فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 206 از 693 نخستنخست ... 106156196204205206207208216256306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,051 به 2,060 از 6928
    کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام دوستان من کاسکوم با توجه به اینکه 3 ماهه دارمش و زمانی که گرفتمش وحشی بود و چشم دودی روشن الان از دست غذا میگیره و میزاره نوکشو فقط دست بزنم با توجه به اینکه کاملا هنوز رام نشده یک قسمت از پرهای گردنشو کنده جوری که پر قاصدکیش زده بیرون من فکر میکم بخاطر خشکی پر بود چون کنار بخاری ازش نگهداری میکردم و حمومش نمیکردم باتوجه به اینکه این کاسکو هنوز کاملا رام نیست که به من عادت کرده باشه که بگیم بخاطر وابستگی اینکارو کرده به نظر دوستان چرا اینکارو با خودش کرده؟ یک سوال دیگم داشتم کاسکویی که پرشو بکنه چند ماه یا روز طول میکشه که این پر دوباره در بیاد اگه دوباره اونو نکنه؟ ممنون

همکار قدیمی

تخصص
    کارمند
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میانگین پست در روز
    3.30
    تعداد ارسال ها
    6,284
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    سلام دوستان من کاسکوم با توجه به اینکه 3 ماهه دارمش و زمانی که گرفتمش وحشی بود و چشم دودی روشن الان از دست غذا میگیره و میزاره نوکشو فقط دست بزنم با توجه به اینکه کاملا هنوز رام نشده یک قسمت از پرهای گردنشو کنده جوری که پر قاصدکیش زده بیرون من فکر میکم بخاطر خشکی پر بود چون کنار بخاری ازش نگهداری میکردم و حمومش نمیکردم باتوجه به اینکه این کاسکو هنوز کاملا رام نیست که به من عادت کرده باشه که بگیم بخاطر وابستگی اینکارو کرده به نظر دوستان چرا اینکارو با خودش کرده؟ یک سوال دیگم داشتم کاسکویی که پرشو بکنه چند ماه یا روز طول میکشه که این پر دوباره در بیاد اگه دوباره اونو نکنه؟ ممنون
    سلام.کمبود رطوبت باعث میشه یک سری غدد بدن طوطی که وظیفه ی ترشح چربی دارن خشک میشن و ناخودآگاه باعث خارش بدن طوطی میشن که برای از بین بردنش طوطی پرهای اون ناحیه رو از جا در میاره.
    شما اگر امکان حمام کردن طوطیتون رو ندارید اولا از نزدیکی بخاری دورش کنید حداقل دو متر فاصله و دوما حتما یک ظرف آب روی بخاری بگذارید تا رطوبت مورد نیاز رو تامین کنه.
    پرهاش هم معمولا ظرف مدت چهار هفته کاملا پر میشه و به شکل سابق بر میگرده.

لطفا از مطرح کردن سوالات عمومی خود در پیام خصوصی جدا خودداری فرمایید.

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.کمبود رطوبت باعث میشه یک سری غدد بدن طوطی که وظیفه ی ترشح چربی دارن خشک میشن و ناخودآگاه باعث خارش بدن طوطی میشن که برای از بین بردنش طوطی پرهای اون ناحیه رو از جا در میاره.
    شما اگر امکان حمام کردن طوطیتون رو ندارید اولا از نزدیکی بخاری دورش کنید حداقل دو متر فاصله و دوما حتما یک ظرف آب روی بخاری بگذارید تا رطوبت مورد نیاز رو تامین کنه.
    پرهاش هم معمولا ظرف مدت چهار هفته کاملا پر میشه و به شکل سابق بر میگرده.
    ممنون از پاسختون. یعنی به نظر شما دلیل کندن پرهاش همین بود؟ با توجه به اینکه هنوز کامل رام نیست؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    ممنون از پاسختون. یعنی به نظر شما دلیل کندن پرهاش همین بود؟ با توجه به اینکه هنوز کامل رام نیست؟
    تنها دلیلی که فعلا میشه گفت همینه . کمبود رطوبت ، خشکی پوست و پر ، خارش پوست حمام نکردن و ..

