بله ممکنه دوست عزیز . کاسکو ها هم عینه انسان ها باهم فرق دارن . یه کساکو عاشق درآوردن صدای سوت هاست ولی هی کاسکو بیشتر تقلید صدا رو انجام میده . ولی هنوز خیلی زوده که بگیم کاسکو شما چطوریه . شما خیلی باید تمرین کنی مخصوصا الان که صدا های قناری رو درمیاره . شما تمام تلاشتون رو طبق اصول انجام بدین انشالله به حرف میاد و موفق میشید هیچوقت نا امید نشین. خیلی ها کاسکوشون توی کی ماه به حرف اومده خیلی ها توی یکسال . پس زمان ثابتی نداره به شرایط مختلفی از جمله خودتون . نوع تمرینتون . صبرتون . خودت کاسکو و ... بستگی داره . موفق باشید .

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    خواهش میکنم دوست عزیز . وظیفست .

خیلی خوبه . برای کوتاه کردن ناخن شما باید بازی با حوله رو یادش بدید ( حوله پیچ کردن )

http://www.parsipet.ir/thread8188.html

با حوله باهاش بازی کنید . وقتی به حوله عادت کرد میتونید برای گرفتن ناخنش ازش استفاده کنید . از این روش زمانی میشه استفاده کرد که طوطی کاملا رام باشه . قبلش هم باید بدونید چجوری ناخنش رو کوتاه کنید .

چوب نشیمن سوهان دار رو هم تهیه کنید

چرا سعی کردین روی زمین نگهش دارین ؟ بیشتر طوطی ها تو ارتفاع کم اعتماد به نفسشون رو از دست میدن و احساس ضعف میکنن . پس سعی میکنن به هر نحوی شده از این شرایط خارج بشن . برای همین ممکنه روی دست کسی که بهش اعتماد هم ندارن بیان تا تو اون حالت باقی نمونن این به معنی اعتماد نیست .به عنوان یه مشکل بهش نگاه نکنید ، شما نباید تو این شرایط قرارش بدین

اگه تو خونتون قناری دارید طبیعیه که این صداها رو زودتر یاد میگیره . اما اگه پرنده دیگه ای ندارید باهاش کار کنید یاد میگیره . اگه قبلا کلمه ای بلد نبوده ،گفتن اولین کلمه ممکنه طول بکشه. اما به محض اینکه اولین کلمه رو یاد گرفت کلمات بعدی رو خیلی زودتر یاد میگیره و تکرار میکنه
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    کارشناسی مترجمی زبان
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    متاسفانه بله قناری داریم تو خونه . دوستان امروزم یکی دیگه از پرهای قرمز دم کاسکوم رو دیدم چیده و باهاش بازی میکنه ممکنه پرکنی باشه؟ اخه دفعه دومه که با فاصله ی 2 روز اینکارو کرد منم طبق گفته ی شما پر رو اروم ازش کشیدم و اسباب بازی دادم دستش ولی اینبار پر کوچیک نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)