صفحه 21 از 1238 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940711215211021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 12376
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    سلام دوستان...
    یه سوال داشتم کاسکویی که چشمش سفید باشه آیا هنوز اخر دمش مشکی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    پرنده غریب
    باعرض سلام دوست عزیز.ببخشید شاید منظورمو نتونستم برسونم.من هم موافق شمام .بله باید بعد 10 روزشروع یه تمرین کنیم.ووولی نه سرخاروووندن.اقا هم هیچا این طوری نگفتن.اول 10 روز اول فقط اشنایی با کاسکو .ومحیط بعد با دست غذا دادن و بعد سر خاروندن.فکر نکنم یکی توی ده روز این سه مرحله رو طی کنه.

دوست من من هیچ وقت منکر این موضوع نیستم که کاسکو با کاسکو فرق داره .ولی روش رام کردن کاسکو یکی.مثلا همین ماجرای موشک ضد موشک صدق می کنه.

تشکر که به مطلبای من توجه دارین ولی کاش سوالایی که مطرح شده بود و من جوابداده بودم و هم نشون میدادین اون وقت واضحتر می شد.

راستی من که به دوستمون می گم شما یه 10 روزی باز باهاش مدارا کنید بخاطر همین راه روش اشتباهیه که رفتن.وگرنه اگر درست می رفتن الان نتیجه میداد.کاسکو تااز یادش بره کارای شما باید وقت بگذره از روش.بخاطر اینه که اون نسخه پیچیدیم براتون.من کاسکوم توی چهار ما ه هر روز بهتر از روز قبل بود.و این نشون می ده من درست رفتم.اگه کاسکوی شما توی چهل روز نسبت به روز اول تغییر قابل لمسی داشته روشت درسته.کاسکوی من که مراحل رام شدنش عالی بود و الان هم کم کم دار ه می حرفه.وسط صداهاش .یعنی توی این چهار ما ه راه درست طی شده که نتایج توی یک ماه اخر کلا جواب داده.انشالله اخر ماه سلام کاسکو کادوشه به من.

خان به منهم گفتن دم قرمز نخرم .حتی به منهم تکلیف شد ملنگو و شاه طوطی بگیرم.من چی کار کردم.درست دو ماه هیچ حیوونی نخریدم و در مطالب فروم شرکت کردم .همشم خوندم.و طیق توصیه خان دم شکلاتی به جای دم قرمز خریدم.
    راستی مزاح بنده این طوریه وحتی اسمایلها هم شاهد مزاح بنده هستن.فکر کنم شما سطرهای اخر و نخوندید.من همیشه عذر خواهی .تشکر و دستمال کشی دوستانه رو از قلم نمی ندازم.((گیر دادی ها ))
    موفق باشید.باز اگه نخواسته بی حرمتی کردیم شرمنده روحیتونم.
    ویرایش توسط hamed_137077 : 6th June 2010 در ساعت 02:56 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    سلام حامد جان
    من هم تمام این کارها رو بعد از 12 روز شروع کردم اونم با راهنمایی دوست عزیزمون آقا بنده ازتمامی پستهای مفید در اینجا و سایت همسایه جزوه ای تهیه کردم که 99% مطالب مربوط به تجربه های آقا بوده وسعی کردم که از روی اون قدم به قدم پیش برم که تا الان نتیجه مطلوبی نگرفتم ولی بازم نسبت به روزای اول خیلی بهتر شده که امیدوارم با کمک شما دوستان بتونم بهتر نتیجه بگیرم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_137077 نمایش پست ها
    پرنده غریب
    باعرض سلام دوست عزیز.ببخشید شاید منظورمو نتونستم برسونم.من هم موافق شمام .بله باید بعد 10 روزشروع یه تمرین کنیم.ووولی نه سرخاروووندن.اقا هم هیچا این طوری نگفتن.اول 10 روز اول فقط اشنایی با کاسکو .ومحیط بعد با دست غذا دادن و بعد سر خاروندن.فکر نکنم یکی توی ده روز این سه مرحله رو طی کنه.

دوست من من هیچ وقت منکر این موضوع نیستم که کاسکو با کاسکو فرق داره .ولی روش رام کردن کاسکو یکی.مثلا همین ماجرای موشک ضد موشک صدق می کنه.

تشکر که به مطلبای من توجه دارین ولی کاش سوالایی که مطرح شده بود و من جوابداده بودم و هم نشون میدادین اون وقت واضحتر می شد.

