کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز فکر نمیکنید لحنتون اصلا قشنگ نیست؟؟این بار دومه که امروز همچین پستی میزنید.شما این حقو دارید که تحت هر شرایطی نظرتون رو بیان کنید ولی لطفا حرمت ها رو حفظ کنید.این جمله شماست :

خب دوست عزیز من به احترام اینکه شما مدیر هستید نمیخواستم این را بگویم اما لطفا یک سر به یک دیکشنری بزنید و کلمه ای را که با اعتماد به نفس کامل اینجا نوشنید پیدا کنید شما حتی املا و تلفط این کلمه را هم اشتباه نوشید

با تشکر
    آژیده

با سلام

جناب آژیده عزیز ، خیلی ممنونم که شما طبق معمول از کاربرهای این سایت حمایت میکنید ، ولی جسارتا نظر شخصیه بنده اینه که دوستان به هر نوعی که مایلند (البته در چهارچوب اصول و قوانین) اعتراض و یا نقطه نظراتشون رو براحتی بیان کنند ... بنده و عزیزان دیگر هم اگر در توانمون بود که جوابشون رو میدیم و دوستان رو از شبهه در میاریم ، اگر هم نتونیم جواب بدیم ، بجز اینکه خودمون نکات مفید جدید رو یاد میگیریم ، بقیه دوستن هم استفاده میکنند...

مطمئنا هدف و قصد تمام دوستان در اینجا کسب اطلاعات صحیح و بالابردن معلومات است و مهم برآیند مباحثاتی است که انجام میشود .

موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    سلام
    من هر کاری کردم کاسکوم روی دستم نیامد البته با روشهایی که اموزش داده بودید . ولی دو سه شب است می آید روی مبلی که من نشسته ام آنوقت خیلی آرام بغلش می کنم و نوازشش می کنم البته دیشب برای اولین بار آمد روی ساعد دستم ایستاد ولی یک دقیقه بعد پرید پائین و رفت . می خواستم بدانم بااین روش یک وقت عصبی و پرکن نشه ؟ و ایا این راه را ادامه بدهم یا نه ؟ چون احساس می کنم وقتی بغلش می کنم زیاد راضی نیست .
    سلام .تا وقتی که استرس نداشته باشه .هیچ اتفاقی براش پیش نمیاد .فکر کنم اونقدر به شما اطمینان داره که بخواید نازش کنید چون خیلی وقته که پیش شماست و به دست شما اعتماد داره .یکم واسه ناز کردن لوس بازی در میارن و نشون میدن که دوست ندارن ولی بعد براشون عادی میشه .البته شما از روی قیافه طوطی نمی تونید متوجه بشید که خوشحاله یا ناراحت و حرکاتش رو هم که نشوندهنده حالتش هست رو زمانی می فهمید که خیلی بهش نزدیک باشید .ولی خوب شما تا حالا عجله نکردین و الان هم زیاده روی نکنید .اگه اومد کنارتون بغلش نکنید .چون طوطی ها زیاد از بغل کردن خوششون نمیاد مگه اینکه کاملا رام باشن و مزه نوازش کردن و بغل کردن رو چشیده باشن .اونم فقط به یه صاحبی که واقعا دوسش دارن و بهش اعتماد دارن .من نظرم اینه که با جایزه تحریکش کنید .شما میگید اومد رو ساعدتون نشست .باشه اون لحظه هیچ عکس العملی نشون ندید .دستتون رو تکون ندین .فقط همیشه یکی از غذاهایی که خیلی دوست داره از پسته یا گردو یا تخمه این موقع ها کنارتون باشه . وقتی رو دستتون نشست فورا یه جایزه بدین بهش .من نمیدونم شما اون دوتا کلیپی که اوایل گذاشته بودم دیده بودید یا نه .نمیگم به اون روشا برید ولی دیدن اون کلیپا مخصوصا کلیپی که یکی خارج از قفس داشت به یه کاسکو یاد میداد که بیاد رو دستش .اگه یادتون باشه.خیلی به شما کمک می کنه این لینکشه :
    http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=5375
    پست پنجمش .البته اگه همه رو نگاه کنید و بخونید کمکتون می کنه که دستتون بیاد چجوری باید اون لحظه با طوطی رفتار کرد .جایزه خیلی خیلی مهمه .همیشه آماده کنارتون باشه .دیگه اگه یاد بگیره بیاد رو دست یعنی فقط اعتماد کنه به دست نوازش کردنش راحت تر میشه .من میگم اول خیلی خونسرد فقط بذارید بیاد رو دستتون بعد نازش کنید .خیلی خوشم میاد شما خیلی وقته که این طوطی رو دارید ولی اصلا عجله نمی کنید .مطمئن باشید حتما نتیجشو می بینید .حالا اگه اومد و زود رفت از روی دستتون خیلی سریع جایزه بدید که ارتباطش رو متوجه شه .بفهمه این جایزه به خاطر روی دست اومدن بوده .شاید طول بکشه ولی اصلا نا امید نشید .همه تربیت کننده ها واسه اینکه طوطی یه آموزش رو یاد بگیره براش کلی وقت می ذارن .ما ها خیلی تحملمون کمه .امیدوارم موفق بشید .من چیزی رو که می دونستم به شما گفتم .دوستان هم اگه لازم دونستن نظراتشون رو حتما میگن .

