کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid225 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید و تشکر از زحمات شما.دنبال یک دامپزشک که در زمینه بیماریها و واکسیناسیون طوطی خاکستری در شیراز فعالیت بکنه هستم.خواهشمندم اگر سراغ دارید به من اطلاع بدهید
    با سلام خدمت دوست عزیز

نکته ای رو خواستم عرض کنم که انجام واکسیناسیون در طوطی ها به روشی تزریقی کاری اشتباه و خطرناک است !!!

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoak128 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست عزیز

نکته ای رو خواستم عرض کنم که انجام واکسیناسیون در طوطی ها به روشی تزریقی کاری اشتباه و خطرناک است !!!
    ولي من با نظر شما مخالفم دوست عزيز
    واكسن بايد تزريق بشه مخصوصا نيوكاسل.من خودم براي نبات زدم و همه كسانيو كه ميشناسم اينكارو كردن و مشكلي ندارن.

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    ولي من با نظر شما مخالفم دوست عزيز
    واكسن بايد تزريق بشه مخصوصا نيوكاسل.من خودم براي نبات زدم و همه كسانيو كه ميشناسم اينكارو كردن و مشكلي ندارن.
    میلاد جان واکسن نیوکاسل واکسنی هست که در زمان نیاز باید زده بشه و موقعی که از نزدنش بهتر باشه