ما از نظر روحی و روانی نمیدونیم که طوطی شما در چه شرایطی هست . خودتون دیدین که پر بکنه یا پرجوی کنه ؟ در حالت عادی پر آراییش به چه صورته ؟

قرار شد ازش عکس بذارید که ببینیم پرهاش در وضعیتی هستن .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    مهندسی کامپیوتر
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    تنها دلیلی که فعلا میشه گفت همینه . کمبود رطوبت ، خشکی پوست و پر ، خارش پوست حمام نکردن و ..

ما از نظر روحی و روانی نمیدونیم که طوطی شما در چه شرایطی هست . خودتون دیدین که پر بکنه یا پرجوی کنه ؟ در حالت عادی پر آراییش به چه صورته ؟

قرار شد ازش عکس بذارید که ببینیم پرهاش در وضعیتی هستن .
    ممنون از پاسختون. در اولین فرصت عکس میذارم. من خونده بودم کاسکویی که رام هست معمولا دچار پرکنی یا پرجوی میشه پس چرا کاسکوی ما اینکار میکنه این کاسکوی ما هنوز رام نیست فقط از دست غذا میگیره. الان پرهای زیر گردنشو کنده ولی از وقتی با آبپاش حمومش کردم دیگه کمتر اینکارو میکنه من کاسکومو تو اتاق کنار بخری گذاشته بودم الان آوردمش تو سالن که یکم اجتماعی تر بشه چون فکر کردم شاید بخاطر تنهایی اینکارو میکنه. بنظرتون چیکار کنم که کلا پرکندن فراموش کنه؟ من فکر نمیکردم اینا اینقد جساسن که پرهای خودشونو بکنن. ممنون

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    ممنون از پاسختون. در اولین فرصت عکس میذارم. من خونده بودم کاسکویی که رام هست معمولا دچار پرکنی یا پرجوی میشه پس چرا کاسکوی ما اینکار میکنه این کاسکوی ما هنوز رام نیست فقط از دست غذا میگیره. الان پرهای زیر گردنشو کنده ولی از وقتی با آبپاش حمومش کردم دیگه کمتر اینکارو میکنه من کاسکومو تو اتاق کنار بخری گذاشته بودم الان آوردمش تو سالن که یکم اجتماعی تر بشه چون فکر کردم شاید بخاطر تنهایی اینکارو میکنه. بنظرتون چیکار کنم که کلا پرکندن فراموش کنه؟ من فکر نمیکردم اینا اینقد جساسن که پرهای خودشونو بکنن. ممنون
    کاسکو ها نسبت به طوطی های دیگه بسیار حساس تر هستن..مثل یک بچه 4 ساله هستن که باید همیشه مراقبشون باشید...جهت جلوگیری از پرکندی میتونین یک طوطی دیگر مثل عروس هلندی یا مرغ عشق بگیرید و در نزدیک قفس کاسکوتون بزارید تا کاسکوتون مشغول بشه و پرکنی یادش بره.و میتونین از انواع اسباب بازی استفاده کنین.میتونین مدتی از اسپری ضد پرکنی استفاده کنین شاید خدا خواست یادش رفت البته از اسپره زمانی استفاده کینن که تمام راها رو رفتین نتیجه نداد موفق باشید