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    سلام سپیده جان ، درست است من 8 ماهه که کاسکوم را دارم و خیلی زیادعجله نمی کنم . گذاشتم تا خودش به من و به محیط عادت کند . ولی این را هم بگویم با همه زحمتهایی که برایش می کشم بیشتر به سمت همسرم کشش داره و شبها که می آید روی مبل می رود پشت سر همسرم و موهاش را با نوکش می گیره و بازی می کنه . این را هم بگویم من اصلا به زور بغلش نمی کنم ، یک بالش کوچک دارم وقتی می گیرم روبرویش ، خودش می آید و روی بالش می ایستد و بعد من بالش را می گذارم روی پایم و دیشب هم یواش یواش بالش را هل دادم کنار و آنوقت بود که آمد روی ساعدم ایستاد . می خواستم این را بدونم آیا کاسکوی شما هم وقتی می اید نزدیکتون لباسهایتان را می جود دیگه هیچ لباس سالمی ندارم اکثرً سوراخ شده آیا این جویدن عادی است یا نه ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    سلام سپیده جان ، درست است من 8 ماهه که کاسکوم را دارم و خیلی زیادعجله نمی کنم . گذاشتم تا خودش به من و به محیط عادت کند . ولی این را هم بگویم با همه زحمتهایی که برایش می کشم بیشتر به سمت همسرم کشش داره و شبها که می آید روی مبل می رود پشت سر همسرم و موهاش را با نوکش می گیره و بازی می کنه . این را هم بگویم من اصلا به زور بغلش نمی کنم ، یک بالش کوچک دارم وقتی می گیرم روبرویش ، خودش می آید و روی بالش می ایستد و بعد من بالش را می گذارم روی پایم و دیشب هم یواش یواش بالش را هل دادم کنار و آنوقت بود که آمد روی ساعدم ایستاد . می خواستم این را بدونم آیا کاسکوی شما هم وقتی می اید نزدیکتون لباسهایتان را می جود دیگه هیچ لباس سالمی ندارم اکثرً سوراخ شده آیا این جویدن عادی است یا نه ؟
    اینکه به شوهرتون علاقه داره که اصلا قابل حل شدن نیست . بحث زحمت کشیدن نیست که .خودش انتخاب می کنه که یکی رو چقدر دوست داشته باشه .من قبلا هم که گفته بودم .دوتا طوطیه اولم عاشق بابام بودن .مگه بابای من چقدر براشون زحمت کشید .فقط یه ناهار و شام میدیدنش و روی شونه هاش مینشستن .همین .این شد زحمت ؟من براشون مادری کردم اصلا براشون مهم نبود:smile (138):.همیشه تو یه خونواده ای که چند نفر هستن یکی رو بهش علاقه پیدا می کن .ممکنه با بقیه هم خوب باشن ولی اون یکی دیگه براشون خیلی مهم میشه .خوب این روش خوبیه همین کارو ادامه بدید .فقط جایزه بعد از اون یادتون نره .اصلا عجله نکنید .خیلی راه خوبیه که انتخاب کردین .ببینید شما چون این مدت درکنارش بودید راحت میتونید باهاش کنار بیاید .میدونید از چی بدش میاد از چی خوشش میاد .پس اون راهی رو انتخاب کنید که میدونید ناراحتش نمیکنه .ولی من پیشنهاد می کنم اون کلیپها رو حتما ببینید .روشش مهم نیست .رفتارشون با طوطی مهمه تو اون لحظه و آرامشی که دارن .
    :smile (138):لباس که خوبه شما بیا در و کمد و موبایل(موبایل من که هیچکی جرات نداشت بهش چپ نگاه کنه :smile (149) و میز کامپیوتر و هر نوع کاغذ (حالا می خواد خالی باشه یا یه تحقیق مهم )و ... هرچی که شما فکرشو بکنید رو ببینید .هیچی تو اتاق ما از دستش سالم در نمیره .لباس که دیگه جای خود داره .ولی خوب این رفتارش بستگی داره که با چه حالتی باشه.اگه با حرص باشه که موضوع فرق می کنه .همینطوری عادی میره سراغ لباس شما ؟معمولا اگه چیزی روی لباس باشه که نظرشون رو جلب کنه میرن داغونش می کنن .طوطیه خود من از پارچه و حوله خیلی خوشش میاد .اکثرا هم که داره بازی می کنه یا غذا می خوره خیلی دوست داره پارچه هم اون دورو بر باشه تا اونم تو بازی شریک کنه.یه اسباب بازی بر میداره پارچه رو میذاره روش و گازش میگیره و یه جایی هست که وقتی میشینه حوله میذارم زیرش که وسایل زیر رو خراب نکنه .همون حوله رو اگه ببینید همه سوراخ شده .در کل پاره کردن پارچه هم خیلی براشون لذت بخشه . .من نمی دونم با چه حالتی میاد و لباس شما رو میجوه؟در هر حالت شما توجهی بهش نکنید و سعی کنید اون لحظه یه وسیله دیگه در اختیارش بذارید (یه وسیله امن و جذاب )که از لباس شما دست بکشه .این بهترین راه مسالمت آمیزیه که میشه بدون دعوا :smile (138):ماجرا رو خاتمه داد واینجوری بهش نشون میدید که اصلا اینکارش براتون مهم نیست .هرچی حساس تر باشید اون بیشتر ادامه میده .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان
    میشه یه نگاه به این فایل بندازید این صدای سیلور که به نظر خودم وسط سوت هاش سلام رو میگه میشه گوش بدین ومن رو از بلا تکلیفی در بیارید
    اولش خیلی واضح سلام میگفت ولی من دیگه نشنیدم منتظر نظراتون هستم ثانیه ی 33 رابیشتر مد نظرم هست
    ممنون
    http://uploadfa.net/images/jrlzghgtnrw5290lgwwa.wma