اگر با دامپزشکان مجرب هم صحبت کرده باشید این حرف همه میگن که اصلا نباید واکسن روز بصورت تزریقی به پرنده مخصوصا طوطی ها زده بشه ولی وقتی که دیگه چاره ای نیست باید زد چون خطر زیادی برای پرنده داره !!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid225 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید و تشکر از زحمات شما.دنبال یک دامپزشک که در زمینه بیماریها و واکسیناسیون طوطی خاکستری در شیراز فعالیت بکنه هستم.خواهشمندم اگر سراغ دارید به من اطلاع بدهید
    از دکتر برهانی کیا سوال کنید ببینین دامپزشک مجرب در زمینه پرندگان در شیراز می شناسن یا نه؟ اگر دامپزشک مجرب باشه اتفاقی نمی افته ولی به هیچ عنوان پیش دکتر سگ و گربه ها نبرین اگر هم به دکتر دسترسی ندارین اجازه ندین پرندگان بیرون به پنجره ها نزدیک شن و یا پنجره باز باشه باید بیشتر مراقب باشین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام.ببخشید که 1 چند روزی نبودم.توی این چند روز که نبودم 1 اتفاقات عجیبی افتاده که گفتم بد نیست با شما ها در میان بزارم.راسیتش جمعه رفتم و اسباب بازی الکس رو خریدم و سریع هم بهش عادت کرد و فرداش براش نسب کردم و خیلی اروم تر شدش و خوشحال تر و از صبح که پا میشه شروع میکنه با اون بازی کردن و شرارت رو گزاشته کنار و حالا اصل موضوع اینه که من جدیدن فهمیدم که الکس اصلا بدش نمیاد که من به بال هاش و پاش دست بزنم مثلا وقتی با دست بهش غذا میدم راحت میاد و میگیره و منم به پاهاش دست میزنم و اونا رو نگر میدارم که اگه زیاده روی کنم از قفس میره بالا ولی امروز بعد از ظهر که داشتم الکس رو نگاه میکردم دیدم همین جور که داشت تخمه میخورد 1 دفعه مثل این معتادا که خشکشون میزنه همینجوری 1 تخمه رو با نکش گرفته بود و داشت پنجره رو نگاه میکرد و منم رفتم ببینم چی شده دیدم اصلا تکون نمیخوره و شروع کردم ناز کردن نکوش و راحت نکشو ناز میکردم و همچنین پاهاشو ولی خواستم سرشو ناز کنم دیدم که 1 کم مقاومت کرد که اگه اونم اصرار میکردم مطمعا بودم که میزاشت سرشو ناز کنم و عجیب تر از اینا این بود که برادرم اعتراف کرد که دیروز که من بیرون بودم سره الکس رو ناز کرده بود که من کلی عصبانی و حسودیم شد.حالا میخواستم نظر شما رو بدونم که اینا نشونه چی هستش ولی وقتی دیگه از اون حالت در امد دیگه زیاد نمیزاشت به نکش و پاش دست بزنم و مثل قدیم شد که اصرار میکردم فرار میکرد.ممنون میشم نظرتون رو بدونم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها
    سلام.ببخشید که 1 چند روزی نبودم.توی این چند روز که نبودم 1 اتفاقات عجیبی افتاده که گفتم بد نیست با شما ها در میان بزارم.راسیتش جمعه رفتم و اسباب بازی الکس رو خریدم و سریع هم بهش عادت کرد و فرداش براش نسب کردم و خیلی اروم تر شدش و خوشحال تر و از صبح که پا میشه شروع میکنه با اون بازی کردن و شرارت رو گزاشته کنار و حالا اصل موضوع اینه که من جدیدن فهمیدم که الکس اصلا بدش نمیاد که من به بال هاش و پاش دست بزنم مثلا وقتی با دست بهش غذا میدم راحت میاد و میگیره و منم به پاهاش دست میزنم و اونا رو نگر میدارم که اگه زیاده روی کنم از قفس میره بالا ولی امروز بعد از ظهر که داشتم الکس رو نگاه میکردم دیدم همین جور که داشت تخمه میخورد 1 دفعه مثل این معتادا که خشکشون میزنه همینجوری 1 تخمه رو با نکش گرفته بود و داشت پنجره رو نگاه میکرد و منم رفتم ببینم چی شده دیدم اصلا تکون نمیخوره و شروع کردم ناز کردن نکوش و راحت نکشو ناز میکردم و همچنین پاهاشو ولی خواستم سرشو ناز کنم دیدم که 1 کم مقاومت کرد که اگه اونم اصرار میکردم مطمعا بودم که میزاشت سرشو ناز کنم و عجیب تر از اینا این بود که برادرم اعتراف کرد که دیروز که من بیرون بودم سره الکس رو ناز کرده بود که من کلی عصبانی و حسودیم شد.حالا میخواستم نظر شما رو بدونم که اینا نشونه چی هستش ولی وقتی دیگه از اون حالت در امد دیگه زیاد نمیزاشت به نکش و پاش دست بزنم و مثل قدیم شد که اصرار میکردم فرار میکرد.ممنون میشم نظرتون رو بدونم
    علی جان اون لحظه چیزی توجهش رو جلب کرده و یا ممکن هست کمی براش عجیب و ترسناک بوده و یا حتی ممکن هست تو فکر می رن چون عسل هم این حالت رو بعضی وقت ها داره زل می زنه یکجا قشنگ می زاره نازش کنم ولی بعد از اون حال می یان بیرون تازه انگار می فهمن چی شده.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    علی جان اون لحظه چیزی توجهش رو جلب کرده و یا ممکن هست کمی براش عجیب و ترسناک بوده و یا حتی ممکن هست تو فکر می رن چون عسل هم این حالت رو بعضی وقت ها داره زل می زنه یکجا قشنگ می زاره نازش کنم ولی بعد از اون حال می یان بیرون تازه انگار می فهمن چی شده.
    سلام.خیلی ممنون از پاسختون منم فکر کنم بیرون براش عجیب بوده چون داشت بیرون رو نگاه میکرد ولی اونکه دیروز برادرم سرشو ناز کرده بود فکرمو مشغول کردش.در کل الکس خیلی اروم تر شده و از وقتی که اوردمش توی اتاق دوباره اروم شده وقتی که توی حال بودش تا میرفتم پیشش پف میکرد و میخواست گاز بگیره ولی الان اروم شدش.ممنون میشم بگید از حالا به بعد باید چه کار هایی رو تمرین کنم.مرسی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    سلام.خیلی ممنون از پاسختون منم فکر کنم بیرون براش عجیب بوده چون داشت بیرون رو نگاه میکرد ولی اونکه دیروز برادرم سرشو ناز کرده بود فکرمو مشغول کردش.در کل الکس خیلی اروم تر شده و از وقتی که اوردمش توی اتاق دوباره اروم شده وقتی که توی حال بودش تا میرفتم پیشش پف میکرد و میخواست گاز بگیره ولی الان اروم شدش.ممنون میشم بگید از حالا به بعد باید چه کار هایی رو تمرین کنم.مرسی
    تمرین حرف زدن رو که حتما شروع کردی اگر نکردی حتما شروع کن غیر از تمرینی که می کنی تکرار کلمات معنادار رو یادت نره صبح ها صبح بخیر شب ها شب بخیر داری می ری خداحافظ وقتی خودت یا کسی می یاد سلام به این زودی یاد نمی گیره ولی وقتی اولین کلمه رو یاد بگیره اینقدر اینها تمرین شده بدون اینکه خودت هم بفهمی چجوری خیلی به جا و درست خودش می گه.