کاربر اخراج شده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    میانگین پست در روز
    0.78
    تعداد ارسال ها
    921
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    کاسکو ها نسبت به طوطی های دیگه بسیار حساس تر هستن..مثل یک بچه 4 ساله هستن که باید همیشه مراقبشون باشید...جهت جلوگیری از پرکندی میتونین یک طوطی دیگر مثل عروس هلندی یا مرغ عشق بگیرید و در نزدیک قفس کاسکوتون بزارید تا کاسکوتون مشغول بشه و پرکنی یادش بره.و میتونین از انواع اسباب بازی استفاده کنین.میتونین مدتی از اسپری ضد پرکنی استفاده کنین شاید خدا خواست یادش رفت البته از اسپره زمانی استفاده کینن که تمام راها رو رفتین نتیجه نداد موفق باشید
    دوست عزیز این واقعا راهنمایی هست شما میکنید ؟ یه طوطی دیگه ؟ شما خودت اینکارو ببین چه بلایی سره کاسکوت میاد . لطفا به چیزایی که میگید فکر کنید کمی . آوردن یه طوطی دیگه و نگهدارش توی اتاق جداگانه توی روحیه کاسکو تاثیر میذاره چه برسه اینکه بذارید بغلش . بجای سرگرم کردنش دارید با احساسات و اعصاب پرنده بازی میکنید .پرکنی نه تنها کمتر بلکه به اوجش میرسه . هیچوقت هیچ کجا و تحت هیچ شرایطی اینکار رو نکنید بار ها توسط دوستان گفته شده ...

جواب دوستمون مربوط به کاسکوشون :::
    بهترین راه برای جلو گیری از پرکنی سرگرم کردن کاسکو هست . باهاش بازی کنید و نذارید براش عادی بشه اینکار . پرکنی یه حالت بد روحی هست که نباید تحت تاثیر قرار بگیره و بدتر بشه .سعی کنید از اسپری ها استفاده نکنید . گاهی اوقات هم دوستان رفتار طبیعی کاسکو با پر هارو اشتباه میگیرن و پرکنی به حساب میارن پس بهتره دقت بشه گاهی ممکنه کاسکو پر خرابش رو بکنه یا بره توی لک یا هر عامل دیگه ولی کلا سرگرم کردن کلید برطرف کردن پرکنی هست . طوطی نباید به هیچ وجه جلوی جریان گرما باشه که باعث خشک شدن پرها بشه . سعی کنید 3 یا 4 روز در میون 5 6 بار روش آب اسپری کنید تا پر ها خیس باشه و رطوبت از دست داده رو بتونه بدست بیاره فقط مثل حموم معمولی خیس نشه چون هوا سرده. یکم نم بگیره پر ها کافیه . همونطور که گفتم 5 6 بار کافیه اون هم توی شرایطش یعنی یادتون نره خونه گرم باشه که سرما نخوده کاسکو.
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    سلام . حتما عکس بذارید چون با این توضیحات شما من هنوز مطمئن نیستم که پرکن باشه .

وابستگی بیش از حد یا خیلی از عوامل دیگه ممکنه باعث بشه کاسکویی که رام هست دچار پرکنی یا پرجوی بشه . همون عوامل به غیر از وابستگی در کاسکوی وحشی هم ممکنه باعث پرکنی و پرجوی بشه . پس با این مسایل خودتون رو سردرگم نکنید . اگه مطمئن شدیم که پرکن شده با پرسیدن یه سری از سوالات میشه تا حدودی دلیلش رو پیدا کرد

دلیل اینکار در طوطی شما میتونه کمبود رطوبت و عواملی باشه که قبلا توضیح داده شد . مکان خوبی براش انتخاب نکرده بودین . کنار بخاری جای مناسبی نیست . انتقالش به سالن کار خوبیه اما سعی کنید اطراف قفس چیزی نباشه که بهش استرس وارد کنه . روی دیوار نزدیک قفس هم حتما دما سنج بذارید تا مدام دما رو چک کنید