راستی من که به دوستمون می گم شما یه 10 روزی باز باهاش مدارا کنید بخاطر همین راه روش اشتباهیه که رفتن.وگرنه اگر درست می رفتن الان نتیجه میداد.کاسکو تااز یادش بره کارای شما باید وقت بگذره از روش.بخاطر اینه که اون نسخه پیچیدیم براتون.من کاسکوم توی چهار ما ه هر روز بهتر از روز قبل بود.و این نشون می ده من درست رفتم.اگه کاسکوی شما توی چهل روز نسبت به روز اول تغییر قابل لمسی داشته روشت درسته.کاسکوی من که مراحل رام شدنش عالی بود و الان هم کم کم دار ه می حرفه.وسط صداهاش .یعنی توی این چهار ما ه راه درست طی شده که نتایج توی یک ماه اخر کلا جواب داده.انشالله اخر ماه سلام کاسکو کادوشه به من.

خان به منهم گفتن دم قرمز نخرم .حتی به منهم تکلیف شد ملنگو و شاه طوطی بگیرم.من چی کار کردم.درست دو ماه هیچ حیوونی نخریدم و در مطالب فروم شرکت کردم .همشم خوندم.و طیق توصیه خان دم شکلاتی به جای دم قرمز خریدم.
    راستی مزاح بنده این طوریه وحتی اسمایلها هم شاهد مزاح بنده هستن.فکر کنم شما سطرهای اخر و نخوندید.من همیشه عذر خواهی .تشکر و دستمال کشی دوستانه رو از قلم نمی ندازم.((گیر دادی ها ))
    موفق باشید.باز اگه نخواسته بی حرمتی کردیم شرمنده روحیتونم.
    سلام دوست عزیز
    من از شما تشکر و معذرت خواهی میکنم من کی باشم که بخوام به شما گیر بدم من مخلص شما هم هستم فقط از شما خورده دارم که بجای راهنمایی هیچوقت هم دیگرو نا امید نکنیم همیشه امید بدیم اقا یا دوستان قبل از انتخاب یا خرید راهنمایی میکنن بله درسته منم اگه قبل از اینکه کنگو بخرم اینجا رو خونده بودم تیمنه میخریدم ولی هیچ وقت بعد از خرید نگفتن بابا شما که بلد نیستی برو ملنگو بخر وقتی که خریدی دیگه خریدی و باید به فکر درست کردنش باشی و با هر چیزی نا امید نشی مگه میخوایم آپلو هوا کنیم اتفاقا خیلی هم راحته من همینجا به همه دوستان میگم من تا دو ماه پیش هیچی از طوطی نمیدونستم ولی الان طوطیم با کمک همینجا آقا دوستان خیلی پیش رفت کرده خیلی هم از خریدم راضیم خیلی هممون دوستش داریم سخت که نبوده هیچ بسیار راحت و لذت بخشه قصد جسارت نداشتم بازم از شما عذر خواهی میکنم
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    یه سوال داشتم کاسکویی که چشمش سفید باشه آیا هنوز اخر دمش مشکی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    شما با این همه حساسیت یه کاری دست خودتو طوطیت میدی (شوخی کردم) فهیمه خانم آره ماله منم ته دمش هنوز دودیه دمه تازه داره در میاره قرمزه چشمشم سفید کرمه چند نفر و دکتر که دیدش گفتن یه سالو خورده ای داره پس نگران نباش به تمرینت ادامه بده حالش چطوره خوش گذشت بهش مشکلی پیش نیومد تعریف کن
    موفق باشی

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    ما مخلص همه ام.اگه دقیقا نگاه کرده باشید دوستان به نوشته هام می بینید.اصلا خودمو میبینم وقتی ازم می پرسید.و یاد حرفهای خان می یوفتم.
    دوستان شما ها فکر می کنید نتیجه نمی گیرید .من هی می خوام اینو بهتون بگم.نه شما حتما نیجه می گیرید فقط نو اوری یادتون باشه.مثلا من یه ماه حی خوستم روش موشک ضد موشک و توی قفس اجرا کنم کاسکوم داشت خودشو می کشت.تا اینکه روش روی فرش و طی کردم دیدم توی یه هفته نتیجه داد.سعی کنید توی روشهاتون نو اوری داشته باشید تا به نتیجه برسید.وگرنه نتیجه هست روش یه کم باید اصلاح بشه

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    سلام حامد جان
    من هم تمام این کارها رو بعد از 12 روز شروع کردم اونم با راهنمایی دوست عزیزمون آقا بنده ازتمامی پستهای مفید در اینجا و سایت همسایه جزوه ای تهیه کردم که 99% مطالب مربوط به تجربه های آقا بوده وسعی کردم که از روی اون قدم به قدم پیش برم که تا الان نتیجه مطلوبی نگرفتم ولی بازم نسبت به روزای اول خیلی بهتر شده که امیدوارم با کمک شما دوستان بتونم بهتر نتیجه بگیرم.