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه یه نگاه به این فایل بندازید این صدای سیلور که به نظر خودم وسط سوت هاش سلام رو میگه میشه گوش بدین ومن رو از بلا تکلیفی در بیارید
    اولش خیلی واضح سلام میگفت ولی من دیگه نشنیدم منتظر نظراتون هستم ثانیه ی 33 رابیشتر مد نظرم هست
    ممنون
    http://uploadfa.net/images/jrlzghgtnrw5290lgwwa.wma
    سلام .چه صدای نازکی داره .یه قسمت انگار داره ادای گریه بچه ها رو در میاره:smile (142):اونی که میگی تقریبا شبیه سلامه.همچین می گی بلاتکلیفی انگار چه موضوعه حیاتی ایه .حرف میزنه دیگه، این دیگه اینهمه حساسیت نداره .باهاش کار کن راه میوفته .اول با همین صداها شروع می کنن .فقط نیاز به تمرین داره .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    ممنون از پاسختون
    و در ضمن شما راه حل هایی برای بردن طوطی وحشی به قفسش ارایه کنید ممنون میشم؟؟؟
    و روش حمام کردن در هوای سرد؟ و اینم بگم حمام خونه ی ما داخل اتاق نیست و بیرون از حمام دماش پایین تر از دمای اتق است و نمیشه توی اتاق حمامش کرد؟؟
    ویرایش توسط yazdan6 : 9th November 2010 در ساعت 11:33 PM دلیل: درست به کار نبردن جملات