شما هم مثل برادرت تمرین دست زدن به سر رو شروع کن دیروز که به هر دلیلی گذاشت بهش دست بزنی باید بهش جایزه می دادی نمی دونم بیرون هم می یاریش یا نه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    تمرین حرف زدن رو که حتما شروع کردی اگر نکردی حتما شروع کن غیر از تمرینی که می کنی تکرار کلمات معنادار رو یادت نره صبح ها صبح بخیر شب ها شب بخیر داری می ری خداحافظ وقتی خودت یا کسی می یاد سلام به این زودی یاد نمی گیره ولی وقتی اولین کلمه رو یاد بگیره اینقدر اینها تمرین شده بدون اینکه خودت هم بفهمی چجوری خیلی به جا و درست خودش می گه.

شما هم مثل برادرت تمرین دست زدن به سر رو شروع کن دیروز که به هر دلیلی گذاشت بهش دست بزنی باید بهش جایزه می دادی نمی دونم بیرون هم می یاریش یا نه؟

در مورد تمرین حرف زدن که دیگه 1 کم تنبلی میکنم و بیشتر شبها موقعه خوابش باهاش کار میکنم ولی میخوام 1 برنامه بریزم و شروع کنم به تمرین سخن گویی و با نظم پیش برم در مورد صبح بخیر اینا هم باهاش کار میکنم ولی در مورد برادرم اینم بگم که اون اصلا هیچ تمرینی با الکس نداره و کلا زیاد پیش الکس نیست و سرش با عروسم گرمه و وقتی گفت دیروز نازش کردم منم شکه شدم ولی احتمال میدم الکس مثل امروز حتما دوباره 1 چیزی نظرشو جلب کرده بوده و اونم از فرصت استفاده کرده بوده و الکس رو ناز کرده در مورد بیرون اوردن هم راسیتش هفته ی دیگه 1 مسافرت باید برم که فقط من و مادرم میریم و برادرم اینا پیش الکس هستن و برای اینکه نمیتونن الکس رو بیارن بیرون . بزارنش داخل قفس گفتم بزارم برم بیام بعدش دیگه با نظم و در ساعت های مشخص بیارمش بیرون و سر دادن و روی دست اوردنو باهاش کار کنم.1 سوالم که دارم اینه که وقتی الکس از قفس میاد بیرون اگه خیلی نزدیکش بشی غار میزنه یعنی این هم با مرور زمان خوب میشه؟باز هم ممنون که به سوالات جواب میدین.ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .شاید برادرت می خواسته حالتو بگیره که گفته من سرشو خاروندم:smile (267):شوخی کردم .ناراحت نباش تو هم حتما به زودی می تونی سرشو بخارونی .البته شهرزاد عزیز گفت تو هم خاروندن سر رو شروع کن .ولی قبلش قرار بود روی دست آوردن رو تمرین کنی .اینکارو کردی ؟حالا اینکه کدوم رو زودتر انجام بدی بستگی به خودت داره .ولی من معتقدم که روی دست آوردن باعث میشه بیشتر به دست اعتماد کنه و راحتتر بذاره که سرشو نازکنی .میل خودته .

صفحه 203 از 1238 نخستنخست ... 1031531841851861871881891901911921931941951961971981992002012022032042052062072082092102112122132142152162172182192202212222533037031203 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)