نه همین طور برید جلو مثلا بگید چیکار می کنید برنامه یک روزتو بنویس تا ببینیم چه طور پیش می ری.راستی چند روزه کاسکو رو داری؟ و چند سالشه.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    بله صد در صد و اگر ته پرهاي دمش ديگه هيچ رنگ دودي نيست بدون كه چشمش كرم هست و طوطيت بالغه.

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما با این همه حساسیت یه کاری دست خودتو طوطیت میدی (شوخی کردم) فهیمه خانم آره ماله منم ته دمش هنوز دودیه دمه تازه داره در میاره قرمزه چشمشم سفید کرمه چند نفر و دکتر که دیدش گفتن یه سالو خورده ای داره پس نگران نباش به تمرینت ادامه بده حالش چطوره خوش گذشت بهش مشکلی پیش نیومد تعریف کن
    موفق باشی
    آقا كاسكوي شما خيلي سنش پايين باشه 2.5 سالشه (نهايتا 3 سال) چشماش سفيد مايل به كرم هست و از همه مهمتر مي فرماييد كه پر هاي دمش كه سرشون دودي هست داره ميريزه و پر قرمز شفاف در مياره....اون روزي كه ديگه هيچكدوم از پر هاي دمش سرش دودي نبود بدون ديگه كاسكوت بالغ شده....حدود 5 تا 8 ماه ديگه همين اتفاق ميوفته مي توني از الان حساب كني.

کاربر ساده

شماره عضویت
    114
    سلام خدمت دوستان عزیز
    الان 1 ماهه که از آمدن کاسکو به خونه گذشته از دست تخمه و سیب و گردو و بادام زمینی و انگور میگیره ولی با یکم ترس و قر قر
    سوت میزنه تحرکشم خوبه اسباب بازی هم داره . ولی هنوز وقتی میخوام ظرفشو بردارم اگه یکم طول بکشه غاار میزنه یا وقتی میبرمش حموم دیگه اوج غاار زدنش شروع میشه که من اهمیت نمیدم و کارم و ادامه میدم .
    حالا می فرمایید چیکار کنم برای از غاار انداختنش و اینکه نترسه؟
    الان 2-3 روزی میشه میرم نزدیک قفسش میشینم سوت میزنم بهش غذا میدم ولی بازم ترس داره ولی وقتی پیشش میشینم غاار نمیزنه

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramkh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    الان 1 ماهه که از آمدن کاسکو به خونه گذشته از دست تخمه و سیب و گردو و بادام زمینی و انگور میگیره ولی با یکم ترس و قر قر
    سوت میزنه تحرکشم خوبه اسباب بازی هم داره . ولی هنوز وقتی میخوام ظرفشو بردارم اگه یکم طول بکشه غاار میزنه یا وقتی میبرمش حموم دیگه اوج غاار زدنش شروع میشه که من اهمیت نمیدم و کارم و ادامه میدم .
    حالا می فرمایید چیکار کنم برای از غاار انداختنش و اینکه نترسه؟
    الان 2-3 روزی میشه میرم نزدیک قفسش میشینم سوت میزنم بهش غذا میدم ولی بازم ترس داره ولی وقتی پیشش میشینم غاار نمیزنه
    سلام دوست عزیز
    تو همین یکی دو صفحه راجع به همین موضوع کلی صحبت شد همین کار هارو انجام بده به مرور درست میشه عجله نکن طبیعیه ما یکم عجولیم باید زمان ببره تا به شما اعتماد کنه مرتب با دست بهش غذا بده بذار بهت عادت کنه سعی کن چیزایی که باعث ترسش میشه براش فراهم نکنی مثلا لباسه تیره تمرین کن باهاش درست میشه یه ماه زوده تا بخواد خواسته شما رو بر آورده کنه
    موفق باشی

صفحه 21 از 1238 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940711215211021 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)