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    از دوستان عزیز خواهشمندم در ارائه جملات و نوع تکلم دقت کنند

همچنین درخواست میشود از تمامی عزیزان که موارد علمی رو با ذکر منبع و در صورت اطمینان بیان کنند

با تشکر

کاربر ساده

شماره عضویت
    3172
    سلام بچه ها من دیروز کلی متن نوشتم و ارسال کردم و توی صفحه هم پیامی که دادم را دیدم که ارسال شد ولی امروز که اومدم تا جوابم را ببینم دیدم که هیچ پیامی از من ارسال نشده ؟؟؟؟؟

حالا. . . آقا من 2 روز پیش داشتم با الکس کار میکردم که خوب از قفسش اومد بیرون و رفت سمت یک میز الومینیومی و از اون بالا رفت و من ناگهان صدایی شبیح به شکسته شدن منقار الکس شنیدم تا اومدم سمتش دیدم که منقار بالاییش اندازه یه سر سوزن پوست روش رفته - - که خوب این اصلا جای نگرانی نیست !!!!
    و اما موضوعی که من ناراحتش هستم اینکه : به نظر من انگار منقار پائینیشم (( تا جایی که منقار بالایی روش میاد )) یک پوستش رفته و نازک شده

البته نمیدونم چون من تا حالا کاسکو نداشتم شاید هم از اول اینطور بوده و من دارم فکر میکنم که نازک شده

البته نکته مهم اینکه : من همون شب فکر کردم که ممکنه نتونه تخمه بخوره ولی بر عکس تفکر من الکس همچون گذشته بسیار بازی گوش از در ودیوار قفس بالا میره و مثل قبل هم همه تخمه هاش را میخوره

حالا دوستان محترم اگر لطف کنند و در باره منقار کاسکو توضیح بدهند ممنون میشم .
    1- آیا منقار کاسکو مثل تاخن انسان قابلیت رشد و ترمیم را دارد ؟؟
    2- چه مدت زمانی طول میکشه ؟؟
    3- آیا باید غذای خاصی بهش داده بشه ؟؟

4- خواهشن توضیحات کامل داده بشه

کاربر ساده

شماره عضویت
    3172
    بچه ها شرمنده یادم رفت مشکلی داره میوه ها را توی ظرف تخمه روی تخمه هاش بذارم ؟؟

البته هر کاری میکنم میوه ها را نمیخوره و بر میداره میندازه کف قفسش - - - - بلال یا همون ذرت هم نمیخوره ---- براش پسته تازه هم گرفتم اونم نمی خوره ---

چیکار کنم ؟؟؟

آقا راستی من الکس را دستیش کردم و حال دارم روی بحث از دست غذا گرفتنش کار میکنم - اما نمیدونم چرا تخمه که می برم سمتش سرش رو کی بره عقب و فقط نگاه میکنه - و بعد از یه چند دقیقه های هم سرش رو میاره جلو و با منقارش دست منو میگره و با زبونش خیس میکنه

اینم بگم که من با دست منقارش رو میگیرم یعنی تا این حد دستیش کردم

صفحه 209 از 1238 نخستنخست ... 1091591901911921931941951961971981992002012022032042052062072082092102112122132142152162172182192202212222232242252262272282593097091209 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)