" از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    اسپری ضد پرکنی جز اینکه طوطی رو عصبی تر کنه کاربردی نداره . طوطی سعی میکنه موادی که به پرش اسپری شده رو از روی پرش برداره و این باعث میشه بیشتر به پرکندن ادامه بده . من به هیچ عنوان این روش رو توصیه نمی کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    دوست عزیز این واقعا راهنمایی هست شما میکنید ؟ یه طوطی دیگه ؟ شما خودت اینکارو ببین چه بلایی سره کاسکوت میاد . لطفا به چیزایی که میگید فکر کنید کمی . آوردن یه طوطی دیگه و نگهدارش توی اتاق جداگانه توی روحیه کاسکو تاثیر میذاره چه برسه اینکه بذارید بغلش . بجای سرگرم کردنش دارید با احساسات و اعصاب پرنده بازی میکنید .پرکنی نه تنها کمتر بلکه به اوجش میرسه . هیچوقت هیچ کجا و تحت هیچ شرایطی اینکار رو نکنید بار ها توسط دوستان گفته شده ...

بهترین راه برای جلو گیری از پرکنی سرگرم کردن کاسکو هست . باهاش بازی کنید و نذارید براش عادی بشه اینکار . پرکنی یه حالت بد روحی هست که نباید تحت تاثیر قرار بگیره و بدتر بشه .سعی کنید از اسپری ها استفاده نکنید . گاهی اوقات هم دوستان رفتار طبیعی کاسکو با پر هارو اشتباه میگیرن و پرکنی به حساب میارن پس بهتره دقت بشه گاهی ممکنه کاسکو پر خرابش رو بکنه یا بره توی لک یا هر عامل دیگه ولی کلا سرگرم کردن کلید برطرف کردن پرکنی هست . طوطی نباید به هیچ وجه جلوی جریان گرما باشه که باعث خشک شدن پرها بشه . سعی کنید 3 یا 4 روز در میون 5 6 بار روش آب اسپری کنید تا پر ها خیس باشه و رطوبت از دست داده رو بتونه بدست بیاره فقط مثل حموم معمولی خیس نشه چون هوا سرده. یکم نم بگیره پر ها کافیه . همونطور که گفتم 5 6 بار کافیه اون هم توی شرایطش یعنی یادتون نره خونه گرم باشه که سرما نخوده کاسکو.
    موفق باشید

ممنون توضیحات کاملی بود . راهنمایی nima0181 درباره قرار دادن طوطی های دیگه در اتاق کاسکو درسته . سرگرم کردن تا حدی میتونه جلوی پرکنی رو بگیره اما اگه پرکنی شدید هست این روش یکی از روش هایی هست که جواب میده . هیچ بلایی سر کاسکو نمیاد اگر همه موارد رعایت بشه . با طوطی هایی که تازه وارد خونه شدن نباید به اندازه کاسکو ارتباط برقرار کرد و اگر هم ارتباطی هست باید دقیقا در حد هم باشه . توجه به کاسکو به هیچ عنوان نباید کم بشه . کاسکو یا طوطی پرکن با دیدن فعالیت و شنیدین صدای پرنده جدید حواسش پرت میشه و اونها رو زیر نظر میگیره و سعی می کنه باهاشون ارتباط برقرار کنه با تقلید صداشون . این روش یکی از بهترین روش هایی هست که امتحان کردم و کاملا هم نتیجه بخش بوده و به این شدت که شما میگید نیست .

کاربر عالی

تخصص
    برنامه نویس و طراحی سایت و...
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    میانگین پست در روز
    0.34
    تعداد ارسال ها
    370
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

موفق باشید

دقیقا که شما الان متخصص کاسکو و طوطی سانان هستید و در دانشگاه خارج درس خوندین میتونین بگین چی بلای سر کاسکو میاد؟بعدش چرا میزنی ؟من فقط تجربیاتم گفتم هرکس دوست داشت استفاده میکنه هر کسم نداشت نمیکنه.بنده اسپری گفتم اخر کار که هیچ راهی نموند و همه کارا کردین و نتیجه نداد... شما سعی کن از تجربیات دوستات استفاده کنی نه از مقالاتی که تو سایتا کپی پست شده ..البته در تجربه من عددی نیستم ادعا ندارم...شرمنده از دوستان یا علی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)